פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: איך אני יודע מה מתאים יותר לשלב הראשון?

משתמש "קל" along1 is on a distinguished road

איך אני יודע מה מתאים יותר לשלב הראשון?

שלום, אני חדש כאן בפורום כי רק לאחרונה בנו לי אתר לעסק ואני נכנס לעניינים. האתר הוא וורדפרס והוא אתר תדמיתי. התחום הוא תחום של סרטי תדמית- אנחנו סטודיו שמתמחה בהפקה של סרטונים לעסקים. השאלה היא איך אני משיג עוד לקוחות דרך האינטרנט? דרך חבר הגענו למישהי שמציעה שירות של שיווק דיגיטלי וכשנכנסתי לאתר שלה הזה http://www.firstseo.co.il/ אני רואה שהיא מציעה כמה דברים. אני שמעתי הרבה על קידום אתרים בגוגל אבל אני רואה שהיא מציעה גם דיוור אלקטרוני, רשתות חברתיות וקמפיינים. מה יותר רלוונטי לאתר חדש בתחום שציינתי?
    קהל היעד הם אנשי שיווק בחברות/ עסקים. האם כדאי להתמקד בקבוצות חברתיות בפייסבוק למשל או שקמפיינים בגוגל יתאימו?
    ומה לגבי קידום רגיל- אני רואה שכל החברות המוכרות והוותיקות בתחום שמציעות את אותו הדבר נמצאות בדף הראשון בגוגל. האם הגיוני להיות שם כשאתה אתר בן חודש???

משתמש מתמיד מנשה אברמוב is on a distinguished road הסמל האישי שלמנשה אברמוב
    "מה יותר רלוונטי לאתר חדש בתחום שציינתי?"
    כולם יכולים להיות רלוונטיים זה דיי תלוי לאסטרטגיה שבוחרים (דיוור למשל דורש רשימת תפוצה או אישית או דיוור לקבוצה בתשלום)

"קהל היעד הם אנשי שיווק בחברות/ עסקים. האם כדאי להתמקד בקבוצות חברתיות בפייסבוק למשל או שקמפיינים בגוגל יתאימו?"
    קהל היעד עדיין נמצא גם בפיסבוק

"האם הגיוני להיות שם כשאתה אתר בן חודש???"
    לא

+ הגב לאשכול זה