פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 18 מתוך סך הכל של 18

אשכול: כישלון חרוץ

אני מתאר לעצמי שראיתם כולכם את הסיפור של "כשלון חרוץ"
    מי שלא ראה - כאשר מחפשים בגוגל כישלון חרוץ מקבלים היום את קורות החיים של אולמרט
    אבל מה שאותי מעניין - זה הפרסום שם.
    לפתע ראיתי שחברת קידום אתרים מפרסמת שם באדוורדס. עד כמה שאני מבין בפרסום במנוע חיפוש - הרעיון הוא להגיע לקהל יעד מפולח אז לכאורה כאן אני מהמר שרב המחפשים של כישלון חרוץ הם לא לקוחות פוטנציאלים לקידום - מצד שני אולי יש פה איזה מחשבה קצת שונה - ופשוט מקבלים הרבה חשיפות במעט כסף?

למה אני שואל? כי אם זה ככה אז שווה לפרסם בהרבה תחומים - אם זה לא רלוונטי אז לא יקליקו ואז אני לא משלם - אם זה רלוונטי אז יהיו כניסות רלוונטיות. מצד אחד אני לא מפסיד כסף מצד שני הרווחתי חשיפות
    בקיצור הייתי שמח לשמוע את דעתכם!

אף אחד לא באמת מחפש בגוגל "כשלון חרוץ"...

אלא אם הוא שמע על הקטע הזה עם אולמרט,

ואז הוא בדיוק הקהל לקידום אתרים.

אגב, כשחיפשתי כשלון חרוץ - לא ראיתי במקומות הראשונים את אולמרט,

אלא המון ידיעות על הנושא מכל פורום או עיתון אפשרי.

כשחיפשתי "כשלון חרוץ" (במרכאות) מצאתי את אולמרט - אבל לא במקום הראשון.

אגב, הלינק הוא לא לדף של אולמרט אלא לקורות חיים של רוה"מ מכהן,

זאת אומרת שכשיתחלף ראש ממשלה, כל הלינקים יופנו אליו (מסכן).

ראיתי שהפורום של ערוץ 7 הוביל את המלחמה של "כשלון חרוץ",

מעניין מה יקרה כאשר יבחר רוה"מ כלבבם, אם כל הלינקים באלה יפנו לקורות החיים שלו.

הפרטים הקטנים מי שהרים את הקמפיין לא חשב על זה.
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

לא מבין למה הנהלת גוגל ישראל לא מתערבת ומתקנת את השטות הזאת.

הרי כל הדבר הזה עושה צחוק לא רק מאולמרט אלא גם מגוגל.

זרקור

הנהלת גוגל ישראל אינה יכולה לעשות כלום בנושא ואני בטוח שגם אם היו יכולים הם לא היו עושים. בדיוק מאותה סיבה שבגוגל ארצות הברית לא עשו כלום כשקידמו את כשלון חרוץ באנגלית, לדף הבית של הנשיא שלהם.

בכל מקרה, לאנשי גוגל ישראל אין כל נגיעה באלגוריתם החיפוש - סתם לידע כללי שלך.

ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    זרקור

הנהלת גוגל ישראל אינה יכולה לעשות כלום בנושא ואני בטוח שגם אם היו יכולים הם לא היו עושים. בדיוק מאותה סיבה שבגוגל ארצות הברית לא עשו כלום כשקידמו את כשלון חרוץ באנגלית, לדף הבית של הנשיא שלהם.

בכל מקרה, לאנשי גוגל ישראל אין כל נגיעה באלגוריתם החיפוש - סתם לידע כללי שלך.
    חייב להימצא בגוגל (ובכל אירגון עסקי אחר) אדם בעל הרשאה לטיפול במעשי קונדס ותקלות כאלה. אני בטוח שאם הממשלה תדרוש טיפול בעניין מגוגל ישראל אז מהר מאד גוגל יטפלו בזה.

אז אל תיהיה כל כך בטוח....

אתה טועה. לא הממשלה ולא אף אחד אחר יכול לדרוש דבר כזה.

לצערו של אולמרט...

ציטוט פורסם במקור על ידי lali_shlomov

אז אל תיהיה כל כך בטוח....

אתה טועה. לא הממשלה ולא אף אחד אחר יכול לדרוש דבר כזה.

לצערו של אולמרט...
    מעניין מה יקרה אם הממשלה תגיש תביעה (מנופחת) של כמה מאות מיליוני דולרים. תהיה בטוח שאז מישהו בגוגל יקרא לאחראי על האלגוריתם ותוך 10 דקות "כשלון חרוץ" לא יוביל לאולמרט.

יש חוק במדינה ולא יכול להיות שכל חובבן ישתמש בגוגל למטרות זדוניות.

אף אחד לא יגיש תביעה כזאת... בכדי להגיש תביעה משפטית צריך עילת סף, בכדי שבית המשפט בכלל יטרח להתייחס אליך. מהי לדעתך העילה המשפטית במקרה הנדון? האם אסור לכנות את ראש הממשלה בכינוי הזה או בכל כינוי אחר (כל עוד אינך מסיט או ממריד)??

אף אחד לא יקרא ל"אחראי על האלגוריתם" כל כך מהר... גוגל כבר ספגו והתמודדו יפה מול תביעות רבות ומגוונות, שבהן נטענו טענות כאלה ואחרות כנגד האלגוריתם ותוצאות החיפוש - וברוב המקרים יצאו כשידם על העליונה.

אם הסיפור הזה כל כך מפריע לך, תתחיל לקדם את "איש ענק" (גם כאן אין הרבה תחרות) ותפנה אל דף הבית של אהוד אולמרט!! תראה להם מזה!

ברור שתביעה כזאת לא תאושר וכתבתי שהיא מנופחת, אבל יש בזה אקט הצהרתי לפיו פגיעה כזאת או אחרת באדם דרך גוגל - אינה מקובלת.

מה יקרה אם בעתיד משועמם נוסף יחליט לקדם את המילה "רצח" כך שהיא תצביע על אדם X? הרי הענין הזה של "כשלון חרוץ" הוא רק דוגמא למה שעלול להתרחש אם לא יטפלו בבעיה הזאת מלכתחילה.

או אז, נזמן בבהילות את האחראי על האינטרנט

ונורה לו על סגירה מיידית של האינטרנט,

עד שיסיר את כל הלינקים שמכילים "רצח"...

משתמש מתמיד יעל אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי YudKo
    אגב, כשחיפשתי כשלון חרוץ - לא ראיתי במקומות הראשונים את אולמרט,
    אלא המון ידיעות על הנושא מכל פורום או עיתון אפשרי.

כשחיפשתי "כשלון חרוץ" (במרכאות) מצאתי את אולמרט - אבל לא במקום הראשון.

כאשר חיפשתי כעת "כישלון חרוץ" פגשתי את אולמרט במקום הראשון. אותו מונח ללא יוד - "כשלון חרוץ" - הוריד את אולמרט למקום השני. ואת מי פגשתי במקום השלישי? דיון מהפורום הזה.

אנונימוס - עמותה לזכויות בעלי חיים

שבי - שחרור בעלי חיים ישראל

טוב אחלה - אבל לא עניתם לשאלות שלי

בכל מקרה בנושא התביעה או לא תביעה - הרי התקדים היה עם בוש וגוגל שם הסבירו בפרסום שאין להם אחריות לזה והאלגוריתם הוא שבחר את זה. זה בדיוק אותו סיפור כמו עם המילה JEW שבזמנו היה במקום ראשון אתר אנטישמי והיום נמצא שם הערך מויקיפדיה
    וגם שם גוגל פרסמו שהם לא אחראים.
    דרך אגב אין כל כך את מי לתבוע - מי גרם לזה?
    מאות גולשים שעשו לינקים - וזכותם לכתוב בבלוג שלהם שאולמרט הוא כשלון
    גוגל לא קבעו שהוא כזה האלגורתם שלהם קובע שלינקים יוצרים דבר כזה!

אבל בשורה התחתונה מה אתם חושבים על צורת החשיבה החדשה הזו בנושא הפרסום במנועי חיפוש? האם היא מביאה תועלת?

לשאלתך,

אם התחומים נושקים הייתי מנסה. אם לא אז חבל על ההשקעה של הזמן שלך.

אם יש לך זמן בשפע אז לך על זה - מה יש לך להפסיד.

חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

אני חושב שכל עניין חברת קידום האתרים ברור - הגימיק הוא שהם יכולים "לשלוט" במילות חיפוש בגוגל. ע"י טכניקות SEO הם תפסו את המקום הראשון במילה "כישלון חרוץ" וידעו שזה גימיק מצוין לתקשורת. האנשים נכנסו, אמרו: "וואו, איך הם עשו את זה?" ואז הם רואים חברת קידום אתרים שאומרת להם: "אנחנו יכולים לקדם כל אתר לכל מילת חיפוש!"

ואגב לשאלתך, כן כל היופי ב- adwords הוא שאתה משלם פר קליק. תפרסם בכל מקום שרק תרצה, יתעניינו תשלם, לא - לא.

טוב כנראה שיש מישהו שחושב שזה מתוחכם
    http://www.mywebseo.com/ehudolmert/

לגבי התשלום לקליק - זה יפה שאני יכול לקבל רק את מי שילחץ - אבל עד כמה שאני יודע יש כמה סיבות למה לא כדאי להופיע במילים לא רלוונטיות :
    קודם כל אתה מפרסם לא איכותי, דבר שני יתכן שתבזבז קליקים סתם ודבר שלישי כל הרעיון הוא לפרסם במקומות רלוונטים כלומר לצאת מהתפיסה של פירסום רחוב - אם רואים אותי זה טוב - ולעבור לתפיסה של אם אני רלוונטי לגולש - והנעתי אותו לפעולה אז הגשמתי את הרעיון.

אלא שכאן זה על הגבול - מצד אחד זה כאילו לא רלוונטי מצד שני כמו שכתבו - אנשים מתעניינים איך עושים את זה - הופ והנה מישהו שמציע פתרון לאיך עושים את זה - אני מתחיל לחשוב שזה יפה

אולי מגיע להם כפיים

ואלה שמתי לב שהלינק שנתתי הוא של עובד בחברה ברור שהוא ישבח את המהלך

+ הגב לאשכול זה