פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: יצירת מיילינג ליסט

משתמש "קל" flintstone is on a distinguished road

יצירת מיילינג ליסט

אני רוצה להתחיל לנסות לעשות מיילינג ליסט. אני רוצה לחלק מוצר חינם בשביל שירשמו, ואז לשלוח הצעות ויתכן סולו אדס בהמשך.
    שתי שאלות העיקריות שלי כרגע הן : האם אני חייב Double opt-in או single opt-in מספיק כדי לייצר רשימה חוקית ולשלוח אינפורמציה וגם הצעות? שאלה שניה, האם בטופס שהם ממלאים את המייל , בסקוויז פייג' או באיזשהו מקום אחר, אני חייב לרשום, באיזו שהיא צורה שאני עומד לשלוח להם גם הצעות, או תוכן " פרסומי" .כלומר איך מצד אחד אני עושה את זה חוקי, מצד שני לא מאבד בצורה משמעותית, את אחוזי ההצטרפות. הרשימה שאני רוצה לעשות היא באנגלית, מיועדת בעיקר לשוק האמריקאי.(כתבתי את השאלה בתוך אשכול שפתחתי אחר ולא קיבלתי תשובות, אז פתחתי אשכול חדש לנושא)

https://www.isoc.org.il/spam/ - אולי יתן לך מידע
    אני מקווה שברור לך שלא ניתן לתת יעוץ משפטי אמיתי באופן כזה, במיוחד לא כשאתה מפנה לדין האמריקאי. מהשאומרכעת אינו יעוץ משפטי ממצה או מחייב, אלא רקע כללי שבוודאי יהיה חסר במקרה הספציפי שלך.
    החוק הישראלי מחייב הסכמה מפורשת ומומלץ שההסכמה תהיה לשימושים שאתה תעשה ברשימה כי אחרת זו אינה הסכמה.
    בכל מקום בו אתה עומד לשלוח מסרים פרסומיים, מומץ לציין את זה כי אם לא תציין - איך תוכיח שהסכימו?
    חובה להתייעץ עם עורך דין. האמור אינו עצה משפטית.

לאתר שעוסק במשפט אינטרנט וקניין רוחני. למאמרים על זכויות יוצרים למאמרים על סימני מסחר

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה