פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 59

אשכול: פרסום בוואלה / YNET

שלום,

מישהו יודע כמה עולה לפרסם בדפי החיפוש / כתבות של האתרים הנ"ל? (סדרי גודל)

תודה!

עבור מיקום ראלי(באינדקס ובמנוע החיפוש - האתרים המקודמים) במילות חיפוש רלוונטיות לאתרך ובקטגוריות רלוונטיות כולל באנר ברוטציה(בונוס) אני קיבלתי מהם הצעה על 800$ עבור Ynet ונענע גם יחד לחצי שנה (1600$ לשנה),

אני לא הייתי מרוצה מהשרות שנתנו לי (כנראה קשה לרצות אותי):

רדפו אחרי במשך 3 ימים בעשרות (!) טלפונים ממנהל תיק הלקוח, כדי לסגור עסקה, ויום לאחר שסגרנו נעלם אותו בחור.

העלו את הכיתוב בטעויות כתיב בכותרת (הזעקה במקום אזעקה), שינו את הבעיה רק לאחר 3 ימים(!)

את הבאנר לא העלו במשך 3 שבועות

המיקום במילות החיפוש לא היה על פי ההסכם

לבסוף לאחר חודש הם נאלצו לבטל את העסקה ולא לחייב אותנו(לאחר שנעשה לנו נזק). מעבר לכך שגם בחודש שהופענו מספר הכניסות היה באופן יחסי, נמוך מאד (הם כולם מבטיחים שבמילת החיפוש יש כ-30,000 חיפושים ליום - ביקשתי יותר מפעם לראות סטטיסטיקות ולא ראיתי!), לא משתלם מבחינה כלכלית (יצא שבמקרה שלנו היינו צריכים לשלם 4-8 ש"ח לקליק שיצרו אפס מכירות)

אני הייתי ממליץ לך לבדוק טוב טוב את מה שמציעים לך ומה אתה מקבל בפועל,

לדרוש ולסגור את כל הקצוות לפני סגירת העסקה - התשלום (כולל העברת הבאנר בפועל, הכיתוב הרצוי, התמונה הרצויה... הכל!)

דרוש לראות סטטיסטיקות ואל תסגור עסקה אם לא ראית (על סמך זה אתה משלם).

נסה לסגור את העסקה מול האחראי ולא מול מנהל תיק לקוח (אתה לקוח של החברה לא של אדם מסויים) - שמו ארי פינקס והוא מנהל את המחלקה בנטויז'ן(כמעט בלתי ניתן להשגה) שנותנת שירותי פרסום באינדקס של Ynet ונענע. - הוא הסמכות לקבל החלטות והוא לפי דעתי האיש שצריך לסגור איתו (יש לו סמכויות שלמנהל תיק לקוח אין)

לסיכום, לאור הניסיון שצברתי איתם, לא נראה לי שיצא לי לעבוד איתם בעתיד הנראה לעין, למרות שקיבלתי התנצלויות והסברים(בזה הם חזקים), ונראה שהיה מדובר במקרה אישי של אותו מנהל תיק לקוח (ותיק שם - 5 שנים), אני לא מקבל שלקוח צריך לרדוף אחרי נותן השרות שלו במשך 3 שבועות, ובטח שאני לא לקוח של מנהל תיק כזה או אחר, אני לקוח של החברה שלה אני משלם!

דבר אחרון - אחרון, אם אתה יכול, אל תשלם להם בכרטיס אשראי.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

ואו, תודה רבה על התגובה המפורטת!

איפה פירסמת בסופו של דבר?

אני בחרתי לפרסם בנתיים באתרים יותר הקטנים, אך המובילים בנישה, אני משתדל ללכת על פרסום מאד ממוקד ולא מתפרס לרוחב. אני מפרס מספר קמפיינים ב-Adwords (איך לא?) בנוסף, אני כמובן מקדם במנועי חיפוש, רושם באינדקסים, בודק אפשרויות עם תוכניות שותפים ישראליות ובודק אפשרויות פירסום כל הזמן.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

אני להפך לגמרי מאלדד לפחות בקטע של יחס , הבטחות ודרישות שלי

כל מה שהיה רשום בחוזה ויותר קיבלתי , לא פעם ולא פעמיים במהלך התקופה ביקשתי להחליף את כל הטקסטים ואת הלוגו ונענתי בחיוב (כן לא על המקום הם עדיין לא עובדים רק בשבילי).

אני מסכים עם אלדד לגבי מספר החיפושים לעומת גוגל או וואלה שהוא הרבה יותר נמוך , אבל גם התשלום בהתאם ואצלי המחיר לכל קליק משתווה ואפילו לעיתים יותר טוב מאשר במקומות אחרים.

בסה"כ אני מאמין גדול באינדקסים ובמנועי חיפוש והתנועה משם היא בסופו של דבר הכי אפקטבית.

דבר אחרון מי שטיפל בי הוא מנהל תיק לקוח ולא הגעתי לדרגים מעליו והייתי מאד מרוצה.

כמה עולה בוואלה לפרסם בכתבות? כמה גולשים הגיעו אליך משם?

בוואלה זה לא ממש רלוונטי כמה עלה, כי הם מתחילים מינואר באפשרות פרסום כמו בAdwords, תשלום עבור קליק, כך שזה יעלה כמה שאתה מוכן להשקיע.

בקשר לדבריו של dantess1, אני מניח שזה תלוי על מי אתה נופל, עם מנהל תיק הלקוח שלי באמת נוצר קליק, אך כנראה בעיקבות מקרה אישי הוא נאלץ להעדר ולא מינו אף אחד אחר שיחליף את מקומו במשך 3 שבועות ויותר, אף אחד לא ענה לטלפון לו או לדואל שלו, אני חושב שזאת אחריות של החברה, אך אמרתי כבר, זה אני, קשה לרצות אותי

טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

שמע, הגיוני.
    גם אני אם הייתי משלם מאות דולרים הייתי מצפה שיתייחסו אליי.

ציטוט פורסם במקור על ידי אלדד

בוואלה זה לא ממש רלוונטי כמה עלה, כי הם מתחילים מינואר באפשרות פרסום כמו בAdwords, תשלום עבור קליק, כך שזה יעלה כמה שאתה מוכן להשקיע.

בקשר לדבריו של dantess1, אני מניח שזה תלוי על מי אתה נופל, עם מנהל תיק הלקוח שלי באמת נוצר קליק, אך כנראה בעיקבות מקרה אישי הוא נאלץ להעדר ולא מינו אף אחד אחר שיחליף את מקומו במשך 3 שבועות ויותר, אף אחד לא ענה לטלפון לו או לדואל שלו, אני חושב שזאת אחריות של החברה, אך אמרתי כבר, זה אני, קשה לרצות אותי
    ידידי, הפירסום היעיל ביותר מבחינה שיווקית הוא מפה לאוזן, הנקרא בשפה מקצועית: Words of Mouth. הכוונה היא שלקוחות מרוצים ממליצים עליך לחברים שלהם או לבני המשפחה שלהם. אתה יכול להיות בטוח שאם מישהו קיבל המלצה עליך מחבר שלו, הנכונות שלו לשלם לך ( Willingness to pay - WTP) תהיה גבוהה יותר מאשר זו שתהיה קיימת לאחר צפיה במודעה סתמית שלך או באנר שלך. זה גם פירסום שלא עולה לך כסף כמובן.

שים בו קישור לטופס המלצה: ספר על המבצע לחבר. יתכן שהגולש באתר שלך לא מעוניין כרגע במוצר שלך, אבל אולי הוא יודע שחבר שלו צריך את זה, ובלחיצת עכבר הוא מספר לו על זה.

זרקור תודה, אני בהחלט מקבל ומסכים עם רוב מה שאתה אומר.
    רוב הדברים כבר ברשימת השינויים שצפויים באתר ובשיווק.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש "קל" darmon7 אינו מוערך במערכת הפורומים

אלדד היקר

אני חושב שמה שאתה מציין בפורום לא הכי מדוייק, אכן היה קשה להשיג את מנהל תיקי הלקוח כי לשמחתו אישתו ילדה, אני שוחחתי איתך ביום חמישי ב 18:00 על מנת לתקן את שגיאת הכתיב שנעשתה ללא כוונה, וכידוע לך הנושא טופל תוך דקות, בנוסף שוחחת עם בחור נוסף מאצלנו שדאג להעלות את הבאנר לאויר והיו איתך בקשר רציף בימים אלה.לגבי כמות הכניסות אני חושב שאחרי 3-4 ימים האינדקציה לא מספיק טובה ומדוייקת להגיד שאין לנו כניסות, לא מדובר בדקת פרסום בערוץ 2, וזה גם לא עולה כך, לכן יש לקחת בפרופורציות את העיניין. אתה יכול לראות את כמות המפרסמים ואת כמות הלקוחות המחדשים בכדי להבין אם אנחנו מספקים כניסות (ואייכותיות).

בכל אופן העובדה שזוכית ולא שילמת שקל אחד מעידה על הרצינות והטיפול מולך.

אסף דרמון, מנהל תיקי לקוחות בנענע + YNET

(הדברים שאני כותב הם על דעתי בלבד ולא תגובה רשמית של החברה)

אסף דרמון שלום: שמי יניר לוין (אתה יכול לבדוק במערכת שלכם, אני מניח כי היר שומרת מידע שנתיים שלוש אחורה) וגם אני פרסמתי בעבר ברשת נענע YNET. השקעתי בפרסום בזמנו מעל 1200$ למשך שנה והייתי "ממוקם" גבוהה יחסית, בין מודעות הפרסום בתחום עיסוקי. אינ זוכר שטיפלה בי נציגה שלכם בשם "לינה". ברגע ששילמתי היא נעלמה! גם אני לא קיבלתי את מה שהבטיחו לי וכשניסיתי, הייתי צריך לרדוף אחריה ואחרי האחראי עליה. בדיוק כמו אלדד. בסוף, אחרי שהרמתי טון, הסכימו - לפנים משורת הדין... לעשות טובה ולשנות כמה דברים קטנים שביקשתי.... בכל מקרה, הפרסום לא הביא יותר משניים שלושה טלפונים בשנה - פשוט חסר ערך, בזבוז כסף וטעות שלא תחזור. שרות הלקוחות שלכם מתחת לכל ביקורת והאינדקס שלכם לא מביא לקוחות ובטח שלא עומד בהבטחות הגרנדיוזיות שהובטחו לי. מה לעשות שהאמנתי לנציגת השרות? עשיתי טעות והיא לא תחזור. ב- 1200$ שאני משקיע כיום בפרסום בגוגל, אני מכניס 10000$.

יניר לוין

שוב אני מזכיר לכולם תלוי מה הציפיות שלכם. נענע YNET ביחד לא מתקרבים לגוגל או וואלה אבל גם המחירים בהתאם.

בסה"כ אני מרוצה , חידשתי חוזה בפעם השנייה ועכשיו הוספתי עוד 3 אתרים לפרסום.

שוב זה לא גוגל אבל כניסות מאינדקס הם מאד מאד איכותיות , אין ספק שאם לא קיבלתם שירות זה לא תקין לחלוטין אני בכל מקרה לא נתקלתי בבעיה (ואני לא מאמין שאני פחות בעייתי מכם) לגבי יניר קיבלת פרסום ב2 אתרים גדולים ב 1200$ ז"א 100$ לחודש אמנם לא סיפק לך עבודה ישירה אבל בהחלט תרם לתדמית שלך ויתכן שחלק מהכניסות שנכנסו אליך מגוגל זה אחרי שהם ראו את התמונה (לוגו) שלך ואחרי שקראו את הטקסט.

בסה"כ כמו כל פרסום חלק ממנו מתבזבז לחינם (תדמית , מותג וכד'...) חלק אחר לא ניתן למדוד , ובסוף השאיפה להצליח.

אני לא מתיימר להציג את נענע והשותפים כבסדר גמור , רחוק מכך יש לי ביקורת לא קטנה , אבל בין הביקורת שלי לביקורת פה בפורום יש הבדל רציני.

אסף ציין שאתם יכולים לראות לקוחות מחדשים ולפחות בתחומים שלי אני יכול להעיד שלמרות שאני מוכן לשלם עוד כסף אף מפרסם לא עזב כבר מעל חצי שנה (ז"א יש חידושים , שוב לפחות בתחומים הרלוונטיים אלי ).

יניר שלום

זאת אותה "לינה" שהזכרת ללא בושה שלא נתנה לך שרות כפי שאמרת

אני כבר לא עובדת באינדקס לכן באופן אישי בלבד אשמח להזכיר לך על השרות הטוב ביותר שקיבלת ממני ,כל מה שהובטח לך בחוזה-קיבלת ,כל פעם שהית זקוק לתשובה מהירה -עניתי לך במהירות

אני לא יודעת,כנראה שרות טוב בשבילך זה לעשות לך ניקיון בבית או עוד משהו ,אבל אנחנו כמנהלי תיק לקוחות עושים מעל ומעבר כדי לעמוד בדרישות הלקוח,כמובן שהדרישות הם בגדר הנורמה. "להרים טון" זה לא שיטה ,במיוחד כאשר אתה עובד עם אנשים (אפילו מנהלי תיקי לקוחות) ויכול להיות זה אחד מהסיבות שניכשלת בפרסום כאתה בעצמך לא יודע לתת שרות

בכבוד רב

לינה, אני נוטה להאמין שאת כבר לא עובדת באינדקס, אך כנראה שאת גם לא רחוקה מדי משם, אם אסף דרמון הספיק להזעיק אותך להגיב כאן, תוך כמה דקות... באיזה מחלקה את נותנת שרות כעת ?

בכל מקרה, אין לי ויכוח איתך - העובדות מדברות בעד עצמן! בשביל לתת שרות צריך לקוחות והפרסום של נענע ו YNET לא מביא אותם - בניגוד לסיפורים שלכם על עשרות אלפי חיפושים ביום, בקטגוריה שלי...

השקעה בפרסום אמורה להחזיר את עצמה לפחות, בטח ובטח שבתקופה של שנה. הפרסום בנענע / YNET הביא 0 (אפס) רווחים ומספר לא הרבה יותר גדול של פונים (הכוונה למשהו בסביבות של 5 פניות בשנה). אני חושב שזה חסר תקדים! במיוחד לאור אפשרויות הפרסום האחרות, המוצעות לבעלי אתרים ברשת. את יכולה לספר כמה אני לא נחמד וכמה אני לא יודע לתת שרות - רק שלהגיב לגופם של טענות, אינך יכולה. את יודעת שכל מה שאני אומר זאת אמת לאמיתה!

ד"ש לבוסים הגדולים בנענע

אסף, לינה וכל נציגי נטוז'ן ובמיווחד למחלקת אינדקס שלום,

אסף, לפי דעתי מה שאתה עושה פה זה חוצפה! או שאינך דובר אמת או שאתה אינך מכיר את פרטי המקרה במלואם (ברור לי הצורך של ynet / נענע ששלחו אותכם להגיב למקרה זה, אך עשו זאת תוך אמירת אמיתות ולא חצי אמיתות ודברים לא נכונים), אינך יודע כמה טלפונים מיילים וזמן השקעתנו במרדף אחר הנציגים שלכם! אינך יודע שהבאנר שלנו מעולם לא עלה לאויר, אינך יודע שרק כתוצאה מצרחות שהקמתי לאחר 3 שבועות (ואני מדגיש צרחות ולא צעקות) על בחור מסכן בשם אריק דבוש וזה רק בשביל לדבר עם סמכות כלשהי (ארי פינקס). דרך אגב איתי אתה לא דיברת, דיברת עם מנכ"ל החברה שהיה צריך להגיע עד לדרגים גבוהים בנטויז'ן עד ששינו את הטעות (שאגב לא מקצועית בכלל!)

אני חושב שבמקרה שלי הטיפול מתחילת הדרך היה בלתי נסבל! והעובדה שזוכתי (שדרך אגב עדיין לא זיכו את הסכום! שחיייבו בכרטיס האשראי) מעידה לא על רצינות והטיפול אלה על חוסר רצינות, חוסר טיפול והודעה וקבלת האשמה! (נטויז'ן לעולם לא מוותרים בקלות על לקוחות.

בקשר ללינה, דווקא לי יש מילה טובה להגיד עליה (ועל אריק הבחור שצרחתי עליו) היא במקרה ענתה לי לטלפון באחת הפעמים (לאחר שבועיים), היית אדיבה והראתה רצון לעזור, אך גם כתוצאה מהשיחה אתך לינה, לא היה שום שיפור או שינוי ונתת לי את הטלפון שלך לחזור אלייך במקרה הצורך, כבר לא היית...

אך נראה שהתשובה שלך ליניר היא קטנונית משהו "כי אתה בעצמך לא יודע לתת שרות"(?) מה זה אמור להביעה? שימי לב, את נתפסת פה כנציגת: נטויז'ן, נענע ו-Ynet. ולהרים טון זאת כנראה בדיוק השיטה שעבדה במקרה שלי, את יודעת כמה הייתי בסדר וכמה הייתי אדיב ואתם אילצתם אותי (לאחר שהיה לי אורך רוח) להרים 5 טון!

אני חושב שאת יכולה לאשר את רוב הסיפור שלי כמו גם אריק דבוש, ארי פינקס, מוטי ועוד, אך אני מניח שזה לא יקרה אף פעם

תמסרו למוטי מזל טוב על הולדת הרך החדש, כפי שציינתי אני לא רואה בזה אחריותו אלה אחריות החברה.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

שלום,

אני לא בטוח שאנשים פה עוד זוכרים שאני התחלתי את הנושא הזה, אבל זה לא משנה
    אנשי yNet ונענע היקרים: אני לא הייתי לקוח שלכם, אבל לצערי, לפי תגובות הקהל פה בפורום, אני גם כנראה לא אהיה. עליי לציין שאתם לא נראים פה באור חיובי במיוחד ושני לקוחות שלכם שאומרים שהיו צריכים לרדוף אחריכם ולהרים טון זה כבר מעיד על משהו בשירותיות שלכם.
    אני גר בארץ כל חיי ואני מכיר טוב טוב את הפלפליות של הישראלים. הם בד"כ טובים בלגרום לך לקנות משהו אבל השירות בארץ בד"כ חרפה.
    לכל השאר: תודה על התגובות. הכוונה שלי כמובן לא היתה לגרום לסכסוכים ולכעסים, אז מקווה שכולם רגועים ושלווים ואם תוכלו בבקשה להמליץ לי על אתרים אחרים שדווקא כן היה לכם נסיון טוב איתם אני אשמח לשמוע!

תודה רבה לכולם והמשך יום נפלא! (וחברה', Take it Easy )

יוניפרה

אני ממש לא כועס על אף אחד. הם לא עיקמו לי את היד בכדי לשכנע אותי לחתום על חוזה ולשלם להם. הם שיכנעו אותי בהבטחות שלא ממש הסתדרו עם המציאות. מעבר לזה (נזכרתי בפרטים נוספים), הם מכרו לי מיקומים בתוצאות: במילה X מיקום 1-2 במילה Y מיקום 1-3 וכך הלאה, לגבי כעשרים מילות מפתח. רק מה, אחרי כחצי שנה לערך (איני זוכר במדוייק), אני נכנס יום אחד ומגלה שהמודעה שלי ירדה בכמה מיקומים. אז התחלתי לחפש מישהו אחראי בנענע, על מנת לקבל תשובות. כאן, כמו שאלדד מספר, מתחיל המרדף אחרי נותני השרות. אחרי מאמצים רבים ושעות עבודה רבות (זה הכי מרגיז), הצלחתי לדבר עם מישהו, שפשוט אמר לי: מצטערים, המיקומים האלה הובטחו למפרסם אחר, לני שאתה התחלת לפרסם אצלנו!
    אז למה לא אמרתם קודם? למה קודם להבטיח ולמכור ורק אחרי כמה חודשים להזכר לספר, שמישהו כבר הזמין את המיקומים האלה?

כמובן שהציעו לתת לי הנחה על פירסום בשנה הבאה ועוד כל מיני דברים שאיני זוכר.

שורה תחתונה: הבטחות מצד אחד ומציאות שונה לחלוטין, שרות ברמה מחפירה וחשוב מכל - אין תוצאות לפרסום - 0 לקוחות!!!

לי נאמר שאני מקרה חד פעמי ויוצא דופן, שאין זה מדיניות החברה, וכנראה נפלתי בסטטיסטיקה... יניר, נראה שגם אתה נפלת יחד איתי , אחד לאחד מה שאתה מתאר עברתי, רק שאני לא נתתי לזה להימשך יותר מחודש!(ולא שלושה ארבעה ימים כמו שאסף ניסה לגרום לזה להשמע)

אני מתאר לעצמי שיש להם גם לקוחות מרוצים ואני מצפה בכליון עיניים לראות כאלה כותבים כאן בפורום (אמיתיים אני מתכוון), ולשמוע מניסיונם הטוב.

טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

אני יכול לומר שקיבלתי שרות טוב וגם שהתגלו תקלות הם תיקנו די מהר

בנושא המיקומים אכן יש בעיה וכל הזמן צריך לבדוק

תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 3 1 2 3 אחרוןאחרון

תגיות עבור נושא זה