פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך סך הכל של 12

אשכול: האם גוגל יודע לזהות את כל התכנים שהכנסתי לאינטרנט, לפי כתובת ה־IP שלי

האם גוגל יודע לזהות את כל התכנים שהכנסתי לאינטרנט, לפי כתובת ה־IP שלי

אם כן, זה תשובה ל-95% מהאתרים שנופלים במיקומים בגוגל.

הסבר:

בכדי לקדם את אתר א', הכנסתי פוסט באתר ב' עם קישור לאתר א'. - גוגל מזהה שאני בעצם הכנסתי את הקישור מכיוון ששני התכנים באתרים א-ב' הועלו לאינטרנט על ידי המחשב שלי עם כתובת ה-IP שלי.

איך לדעתך גוגל יכול לדעת אם גולש Y (בעל IP מסויים - Z) פרסם פוסט באתר A (שאינו משתמש ברכיבי גוגל באתר שלו)?
    ואיך הוא יודע שכתובת Z משוייכת למשתמש שמפעיל אתר B?

בנוסף קח בחשבון שרוב הגולשים משתמשים בכתובת IP ארעית שמשתנה בכל חיבור מחדש לספק השירות.
    כלומר עקרונית אותה הכתובת יכולה להיות עכשיו שלי ואחר כך להיות שלך...
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

א. לגבי שימוש אתרים ברכיבים של גוגל.

מאותו הדרך שגוגל יודע להבחין בכמות זמן הצפיה בכתבה שהכנסתי לאתר שלי - למרות שאין לי באתר שום רכיבים של גוגל. עם כל זה גוגל רואה מאיפה גולשים הגיעו אלי, כמה זמן הם אצלי באתר ועוד. כולל זה שכשאני מעלה כתבה לאינטרנט גוגל סורק אותה, גוגל מתעדכן שנכנס כתבה חדשה לאתר, למה שגוגל לא ידע מאיזה כתובת IP זה הגיע, מישראל או מחו"ל וכדומה.

ב. לקחת בחשבון שקוד IP משתנה בכל חיבור מחדש לספק השירות.

95% מהגולשים באינטרנט, משאירים את הראוטר שלהם פתוח 24/7.

וגם לפי דבריך שהקוד משתנה ויתכן שמחר הקוד שלי הוא יהיה הקוד שלך. - מה זה אמור להפריע לגוגל. (נכון שגוגל כרגע בעצם לא עלה עלי מכיוון ששינתי את הקוד, אבל זה לא אמור להפריע לו להמשיך לחפש פראיירים אחרים שהקוד שלהם לא השתנה)

זאת אומרת: אם אני במשך כל החודש לא כיביתי את הראוטר שלי, ובמשך החודש הזה, העלתי 10 כתבות ב-10 אתרים שונים וקישרתי מכל אותם כתבות לאתר שלי. המנוע של גוגל מזהה, שכל ה-10 הגיעו מקוד IP זהה. ואני מחוק.

ומי מדבר על זה שכבר חצי שנה לא כיבתי את הראוטר, וכבר הכנסתי 60 כתבות ב- 60 אתרים שונים עם 60 קישורים לאתר שלי. בכלל.

ג. שיטת פתיחת כמה איימילים בג'ימייל וודאי שלא עובדת. שכן גוגל קולט שכל המיילים נפתחו מאותו מחשב. וגם מתעדכנים מאותו מחשב. מאותו IP.

בקיצור אם זה נכון זה אמור להיות הכלי הכי חזק שגוגל בוחן אתרים על פיו. (בנוסף לזמן שהייה של הגולש באתר)
    נערך לאחרונה על ידי אתר-ויטמין, 20/01/2014 בשעה 18:54

ציטוט פורסם במקור על ידי אתר-ויטמין צפה בהודעה
    א. לגבי שימוש אתרים ברכיבים של גוגל.

מאותו הדרך שגוגל יודע להבחין בכמות זמן הצפיה בכתבה שהכנסתי לאתר שלי - למרות שאין לי באתר שום רכיבים של גוגל.
    על פי מה אתה קובע שגוגל יודע את זמן הצפיה בדף באתר שלך אם אין לך רכיבי גוגל (אנליטיקס/אדסנס/וובמסטר טולס...) או שאתרך אינו במערכת מבית גוגל (בלוגספוט/גוגל סייט...)?
    עם כל זה גוגל רואה מאיפה גולשים הגיעו אלי, כמה זמן הם אצלי באתר ועוד. כולל זה שכשאני מעלה כתבה לאינטרנט גוגל סורק אותה, גוגל מתעדכן שנכנס כתבה חדשה לאתר, למה שגוגל לא ידע מאיזה כתובת IP זה הגיע, מישראל או מחו"ל וכדומה.
    הגולשים מגיעים לאתר ממקורות שונים שבחלקם/ברובם אין לגוגל יכולת לניטור התנועה.
    בקיצור אם זה נכון זה אמור להיות הכלי הכי חזק שגוגל בוחן אתרים על פיו. (בנוסף לזמן שהייה של הגולש באתר)
    התאוריה לא נראית לי מעשית.

ציטוט פורסם במקור על ידי אלדד צפה בהודעה
    על פי מה אתה קובע שגוגל יודע את זמן הצפיה בדף באתר שלך אם אין לך רכיבי גוגל (אנליטיקס/אדסנס/וובמסטר טולס...) או שאתרך אינו במערכת מבית גוגל (בלוגספוט/גוגל סייט...)?

הגולשים מגיעים לאתר ממקורות שונים שבחלקם/ברובם אין לגוגל יכולת לניטור התנועה.

התאוריה לא נראית לי מעשית.
    שכחת כרום...

אבל מסכים איתך, תאוריה חלשה.
    א. כי זה מורכב מידי ויש דרכים קלות יותר.
    ב. כי קל לתמרן את ה-IP
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

ציטוט פורסם במקור על ידי yobel צפה בהודעה
    שכחת כרום...
    לא שכחתי. ואם מאד רוצים אז אפשר להוסיף סרגל גוגל (אם עדיין לא פס מהעולם).
    זניח לעומת כלל הגולשים.

משתמש מתמיד מנשה אברמוב is on a distinguished road הסמל האישי שלמנשה אברמוב
    אינני חושב שגוגל משתמשים בכתובות האיפי ומצליבים אותם לתכנים שעלו לאתרים(שכן אין להם דרך לדעת באיזו כתובת איפי השתמש הגולש בעת העלאת התוכן)
    קח בחשבון שיש כתובות איפי משותפות ברשת מה שבכלל מסבך את הסיטואציה.

בהנחה שגוגל מקדם אתרים, גם כאלו שאין בהם שום רכיב של גוגל. וכאלו שלגוגל אין שום גישה לאותו אתר.

על פי איזה פרמטרים גוגל מקדם את אותם אתרים? 'זמן שהיית הגולשים באתר'? הרי איך הוא לא יכול לבדוק את זה! (מה נשאר לנו, איזה פרמטר?)

ובכלל איך גוגל מתעדכן שהכנסתי כתבה חדשה באתר הזה שהוא נטול קשר לגוגל.?

ובכלל איך אתם מסבירים שגוגל מתעדכן שנכנס כתבה חדשה באתר, הוא יודע באיזה שעה ובאיזה יום ובאיזה דקה הכתבה התפרסמה, ורק מאיזה IL הכניסו אותו, זה לא. (אותו חיישן שמראה לו שנכנס כתבה חדשה - מראה לו מאיזה IL זה מגיע)

למה? תסבירו?

2. לענות על סקרים באינטרנט הרחב. ובבלוג של גוגל בפרט (שם הרבה יותר קשה להצביע יותר מפעם 1). כידוע שלא ניתן להצביע פעמיים מאותו מחשב. איך למה ומדוע? האם יש עוד איזה קוד למחשב שלי שאותו סקר מזהה אותו ולא מאפשר לי להצביע פעמיים. (אם כן מדוע שגוגל לא יזהה את הקוד הזה)

קחו לדוגמא את הבלוג הזה http://nature-premium.blogspot.co.il - זה של גוגל. יש שם סקר שבניתי לצורך העניין. תנסו להצביע 2 פעמים ותדווחו לי אם הצלחתם ומה מונע ממכם לעשות זאת.

משתמש מתמיד מנשה אברמוב is on a distinguished road הסמל האישי שלמנשה אברמוב
    על פי איזה פרמטרים גוגל מקדם את אותם אתרים? 'זמן שהיית הגולשים באתר'? הרי איך הוא לא יכול לבדוק את זה! (מה נשאר לנו, איזה פרמטר?)
    העובדה שאינך יכול לענות על השאלה הזו איננה סיבה להתחיל להעלות השערות ספקולטיביות ופרנואידיות.
    גוגל עדיין מצליחים לבחון ברוב המקרים את האתרים ולספק מענה ראוי לשאילתות של הגולשים(נשאר לך הרבה פרמטרים, כמו תגובת הגולשים לתוצאות החיפוש של האתר)

ובכלל איך אתם מסבירים שגוגל מתעדכן שנכנס כתבה חדשה באתר, הוא יודע באיזה שעה ובאיזה יום ובאיזה דקה הכתבה התפרסמה, ורק מאיזה IL הכניסו אותו, זה לא. (אותו חיישן שמראה לו שנכנס כתבה חדשה - מראה לו מאיזה IL זה מגיע)

מזאת אומרת גוגל הוא מנוע חיפוש והוא סורק את תכני האתר לגילוי תכנים חדשים, בין הייתר הוא נעזר במפות אתר, ובשירותי פינג או ברשומות ה RSS של האתר, ובעוד פתרונות לגילוי מידע חדש.
    מפה לרוץ ולהסיק שמישהו מתעד את כתובת ה IP שלך זה דיי רחוק ומיותר

2. לענות על סקרים באינטרנט הרחב. ובבלוג של גוגל בפרט (שם הרבה יותר קשה להצביע יותר מפעם 1). כידוע שלא ניתן להצביע פעמיים מאותו מחשב. איך למה ומדוע? האם יש עוד איזה קוד למחשב שלי שאותו סקר מזהה אותו ולא מאפשר לי להצביע פעמיים. (אם כן מדוע שגוגל לא יזהה את הקוד הזה)
    נראה לי קוראים לזה קוקיס.....
    או כל פתרון טכני דומה כמו סינון לפי חשבון GMAIL וכו
    לאחר מעבר לגלישה בסתר הצלחתי להצביע בשנית

בהנחה שגוגל מקדם אתרים, גם כאלו שאין בהם שום רכיב של גוגל. וכאלו שלגוגל אין שום גישה לאותו אתר.

יש יותר ממאתיים פרמטרים שלא מחייבים "רכיב גוגל"
    לרבות טייטלים, כותרות, לינקים נכנסים וכו'...
    ובכלל איך גוגל מתעדכן שהכנסתי כתבה חדשה באתר הזה שהוא נטול קשר לגוגל.?
    Crawler...
    הוא מראה זמן אינדוקס

קחו לדוגמא את הבלוג הזה http://nature-premium.blogspot.co.il - זה של גוגל. יש שם סקר שבניתי לצורך העניין. תנסו להצביע 2 פעמים ותדווחו לי אם הצלחתם ומה מונע ממכם לעשות זאת.
    Cookie...
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

ולגבי אתרים שיש בהם כן רכיבים של גוגל. (למי בעצם אין)

לדוגמא: ישראבלוג של נענע, תפוז בלוגים, וכדומה. שהמקדמים מרבים להשתמש בהם.

האם אין אפשרות שגוגל מזהה תכנים שנכנסים שם לפי IL ומצליב אותם.

תוסיף לזה את המנוע של כרום - שהוא משוייך לגוגל, תוסיף את האימיילים של גוגל ששומרים שם את ה-IL שלנו (אפשר לראות את במייל באחד ההגדרות למטה)

2. גם אם נאמר שיכול להיות אותו כתובת IL ל-2 אנשים. זה לא אמור לשבש ולהפריע לגוגל לעלות על אנשים כמוני שלא מנתקים את הנתב במשך חצי שנה.

3. במידה ואני מעלה תכנים לגוגל לא ב'גלישה פרטית', האם יש מצב שגוגל מזהה ומצליב.

4. אני מבין מכולכם, שבעצם אתם לא יודעים עם גוגל הכן מזהה IL ומצליב. רק נראה לכם שלא. זאת אומרת אתם לא אומרים שאתם בטוחים חד משמעי שגוגל לא עובד בשיטה הזו.

5. אני חושב אולי לעשות ניסיון, לנסות במשך החודש הקרוב, לבצע ניתוקים אובססיבים בנתב שלי. ולראות אם יש אי אלו תוצאות (חוץ מלשרוף את הנתב..)
    נערך לאחרונה על ידי אתר-ויטמין, 21/01/2014 בשעה 12:22

5. אני חושב אולי לעשות ניסיון, לנסות במשך החודש הקרוב, לבצע ניתוקים אובססיבים בנתב שלי. ולראות אם יש אי אלו תוצאות (חוץ מלשרוף את הנתב..)
    ולשרוף זמן.

ממה שאני מבין האתר שלך יושב ב-blogspot, כך שגוגל יכולים לנטר אותו בכל מקרה...
    בהצלחה.

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה