פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 17 מתוך סך הכל של 17

אשכול: Y-BAY, Google ו SEO

סיפור מעניין.

להורי יש צימר בצפון הארץ. בעקבות זו קיבלתי טלפון מאורנית העובדת ב Y-BAY. למי שלא מכיר, Y-BAY היא חברה המנהלת פורטל ונותנת שירותי בניית אתרים, SEO וכדומה.

ניתן לראות כמה הם טובים לפי התלונות החמות באתר תלונה

אותה בחורה אמרה לי בביטחון מלא שתמורת 600 ש"ח הצימר יופיע בדף התוצעות הראשון של גוגל. כמו כן ציינה לפני שלא משנה מה יעשו המתחרים, המיקום ישמר, כי הרי קניתי אותו.
    בשלב זה בערך התפלצתי לאחר שבררתי שאינה מתכוונת לאיזור הפירסומות. כשהודעתי לה שמדובר ברמאות כי לא ניתן לקנות מיקום מגוגל. ניסתה להסביר לי שאיני מוסמך בנושא כי לא למדתי את הנושא באקדמיה זו או אחרת. טוב מה לעשות, כנראה שנסיון משנת 1996 אינו נחשב בעיניה
    כשעמדתי על דעתי היא פשוט ניתקה את הטלפון.

ולעיניננו,
    אותי אישית הם לא יפילו בפח. כנראה גם לא אותכם. השאלה היא מה לדעתכם ניתן לעשות בכדי למנוע נזק לאנשים התמימים, לתחום המקצועי ובסופו של דבר לנו.

בברכה,
    מיכאל בן-נס

נ.ב

עכשיו אני רק מחכה שהם יגידו שלא הבנתי את הטלפנית.

משתמש חסום tazmania אינו מוערך במערכת הפורומים

דבר ראשון: תמיד אפשר לתבוע אותם אל אי עמידה בחוזה (או איך שהם לא מתחייבים)

דבר שני: אתה צודק אי אפשר להתחייב לכזה דבר במיוחד לא בצימרים שם יש תחרות ענקית

דבר שלישי: נשמח אם תספר על עצמך בפורום מבקרים חדשים

בהצלחה בכל מקרה

נ.ב. מקווה שהרבה אנשים חכמים כמוך

ציטוט פורסם במקור על ידי tazmania

דבר ראשון: תמיד אפשר לתבוע אותם אל אי עמידה בחוזה (או איך שהם לא מתחייבים)
    נכון, אבל זה יהיה בזבוז זמן ולרוב לא יכסה את העלויות הכוללות. ולדעתי הנקודה פה זה כיצד ניזוק לקוח שאינו מבין בתחום.

דבר שני: אתה צודק אי אפשר להתחייב לכזה דבר במיוחד לא בצימרים שם יש תחרות ענקית
    תודה

דבר שלישי: נשמח אם תספר על עצמך בפורום מבקרים חדשים

בהצלחה בכל מקרה

נ.ב. מקווה שהרבה אנשים חכמים כמוך
    אינני חושב שאני חכם כמו שאני פשוט מבין בתחום ה- SEO. אם הייתי איש מהמיניין קרוב לוודי שהייתי מאמין לטלפנית.
    אשמח לכתוב תקציר בפורום מבקרים חדשים וכמובן לרעיונות כיצד לפעול נגדם בדרכים מקובלות.

משתמש מתמיד Omer אינו מוערך במערכת הפורומים

לצערי הרבה יש כ"כ הרבה חברות מציעות שירותים שהן לא מסוגלות לספק.

יש שאומרים שזה בתרבות הישראלית, יש שאומרים שיש את זה בכל מקום , אני לא יודע ולא ממש בא לתת ציונים לישראלי כנותן שירות.

אני רק ממליץ להיות צרכן חכם, בודק ושואל.

זה רק עניין של זמן עד שאיזה עו"ד חכם יקנה מהם מיקום בדף הראשון של גוגל על צימר ויתבע אותם על אי עמידה בחוזה. כמובן שצריך להקליט את הנציגה, לשאול מה השם שלה ולוודא שמדובר בתוצאות האמיתיות של גוגל ולא בפרסומות כשמחפשים את המילה צימר. אם מסתובבים כאן עו"דים רודפי צדק (גם רודפי כסף יתקבלו בברכה ), אתם מוזמנים לעשות ניסוי ולספר לנו על התפתחות התביעה. רק הפרסום באתרי חדשות שווה את התהליך.

הבעיה הגדולה עם YBAY היא לא רק של הלקוחות שמתפתים לשלם אלפי שקלים בשביל באנר באתר שלהם. זו בעיה של כל אנשי ה-SEO שעובדים בצורה נקיה ונאלצים להתמודד עם דעות קדומות שאומרות שמקדמי אתרים מתחמנים את גוגל ובעזרת מניפולציות מביאים אתר למקום הראשון בגוגל תוך יומיים. לכו תסבירו להם עכשיו שאנשי SEO טובים לא עובדים על גוגל אלא הופכים את האתר לאיכותי יותר וידידותי יותר למנועי החיפוש והתהליך הזה יכול בכיף לקחת כמה חודשים.

משתמש מתמיד moryali אינו מוערך במערכת הפורומים

קודם כל הייתי שואל אותה מאיזו אקדמיה היא קיבלה את ההכשרה שלה בקידום אתרים או לפחות באיזו אקדמיה היא למדה להיות טלפנית מכירות אם ככה סתם היא מנתקת את השיחה?

חוץ מזה לפי התגובות הגנריות באתר תלונה בטח תהיה להם תגובה בסגנון (הטעויות במקור, עשיתי קופי פייסט מהאתר):

צר לנו על הגברת מרגישה, כך, אנו מצטערים על עוגמת הנפש שנגרמה לה.
    התלונה תועבר לגורמים המתאימים לשם טיפול

במסגרת התואר השני אני בקורס של צרכנות וזה מטורף איך בישראל כל אחד יכול לשקר ולמכור לאנשים לוקשים. ואין לכם מושג כמה דברים יש פה.

ידידה שלי עובדת בדפי זהב אז ביקשתי שתברר לי עלויות של הופעה באינדקס של האתר שלי (חתונה ישראלית).

בקיצור התקשרה נציגה של דפי זהב והתחילה להסביר לי על איך אני מקודם בגוגל בזכותם אפילו במקום הראשון.

אז התעקשתי שתסביר לי איך אני מגיע למקום הראשון והיא התחילה בקישקושי מכירות של שיתופי פעולה בלה בלה ואני מתעקש ומסביר לה שלא ניתן להשפיע על מיקום בגוגל ובטח שלא למקומות גבוהים אם אין פעילות קידום ואם יש משהו שיקדם אותי חוץ מהלינק שתסביר לי ... בקיצור הבחורה שכנראה רק ידעה לדקלם מהדף העבירה אותי לנציגה מומחית שכמובן גם היא הפריחה ססמאות וכל שאלה טכנית לא ידעה לענות והתעקשה ש"ככה זה" כי יש להם מערכות מתוחכמות ועוד כל מני שטויות כאלה.

והיא הוסיפה והסבירה לי שאם אני אכנס לוואלה ואעשה חיפוש על - שמלות כלה וערב - יהיה לי במקום הראשון דפי זהב.

בתכלס כשביצעתי איתה את זה און ליין זאת הייתה פרסומת של דפי זהב ולא מיקום ראשון וזה היה לאינדקס שלהם ולא לנותן שירות ככה שמבחינתי כנותן שירות אין כל פרסום וחשיפה דרכם.

בקיצור, הבנתי שאין לי טעם לנסות להמשיך להסביר בכלל ושהם ימשיכו למכור את הלוקש הזה לשאר הלקוחות הבאים בתור.

ובטח לא חסרים כאלה שיש להם ידע חלש בתחום..

חבל.

ציטוט פורסם במקור על ידי ido10

בקיצור התקשרה נציגה של דפי זהב והתחילה להסביר לי על איך אני מקודם בגוגל בזכותם אפילו במקום הראשון.
    הם בטח למדו באותה אקדמיה עם העובדים של Y-BAY

מצטער על ההתפרצות לאשכול, אבל יש לי בקשה להתייעצות בעניין דומה:

מה לדעתכם אני צריך לעשות במידה וידוע לי שאחד הלקוחות שלי (לא קידום) מקבל מחברה אחרת שירותי BLACK HAT SEO (לדוגמא טקסט נסתר)?

בפני הלקוח התרעתי על העניין, אך לדעתו העובדה שגוגל לא עלו עליו במשך שנתיים היא סיבה מספיק טובה להמשיך ככה. נעזוב אותו כרגע.

מה לעשות לדעתכם צריך לעשות בנוגע לחברה? לפרסם את שמה? להתקשר אליהם ולשאול מה הדרכים שהם פועלים בהן לקידום האתרים?

אשמח לדעה בעניין.

דיברנו על YBAY לא פעם. לשלם להם ולתבוע באמת בזבוז זמן. וגם הסיכוי שתראו תכסף חזרה קטן. פשוט להמשיך להפיץ לכל החברים שידעו של YBAY לא מתקרבים.

שמעת על תביעה יצוגית?

משתמש כבד אבי50 אינו מוערך במערכת הפורומים

נוכלים יש תמיד בכל מקום ובכל חור.
    YBAY חזקים במערך השיווק שלהם - הם חורשים את האינטרנט ופונים לכולם.
    הדרך היחידה להחזיר אותם למציאות היא לתבוע אותם.
    יש להקליט את השיחות איתם, לשלם ואז לתבוע ולקבל את הכסף בחזרה.
    מה הטעם?
    צריך להקים אתר nobay ובו יהיו הקלטות של הנציגים שלהם פסקי דין נגדם, תלונות וכו'.

אם רוצים אפשר לתבוע, אבל צריך לעשות זאת נכון.
    ראשית כל לבצע הקלטה אבל גם זה לא מספיק כיוון שהחברה יכולה לטעון שהדבר נעשה על דעת המוכר וזהו לא מנהג החברה.
    ישנן כמה דרכים להוציא מהם שמדובר בתהליך מכוון של החברה וזה ע"י
    שיחה עם יותר מאיש מכירות אחד, תיארתם כי האחראית גם משתתפה בשיחה.
    ברגע שהדברים נעשים כך ניתן להסיק כי זהו תהליך יזום מצד החברה להטעות את הצרכן.
    חברה הנזק שאפשר להיגרם לחברה הוא עצום כלבוטק ואמנון לוי ילקקו את האצבעות הרי זו לא חברה קטנה (אפשר בכלל להפנות אליהם את המקרה והם יבצעו את כל עבודת התחקיר).
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

המוכר הוא נציג של החברה לא?

כל מה שהוא מדבר זה ללא קשר למציאות?

הרי אם המוכר אומר שהוא מביא פיצוי ללקוח ואז החברה מסרבת זה כאילו האוויר דיבר?

כל איש מכירות תפקידו למכור. החברה מבחינתה יכולה להתנער ולהגיד לך גש ותתבע את המוכר. ואם אתה תובע את החברה אתה צריך להוכיח שהדברים לא נעשו על-דעת עצמו של האיש המכירות. ישנן מספיק סיבות למה המוכר יעשה זאת על דעת עצמו.
    גם אם הבטיח פיצוי החברה יכולה להתנער מאחריות.
    תחשוב לעצמך סיטואציה בה איש המכירות שלך בכדי למכור (ולרוב ככל שיהיו מכירות גדולות יותר הוא צפוי להרוויח בונוסים שמנים יותר) יציע ללקוח אחסון אתר עם X תכונות ובפועל יקבל X-Y תכונות. אתה תהיה חייב לעמוד בהבטחות של אותו איש מכירות שהפיל אותך בכדי למכור יותר, התשובה היא כמובן ברמת הכדאיות אבל בד"כ היא לא!!!

ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

אני מקבלת דואל ספאם שבו מבטיחים לקדם אתרים בגוגל. הם לא אומרים שזה YBAY אבל כאשר מלאתי את הפרטים והם התקשרו הסתבר שזה YBAY.

אני לא חושבת שהחברה יכולה להתנער מההבטחות של המוכר. הם שלחו את הדואל ואמרו שיכולים לקדם.

לקחת סיכון כשמילאת את הפרטים. כעת הספאמר יודע שכתובת המייל שלך פעילה וישלח לך דואר זבל רב יותר.

לגבי ybay, *אנחה*. לזה מאיתנו שיהיה הזמן להרים את הכפפה וללכת לבית משפט צפוי משפט מעניין

ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה