פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 47

אשכול: מחירון לקידום אתרים

משתמש "קל" flashman אינו מוערך במערכת הפורומים

שלום לכולם,

יצא לי לפני מספר ימים, לערוך השוואה בין מספר חברות שמקדמות אתרים, השוואתי בדיוק את אותם מילות מפתח, לאותם מיקומים, ולתדהמתי גיליתי שהפערים עצומים!! ולעיתים מגיעים לאלפי דולרים.

האם לא הגיע הזמן לעשות סוג של מחירון "לוי יצחק" לכל הנושא של קידום אתרים בשאיפה לעשות קצת סדר בשוק, לטובת הכלל.

מה דעתכם ?

ניסיון לבניית מחשבון - לא ממש עובד

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

ציטוט פורסם במקור על ידי flashman
    ...יצא לי לפני מספר ימים, לערוך השוואה בין מספר חברות שמקדמות אתרים, השוואתי בדיוק את אותם מילות מפתח, לאותם מיקומים, ולתדהמתי גיליתי שהפערים עצומים!! ולעיתים*מגיעים*לאלפי דולרים.

האם לא הגיע הזמן לעשות סוג של מחירון "לוי יצחק" לכל הנושא של קידום אתרים בשאיפה לעשות קצת סדר בשוק, לטובת הכלל. מה דעתכם
    אני מבין מדברייך ששאלת כמה עולה להביא אתר למקום עליון בשביל הביטוי שציינת. מאחר ולשאלה הזאת לא יכולה להיות

תשובה כי אי-אפשר להעריך מראש את העלויות, קיבלת מחירים מצוצים מהאצבע. ולא פלא שהיו פערים עצומים.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

לצורך העניין אני אכניס את המילה שאותה אני מבקש לקדם, אבחר את המיקומים שאלייהם אני שואף להגיע, מאחורי הקלעים גוגל יחפש את המילה , ובהתאם לביקוש שלה, הוא ייתן לי לפחות טווח מחירים.

מה הסיכוי ליצור סוג של מחירון און-ליין כזה שיבטיח תחרות שווה, מה דעתכם?

תגדיר "תחרות שווה". לכל מקדם אתרים הזכות לדרוש בדיוק את הסכום שהוא חושב שהשירות שלו שווה.
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

מכור לפורום scorpy72 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלscorpy72

עמנואל, למה אתה חושב שהוא קיבל מחירים מצוצים מהאצבע?

אם הוא נניח ביקש לקדם את אתר X עבור המילה Y או קבוצת המילים Z למקומות 5 ומעלה
    ו 10 חברות שפנה אליהן נתנו לו כל אחת מחיר אחר - מה מצוץ כאן מהאצבע או מכל מקום אחר?

אלו המחירים בהם התחייבו לקדם לו את מה שביקש לאן שביקש. מה הבעיה עם זה?

לא כל דבר צריך להיות פילוסופי וחכמולוגי בחיים.

מה שכן - המחשבון שאתה מציג לא רלוונטי לחלוטין.

אז מה היו המילים? המיקומים? המחירים שקיבלת?

מסכים עם "ניר" - גם מיצובישי וגם מרצדס יקחו אותך לאותו היעד.

אבל כל אחד עולה אחרת והשרות או האיכות שלו אחרת. ולכן כמובן המחירים השונים.

זה בדיוק העניין!!!

נכון שמיצובישי ומרצדס ייקחו אותך לאותו יעד, ולשנייהם יש 4 גלגלים והגה, אבל לשנייהם יש גם מחירון.

בואו נעשה סדר, אם היעד שלי מוגדר מראש, (נגיד מיקום ספציפי בתוצאות) מה שנשאר פה זה השירות והאיכות בת'כלס, עכשיו מה שהרוב פה טוענים שהשירות והאיכות זה מה שחשוב, אני שואל איך יכול להיות שעל שירות והאיכות ...טוב ככל שיהיו...יהיו פערים כאלו.

סתם לצורך העניין שמשווים חברות גלישה באינטרנט זה מאד קל, המוצר הסופי הוא אותו מוצר, המחיר הוא די דומה, מבצעים לכאן או לכאן, מישהו בכלל חושב על שירות ואיכות??

99% יעדיפו חברה אחת מהשנייה רק מבחינת עלות גלישה חודשית.

אני לא בא ואומר ממחר כולם אותו מחיר , אני אומר צריך לפתח מודל סטנדרטי שממנו ייקבעו השיקולים של האיכות, שירות, ניסיון וכו', ולא ההפך....

ציטוט פורסם במקור על ידי flashman

*לצורך העניין אני אכניס את המילה שאותה אני מבקש לקדם, אבחר את המיקומים שאלייהם אני שואף להגיע, מאחורי הקלעים גוגל יחפש את המילה , ובהתאם לביקוש שלה, הוא ייתן*לי לפחות טווח מחירים.

מה הסיכוי*ליצור סוג של מחירון און-ליין כזה שיבטיח תחרות שווה, מה דעתכם?

*
    כמות העבודה איננה תלויה בביקוש אלא בתחרותיות. יש מילים מאד מבוקשות כמו WEATHER שאיש לא קונה עבורם פרסום PPC וכנראה גם לא משקיע בקידום אורגני. יש גם ההפך.

אתה טועה כאשר אתה מתייחס לקידום אתרים כאל שירות כמו טיפול 10,000 למכונית כי אתה בעצם רוצה הישג נגד מתחרים. ובין היתר, אי אפשר לדעת כמה המתחרים שלך נאלצו להשקיע (במחירים הוגנים) כדי להגיע למקום שממנו אתה רוצה להפיל אותם.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

עמנואל

אתה לא נותן הצעות מחירים ללקוחות פוטנציאלים המבקשים לקדם את האתר שלהם?
    אם אני מבין אותך נכון, בכדי לקבל ממך הצעת מחיר צריך לשלם המון המון כסף, לא?

ציטוט פורסם במקור על ידי scorpy72

עמנואל, למה אתה חושב שהוא קיבל מחירים מצוצים מהאצבע?

אם הוא נניח ביקש לקדם את אתר X עבור המילה Y או קבוצת המילים Z למקומות 5 ומעלהו 10 חברות שפנה אליהן נתנו לו כל אחת מחיר אחר - מה מצוץ כאן מהאצבע או מכל מקום אחר?

אלו המחירים בהם התחייבו לקדם לו את מה שביקש לאן שביקש. מה הבעיה עם זה?

לא כל דבר צריך להיות פילוסופי וחכמולוגי בחיים

*
    כפי שטענתי פעמים רבות גם אם המטלה המוגדרת היטב היא להעלות אתר מהמקום ה-11 למקום ה-10 אין דרך לדעת מה פער ציוני הרלוונטיות בין שני האתרים ולכן אי אפשר להעריך מראש את כמות העבודה.

יחד עם זאת יש מצבים שבהם אפשר להעריך שפער הציונים בין אתרים סמוכים הוא נמוך. לצורך כך צריך לעקוב אחרי השינויים במיקומים שהם בסביבת היעד במשך פרק זמן לא קטן, וזה ודאי לא מאפשר שליפת הצעת מחיר מיידית.

אם להצעות המחיר נספחים התחייבות המגובות בערבויות ראויות להשיג את המיקום המבוקש על ידי הלקוח, הרי שלא מדובר כלל על הצעה של מחיר העבודה אלא על מחיר ההימור של מקדם האתרים.

מסכים עם "ניר" - גם מיצובישי וגם מרצדס יקחו אותך לאותו היעד. אבל כל אחד עולה אחרת והשרות או האיכות שלו אחרת. ולכן כמובן המחירים השונים.
    קישקוש. אם המטלה היא ברורה ומוגדרת כהשגת מיקום ספציפי אין פה שום שירות ושום איכות אלא רכישת הישג כנגד מתחרים החומדים את אותו מיקום וכנגד גורמים רבים מאד שאין עליהם כל שליטה.

מאחר ובמכירות באמצעות המיקום במנועי חיפוש אין לינאריות - עשרת האתרים הראשונים עושים כמעט 100% מהמכירות - ההישג עצמו הוא השרות והאיכות גם יחד ואין לביטויים אלה כל משמעות אחרת.

אינני מכיר עוד עבודה שדומה לזה פרט לעבודתו של מאמן אתלטים לקראת המשחקים האולימפיים.

עמנואל, רק לקרוא את התגובות שלך אני מביא קאסוטו ותרגום רש"י אבל זה בסדר. התרגלתי.

אני לא מסכים איתך שאין אפשרות להצעות מחיר, כי הרי בעסקים אתה נותן הצעת מחיר על מוצר או שרות.
    כאן השרות\מוצר הוא קידום אתר X במילים ABC למיקום Y.

מה שכן, אני מסכים איתך שאין אפשרות למחירון כיוון שהתחרותיות שונה בין מילים או קטגוריות אלו ואחרות.

ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    עמנואל, אתה לא נותן הצעות מחירים ללקוחות פוטנציאלים המבקשים לקדם את האתר שלהם?אם אני מבין אותך נכון, בכדי לקבל ממך הצעת מחיר צריך לשלם המון המון כסף, לא?
    אינני נותן הצעות מחיר. אני כן דן עם הלקוח בהרחבה בבעייתיות תמחור עבודת קידום בזירה תחרותית ומוכיח לו שהוא זה שצריך לקבוע ולהקציב את הסכום שבמסגרתו תתבצע העבודה שלנו.

לשלם לנו בשביל לקבל הצעת מחיר? אינני מבין את זה.

מה שכן, אני גם מראה לו שחשוב להתחיל במחקר שוק (לא מחקר המילים שנהוג לעשות כדי לדרג מילות מפתח לפי פופולריות) על מנת לדעת בהסתברות טובה האם היעד ניתן להשגה בתקציב שהוא קבע. כי אם לא אז חבל שיוציא את הכסף. מחקר כזה עולה כמובן כסף אבל במקרים רבים הוא חוסך את הכסף שהיה נשרף על קידום סרק.

עמנואל, רק לקרוא את התגובות שלך אני מביא קאסוטו ותרגום רש"י אבל זה בסדר. התרגלתי.

אני לא מסכים איתך שאין אפשרות להצעות מחיר, כי הרי בעסקים אתה נותן הצעת מחיר על מוצר או שרות.כאן השרות\מוצר הוא קידום אתר X במילים ABC למיקום Y.

מה שכן, אני מסכים איתך שאין אפשרות למחירון כיוון שהתחרותיות שונה בין מילים או קטגוריות אלו ואחרות.

*
    לא אמרתי שאין אפשרות לתת הצעות מחיר. עובדה שנותנים. כל מה שטענתי זה שבזירה תחרותית כל אחת מהן היא בלוף. גם אם מקדם האתרים שמפיק את הצעת המחיר איננו מבין זאת והוא בטוח לחלוטין שהוא פועל בהגינות.

אני אגיד לכם מה המסקנה שלי מהדיון עד עכשיו....

אני חושב SEO מנסים ליצור סוג של ערפל , סביב הנושא של התמחור כי זה נוח להם, אבל מבחינה שיווקית זאת טעות בעיני כי אם היה איזה דרך ללקוחות לחשב עלות סטנדרטית ומשם לעשות סקר שוק אני חושב שזה היה מועיל לכל מי שבתחום.

אני מרים פה כפפה, לכל SEOS בארץ, כן ליצור סוג של "מחירון" כללי , לפרסם אותו באתר הזה, אני פונה לבעלי האתר הזה שיקחו על עצמם להרים מיני פרוייקט כזה, ואני מבטיח לכם שזה הולך להיות הדף הכי נצפה פה באתר.

או קיי עמנואל, אז אחרי המחקר אתה נותן מחיר מסויים או שהלקוח זורם עם הזמן?

הלקוח לא יודע אם ההשקעה תהיה כ 10000 ירוק או 40000 ירוק? אין לו מסגרת תקציב?

והמסקנה שלי היא שלא הבנת את הדיון. עובדה שלא התייחסת לנימוקים שעלו פעמים רבות בעבר ונשארת תקוע בבקשה המקורית שלך, הפעם בפונטים גדולים ואדומים.

אני חוזר ומדגיש: הערפל סביב התמחור נוצר על ידי גוגל - כי הוא לא מאפשר למקדמי האתרים לדעת מראש (ואפילו לא להעריך) כמה עבודה נחוצה כדי להביא אתר מהמקום ה-11 למקום ה-10.

תן לזה לשקוע ליום יומיים ותחזור לקרוא בעיון את מה שנידון פה.

או קיי עמנואל, אז אחרי המחקר אתה נותן מחיר מסויים או שהלקוח זורם עם הזמן. הלקוח לא יודע אם ההשקעה תהיה כ 10000 ירוק או 40000 ירוק? אין לו מסגרת תקציב?
    אם הלקוח רוצה לדעת כמה הוא צריך להשקיע כדי להרוויח אז שישכח מזה - קידום אורגני לא נועד בשבילו. הוא כן צריך להחליט כמה הוא מוכן להפסיד אם לא יצליח. נכון שאף אחד לא אוהב את זה אבל הסיכוי לקחת חלק במונופול עולמי שיש בו רק 10 שחקנים בהחלט מאזן את האכזבה.

ולכן השאלה היא מה אפשר לעשות עם התקציב הנתון (המוזרם לשעורין כי יתכן והתחרותיות יותר קלה מהמצופה והוא יגיע למקום המבוקש עם פחות מזה). מחקר השוק בודק זאת ולא אחת אמרתי ללקוח - חבל על הכסף, באת מאוחר מדי לשוק הזה ולא תוכל להדביק את הראשונים בתקציב המסויים הזה, ואילו בביטויים שעליהם כן אפשר להביא אותך למקומות הראשונים אין די תעבורה.

שים לב - הלקוח לא נחוץ כלל לצורך הדיון שלנו. הרי גם אני שוקל לעתים קרובות האם לבנות לעצמנו אתר זה או אחר וגם אני לא יכול לתת למשרד שלי אומדן תקציבי רציונלי. ואני נאלץ לנהוג בדיוק כפי שהמלצתי ללקוח יום-יומיים קודם לכן.

עמנואל, עם הניסיון שאתה כמקדם אתרים מנוסה צובר אתה יכול לאמוד עלויות או לפחות
    מרווח מחירים.
    כפי שקבלן בניין שמקים פעם בניין בודד ובפעם אחרת מספר בניינים
    יכול לאמוד את הזמנים לגבי ביצוע וסיום הפרוייקט ולקוח מקדמי ביטחון עבור סטיות כלשהן
    גם מקדם אתרים (בתקווה שצבר מספיק ניסיון בכדי להכיר מהן זירות תחרותיות יותר ותחרותיות
    פחות) צריך לספק הערכות מסוג אלו ללקוח.
    כשאתה אומר שאתה מתחייב לקדם אתר למקום הראשון (כפי שקראתי בהודעה שלך מלפני יומיים) אתה אומר ללקוח תן לי צ'ק פתוח? כמה כבר יהיו כאלו?

flashman, לפרסם מחירון???
    מדובר בשירות ולא בחפץ, שירות לא ניתן לתמחר.
    בכלליות...
    שירות=זמני, אין ירידת ערך/בלאי.
    מוצר=לא זמני, תמיד תהיה ירידת ערך/בלאי. לכן חשוב שיהיה לו מחירון שנקבע ע"י שמאי.

ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

עמנואל

אתה נוהג לספר ולדבר כאן בפורום על "10 שחקנים" וזה באמת נכון. מדוע אם כן, באתר SEO שלך אתה מספר לאמריקאים על 20 שחקנים?

בזירה תחרותית כמו השוק האמריקאי יש 20 שחקנים ואצלנו רק 10?

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון