פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3
מציג תוצאות 41 עד 48 מתוך סך הכל של 48

אשכול: g.co.il

שערורייה:

datacenters+fpr

משתמשים בחיפושים שלכם

מעכשיו אני לא משתמש בשירותים שלהם

וגם k קוראים את ההודעות הפרטיות שלכם לצורך סינון

(איזה פראנוידים נהייתם)

תכניס גם את prc לרשימה וגם את wordtracker.co.il
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

גם gmail שומר את הודעות האימייל שלנו. מה זה, הם צריכים לדעת מה עובר לי בראש ומה אני שולח...

לעולם לא אשתמש יותר ב gmail. אם המראה של זה לא היה כל כך תמים הייתי פחות חם על הנושא אבל זה המצב

ציטוט פורסם במקור על ידי ניר
    תכניס גם את prc לרשימה וגם את wordtracker.co.il
    עכשיו אני מבין למה נהייתם חברה בע"מ??

טוב;- מתי תבינו מה שכתב יניר - מי שנותן לי שירות אמיתי אני מבין שאוסף עלי מידע אבל מי שעושה קיצור דרך ועוד מתחזה למשהוא אחר לא ממש נותן ערך אמיתי - בניגוד לשירות כמו GMAIL או אחרים שהוזכרו כאן - ולכן יש כאן טעם לפגם - בינתיים אני לא חותם על העצומה

ציטוט פורסם במקור על ידי haydaan
    טוב;- מתי תבינו מה שכתב יניר - מי שנותן לי שירות אמיתי אני מבין שאוסף עלי מידע אבל מי שעושה קיצור דרך ועוד מתחזה למשהוא אחר לא ממש נותן ערך אמיתי - בניגוד לשירות כמו GMAIL או אחרים שהוזכרו כאן - ולכן יש כאן טעם לפגם - בינתיים אני לא חותם על העצומה
    אם G אינו שירות אמיתי - אז למה היו לו כל כך הרבה "לקוחות" / גולשים?

גם אני איני חותם - אך מסיבה אחרת - בגלל שהעצומה אינה פונה אליי, אני לא הייתי אחד מ"הלקוחות" של G.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

חשיפה (כרגיל):

למה באמת נסגר G ועל מה התבסס המכתב שקיבל ישי-

ל"faq" הגיע מוקדם מהצפוי:

דפי הסבר על התנאים לשימוש בסמלים מסחרים, המכונים בפי גוגל ארה"ב:"מאפייני מותגי Google" של גוגל-שגוירו לעברית .

הדפים שגוירו מסבירים מהם הסמלים המסחרים של גוגל, והיכן לשלוח על מנת לקבל את האישור מגוגל.

לדפי ההרשאות שמוסבר מגוגל ישראל[/url]

(מתוך בלוג faq

[url=http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=213241&blogcode=5783127] http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=213241&blog code=5783127

)

חברים יקרים, ברגע שעסקים גדולים מתחילים להרגיש שקטנים מתחילים לנגוס בעוגה על חשבונם הם יעשו הכל בכדי לסגור את הברז, אני מציע לכולם לעשות חושבים לרגע בכדי למנוע מצב הלא הנעים שבעתיד תיאלצו לסגור את אתר, כי לא הכל כשר בו. g דוגמה קלאסית ועצובה לדעתי.

חברים יש המון דברים שעוד לא המצאו !!! (ככה לא יבאו בטענות ....)

+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3