פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: אדסנס ומס הכנסה..

משתמש "קל" fpassf is on a distinguished road

אדסנס ומס הכנסה..

אני חדש בתחום ואני רוצה להתחיל להפיק רווחים עם אדסנס, חיפשתי קצת מידע באינטרנט ונתקלתי בזה שצריך לשלם מיסים על הכנסות מהאינטרנט..
    עכשיו השאלה מאיזה סכום אני צריך לשלם מס הכנסה מגוגל, אם גם הכנסה של 400 שקל בחודש מחייבת דיווח כי זה ניראלי סכום קטן להשקיע בשביל לטרוח כל כך הרבה בשביל לדווח..
    עכשיו נניח שאני אוציא כסף בעתיד והכסף מגיע אלי.. אשמח לדעת
    1.מאיזה סכום אהיה חייב לדוח למס הכנסה?
    2.איך אני מדווח למס הכנסה(רואה חשבון זה נראה לי מיותר לסכום קטן), כלומר מה אני צריך לעשות?
    3.האם לדווח זה מסובך?
    4.תוך כמה זמן אהיה צריך לדווח שהסכום כסף כבר בידי?

אשמח מאוד לתשובות, אתם זה המקום היחיד שיכול לענות לי על השאלות האלה..
    תודה לעוזרים

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    אני אנסה לענות לך בצורה יותר כללית. כעיקרון, כן. יש סכום שנתי שעליו אין חבות מס הכנסה. נדמה לי שזה משהו בסביבות ה30,000 או 40,000 בשנה אבל אני ממש לא סגור על זה.

העניין הוא וזה חשוב להבין, שחובת הדיווח למס הכנסה היא חובה גם אם אתה לא מגיע לסכום שבו אתה חייב לשלם. במילים אחרות, אתה חייב לדווח למס הכנסה על כל הכנסה שאתה מקבל בין אם מדובר בסכומים קטנים ובין אם גדולים (וזה בכלל לא משנה אם זה מגוגל או מכל עבודה אחרת). לאחר הדיווח ולפי כמות ההכנסות שדיווחת באותה שנה, יוחלט לפי החוק האם תצטרך לשלם או לא וכמה.

בקשר לעניין הטכני של הדיווח, אפשר ברמת העיקרון פשוט לגשת למס הכנסה הקרוב לביתך והם אמורים להסביר ולעזור לך. אבל אולי כדאי שתמצא יועץ מס קטן ולא יקר שיעשה לך את העבודה הזאת בשבילך (יש גם שירותים אינטרנטיים שמציעים הנהלת חשבונות בזול דרך האינטרנט - חפש אותם בגוגל)

מקווה שעזרתי במשהו,
    בהצלחה

+ הגב לאשכול זה