פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך סך הכל של 48

אשכול: g.co.il

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road

היי ישי,
    לפי מה שהבנתי (ותקן אותי אם אני טועה) הסקריפט הזה לוקח את מילות החיפוש שאנשים מחפשים ומנתח אותם. נגיד שתי אנשים חיפשו "קידום אתרים" אז ליד קידום אתרים יש "שתי חיפושים" - נכון? אם כן, גם המידע הזה מספיק כדי למצוא המון מילות מפתח עם מספר חיפושים גבוה ורמת תחרות נמוכה לא?

תיאורטית, כן.
    בפועל, מכיוון שהגולשים ב-G לא מהווים מדגם אקראי מייצג של הגולשים בגוגל, לא הייתי מבסס אף מחקר מילים רציני על הנתונים האלה.
    לצורך העניין אפשר לקבל נתונים הרבה יותר טובים אפילו באמצעות ה-keyword tool של גוגל.

OK.

יש לי שאלה - הצעת לגוגל אופציה לרכוש את הדומיין? אם כן, אשמח לשמוע מה הם אמרו.

אני יודע שגוגל העולמי הציעו לדניאל גירש, יזם גרמני בן 32, אשר מחזיק בכתובת האינטרנט gmail.de (שרות דואר אינטרנטי - ארצי) 250,000$ - אבל מדובר במקרה קצת שונה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3359768,00.html
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

ציטוט פורסם במקור על ידי טל
    OK.

יש לי שאלה - הצעת לגוגל אופציה לרכוש את הדומיין? אם כן, אשמח לשמוע מה הם אמרו.
    לא, לא הצעתי לגוגל אופציה לרכוש את הדומיין.

ישי תודה לך שהגבת - אני שמח עכשיו הכל נראה יותר הגיוני - לא שמישהו חשב שאתם אוספים פרטים אישיים אלא סטטיסיקות של חיפושים וזה הולך גם בלי שם משתמש

אישית הייתי מציע לאסוף חתימות שאנשים רוצים שימשיך להיות שירות כזה - ואז לפנות לגוגל להציע להם לקנות ושהם יפעילו את העסק ואז כולם ירוויחו גם הגולשים יהנו גם לא יהיו התחזויות וחשדות וגם אתם תרוויחו כסף מהסיפור

אלדד
    בשבילך יש לי סיפור כיסוי שלא תצטרך להעסיק את עצמך יותר מדי. אבל לפני זה אני מודה לך על המחמאה שאולי אני כתב - זה אומר משהו על הכתיבה שלי

אף אחד לא אמר לי את זה קודם
    בוא אני יעזור לך בקונספירציה - בעצם אני הבוס של צביקה והנעתי אותו לכתוב ובאתי להגיב והבאתי אותו אחרי וכו'
    אה ואנחנו מתחרים של ישי

נראה לי בעצם שאני עובד בגוגל

ואפרופו צביקה - מעניין מה עכשיו יש לו להגיד בנושא כי ישי די שיכנע

ציטוט פורסם במקור על ידי haydaan
    אלדד
    בשבילך יש לי סיפור כיסוי שלא תצטרך להעסיק את עצמך יותר מדי. אבל לפני זה אני מודה לך על המחמאה שאולי אני כתב - זה אומר משהו על הכתיבה שלי

אף אחד לא אמר לי את זה קודם
    בוא אני יעזור לך בקונספירציה - בעצם אני הבוס של צביקה והנעתי אותו לכתוב ובאתי להגיב והבאתי אותו אחרי וכו'
    אה ואנחנו מתחרים של ישי

נראה לי בעצם שאני עובד בגוגל

ואפרופו צביקה - מעניין מה עכשיו יש לו להגיד בנושא כי ישי די שיכנע
    לא הכתיבה הבינונית שלך גרמה לי לחשוב כך, אך בו נעזוב את זה - זה לא מעסיק אותי...

אגב, זה לא כל כך קשה היום להיות עובד גוגל -
    הם הצהירו שאין להם מכסת עובדים וכל מהנדס שיתאים לדרישות יתקבל לעבודה...
    עכשיו, מה נשאר לך?
    לגמור ביה"ס? להשלים בגרויות? לסיים תואר ראשון ושני בהצטיינות?
    - קטן עלייך - אתה איש העולם הגדול .
    בדיחה אפשר לעשות מכל דבר - יש שיגידו "בכל צחוק יש קצת מהאמת"

(תערוך את החתימה שלך - היא לא חוקית לפי חוקי החתימות בפורום)
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

אני חושב שהשימוש במידע השייך לגוגל, אפילו אם המדובר "רק" באיסוף נתוני חיפוש של גולשים ברשת, אינו לגיטימי ואינו אתי. האמת, הופתעתי מאד לגלות שהדברים נכונים.

אני זוכר כי בעבר עברה בראשי מחשבה בנושא, בידיעה כי הדבר אפשרי. בתמימותי המועטה, החלטתי שאני בטח טועה... מסתבר שטעיתי.

האמת - בתור גוגליזטור ממוצע, לא הייתי משתמש ב G אם הייתי יודע שגורם פרטי, שאינו גוגל, אוסף מידע אודות החיפושים שלי (אפילו שאוסף המידע לא ידע שאני זה אני).

אלדד תודה על ההערות אם הבנתי נכון אז תקנתי - אם לא אז אני אשפר מחר אתה יודע השעה

ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    האמת - בתור גוגליזטור ממוצע, לא הייתי משתמש ב G אם הייתי יודע שגורם פרטי, שאינו גוגל, אוסף מידע אודות החיפושים שלי (אפילו שאוסף המידע לא ידע שאני זה אני).
    יניר, כפי שציינתי, המידע היחיד שנאסף הוא מידע על החיפושים הפופולאריים.
    לאור זאת אני קצת מתקשה להבין מדוע לך או לכל גולש אחר אמור להפריע שהחיפושים שלו תרמו בצורה זניחה להעלאת מספר מונחים לרשימת 100 המונחים הפופולאריים.
    אני במקומך הייתי הרבה יותר מוטרד מספקיות האינטרנט, אשר מחזיקות מידע על הפרטים האישיים שלך לרבות שם וכתובת, על החיפושים שעשית בכל אחד ממנועי החיפוש, על האתרים בהם ביקרת ועל כלל האימיילים שהעברת.

חברה מה הצרות עין הזאת

כל המדינה מושחתת, הנשיא מואשם בהטרדה מינית, חבר כנסת הורשע במעשים מגונים, יש לנו שר ביטחון שקמיסט לשעבר, יש לנו ראש ממשלה (בזמנו הפנוי) שסוחר נדל"ן ממולח, ואתם מתעסקים בדומיין אחד אומלל.

לכו לישון !!!

משתמש מתמיד דימה אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי ישי
    ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    יניר, כפי שציינתי, המידע היחיד שנאסף הוא מידע על החיפושים הפופולאריים.
    לאור זאת אני קצת מתקשה להבין מדוע לך או לכל גולש אחר אמור להפריע שהחיפושים שלו תרמו בצורה זניחה להעלאת מספר מונחים לרשימת 100 המונחים הפופולאריים.
    אני במקומך הייתי הרבה יותר מוטרד מספקיות האינטרנט, אשר מחזיקות מידע על הפרטים האישיים שלך לרבות שם וכתובת, על החיפושים שעשית בכל אחד ממנועי החיפוש, על האתרים בהם ביקרת ועל כלל האימיילים שהעברת.
    אני חושב שהדגש שלו על זה שהוא לא רוצה שגורם פרטי יצפה בפרטים שלו ולא חברה.

ישי, הבעיה מבחינתי הנה הסתרת המידע. לפני ואחרי הכל, אתה עוסק בפתוח באינטרנט, שיווק, קידום אתרים וכו...

חשוב על מראית העין שיצרת. גולשים רבים, מאות אלפים - נכנסו לאתר G וערכו חיפושים, בדיוק כאילו המדובר בגוגל עצמו. גוגל אוספת מידע אודות הגולשים ומשתמשת בו וזה לא סוד. עדיין, גוגל מספקת מנוע חיפוש עם תוצאות ברמה הכי גבוה ברשת. הם לומדים מהגולשים ומחזירים תוצאות איכותיות.

אתה לעומת זאת, נתת לאנשים אשליה של שימוש תמים ונוח בממשק של גוגל, כאשר למעשה אספת סטטיסטיקות חיפושים, מילות מפתח, תדירות שימוש, אופן החיפוש, צירופי חיפושים ועוד חיתוכים מחיתוכים שונים. אני מעריך כי לא מכרת את המידע לאירנים או משהו כזה, אבל בטוח שהשתמשת בו לצרכים שלך.

עדיין, חשבת על כך שגולש תמים כמוני אולי לא מעוניין שתראה מה עובר לו בראש? מה הוא מחפש? איך ומתי הוא מחפש?

שניינו יודעים הרי שלא אספת את המידע בשביל להעשיר את אוצר המילים שלך. אספת מידע יקר מציאות שלא בדרך לגיטימית וישרה. כך אני חש ולדעתי זה לא הוגן - כלפי לפחות.

אם הכל כל כך "שולי" מדוע לא הודעת לגולשי G שהחיפושים שלהם מנוטרים על ידך?

אני מעריך כי אם היית מודיע על כך לגולשים, מספר החיפושים ב G היה קטן בהרבה.
    הכעס שלי הוא על כך שלא היה לי את כל המידע לפני שבחרתי לחפש דרך G!

אתה יצרת מצג מטעה לגולשים - קשה לי להאמין שאתה לא מבין בדיוק על מה אני מדבר.
    מעניין היה לשמוע את דעתך באם היית "נופל" לאותו תרגיל שהיה עושה לך אדם אחר, לא כל שכן אחד העוסק בקידום אתרים למחייתו...

חברה כנסו לאתר הזה ותגללו מטה

http://tzimerim.org.il/

מה הקשר אללה יודע

נ.ב אני עוד אקנה בגללו יגואר (המבין יבין)

ישי,
    אני מסכים עם יניר. לא ממש אהבתי את התרגיל אם כי הוא חכם מאוד. ואם כבר אספת נתונים ונתפסת - תגיד את האמת כי התגובה התמימה שכתבת בתגובה לכתבה בNRG עצבנה עוד יותר את כל אלו שכן יודעים שזה לא היה רק בשביל לתת לגולשי גוגל כתובת מהירה יותר להכנס ולחפש.

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)

קשה להגיד שהשירות ניתן מטוב הלב וסתם בחינם.
    אם יש משהו בחינם, מסתתר בדרך כלל משהו מאחורי כל זה (במקרה הזה איסוף מילות חיפוש).

מה שבטוח, לא מפריע לי ובטוח שאולי לעוד הרבה אם מישהו היה יודע מה אני מחפש (זה כולה מילים) באתר G (האמת לא השתמשתי איתו). אם לפחד ממשהו זה מספקי אינטרנט שיש להם את כל המידע שלכם מעבר למה שאתם מחפשים.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

בגדול, גם מי שמשתמש בעוגיות באתר שלו - אוסף מידע
    ובדרך כלל ללא ידיעת הגולש הממוצא שבשבילו "עוגיות" זה מאפה טעים ולא יותר.

אני תמיד יוצא מתוך הנחה שאין דבר כזה "לטובת הציבור" ללא איזה אינטרס נסתר
    (ראו מקרה "האגודה למען החייל").

בכל אופן, המידע הזה על G משאיר טעם רע...
    הייתי מקבל הרבה יותר אם התגובה שלך בכתבה, ישי, הייתה
    שכחברה מסחרית בתחום הקידום חפשת דרך לקבל את המידע
    (שכולנו מחפשים את הדרכים לקבל אותו)
    ולך היה הכלי והיכולת להשיג אותו ע"י מתן שרות נוח לגולשים ללא תשלום.

כתוצאה מהשתלשלות העניין נוצר הרושם שאתה מנסה לבטל את הנושא ולהעלים אותו
    ולהציג אותו כמשהו שולי ושבכלל לא שמת חשיבות רבה כלפיו.
    אני בטוח שכשיש כלי רב עוצמה כזה,
    יש לו דגש רב וחשיבות רבה.
    (גם אם זה עוד אחד מהכלים שברשותך)

אני בהחלט יכול להבין את הרגשת הרמיה שחשים יניר, צביקה ומשתמשים נוספים,
    אני לא השתמשתי ב-G מעולם אך לו הייתי משתמש גם אני הייתי מרגיש ש"עבדת" עליי.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש "קל" mywebseo אינו מוערך במערכת הפורומים

היי קפצתי לשנייה להציץ במה התפתח פה...וראיתי את דבריו של יניר,
    יניר אני חושב שהיטבת לנסח את הבעיתיות והסיבה שבגללה בכלל כתבתי את הפוסט הזה. אני מסכים איתך שהנסיון להציג פה עמדה תמימה היא הבעיתית וזה גם מה ש"חימם" אותי סביב הדברים.
    אפילו אם הייתי נוקט באותו האופן (וייתכן שהייתי).
    משום כך בחרתי להוסיף את התגובה שלך בבלוג שלי www.mywebseo.com על מנת להבהיר את כוונת הדברים לכל מי שלא לגמרי הבין על מה ולמה המהומה,תודה.
    צביקה

יניר,

מצטער לאכזב אותך אבל המידע שנאסף באמצעות G פשוט לא היה בעל ערך מסחרי,
    ולכן ברגע שהתעבורה ב-G גדלה הופסק החיפוש על מנת לחסוך במשאבים של השרת.
    אגב, שלא תבין אותי לא נכון. אני לא חושב שהיה משהו פסול בכך אם G היה
    משמש לצורך איסוף מידע ששווה מליונים (במיוחד אם המליונים האלה היו זורמים
    אלי ), אני פשוט טורח לציין עובדה.
    כפי שציינת אני אכן עוסק בשיווק באינטרנט ולכן אני יכול לגלות לך שקיימים
    מספר כלים שמאפשרים לקבל מידע מדוייק ואמין על כמות החיפושים המדוייקת של
    גולשים בגוגל, יאהו ו-MSN במדינות שונות בכל העולם, כמו גם פילוחים
    מדוייקים על דפוסי גלישה , מין, גיל ומעמד סוציואקונומי.
    G, למקרה שתהית, הוא לא אחד מהם.

אני גם יכול לגלות לך את מה שכבר כולם יודעים - רוב הכסף משיווק באינטרנט בכלל ומ-SEO בפרט לא נמצא בארץ. לקוח ממוצע מארה"ב או אירופה משקיע תקציבים יותר גדולים מ-10 לקוחות פרימיום בישראל. לכן, כלי שמספק לי נתונים חלקיים ומוטים סטטיסטית על מדגם לא מייצג מישראל לא מהווה מבחינתי משהו בעל חשיבות בתהליך הקידום.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון