פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: אני חדש בתחום ה WordPress ורציתי לשאול כמה שאלות

משתמש "קל" HAREL1010 is on a distinguished road

אני חדש בתחום ה WordPress ורציתי לשאול כמה שאלות

שלום, אני חדש בתחום ה WordPress ורציתי לשאול כמה שאלות

בעבר הייתי מוריד תבניות רספונסיבים מוכנות מהאינטרנט, שיחקתי הרבה עם קוד ועיצוב וערכתי אותם עם html5+css3 , שילבתי גם קצת ג'אווה סקריפט.

האם אני יכול לקחת אתר קיים רספונסיבי שכבר בניתי ולהוסיף/לייבא אותו ל WordPress , לחבר אותו למערכת ניהול ואף לשנות/לעצב אותו בעתיד דרך המערכת ? ואם כן, אז איך עושים את זה ?
    נכנסתי ל WordPress ל-עיצוב / עריכת תבניות ושם ראיתי את כל הקבצים של התבנית. שמעתי שזה לא טוב לגעת בקבצים ולערוך את הקוד של תבניות ה-WordPress .האם זה נכון ואם כן מה האפשרות לעשות את זה בדרך הבטוחה?

משתמש "קל" NYT is on a distinguished road
    גם גוגל תגיד לך שזה לא כדאי להיות בלי שלב שני לאימות החשבון שלך .
    אבל זה אפשרי.
    במקרה , אני בונה אתרים בוורדפרס , ויש לי כבר לא מעט ניסיון בתחום .

אתה יכול לערוך תבניות כמה שאתה רוצה , כל עוד אתה יודע איך. אם אתה מכיר HTML קצת ו CSS , אין סיבה שלא תצליח לשנות את התבנית כרצונך .
    (האתר שלי לא מסויים כי כרגע אני מעביר אותו לעברית . בצורה הכי פשוטה , הורדתי notepad++ ולקחתי את הקבצים של התבנית והתחלתי לתרגם את מה שצריך.)
    תוכל להכניס את האתר ואת התבנית לתוך תבנית וורדפרס, זה לא כזה קל , זה מצריך עבודה רק...
    שתי אופציות .
    1.(ומומלצת) אם אתה פה באתר שנקרא קידום אתרים , ככל הנראה זה בגוגל , אז תחפש בגוגל איך . (המלצה: תחפש באנגלית).
    2. תעתיק בסיס של תבנית (את הקבצים שיש בתיקיית ROOT) ופשוט תתחיל לשנות לבד בעצמך על פי מה שהתבנית הקודמת , ותקשר לתבנית שלך. שזה בעיקרון האופצייה הראשונה שהבאתי , רק לא מוסברת יפה.

ובגלל שאני חמוד.
    http://www.lingulo.com/tutorials/php...onsive-website
    שזה התוצאה הראשונה..
    ואם יותר נרחיב , http://lmgtfy.com/?q=how+to+create+a...heme+from+html

בהצלחה , תעדכן אותי

+ הגב לאשכול זה