פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: מיילינג ליסט ו-can spam act

משתמש "קל" flintstone is on a distinguished road

מיילינג ליסט ו-can spam act

שלום לכולם :-)
    אני רוצה ליצור מיילינג ליסט
    וגטריספונס (אוטוריספונדר) קראתי את התקנות אנטי ספאם של bcp business center
    בקיצור התקנות להגנת הצרכן בארצות הברית :
    להלן רשום שם :
    Each separate email in violation of the CAN-SPAM Act is subject to penalties of up to $16,000, so non-compliance can be costly. But following the law isn’t complicated. Here’s a rundown of CAN-SPAM’s main requirements:

ובנוסף רשום שם :
    Identify the message as an ad. The law gives you a lot of leeway in how to do this, but you must disclose clearly and conspicuously that your message is an advertisement.

מה שמעניין אותי זה בעיקר הפיסקה השניה : האם כאשר אני עושה מיילינג ליסט לאחר שלקוח קנה מוצר ושולח לו הצעות לקנות מוצרים פיזיים אמיתיים(לאחר שהוא נרשם למיילינג ליסט שלי בדאבל אופטין)
    האם אני מפר את הסעיף הזה? האם כל פעם אני חייב לשלוח לו הודעה שזה פירסום?
    האם כאשר אני עושה מיילינג ליסט אחר לקהל יעש של עבודה מהבית ושולח להם soloads או מאמרים שלי או איבוקס עם לינק אפייליאטס אני מפר את הסעיף הזה? איך אני יכול בקלות להימנע מהפרה של הסעיף הזה ועדיין לשלוח את כל מה שכתבתי למעלה?
    תודה לעונים :-) אבקש תשובות מקצועיות ומבוססות, אם אפשר . חג שמח!!!

שלום.
    אני מבין שאתה מתכוון לפעול בארה"ב? אם כן - יכול להיות שפורומים בחו"ל ידעו יותר טוב. בכל אופן, שים לב שבארץ אתה כפוף לס'30 לחוק התקשורת. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם עו"ד - שכן השאלה שלך היא שאלה משפטית.
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה