פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך סך הכל של 4

אשכול: שאלה על כל הקמפיינים של וואלה למיניהם

משתמש "קל" king78 is on a distinguished road

שאלה על כל הקמפיינים של וואלה למיניהם

שלום, האם גם אתם מקדמים קמפיינים של וואלה שופס, וואלה טורס, וואלה סקול וואלה מובייל והאם גם לכם פסלו את כל הלידים שהגיעו מקמפיינים אלה בלי הוכחה ובסירוב למסור את פרטי הלידים הדחויים?

1) אני הבאתי המון לידים במרוצת השנים מכל תוכניות השותפים (עם אחוז גבוה של לידים תקינים) וזה מוזר שלוואלה שופס היו לי מעל 4,200 קליקים ואף לא ליד אחד לרפואה! לא מזמן עשיתי טסט ואחותי קנתה מחשב נייד דרך הלינק הייחודי בוואלה שופס שלי ותנחשו מה? שום ליד לא נכנס! אחרי ריב עם תוכנית השותפים במשך שבוע בערך הם הודו בטעותם והסכימו להחזיר לי את העמלה על הליד של אחותי שלא נכנס וטענו שמדובר בטעות תמימה וכי כל הלינקים של וואלה שופס תקינים! קשה לי להאמין...
    אני אשמח לדעת אם למישהו נכנס ליד כלשהו מוואלה שופס?

2) פסלו לי לידים של וואלה מובייל ווואלה סקול בשל דחיית עסקה ע"י הלקוח, רק שהם מסרבים בתוקף להביא לי את פרטי הלקוחות כדי לברר אם אכן זה נכון

כל הקמפיינים של וואלה לא נראים לכם חשודים כחיפוש פרסום בחינם על חשבון שותפים פראיירים כמוני שמקדמים אותם? ואני עדין במילותיי
    נערך לאחרונה על ידי king78, 27/02/2015 בשעה 08:14

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    נשמע כל כך ישראלי טיפוסי הסיפור הזה. בגלל זה כנראה שכדאי להשקיע רק בתוכניות שותפים בחו"ל....

כן, חבל שאני מוציא את רוב האנרגיות שלי בריבים איתם, מתסכל מאוד

הנה עוד ליד של וואלה סקול בסך 291 ₪ נדחה , צעקתי על מנהל השותפים והוא המליץ לי להוריד את כל הקמפיינים של וואלה כי גם הם לא מקבלים שקל מהם ולמרות זאת זה החלטה של המנכ"ל שלהם לעבוד איתם, על מי הם עובדים לעזאזל? למה הם עובדים איתם אם הם לא מרוויחים מהם? נראה לי שהם עשו פה קומבינה להרוויח על חשבון השותפים, פוליטיקה בגרוש

אף ליד של וואלה איי פעם לא אושר לי!

אני מוריד אותם מהאתר שלי סופית
    נערך לאחרונה על ידי king78, 16/03/2015 בשעה 23:19

+ הגב לאשכול זה