פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: התרחקתי בגוגל לפני כשנה, מאז אני יושב ומתקן, עדיין לא חזרתי להתקדם, אך יש עוד מה לתקן

התרחקתי בגוגל לפני כשנה, מאז אני יושב ומתקן, עדיין לא חזרתי להתקדם, אך יש עוד מה לתקן

אתר שלי לא מצליח להתקדם בגוגל, בגלל שגיאות שהוא ביצע.

האתר אף פעם לא נענש בצורה חדה מדאי, בעידוכני הפנגווינים לפני כמעט שנה, האתר נסוג במילות החיפוש. שזה אומר: מקישור ראשון בעמוד ראשון, לקישור חמישי בעמוד ראשון. ומקישור בעמוד שני לעמוד שלישי וכן הלאה בכל מילות החיפוש, פחות או יותר.

ישבתי עם מקדם אתרים, והוא אמר לי שהפצצתי את האתר עם קישוריים בעייתיים מפוסטים שנכתבו בצורה בעייתית (צפיפות מילות מפתח+כל הקישורים עם אותו ביטוי מקשר וכדומה).

כבר חצי שנה שאני מתקן קישור אחרי קישור, פוסט אחרי פוסט. - אני מוחק פוסט 1, ממתין שגוגל ימחק אותו לגמרי מהמנוע. ושב לפרסם אותו באתר חדש נקי עם דומיין שונה. (כל פוסט באתר אחר עם איי פי אחר, לדוגמא: פוסט 1 בישרא בלוג, פוסט שני בתפוז בלוגים, וכן על זה הדרך).

בפועל עד לרגע זה לא התקדמתי. מה שכן גם להתרחק לא מי יודע מה התרחקתי. - קישור שתיים אחורה בכל ביטוי. (לדוגמא: מקישור 5 בדף ראשון לקישור 7 בדף ראשון)

מה שכן: עדיין לא תיקנתי את כל הקישורים הנכנסים. - תקנתי בערך חצי ויותר.

האם זו הסיבה וזה אומר שעד שאני לא יגמור לתקן את כל הקישורים הבעייתיים אני לא יתקדם, או שבעיקרון אני צריך לראות שינויים הדרגתיים בהתאם לפעולות שאני מבצע, ומכיוון שאני לא רואה שום שינוי, אולי הבעיה שאני לא מבצע שינוי בצורה נכונה.

משתמש מתמיד מנשה אברמוב is on a distinguished road הסמל האישי שלמנשה אברמוב
    ברוב המקרים שבהם בוצע ניקוי קישורי ספאם הבחנתי בעליה משמעותית בחשיפת האתר בתוצאות החיפוש.
    מהתיאור שלך לא נראה שאתה מסיר את קישורי הספאם אלא מעביר אותם לדומיינים אחרים, לכן לא נראה שאתה ממש מסיר אותם.
    אם אתה לא מבחין בשיפור אז אולי כדאי שתסיר אותם לחלוטין במקום להעביר אותם לכתובות אחרות.

נניח יש לי מאמר שיש בו 20 פעם מילת מפתח מסויימת.

אני מוריד אותו מהאתר שבו הוא נמצא.

אני ממתין עד שזה נמחק מגוגל, ולא ניתן למצוא אותו בחיפוש בגוגל.

אחרי זה אני מתקן את הפוסט, מסיר ממנו את 19 הפעמים של המילת מפתח, ומשאיר רק פעם אחת. (כדוגמא) בקיצור אני מתקן אותו לגמרי

למה שעכשיו אני לא יפרסם אותו באתר חדש, כאילו זה כתבה חדשה שעכשיו כתבתי.

וכי גוגל שומר את זה באיפה שהוא?

בהנחה שעד כאן הכל נכון. למה שאני יתיישב לכתוב טקסט חדש, הרי הטקסט שאני עכשיו ישב לכתוב לא יראה יותר טוב מהפוסט המתוקן. (אלא אם כן אני לא מתקן את הפוסט בצורה נכונה, שהרי אם כך גם כתבה חדשה אני לא כותב בצורה נכונה)
    נערך לאחרונה על ידי אתר-ויטמין, 12/02/2014 בשעה 14:17

אתה מניח לעצמך שגם הכתבה החדשה וגם הישנה נכתבה בצורה "לא נכונה".
    אם זה מה שעשית בשנה האחרונה והאתר לא מתאושש אז משהו בהנחה של לא נכון.

העובדה שאתה לוקח תכנים דחוסים במילות מפתח באיכות נמוכה, משכתב אותם, ומעלה אותם מחדש ללא דחיסת הביטויים לא תהפוך את הקישורים שבהם לטבעיים יותר.
    ובטח שלא תחלץ אותך מפינגווין, אם אתה רואה שאחרי פעולות התאוששות של שנה, זה לא צולח לך אז אולי כדאי שתסיר את הקישורים הללו לגמרי(כי אתה בטוח לא בדרך הנכונה).

עדכון פנגווין אומר:

1. שימוש מוגזם במילות מפתח (Keyword Stuffing) ותוכן דל – גירסה יצירה של דפים הדחוסים במילות מפתח, ללא היגיון אמיתי וללא תוכן קוהרנטי אשר מיועד לגולש.

2. פרופיל קישורים מניפולטיבי (Link Schemes) – קישורים מוגזמים בין אתרים (לדוגמא, באמצעות החלפות קישורים) וכמויות לא טבעיות של קישורים נכנסים רוחביים (Site Wide Links) מטקסט עוגן מדויק, או מאתרי ספאם.

היו לי את שני הבעיות האלו בדפים חיצונים מהם קישרתי לאתר שלי.

הבעיה השניה פתרתי בהסרת קישורים לגמרי

הבעיה הראשונה היה לי בדחיסת מילות מפתח ובחלק קטן היה לי 'תוכן דל'. וגם את זה אני יושב ומתקן, זאת אומרת אני מוריד את הכתבה מגוגל, ממתין, מתקן אותה, מוריד ממנה את מילות המפתח הרבות או משנה אותם. ומוסיף תוכן/ תמונות אם צריך. ומפרסם כל כתבה באתר אחר.

דבר נוסף, אני משתדל לא לקשר רק באמצעות טקסט עוגן ממילת המפתח, אלא גם מסתם טקסט, וגם ע"י קישור מכתובת הדומיין. - (כל כתבה יש קישור 1 וסוג הקישור משתנה כנ"ל)

עכשיו תסביר לי מדוע לשיטתך אני עדיין סובל מהפנגווין הזה.
    נערך לאחרונה על ידי אתר-ויטמין, 15/02/2014 בשעה 22:27

לא הצגתי שיטה.
    בעצם מה שאתה עושה אתה עדיין יוצר קישורים מניפולטיביים לאתר.
    אם אתה מחפש הסבר כלשהו להחלטת האלגוריתם ודירוגו ספק אם תמצא מענה אמיתי כלשהו(ואם תמצא תהיה בטוח שהוא יהיר ולא משקף דבר).

משתמש "קל" moran.2391 is on a distinguished road
    הימנע מקישורים ספאם - זה מרחיק אותך מהמטרה

+ הגב לאשכול זה