פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך סך הכל של 14

אשכול: alljobs מעצבנים אותי

alljobs מעצבנים אותי

יש לי מודעת דרושים באתר האינטרנט שלי.
    אולג'ובס לקחו (ללא רשות כמובן) ושמו אותה בלוח שלהם.
    התקשרתי אליהם וביקשתי להסיר ושלא ישימו שוב את המודעה בלוח שלהם. הם הסירו.

כעבור תקופה קצרה, שוב פעם, לקחו את המודעה מהאתר שלי ושמו בלוח שלהם.
    שוב התקשרתי וביקשתי ושוב הם הסירו.

כך זה חזר על עצמו 4 פעמים.

האם ניתן לתבוע אותם על דבר כזה ?
    רפואה משלימה| רפלקסולוגיה לטיפול ואבחון דרך כפות הרגליים ושיטות עיסוי להקלה על כאבי גב

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    פעם מישהו הרבה גדול ממך רצה לתבוע אותם (עיתון מוכר) והפסיד כי המודעות לא שייכות לא לך ולא לעיתון, הם שייכים למפרסם עצמו.

ואני לא מדבר על זה
    http://www.themarker.com/law/1.1889698

אני מדבר מה שהיה בתחילת דרכם כשהיו להם עובדים שהעתיקו ידנית כל המודעות דרושים מכל חור אפשרי ברשת ולא רק ברשת, גם מהעיתונים.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

במקרה הזה אני גם בעל האתר וגם המפרסם.

ואם אין לי סיכוי, אז מה זה אומר, שכל פעם אני אצטרך להתקשר שוב ושוב ולבקש שיסירו את המודעה ?
    רפואה משלימה| רפלקסולוגיה לטיפול ואבחון דרך כפות הרגליים ושיטות עיסוי להקלה על כאבי גב

זה קצת מגוחך, הרי מדובר באתר פרטי, לא לוח מודעות מכל סוג שהוא.
    אני לא מעוניין שיתחילו להציף אותי בטלפונים וקורות חיים.

אשמח לשמוע את תשובתו המקצועית של העו"ד.

למי שמעוניין לראות על מה מדובר, שילחץ על הקישור "רפואה משלימה" בחתימה.

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    ציטוט פורסם במקור על ידי אודי צפה בהודעה
    במקרה הזה אני גם בעל האתר וגם המפרסם.

ואם אין לי סיכוי, אז מה זה אומר, שכל פעם אני אצטרך להתקשר שוב ושוב ולבקש שיסירו את המודעה ?
    עד שיגידו לך תתבעה אותי ותרד ממני (רוב הסיכויים שיגידו נוריד ולא יורידו).
    זאת מלחמת ההתשה כל עוד המודעה אינה שלך.

אם מודעה שלך, כנראה תקבל טלפונים מכל מנה אתרים כי לקחת מודעה ולפרסם, מותר כמו שאתה רואה כי המודעה בבעלות של המפרסם.

אם אתה המפרסם ולקחו מהאתר שלך מודעות,
    כנראה אם יתחילו להתקשר אליך מעשרות אתרים "פרסמת באתר שקר-כלשהו שאתה מחפש עובדים" אז תצטרך להתקשר לאותם אתרים ולהוריד את המודעה שלך.
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

מנסיון בבית משפט - לך כבעל המודעה ומנסחה יש זכות לתבוע אם המודעה הועתקה "כמות שהיא". אלא, שאם הם לקחו את הנתונים וערכו אותם בדרך שלהם, אין לך זכות יוצרים על נתונים אלא רק על העיצוב וזה לא הועתק.
    ואם תטען להגנת הפרטיות, הרי אתה עצמך פרסמת בציבור...
    אני ייצגתי בתיק במחוזי בו נתבע אתר על כי העתיק מודעות מסוג מסויים מאתר אחר ובגלל פס"ד אולג'ובס... הם צירפו גם את המפרסמים עצמם. אלא ששם אני הוכחתי שלא רק שלא נגרם למפרסמים נזק אלא שהם הרוויחו ובסך הכל היו עושי דברו של האתר. במקרה שלך יתכן שהעניין יהיה שונה ואולי שווה לך "לבזבז" קצת זמן וכסף וללכת לחתביעות קטנות אם זה באמת מפריע לך. יתכן שיש פה עילה, אם כי די קשה. השאלה האם אתה רוצה להתעסק עם זה.
    חובה להתייעץ עם עורך דין. האמור אינו עצה משפטית.

לאתר שעוסק במשפט אינטרנט וקניין רוחני. למאמרים על זכויות יוצרים למאמרים על סימני מסחר

ציטוט פורסם במקור על ידי יורם ליכטנשטיין צפה בהודעה
    מנסיון בבית משפט - לך כבעל המודעה ומנסחה יש זכות לתבוע אם המודעה הועתקה "כמות שהיא".
    בדקתי עכשיו את נוסח המודעה כפי שהם פרסמו בלוח שלהם, והוא זהה לנוסח שאני פרסמתי באתר שלי, פרט לשני דברים:
    1. הם הוסיפו כי "המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד".
    2. אני מפנה לטופס צור קשר באתר שלי, ואילו הם בלוח שלהם, שמו קישור לאתר שלי.

במקרה שלך יתכן שהעניין יהיה שונה ואולי שווה לך "לבזבז" קצת זמן וכסף וללכת לתביעות קטנות אם זה באמת מפריע לך. יתכן שיש פה עילה, אם כי די קשה. השאלה האם אתה רוצה להתעסק עם זה.
    3,4 פעמים התקשרתי אליהם וביקשתי להסיר. עכשיו, בגלל החוצפה שלהם אני אשמח שהם ישלמו עליה.

גם במצב הזה זו שאלה שפתוחה לשיקול דעת בית המשפט. למשל, אם התוכן זהה אבל מדובר בהודעה הזו: "דירה, 3.5 חדריםן, קומה ג', 120 מ"ר, דרום-מערב" בדרך כלל בטקסט כזה אין זכויות יוצרים ומותר להעתיקו.
    אתה תצטרך להוכיח דבר מה נוסף ויצירתי בטקסט שהופך אותו למוגן.
    אבל אם תצליח להוכיח, אין בעיה ונשמע לי כמו תיק שתוכל לקחת לתביעות קטנות ולנצח.

לאתר שעוסק במשפט אינטרנט וקניין רוחני. למאמרים על זכויות יוצרים למאמרים על סימני מסחר

משתמש מתמיד Kernel is on a distinguished road
    תשנה את המודעה לתמונה
    ותבקש מ-alljobs להסיר את המודעה

בפעם הבאה, הרובוט שלהם ידלג עליך

אתה תצטרך להוכיח דבר מה נוסף ויצירתי בטקסט שהופך אותו למוגן.
    אבל אם תצליח להוכיח, אין בעיה ונשמע לי כמו תיק שתוכל לקחת לתביעות קטנות ולנצח.
    אין בטקסט שום דבר יצירתי או מיוחד.
    האם עצם העובדה שאני פרסמתי את המודעה באתרי, ועצם העובדה שכבר פניתי אליהם מספר פעמים וביקשתי שיסירו ושלא יקחו שוב, האם אין בכך די ?
    מה זה אומר, שהם יכולים לעשות כל אימת שהם רוצים ואני לא יכול לעשות דבר בעניין, למרות שבדובר באתרי הפרטי ?

אם יהיה תיעוד לדברים, האם אז יהיה זה תיק שניתן לנצח אותו ?

ציטוט פורסם במקור על ידי Kernel צפה בהודעה
    תשנה את המודעה לתמונה
    ותבקש מ-alljobs להסיר את המודעה
    תודה על ההצעה :-)

אודי, בנסיבות שתארת אין לך הרבה מה לעשות מבחינה משפטית.
    מבחינה טכנית, הציעו לך הצעה ותרגיש חופשי לפעול לפי שיקול דעתך.
    משפטית, אם מדובר בנתונים שאין בהם יצירתיות וזה לא מאגר מידע אלא מודעה אחת או שתיים - אין לך מה לעשות.
    מצטער.

תודה רבה יורם ליכטנשטיין על תשובותיך המלומדות.

+ הגב לאשכול זה