פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1 2 3 4 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך סך הכל של 82

אשכול: הקלטת שיחה עם חברת YBAY

מצטרף לBerco אין שום עילה ואף נראה תהליך לגיטימי. זה שהם בעצם מוכרים "קרח לאסקימוסים" זה בעיה של הלקוח או בעייה אתית אבל בטח לא משהו פלילי או הטעייה של הצרכן.

כל מה שהיה צריך להוציא מהמוכרת או אשת המכירות זה העניין שהדף הראשון בתוצאות החיפוש נקנה. יתרה מזאת בהקלטה הם הוצגו הרבה יותר טוב לאור ההכפשות שבצדק או לא בצדק אשר נעשו בדיונים (כל הדברים כמובן בהתייחסות להקלטה בלבד).

לא ממליץ לכם להתבסס על תוכן הקלטה זו.
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

משתמש מתמיד מוטי אינו מוערך במערכת הפורומים

ליניר

אני חושב שכדאי לך למחוק מההקלטה את מספר הטלפון הפרטי של הנציגה

תגידו לי אתם מדברים ברצינות...
    מצד אחד אתם אומרים שהם מוכרים קרח לאסקימוסים ובאותה נשימה אתם אומרים שזו לא הטעייה??

למושג הטעייה יש הגדרה מאד ברורה בחוק והיא כוללת בפירוש את עניין מכירת הקרח לאסקימוסים ובתרגום ברור: ניצול תמימות האסקימוסים.

בכל אופן, גם ההקלטה אינה מייצגת את הנידון כי כפי שאמרתי חסרים בה את כל האלמנטים שהיו בשיחות (המשלבים שקרים ברורים) שהיו עם שאר האנשים שנפלו איתם ועל כך אכן חבל וכפי שכתבתי כבר לעיל.

יוחנן

צמחי מרפא ותמציות צמחים

ההתייחסות שלי הייתה להקלטה נטו. הם לא צריכים ליידע את הלקוח שמה שהם מוכרים לא יוכל לעזור, את זה הלקוח צריך להבין בעצמו מה הוא מוכר ואילו מילות מפתח אנשים מחפשים בכדי למצוא את עצמו, מכל הדברים שנאמרו בשיחה (כפי שאמרת) לא ניתן להסיק על הטעייה פלילית/שקר על הצרכן. בדיוק כפי שאציע למשיהו שיש שואב אבק, שואב אבק ששואב את האבק בתוך שקעי החשמל.

האם זה יכול לתרום? לא!

האם מישהו מחפש אבק בשקי חשמל? (אלא אם כן הוא אובססיבי לניקיון) בהקבלה לחיפוש מילות המפתח שהחברה מציעה והלקוח צריך להסיק האם זה באמת תורם לו.

האם שיקרתי עליו? לא!

האם? הוא צריך לדעת, מה זה תורם לא? כן!

מה שנראה כרגע לא חוקי דווקא זה הפרסום של ההקלטה שלא רק לא מוכיחה את דברים שנאמרו אלא אף נראית כי נעשית לצרכי פרסום (זוהי דעתי האובייקטיבית) דבר שאסור מבחינת החוק,

תקנו אותי אם אני טועה...

אולי גם כדאי בכלל להעביר את הפוסט לפורום דיני אינטרנט (גם ככה הוא נראה מעט שומם ואולי כדאי להכניס בו מעט חיים)

משתמש חסום tazmania אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי youchy
    תגידו לי אתם מדברים ברצינות...
    מצד אחד אתם אומרים שהם מוכרים קרח לאסקימוסים ובאותה נשימה אתם אומרים שזו לא הטעייה??

למושג הטעייה יש הגדרה מאד ברורה בחוק והיא כוללת בפירוש את עניין מכירת הקרח לאסקימוסים ובתרגום ברור: ניצול תמימות האסקימוסים.

בכל אופן, גם ההקלטה אינה מייצגת את הנידון כי כפי שאמרתי חסרים בה את כל האלמנטים שהיו בשיחות (המשלבים שקרים ברורים) שהיו עם שאר האנשים שנפלו איתם ועל כך אכן חבל וכפי שכתבתי כבר לעיל.

יוחנן

אל תשכח מכירת איגלו לאסקימוסים,

ברגע שחברת ענק מתקשרת ללקוח ומספרת בהתלהבות שיש להם X,Y,Z אתה מצפה שלא יגידו שטויות, ככה זה שאתה חברת ענק...

מכור לפורום Guyzone אינו מוערך במערכת הפורומים

לי זה מזכיר את באג 2000 גם אז אנשי מחשבים ניצלו חוסר הבנה של אנשים אחרים כדי להכין את המחשב שלהם לבאג הנורא מכל, אני לא יודע אם זה לא חוקי, זה בהחלט מסריח ולא מוסרי אבל לא בטוח שיותר מזה

ציטוט פורסם במקור על ידי Guyzone
    לי זה מזכיר את באג 2000 גם אז אנשי מחשבים ניצלו חוסר הבנה של אנשים אחרים כדי להכין את המחשב שלהם לבאג הנורא מכל, אני לא יודע אם זה לא חוקי, זה בהחלט מסריח ולא מוסרי אבל לא בטוח שיותר מזה

בדיוק, אבל כמובן להתייחס לתוכן ההקלטה בלבד, כיוון שאנשים מציינים דברים אחרים מהשיחה. מה שכן החברה צריכה לשקול בינה לבין עצמה האם זה ישתלם לה בעתיד להנהיג שיטת מכירה שכזו שמן הסתם תפגע באמינותה בעקבות כל הפרסומים השונים.

תשמעו, יש המשך:

היום התקשרה אלי שוב אותה נציגת מכירות ורצתה לסגור איתי חוזה. היא הבטיחה לי (מוקלט) כי אני אקבל מיקום בעמוד ראשון בגוגל במילים הבאות:

- נדלן בתל אביב
    - נדלן בחיפה
    - דירות בתל אביב
    - דירות בחיפה

לשאלתי היא ענתה כי הפרסום שלי בעמוד הראשון יהיה תוך מינימום של 48 שעות ומקסימום 14 יום ובכל מקרה, למשך שנה שלמה.

אני שואל אתכם (מי שמבין קצת בקידום אתרים): האם זאת הבטחה ריאלית? האם הבטחה כזאת ניתנת לישום בתנאים הנ"ל?

אני חושב שלא ומכאן שהחברה מבטיחה דברים שאין ביכולתה לקיים - לדעתי!!

באשר לטענה של אי חוקיות פרסום ההקלטה - שטויות במיץ. זכותי לפרסם באינטרנט כל שיחה שאני שהקלטתי ואם הצד השני בשיחה נפגע מכך, זכותו המלאה להגיש תביעה אזרחית נגדי.

בכדי להיות בטוח, העברתי את תוכן העמוד המפרסם + תוכן ההקלטה ליועץ המשפטי שלי וקיבלתי אישור מוחלט שהכל לגיטימי.

ועכשיו הלאה:

הגיע אלי טיוטת חוזה לחתימה, שגרמה לי להבין טוב יותר מדוע בעתיד - כשהחברה לא תעמוד בהבטחות שלה - אני אוכל רק להאשים את עצמי (כמפרסם). למרות מה שנאמר מפורשות בהקלטה לגבי מילות המפתח, בחוזה נכתב בזו הלשון:

" מילים נדרשות לדף 1 בגוגל
    נדלן ודירות בת"א
    נדלן ודירות בחיפה.
    + באנר ג'מבו + קישור לאתר לשנה!
    באם הפרסום לא יעלה בגוגל
    עיסקה זו בטלה מעיקרה"

בהמשך החוזה כתוב במפורש: "בוטלה העסקה מאיזו סיבה שהיא לאחר חתימה על הסכם זה - יחוייב הלקוח במלוא סכום העסקה."

מה דעתכם?

גם לאמא שלי הם התקשרו ורצו לקדם אותה לדף הראשון במילה שהיא כבר נמצא שם בדף הראשון....

הם הבטיחו לה גם שהם יוסיפו אותה למילים כמו "תיווך דירות בעיר אילת" ו-"מתווכים דירות בעיר אילת".....

טיפשים....

צריך לדווח עליהם למישהו....

בקשר לעסקה שבוטלה וחיוב שלך במלוא התשלום שנקבע. נוספה הקשחה לגבי עניין חוק הגנת הצרכן בדבר ביטול עסקה, צריך לבדוק זאת.

מה שכן מבחינת התחרות למילות שהצגת למשל דירות בחיפה זה מתוך 1,310,000 תוצאות

לyuee מה שכתבת זו היתממות לשמה... אני לא מכיר את מערכת המשפט בשביל להבין איך עובד הראש של השופטים אבל צריך להיות שופט טמבל מדופלם בשביל לקבל טענה כזאת:
    "הלכתי לבן אדם הצגתי את עצמי בתור סמכות בענייני קידום אתרים ניצלתי סמכות זו לרעה והולכתי אותו שולל להאמין כי מילה מפתח איקס היא מילה שמביאה הרבה תנועה (כלומר יש לה נפח חיפושים גבוה) וכל זאת במצג שווא כאשר באמת אין למילה הזאת שום נפח חיפוש כלל אבל זו בעיה של הלקוח שהוא לא מבין בתחום."

הדבר דומה למכירת למכירת אוכל עם כשרות מזוייפת. (ואני לא מדבר עכשיו על ההשלכות הרוחניות אלא על העניין הכלכלי נטו.)
    להשגיח על יצרנים על חומרי גלם וכו' ולוודא שהכל אכן כשר זו עבודה שאוכלי הכשרות משלמים עליה במחיר גבוה יותר במוצר. (במיוחד בבד"צים שיש השגחה יותר קפדנית)

כאשר אני מוכר מוצר ומודיע שהוא כשר כאשר הוא לא אני מרמה את הקונים.
    כאשר אני מוכר תמצית צמחים ואומר שהיא מכילה ג'ינסנג כאשר היא לא אני מרמה את הלקוחות.
    כנ"ל- כאשר אני מוכר קידום על מילת מפתח שתביא לך הרבה גולשים לאתר כי יש לה נפח כאשר זו מילה שאין לה נפח אני מרמה את הלקוחות.

ליניר:
    החוזה הזה הוא ממש הוכחה לרמאות לשמה.
    אתה מסכם איתם על המילים נדלן בתל אביב שיש להם נפח חיפוש והיא כותבת "נדלן ודירות בתל אביב" שאין לזה שום נפח חיפוש.

הניצול פה הוא כל כך ציני שזה מזעזע אותי הם כאילו עשו לך טובה והוסיפו לך גם את המילה "דירות" שתרוויח... אבל מה שהלקוח לא מבין זה שאף אחד לא מחפש ככה בגוגל... הלקוח לא תופס שלא מדובר בפרסום רגיל אלא בפרסום שונה לחלוטין זה פרסום של צורות חיפוש במנועים זו צורת חשיבה אחרת לגמרי ומי שלא מבין ממש בתחום לא מצליח לתפוס את זה.
    אני ניסיתי להסביר לאבא שלי כמה פעמים שיכתוב מאמרים על המילים XYZ והוא אמר לי רגע אבל אפשר גם על N וגם על M היה לי מאד קשה להסביר לו שאף אחד לא מחפש את זה. ואנחנו כותבים מה שאנשים מחפשים ולא משהו אחר.
    בנקודה הזאת נכנסים אנשים לא ישרים ותופסים את האנשים בגרון. "אנחנו ניתן לך את "הנדלן בכל הארץ" ללקוח זה נשמע שהוא מקבל לקוחות שמעוניינים בנדלן מכל הארץ... כאשר האמת היא שהוא מקבל אך ורק את הלקוחות שמקישים את המילים "נדלן בכל הארץ" או יותר נכון את הלקוח הבודד שבטעות הקיש פעם את הצירוף הזה...

אבל יניר, בכל זאת הייתי עושה עוד שיחה (עם מישהו אחר) ומוסיף את העניין של קניית העמוד הראשון בגוגל זו עוד רמאות למהדרין.

יוחנן

צמחי מרפא ותמציות צמחים

רגע מה קורה פה??!!
    מישהו יכול להסביר לי למה אין שום גישה לפוסט שפתחתי על הנוכלים בשוק וכו'??
    למה סגרו אותו?

צמחי מרפא ותמציות צמחים

ציטוט פורסם במקור על ידי youchy
    רגע מה קורה פה??!!
    מישהו יכול להסביר לי למה אין שום גישה לפוסט שפתחתי על הנוכלים בשוק וכו'??
    למה סגרו אותו?

הפוסט של YBAY - איפה?

זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

אני מציע לא לכנות את חברת YBAY בכינויי גנאי ו/או בהגדרות שעלולות להתפרש כלשון הרע או כל דבר בכיוון - שאחרת גם הפוסט הזה יחסם ובצדק. בעלי האתר אינם צריכים לשאת באחריות משפטית עבור כולנו.

היום כבר הקלטתי עוד שיחה עם "נציגת המכירות המוכשרת", לפני שהבוס שלה עדכן אותה. שאלתי לגבי קניית עמוד בגוגל ולא קיבלתי את התשובה שתיארתם. מעבר לזה, קיבלתי הבטחות רבות אחרות - אבל כאמור, החוזה שנשלח אלי סותר את כל ההבטחות ומכה את הישבן של YBAY מכל הכיוונים.

מה שאני רוצה לעשות כרגע:
    שוחחתי עם אחד מעורכי הדין שאני בוטח ביכולותיו ואם אמצע 2 אנשים או יותר שנפגעו מהחברה, יש מצב ללכת על תביעה יצוגית! חשוב להדגיש כי חייבים למצוא לצורך כך אנשים שנפגעו ולא אנשים כמוני, שעצם החוצפה פוגעת בהם.

אם יש כאן אנשים כאלה - אני אשמח ללוות אתכם לאורך התהליך.

כל הכבוד יניר ניראה לי הסוכנת היחידה שם זאת סימה

רוצה להעניק לך בנר זמבו

סה"כ הם מציעים שירות לגיטימי - למכור עמוד שמקודם במקום טוב.

הבעיה שלהם היא שלנציגי המכירה אין מושג על מה זה אופטימיזציה ומה זה גוגל!

לא אתפלא אם כל ה"מגינים" החדשים כאן הם נרשמים מטעם חברת YBAY כדי להגין עליה מתביעה ומגילוי פניה האמיתיים. שימו לב שרוב ה"מגינים" אלו חדשים אם מעט פוסטים.
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

אין כל ממש בהגנה בשלב הזה. כל מי ששומע את ההקלטה, בודק את הדברים וקורא את הפוסטים כאן בפורום - מבין במה בדיוק מדובר. כל מי שלא מצליח להבין מה הבעיה כאן, לא ממש מבין אינטרנט.

לא רחוק היום ויתחילו להגיע עליהם אנשים...
    כרגע מקום 13-14 במילה YBAY

זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

מי שרוצה להכיר את הלקוחות המסכנים שלהם שכנראה צריכים לשלם 600 ש"ח לחודש יכול פשוט לעיין כאן
    שים בגוגל את המשפט הבא:
    site:ybay.co.il
    (מספיק אימייל אחד לכמה בעלי עסקים , האימייל יכיל קישור לפוסט הזה, ולדעתי כבר תהיה תביעה ייצוגית.)

חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1 2 3 4 ... אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה