פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3
מציג תוצאות 41 עד 59 מתוך סך הכל של 59

אשכול: פרסום בוואלה / YNET

משתמש מתמיד mickey אינו מוערך במערכת הפורומים

צהריים טובים לכולם.

בואו ננסה לעשות קצת סדר בכל העניינים.

אני חושב שקצת הרחקתם לכת עם כל האשכול הזה. בתור עובד לשעבר בנענע/YNET אספר לכם את הדברים מראות עיניי. נתחיל מענין התלונות: אני לא מכיר אף חברה, לא בארץ ולא בעולם שאין לה לקוחות לא מרוצים, תמיד יהיו את הלקוחות שיתלוננו מסיבה כזו או אחרת, תמיד יהיו את אלה שיחשבו ששרות טוב, זה להחזיר ללקוח טלפון אחרי דקה או עוד באותו היום, ותמיד יהיו את אלו שאף פעם לא יהיו מרוצים גם אם זה יביא להם אלף כניסות ביום. אז זה שמספר אנשים מתלוננים על חברה, זה לא אומר שהחברה גרועה. לפני נענע עבדתי במוקד התלונות של החברה ומה לעשות, אנשים התלוננו אבל כל פעם, בסקר שביעות הרצון נטוויז'ן יצאו במקום הראשון. אז זה בסדר, מותר להתלונן ומותר לקטר ומותר לטעון ש"אחרי שמכרו לי הם כבר לא סופרים אותי" מה שלגמרי לא נכון כאשר מדובר בחברות שצריכות לתת שירות על מנת שתחדש חוזה לאחר תקופה מסויימת. אז עד כאן סיכמנו שזה בסדר להתלונן ואין חברה שלא מתלוננים עליה. מהיכרות אישית של הנפשות הפועלות גם של אסף וגם של לינה אני יכול לציין שהם אנשי מקצוע מעולים, נותני שירות מעולים ולא נעלמים לאחר שמכרו את המוצר אלא נשארים שם גם בכדי לתת את השירות. שימו לב שכל האשכול הזה נפתח בגלל שלקוח לא קיבל שירות באותו יום מעובד שיצא ללוות את אשתו בלידה, ואם אנחנו כחברה לא נדע לקבל דברים כאלו לאן נגיע?

עכשיו, כל מי שמשווה את נענע/YNET לגוגל, הוא לא רציני. אי אפשר להשוות מרצדס לסוסיתא. אפשר לומר שבשניהם נגיע לאותו המקום רק לא באותו הזמן ולא באותה העלות. ככה בדיוק זה גם בנענע/YNET משלמים הרבה פחות ומקבלים תוצאות לא רעות בכלל בזמן ארוך יותר. מניסיון אישי שלי, הקליק שלי בנענע/YNET יותר זול מבגוגל, ובנענע/YNET אני גם יכול לעלות באנרים באותו המחיר מה שאין בגוגל. אני מפרסם גם בנענע/YNET וגם בגוגל ומאוד מרוצה משניהם, כמובן שאני לא משווה את אלפי ההקלקות שאני מקבל מגוגל לעומת נענע/YNET אבל שניהם מביאים לי עבודה/מכירות, אז למה שאפסיק לפרסם שם? נענע/YNET זה ערך מוסף, כל עוד אני מרוויח מפרסום שם אמשיך לפרסם גם אם הם יביאו לי קליק אחד ביום וגוגל אלף, הכל שאלה של ROI.

לסיכום, יכול להיות שהתגובה של לינה לא היתה הכי במקום, אבל זו לא סיבה לא ללכת לפרסם במקום שאפשר לקבל ממנו פרנסה, סתם בשביל הספורט תתקשרו תשאלו אם יש מקום טוב במילים חזקות כמו צימרים, חופשה, סקס וכו' ותראו שאין, למה? כי יש עבודה בנענע/YNET ואנשים מחדשים את החוזים שלהם, כמובן שלא כל אחד יקבל כמות הקלקות זהה בכל קמפיין אבל זה המצב.

ועכשיו לפני שתרשמו שאני עובד בנענע ומגן עליהם אתם יכולים להסתכל בתגובות הקודמות שלי ברחבי הפורום, או בחתימה שלי... אני כבר קרוב לשנה לא נמצא שם.

ודרך אגב אני חושב שתגובתי היתה זהה גם אם הייתם משמיצים כל אתר אחר...

אז תמשיכו לפרסם בנענע YNET WALLA MSN תפוז וכו' ואל תשוו אותם לגוגל...
    OXRates.com - Online EXchange Rates

משתמש מתמיד הכומר אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי יניר
    אבא שלך הוא old schol?? מהחברה של טוני סופרנו בניו ג'רסי או קרמיין לופרסטי בניו יורק?

old school *
    ----
    אני אנסה להסביר לו מה קורה עם גוגל מקווה שהוא יבין,הצעתי לבנות לו גם אתר והוא העדיף ללכת על דפי זהב :/ ממש חוסר אמון הא?

ציטוט פורסם במקור על ידי mickey
    מהיכרות אישית של הנפשות הפועלות גם של אסף וגם של לינה אני יכול לציין שהם אנשי מקצוע מעולים, נותני שירות מעולים ולא נעלמים לאחר שמכרו את המוצר אלא נשארים שם גם בכדי לתת את השירות. שימו לב שכל האשכול הזה נפתח בגלל שלקוח לא קיבל שירות באותו יום מעובד שיצא ללוות את אשתו בלידה, ואם אנחנו כחברה לא נדע לקבל דברים כאלו לאן נגיע?
    mickey, עושה רושם שלא קראת את השירשור לפרטיו אם אתה כותב דבר כמו "שימו לב שכל האשכול הזה נפתח בגלל שלקוח לא קיבל שירות באותו יום מעובד שיצא ללוות את אשתו בלידה" אני חושב שלקוח עם אורך רוח כמו שלי הם היו צריכים לאסוף בשתי ידיים (למרות שהעדתי על עצמי כלקוח קשה) מדובר בשלושה עד ארבע שבועות... ועוד הרבה תקלות בדרך! אבל עזוב... כבר נכתב על זה, קרא בעיון את כל שנכתב! ודבר באופן אישי (עכשיו ברור לי איך הם הגיעו לכאן כל-כך מהר) עם אריק דבוש, מוטי, לינה, אסף דרמון, ארי פינקס ועוד מספר נציגי נטויז'ן(נענע / ynet) ואז אל תשכח לחזור לספר לנו מה המסקנות שלך.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

אלדד, קראתי בעיון רב את כל האשכול!

אכן עבדתי שם, וכנראה היא הבעיה היא אצלך, שאתה לא נותן אמון באנשים...

תקרא אתה מה כתבתי בעיון!

התייחסתי באופן כללי לנושא

מיקי, ישנם כל כך הרבה אי דיוקים בדבריך שאיני יודע מהיכן להתחיל ולכן לא אתחיל. אני מאמין שכל אחד מהגושלים בפורום יקרא בעצמו ויבין שדבריך אינם מדוייקים בלשון המעטה.

רוב הדברים שכתבת סותרים את המציאות, דבריך (כמו שאלדד אמר בדיוק), נכתבו כאילו לא קראת מה היה כתוב באשכול לפני כן ואם קראת, כנראה שלא הבנת מה כתוב.

הדימוי של מרצדס וסוסיתא חזק מאד רק שהמסקנה שלך אינה נכונה. מגיעים לאותו מקום??
    מצחיק מאד, גם פרסום במשך 10 שנים (בעלות של עד פי 20!!!!!) בנענע / YNET - לא יביא את אותה כמות מבקרים/לקוחות/רווחים שגוגל יביא לך בשנה אחת! איך הגעת למסקנות שלך, אלוהים יודע.

איזה תוצאות "לא רעות" מקבלים לאורך זמן? אם אתה מקבל מבקר אחד בשנה, אז לאורך זמן - נניח 10 שנים, תקבל 10 מבקרים - עכשיו שאני קורא את הדברים שאני כותב, אני שוקל שוב, אולי באמת כדאי לחזור לפרסם בשביל תנועת גולשים אימתנית כזאת! מגוחך.

גוגל מביא לאתר שלי ביום אחד בערך 400 גולשים, כאשר בערך 30% מהם מגיעים ממודעות בתשלום ובעלות חודשית של 120 שקל. הפרסום בנענע/YNET עולה בסביבות 1000$ (אם לא יותר) לשנה=4200 ש"ח ומביא, כמו שאמרתי - גולש אחד בשנה.

לדעתי, אם תבדוק את הסטטיסטיקה הזאת תגלה שהפרסום בנענע/YNET, לא רק שאינו משתלם, אלא המדובר באבסורד!

אני יכול לקלבל את זה שישנם תחומים אחרים, שלהם הפרסום באינדקסים כדאי מבחינת הגדלת חשיפה לאתר. עדיין, איני מאמין שיקום אדם אחד (בעל אתר), שיבוא ויגיד שהוא מקבל יותר לקוחות מהאינדקסים (גם בעלויות פרסום גבוהות בהרבה + באנרים ואפילו שמאנרים) מאשר מהפרסום בגוגל!

אין בסיס להשוואה!

כפי שאמרתי בהתחלה - איני מתכוון להכנס לעניין השרות ומציע לך לחזור ולקרוא את האשכול בעיון + ההודעה שלך...

mickey, קראתי גם קראתי את דברך ואני התייחס עליהם דבר - דבר:

אני חושב שקצת הרחקתם לכת עם כל האשכול הזה. בתור עובד לשעבר בנענע/YNET אספר לכם את הדברים מראות עיניי. נתחיל מענין התלונות: אני לא מכיר אף חברה, לא בארץ ולא בעולם שאין לה לקוחות לא מרוצים, תמיד יהיו את הלקוחות שיתלוננו מסיבה כזו או אחרת

ואני חושב שבגלל הסתכלות וראיית הדברים בצורה זו, השירות ותודעת השירותיות נראית במדינה כפי שהיא נראית, זה ממש לטמון את הראש בחול, להתעלם מבעיה קיימת הרי גם המרוצים הם בדרך כלל מרוצים בערבון מוגבל! ראה תגובות של יניר ושל נוספים בנושא תודעת השרות!

מותר להתלונן ומותר לקטר ומותר לטעון ש"אחרי שמכרו לי הם כבר לא סופרים אותי" מה שלגמרי לא נכון
    אתה לא מכיר את פרטי המקרה שלי או שאינך מאמין להם (אני יכול להוכיח) ש"מנהל" תיק לקוח רדף אחרי בעשרות טלפונים ומיילים במשך שלושה ימים 26-28/11/06 וב-29/11/06 נחתם החוזה (יום רביעי), ביום חמישי האתר עלה לאינדקס בשגיאות במשך כמעט יום שלם נעשו טלפונים כדי לשנות את הטעויות (ולראיה אסף אמר שהוא דיבר איתנו ב-18:00 ולאחר מספר שעות שניסינו לשנות זאת בסופו של דבר הטעויות תוקנות מתי שהוא בין שבת בלילה לראשון בבוקר ולאחריהם התחילה ריצה אחר הנציג כדי לקבל את הדרישות לבאנרים ואת המיקום שהובטח ולא קויים ועוד אך ללא הועיל! עד שהחלטנו שזה לא דרך עבודה ביקשנו ביטול וקיבלנו את המכתב בנוסח הבא ב-20/12/06:
    "שלום
    קדימות האתר תרד היום מהאוויר
    כמו כן לא תחוייבו בגין עסקה זו
    ואם נגבה כבר סכום כלשהו יוחזר
    בברכה"

אז מה לא נכון שלא סופרים אותך לאחר שאתה חותם? ותאמין לי שאני מקצר מאד!

פתאום קלטתי את עצמי! בשביל מה אני מתאמץ?! מאמין בהם? - תהנה, תפרסם, תקבל שרות ותיהיה מרוצה. כבר אמרתי שיש עסקים ותחומי חיפוש שזה יכול להתאים להם.

אני חוותי את החוויה / ההרפתקה שלי עם הנסיון הזה, מכיר בעובדות ולי פה אין מה להפסיד, רק חשוב לי שלקוחות פוטנציאליים יהיו מודעים לכל הצדדים הטובים והרעים, ולפי דעתי במקרה שלי השרות היה תת-רמה!

ובאופן כללי, אתה מסרב להכיר במצב שהשרות שחברות ותאגידים גדולים נותנים בארץ הוא מתחת לכל ביקורת במקרים רבים מידיי, וזה משליך על כל התחומים, המגזרים, והאזורים. זה חלק מהתרבות בקלוקלת.

שבוע טוב
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

יניר , הדימוי היה מצויין, חבל שלא הבנת אותו

ושוב לא התייחסתי לפרטי הפרטים של המקרה הנ"ל אלא באופן כללי ללקוחות שמתלוננים ומוחקים חברות שלמות כי להם היתה תלונה.

אני חושב שהאשכול הזה כבר מתחיל להיות מגוחך

אני חושב שלאשכול הזה יש ערך רב!

חוץ מזה שזה נשמע מפיך כאילו זה המקרה היחיד , כמו שאמרו לי, "נפלת בסטטיסטיקה..." נראה לי שמי שמרוצה נופל בסטטיסטיקה!
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

יניר, קראתי שוב את התגובה שלך ותסלח לי אבל כנראה שאתה לא הכי מבין בפרסום.

בוא אני אנסה שוב להסביר לך . אף אחד לא יגיד שיש אתר שהוא יותר טוב מגוגל וגם אני לא יאמר זאת. אבל אני אומר, ותקשיב טוב ותנסה להבין, אני מקצין את הדוגמא: אם אני מפרסם בגוגל במאה אלף בשנה ומרוויח ממנו 200 אלף, אני אמשיך לפרסם?

אם במקביל, אני גם מפרסם בנענע באלף בשנה ומרוויח רק אלפיים אני אמשיך לפרסם?

אם לא ענית כן על שתי השאלות, תפרוש, אין כאן סתירה, אלא כמו שטענתי ערך מוסף!

אני לא התייחס להבנה של יניר בפירסום, אבל הוא בטח יודע לחקור
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש כבד Avishai אינו מוערך במערכת הפורומים

שלום מיקי,

צר לי, אבל גם בתגובה שלך יש דברים שקצת צרמו לי ויש לי תחושה שיתכן שהם צרמו לעוד כמה קוראים.
    ברשותך, אני אתייחס לכמה נקודות שהעלת.

"אני לא מכיר אף חברה, לא בארץ ולא בעולם שאין לה לקוחות לא מרוצים, תמיד יהיו את הלקוחות שיתלוננו מסיבה כזו או אחרת, תמיד יהיו את אלה שיחשבו ששרות טוב, זה להחזיר ללקוח טלפון אחרי דקה או עוד באותו היום, ותמיד יהיו את אלו שאף פעם לא יהיו מרוצים גם אם זה יביא להם אלף כניסות ביום."

הפירוש שלי לדבריך:

"תצ'מעו חבר'ה, אלה שהתלוננו כאן בפורום הם נודנקים מקצועיים.
    נו, אתם מכירים את הנאג'סים האלה (המכונים לעיתים בטעות 'לקוחות') - כאלה קרציות.
    הם משום מה בטוחים שברגע שהבטחנו להם משהו ולקחנו מהם כסף, אנחנו אשכרה חייבים להם משהו."
    פסיכיים, חבל על הזמן.
    נו, אתם יודעים איך זה ישראלים."

זה לא מה שאמרת ואני יודע שאתה כבר לא עובד שם, אבל זה מה שהתנגן לי במוח כשקראתי את דבריך (אבל יתכן שהבעיה במוחי - הרי אף אחד לא מושלם).

ממה שהתרשמתי מקריאת דברי המתלוננים, החוויה הקשה נבעה הן מאיכות המוצר (כמות הטראפיק ביחס להצגת ה"נתונים" לפני המכירה וגם ביחס למחיר בהתאם לתוצאות האמת בדיעבד) והן משירות הלקוח ברמת ההיענות לפניותיו ולבקשותיו.

לגבי פרק זמן למתן מענה, אני יכול לתת לך את הפרמטרים שלי לשירות טוב.
    אם אני מתקשר לחברה כלשהי ב-10:00 וחוזרים אלי תוך דקות עד שעתיים, זה מצויין.
    אם זה לוקח כמה שעות, זה פחות טוב אך עדיין סביר.
    אם לא חוזרים אלי באותו יום ולו עם הסבר ראשוני או שירות ביניים אזי מדובר בשירות גרוע וקלוקל.
    אין שום סיבה לא לחזור ללקוח באותו יום - זה המינימום הנדרש (ומותר לצפות גם ליותר).
    אם לקוח רודף אחרי החברה, זה כבר לא שירות גרוע - זה דיזאסטר.

לגבי כמות הכניסות, הכל תלוי בציפיות שיוצר נציג המכירות אצל הלקוח.
    ברגע שיוצרים אצל לקוח ציפיות לא ריאליות, על מנת לסגור עסקה קלה ומהירה, התוצאות הן קשות.

יש ספקים, כולל בחברות גדולות ומכובדות, שמציגות נתונים מעוותים, "מעוגלים" ולעתים אף שקריים פר אקסלנס על מנת לזכות בלקוח - גם אם הוא לקוח לטווח קצר.
    מבחינתם, לקוח לטווח קצר טוב יותר מ'אי לקוח' (במקרה שיציגו לו נתוני אמת לא אטרקטיביים מספיק).

ברגע שלקוח משווה מה שהוא משלם ומקבל בגוגל למה שהוא משלם ומקבל מספק אחר וכושל, נוצרת פה תחושה של "עבדו עלי בעיניים".
    ברגע שלקוח משלם על קליק ממוקד X ש"ח בגוגל ו-3 או 5 או 7X ש"ח במקום אחר (ועוד מקבל טראפיק עלוב), אין פלא שהזעם הוא גדול.

אוקיי, פערים לכאן או לכאן הם דבר סביר בין ספק לספק, אבל כשהפערים הם מטורפים וחסרי הגיון כלכלי, התירוצים לא מתקבל בהבנה.

נקודה נוספת: אם הלקוח היה יכול לצאת מהעסקה אחרי חודש, ניחא.
    נו, כולנו מפסידים פה ושם וזה חלק מהביזנס.
    מצד שני, ברגע שמכריחים אותך לחתום על חוזים ארוכי טווח והתוצאות הן כה עלובות, הלקוח מרגיש שעשקו אותו בצורה בוטה.

למה לא לאפשר ללקוח לנסות את העניין לתקופה של חודש?
    אני לא מדבר על נסיון חינם אלא על נסיון בתשלום מלא - אבל רק לחודש.
    יש טראפיק? יש ROI טוב ? סבבה.
    אין אף מפרסם שלא ימשיך את החוזה לטווח אורך כי האינטרס שלו הוא להרוויח.
    התחושה היא שאין טסטים בתשלום כי אז תתגלה "האמת הנוראה" (בעצם, אולי המרכאות היו מיותרות).

לגבי ההערה שלך שהאשכול הזה כבר מתחיל להיות מגוחך - אני לא חושב כך, אני חושב שזה אשכול מאד חשוב וכנראה שכך מרגישים גם כמעט 800 האנשים שצפו בו עד כה.

אבישי, אני חותם על כל מילה! ניסוח מעולה, מפורט וקולע למטרה!

זו בדיוק התחושה שאני קיבלתי מהתגובה שלו (ואני עוד האחד מה"נודניקים מקצועיים, הנאג'סים, קרציות" שהיה שותף לתלונות)

טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

מיקי, הדבר היחיד שאני מבין בפרסום הוא: כשאתה משלם אלפי שקלים ומקבל בחזרה 0 תמורה - עבדו עליך בעיניים. הדוגמאות שלך מצויינות אך אינן ראליות. הפרסום באלפי שקלים, בנענע וב YNET הנו כסף שיורד לטמיון. אין לו תמורה. אין כניסות לאתר מהאינדקסים האלה ומספר הלקוחות שמגיעים משם הוא ..... אפס. זה הכל. אותי לימדו בקורס פרסום בגן חובה שאם אתה משלם 1000$ ומכניס 0$ הפסדת 1000$=עבדו עליך, הונו אותך ומרחו אותך. הבטחות לתנועה של אלפי גולשים ובפועל המספר האהוב - אפס.

מה שאתה לא מצליח לקלוט, למרות השימוש החוזר ונשנה במספר אפס הוא שהתמורה לפרסום השנתי בנענע (רק 1000 ש"ח בשנה - מהדוגמא שלך) היא, כמה מפתיע - אפס

זהו פרסום גרוע. מבטיחים לך הרים וגבהות והתוצאות 0 - ניחא. מבטיחים לך מיקומים מסויימים ומשנים אותם מבלי להודיע לך, כאשר מפרסם אחר משלם כסף (משקרים לך?) - ניחא. אחרי הכל, אתה משלם אלפי שקלים ומקבל - 0.

ומה קורה בסוף? כשאתה מגיע לפורום ומספר את האמת, מגיעים נציגי מכירות מוכשרים וטוענים כי הם נותנים שרות מדהים ואתה לא מבין כלום.

אני אולי לא מבין בפרסום (רק קצת יותר ממה שאתה מבין שאני מבין) אבל ישנם כמה חוקים בסיסיים שאני מכיר היטב. במערכת היחסים ספק לקוח יש תמיד צד אחד צודק - הלקוח. במיוחד כאשר אותו ספק משרת עשרות אלפי לקוחות. לא יכול להיות מצב שאנשים יתלוננו על מקרים עובדתיים ונציגי המכירות של הספק ידחו את תלונותיהם באמתלות שונות, מבלי להתייחס לגופו של עניין.

מדוע אתם משקרים ללקוחות? מדוע אתם מבטיחים תנועה אין סופית של גולשים, כאשר בפועל, במשך 12 חודשים הגיעו אולי 20 גולשים לאתר? מדוע אתם מבטיחים מיקום בתוצאות 1-3 ואחרי כמה חודשים המיקום יורד ל 5-6? מדוע אתם מספרים סיפורים ובדיות ואינכם אומרים אמת? מדוע אתם לא עונים לתלונות של לקוחות מאוכזבים?

התשובה לכל השאלות האלה היא אחת - אתם לא יודעים לתת שרות.
    המוצר שלכם נמכר בעטיפה יוקרתית ונוצצת ובפנים אין כלום. בלון של הבטחות ו- 0 תוצאות.

חברה, אתם מתחילים כבר להגזים, נראה לי שזה כבר עובר לפסים אישיים וזה לא לעניין.

זאת היתה התגובה שלי וזהו מי שלא רוצה לקבל שלא יקבל.

חברה, אתם מתחילים כבר להגזים, נראה לי שזה כבר עובר לפסים אישיים וזה לא לעניין.

זאת היתה התגובה שלי וזהו מי שלא רוצה לקבל שלא יקבל.

מיקי,

אני לא הייתי לקוח של Ynet ונענע, אבל מתשובתך ומתשובת לינה אפשר להבין שכנראה שירותיות היא לא ערך שחרות על דגלה של חברת Ynet ונענע. אמנם, בישראל יש גם לקוחות קשים (גם אני עבדתי בעבר בשירות לקוחות), אבל החברה מחוייבת לתת פתרונות ותשובות ללקוחות שמתלוננים על משהו לגיטימי (לדוגמא, שהבטיחו להם מקום X, ולמעשה מיקמו אותם במקום X-2 או משהו כזה..)

לדעתי, אף אחד פה לא נגדך באופן אישי, האנשים האחרים באשכול, שכבר נכוו מהחברה שעבדת עבורה ושעליה אתה מגן כאילו פגעו בכבודך שלך, לא מסוגלים לשבת בשקט כשאומרים להם שמותר פה ושם לא לתת להם שירות טוב.

מה אתם יודעים... יש המשך לסיפור.

היום המנכ"ל והבעלים של חברת 'לב ליאור סחר בע"מ' מר' אשר ליבני, שם לב שהחיובים מנטויז'ן ממשיכים! 672 ש"ח בחודש!
    הוא פנה לנטויז'ן, וכמובן נתקל בנציגים חביבים עד מתוקים שהבטיחו לטפל בזה... הוא כצבור נסיון מהפעם הקודמת (שלא הזכרתי אותה) שבה הובטח לו לטפל בנושא ע"י מח' הנהלת החשבונות שלהם, לא התרצה מנציגי השרות וביקש לדבר עם מנהל בכיר בחברת נטויז'ן (סמנכ"ל כספים, סמנכ"ל שרות לקוחות, מנכ"ל...), אך לפי הגדרתו "הם מכוסים ע"י צבא של נציגי שרות שמעליהם נציגי שרות בכירים, שמעליהם מנהלי מחלקות, שמעליהם מנהלי אגפים וכן הלאה... ומכניסים אותך למן מבוך בין המחלקות השונות ובעלי התפקידים".
    כאן אחל ה"מרוץ לפסגה" של הטלפונים, מנציג כזה-לנציג אחר-לבכיר-למנהל הזה-למנהל אחר (אוףףף!), בסופו של דבר לאחר טלפונים מרובים ועצבים מרוטים ולאחר שעות לא מעטות הצליח המנכ"ל להגיע לאורנה, מזכירת מנכ"ל נטויז'ן - רוית בר ניב. (איזה שמחה ואיזה אושר!) שבסופו של דבר (לאחר הסברים שהעבירו טופס לא נכון לחברת האשראי וכו'...) הפנתה אותו למנהל השירות (או משהו כזה) ברק קידר שהבטיח לטפל בנושא.

לדעתי זה רק דוגמא לכך שלא למדו שם כלום בנטויז'ן, בנושא שרות לקוחות ושירותיות.
    בכל חברה שמכבדת את עצמה (אפילו בארץ) היו לוקחים פרטים ומנהל בכיר בחברה היה חוזר תוך פרק זמן קצר (עד שעה). ובטח שהיו מזכים באופן מידי כל עסקה שהתבטלה!

חוצפה שאדם צריך לבזבז יום עבודה (של מנכ"ל חברה או של מנקה אשפה), כדי לטפל בדברים שאתם הייתם צריכים לדאוג להם מזמן!

במיוחד במקרה זה הייתי מצפה מכם לפעול כיאות, לאור הפרסום שהמקרה קיבל והתגובות שטרחתם לפרסם כאן.

אשמח אם מי מהמנהלים בנטויז'ן (ולא נציגי השרות המסכנים שעומדים ב"קו החזית כנגד הלקוחות החוצפנים") יגיב ויצדיק את ה"מקרה המצער" ש"נפל בסטטיסטיקה" שוב!

עכשיו רק נותר לנו להמתין ולראות איך זה יתפתח הפעם!
    פרסום ב-Ynet לא עובד!
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש מתמיד אורלי אינו מוערך במערכת הפורומים

אהבתי

http://www.google.com/search?hl=en&q=%D7%A4%D7%A8%D7%A1% D7%95%D7%9D+%D7%91%D7%95%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%94&btnG=Se arch

http://www.google.com/search?hl=en&q=%D7%A4%D7%A8%D7%A1% D7%95%D7%9D+%D7%91%D7%95%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%94+%2F+YNET&am p;btnG=Search

מקום שלישי בגוגל על 'פרסום בוואלה' - כבוד!

לא כל הנוצץ זהב, לפעמים זה סתם גרוזיני מחייך

Daily-tip | צימרים בצפון

ואו.. אני ממש שמח שהאשכול הזה מראה סימני חיים שוב... אנשים חייבים לראות מי באמת מפרסם להם את האתרים ואיפה רצוי לפרסם.
    אלדד, כל הכבוד על התגובה המפורטת!

אורלי, אכן כבוד, אפילו לא שמתי לב לזה

+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3

תגיות עבור נושא זה