פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 1 2 3 4 5 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך סך הכל של 82

אשכול: הקלטת שיחה עם חברת YBAY

ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    אין כל ממש בהגנה בשלב הזה. כל מי ששומע את ההקלטה, בודק את הדברים וקורא את הפוסטים כאן בפורום - מבין במה בדיוק מדובר. כל מי שלא מצליח להבין מה הבעיה כאן, לא ממש מבין אינטרנט.
    LOL, מצחיק.
    תתחילו לעבוד. באמת.

ציטוט פורסם במקור על ידי יגאלי
    לא אתפלא אם כל ה"מגינים" החדשים כאן הם נרשמים מטעם חברת
    YBAY כדי להגין עליה מתביעה ומגילוי פניה האמיתיים. שימו לב שרוב
    ה"מגינים" אלו חדשים אם מעט פוסטים.
    אני גם לא מבין מה הבעיה, ואם מתחשק לך לקרוא קצת ( ולענות לעניין ), קפוץ לקפה של דה מרקר.

כל הכבוד

אני חושב שזאת אשת המכירות הטובה ביותר ששמעתי בחיי. לדעתי היא גם מקדמת אתרים מוסמכת. "

שוב כל הכבוד

משפטית, משהוא הזכיר את זה, אני ממליץ למחוק את שמה ומספר הטלפון שלה.

אני לא בטוח שיש כאן קייס לתביעה יצוגית. לדעתי הקריטריונים פה אינם עונים על דרישות החוק בנוגע לתביעות יצוגיות.

לעומת זאת, אין כל ספק שכל מי שלא קיבל את התמורה שהובטחה לו יכול לתבוע בגין הפרת חוזה.

כל תביעה שתוגש (אם תוגש) תהיה כמובן נגד החברה ישירות ולא נגד נציגת המכירות.
    משרד עורכי דין תומר בכר – ייצוג נפגעי תאונת דרכים וטיפול בתיקי תאונת עבודה

משתמש "קל" נדב 1234 אינו מוערך במערכת הפורומים

מה הבעיה בניתי דרכם אתר מדהים בעלוית נמוכות

ולשמחתי אני מקבל לידים שוטפים כתוצאה מהפרסום דרכם
    יש לי חברים שמשלמים החודש לגוגל עבור קישורים ממונים אלפי שקלים כשפועל כ 70% מההקלקות עליהם זה הקלקות זבל של מתחרים וכו'
    אז נשאלת השאלה האם לא שווה עבור 20 ש"ח ליום לפי חישוב שלי שיקליקו עלי כמה שיותר ??!!
    אתם עושים להם אחלה קידום ברשת

משתמש מתמיד תרין אינו מוערך במערכת הפורומים

נדב (השם האמיתי שמור במערכת), תן לי לנחש, נרשמת לכאן לפורום כדי להגיב בתגובה מגוננת על החברה שמוכרת לאנשים מיקום במונחי חיפוש שאינם מחופשים כלל?

ובטח אין לך שום אינטרס אה?
    אגב, אולי תתן לנו קישור לאתר שבנו לך שנראה גם אנחנו את יצירת המופת.

(החבר'ה מ-Ybay - ברור לי שאתם עוקבים אחרי הפוסטים האלה באובססיה - עדיף להשקיע את האנרגיה הזאת בלילמוד כאן כמה דברים על קידום אתרים)

אני מביאה לכם ציטוט של יוסי בצלאל תחת הכותרת: ווידוי לגבי Ybayו kidumim מתוך הקומונה:
    ----------------------------------------------------------
    לפני מעל שנה פנה אלי המנכ"ל שלהם יעקב ישר והזמין אותי לפגישה עסקית במשרדי החברה בהרצליה
    שילוב של סקרנות חולנית עם שעמום מצטבר הוביל אותי לחברה הממוקמת בדירה מטה ליפול ברחוב סוקולוב בהרצלייה
    בפגישה יעקב פנה אלי בהצעה ישירה להכנס כשותף שווה לעסקי המונקי ביזנס שלהם ולפתח עבורם את נושא קידום האתרים
    החברה הינה חברה בעלת חושים עסקיים מפותחים ומנוהלת בכשרון רב ע"י מנכ"ל כריזמתי אבל כאן זה פחות או יותר נגמר
    התפישה שלהם כלפי האינטרנט כפעילות נוספת הממוקמת בין ארון תיקיות חברת הביטוח לשירותי הדירה הינה מתנשאת ומזלזלת , אין להם בעייה מוסרית לזבל את הרשת ומבחינתם כל האמצעים כשרים

רמת "האתרים" שהם "בונים" עבור לקוחותיהם הינה ירודה מכל בחינה וכשהסברתי להם מתוך טוב לב לא אופייני עבורי מדוע עליהם לרכוש מערכת בניית אתרים הגונה ואיכותית - שאל אותי המנכ"ל בתמימות האם אני מכיר איזושהי חברה שמוכרת סטנסיל לאתרים ( סטנסיל לאנשים הצעירים -- הינם מעין תהליך שכפול של פעם אשר לווה בריחות עזים של טרמפנטין שאנו כתלמידי יסודי אהבנו להסניף -- מה לעשות אז לא היה גז מזגנים...)

יצאתי מזועזע ( ולא קל לזעזע אותי ...)

אסכם ואומר ybay אתם נחשבים סוכני ביטוח יעילים אנא השארו בתחום , למה לכם להשאיר שאריות בשמורת הטבע האהובה עלינו כל כך האינטרנט

יוסי

[table]

[tr]
    [td][/td][/tr][/table]

יוסי בצלאל
    קידום אתרים מקצועי
    טלפון משרד : 09,7464632
    טלפון נייד : 052.6261144
    yossi@kidumim.com : mail
    yossib : skype
    מען : ת.ד 499 הוד השרון 45103

------------------------------------------------------------ ----

אז מה תגידו?
    MYKA מעצבת נעליים מציגה עכשיו נעלי מעצבים לעונת 2010-2011 אותן ניתן למצוא בחנויות נעליים נבחרות.

ציטוט פורסם במקור על ידי honetwork

כל הכבוד

אני חושב שזאת אשת המכירות הטובה ביותר ששמעתי בחיי. לדעתי היא גם מקדמת אתרים מוסמכת. "

שוב כל הכבוד

גם לדעתי היא "מקדמת אתרים מוסמכת" !

יניר - אתה מלך !!!

ציטוט פורסם במקור על ידי נדב 1234

מה הבעיה בניתי דרכם אתר מדהים בעלוית נמוכות

ולשמחתי אני מקבל לידים שוטפים כתוצאה מהפרסום דרכם
    יש לי חברים שמשלמים החודש לגוגל עבור קישורים ממונים אלפי שקלים כשפועל כ 70% מההקלקות עליהם זה הקלקות זבל של מתחרים וכו'
    אז נשאלת השאלה האם לא שווה עבור 20 ש"ח ליום לפי חישוב שלי שיקליקו עלי כמה שיותר ??!!
    אתם עושים להם אחלה קידום ברשת

אנחנו עושים להם קידום ברשת ?? חחח

מה הם צריכים אותנו ??

הם קנו את כל העמודים הראשונים של גוגל !!

לכל המתחסדים והמגינים למיניהם:

הבעיה העיקרית שממנה לא ניתן להתעלם הנה כאשר חברה מסחרית מבטיחה בעל פה (בעת שיחה עם נציגת מכירות) הבטחות, שכל בר דעת מבין כי לא תוכל לעמוד בהן. בהמשך נשלח אליך חוזה כתוב לחתימה וכל מי שאינו בקיא ברזי האינטרנט ו/או אינו עורך דין היודע לקרוא בין השורות, פשוט יחשוב ששלחו לו אחלה חוזה!

הבעיה היא שבין ההבטחות בעל פה (ונניח לשם הדוגמא שהן ניתנות ליישום), לבין מה שכתוב בחוזה שהחברה שולחת, ההבדל הוא תהומי. ומי שלא רואה בכך בעיה, יכול להמשיך לטמון את הראש בחול.

אם בזק, או יס, או הוט או כל חברה גדולה אחרת היתה עושה את זה ללקוחות שלה, מזמן היתה מוגשת תביעה יצוגית וכל העולם היה עושה עליהום. חלק מהעניין כאן הוא חוסר ההבנה של אנשים בתחום ובדיוק מזה YBAY מרוויחים הרבה כסף. ולא, זאת ממש לא דרך לגיטימית להרוויח כסף.

זה בדיוק ההבדל בין עבודה קשה לעבודה... (לא רוצה שהפוסט יחסם)

יניר

הפוסט שהאשים את ybay בכך שהם נוכלים נמחק מכיוון שישנו הבדל מהותי בין מתיחת ביקורת לגיטימית על גוף עסקי זה או אחר לבין האשמתו בנוכלות. נוכל, בהתאם להגדרה המשפטית, הינו אדם שהועמד למשפט והורשע. באופן מעשי, אדם שיבוא ויאשים את חברו בנוכלות יכול להיות מועמד לדין ולהיות חייב בפיצוי סטטוטורי עד לסכום של 100,000 ש"ח.

אלו בערך תמצית דבריו של ישי אשר דאג בצדק למחוק את אותו פוסט. זה מאוד מרגיז שתגובות מושקעות נמחקות כך בין רגע אבל אפשר להבין את הצורך של בעלי האתר לשמור על מסגרת חוקית.

ביקורת שמלווה בהוכחות כמו זו שאתה העלת כאן או ביקורת מתוך עדות אישית הן מבורכות ותורמות לאינטרנט בכלל. אבל כאמור צריך לשים לב לסמנטיקה!

שלומי גורנלר

יניר,
    לא נראה לך שכדאי לעשות שיחה נוספת עם אלמנטים יותר ברורים.
    ואל תחשוב שהם לא נוקטים בהם. הם נוקטים ועוד איך תלוי איך אתה ניגש אם הם מריחים תמימות ...

צמחי מרפא ותמציות צמחים

שלומי

לא שאני חולק על דבריך, אך אם תחפש את שמו של יעקב ישר, בגוגל, תגלה שהוא הורשע בהטעיית צרכנים על ידי בית המשפט בעבר! יעקב ישר הוא בעליה של חברת YBAY - וגם שותפו לחברה - יהודה אובוז שותף להרשעה דומה - באותו פסק דין ממש!

משתמש מתקדם Juster אינו מוערך במערכת הפורומים

ההקלטה הזו, נרקעתי מצחוק!

אבל נוכלים אי אפשר לקרוא להם. בסך הכל, הם מוכרים לך באנר מעמוד המקודם בגוגל תחת מילה כלשהיא. מה בעיה פה? לא רוצה על תקנה. לא שמכתי על מילה על קידום האתר שלך.

[hr]

ציטוט:

יניר

הפוסט שהאשים את ybay בכך שהם נוכלים נמחק מכיוון שישנו הבדל מהותי בין
    מתיחת ביקורת לגיטימית על גוף עסקי זה או אחר לבין האשמתו בנוכלות. נוכל,
    בהתאם להגדרה המשפטית, הינו אדם שהועמד למשפט והורשע. באופן מעשי, אדם
    שיבוא ויאשים את חברו בנוכלות יכול להיות מועמד לדין ולהיות חייב בפיצוי
    סטטוטורי עד לסכום של 100,000 ש"ח.

אלו בערך תמצית דבריו של ישי
    אשר דאג בצדק למחוק את אותו פוסט. זה מאוד מרגיז שתגובות מושקעות נמחקות
    כך בין רגע אבל אפשר להבין את הצורך של בעלי האתר לשמור על מסגרת חוקית.

ביקורת שמלווה בהוכחות כמו זו שאתה העלת כאן או ביקורת מתוך עדות אישית
    הן מבורכות ותורמות לאינטרנט בכלל. אבל כאמור צריך לשים לב לסמנטיקה!

שלומי גורנלר

סוף ציטוט

מה שאתה כותב מקובל עלי לחלוטין.

אבל למה לחסום את הגישה לפוסט במקום לערוך אותו קצת???

מה הבעיה למחוק את מילה ה"נוכלים" ועוד כמה מילים? אני מוכן לעשות את זה אם מדובר על הזמן?

מחיקת הפוסט משחקת לידיהם של אנשים שגורמים הרבה עוול בעולם.

על כך אני לא מצליח לקבל הסבר מניח את הדעת. אין שום סיבה בעולם שהפוסט ימחק.

יצונזר - מובן

תנתן התראה או הוראה מה לא לכתוב- מובן

אבל למחוק ככה סתם בלי הודעה??!!

עדיין לא מאוחר לתקן.

צמחי מרפא ותמציות צמחים

אני לא מסכים איתך - אני מעדיף שהפוסט יחסם מאשר שמישהו יערוך וישנה את הדברים שכתבתי. מה גם, שבעלי האתר אינם צריכים להיות אחראיים לדברים הנאמרים ועשויים להוות עילה לתביעה כנגדם.

אני מקבל בהבנה מוחלטת את חסימת האשכול ולכן כבר הצעתי, פשוט לא להשתמש במילים קשות מדי, הקובעות דברים שלא הוכחו ויכולות להתפרש כ"לשון הרע".

אנחנו מעבירים את המסר בצורה חדה וברורה מאד. הפוסט הזה מקבל תעודה תקשורתית רבה יחסית באינטרנט ולדעתי זאת רק ההתחלה.

משתמש כבד אבי50 אינו מוערך במערכת הפורומים

הנקודה היא שאם באמת רוצים לעשות שינוי צריך עדויות של אנשים שנפגעו (לבקשת שלומי אני מאוד אזהר בדברי) לכאורה מדרך התנהלות YBAY וקיימת סתירה בין:
    ההבטחות בע"פ
    ההסכם שנחתם
    המציאות הכואבת (מבין מאות או אלפי לקוחותיהם, כמה באמת הגיעו לדף הראשון בגוגל?)

כשמראים סיסטמטיות ניתן להוכיח את דרך העבודה ומידת החוקיות/אתיות
    דרך אגב זה מה שקרה בעניין הביטוח - היו מאות עדויות (לכאורה) לדרכי הפעולה של בעלי YBAY כשהיו (לכאורה) סוכני ביטוח.
    וזו בדיוק הדרך כאן: לרכז תלונות ולעורר את המודעות של בעלי העסקים הקטנים-הנפגעים האמיתיים.

משתמש כבד taikaish אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי אבי50
    המציאות הכואבת (מבין מאות או אלפי לקוחותיהם, כמה באמת הגיעו לדף הראשון בגוגל?)

אני מניח שרובם,
    אבל כמה באמת הגיעו במילים שהם רצו?
    וכמה באמת הגיעו במילים שתורמות להם גולשים (כמו שמובטח)?
    וכמה תמימים שלא חשבו לשאול האם הכסף יחזור חזרה לא יוכלו לקבל את הכסף?

כן אבל מהפוסט הזה עם כל הכבוד
    אי אפשר להבין כלום!
    תנסו להכנס לראש של האנשים בשוק שלא מבינים כלום בקידום. מהפוסט הזה אי אפשר להבין שום דבר ברור.

איזו הקלטה עמומה עם נציגה וכמה שורות של מלל
    את כל העדויות וההוכחות מהמקור הראשון יש בפוסט המקורי.

ובקשר לשינוי התכנים אם מה ששינו לך לא מוצא חן בעינייך תמחק את הודעתך וכל אלו שלא אז לא.

צמחי מרפא ותמציות צמחים

חברת התיווך ברעננה בטח מאד שמחה כי יש לה הרבה מבקרים באתר וגם YBAY יכולים למכור להם שיש המון ביקוש לחיפוש מתווך ברעננה.

לפי ההסכם שהוא הראה יש הבדל בין מה שאמרו לו בקלטת, חיפוש של נדלן בת"א לעומות חיפוש נדלן ודירות בת"א ( 482,000 דפים בגול מול 15,000).

ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    אני לא מסכים איתך - אני מעדיף שהפוסט יחסם מאשר שמישהו יערוך וישנה את הדברים שכתבתי. מה גם, שבעלי האתר אינם צריכים להיות אחראיים לדברים הנאמרים ועשויים להוות עילה לתביעה כנגדם.

אני מקבל בהבנה מוחלטת את חסימת האשכול ולכן כבר הצעתי, פשוט לא להשתמש במילים קשות מדי, הקובעות דברים שלא הוכחו ויכולות להתפרש כ"לשון הרע".

אנחנו מעבירים את המסר בצורה חדה וברורה מאד. הפוסט הזה מקבל תעודה תקשורתית רבה יחסית באינטרנט ולדעתי זאת רק ההתחלה.
    יניר, זה אומר שמה שצריך כדי לסגור פוסט שלא נראה למישהו - זה להגיד את הדברים הנכונים.
    לא תקין!
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

הייתי מאוד עסוק מספר ימים ורק עכשיו התאפסתי על הפוסט:

1. יניר כל הכבוד
    2. לגבי החברה אין לי מה להגיד פרט ל "אוי YBAY YBAY YBAY כמה חבל שיש חברות כאלו בשוק"
    3. הם תמיד יוכלו להאשים את הש.ג. או את אשת המכירות החדשה שלא בדיוק מכירה את התפקיד עדיין.

חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 1 2 3 4 5 אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה