פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך סך הכל של 4

אשכול: תשלום כפול בגין תנועת גולשים

משתמש "קל" joab.liso is on a distinguished road

תשלום כפול בגין תנועת גולשים

אשמח לעזרת חברי הפורום,

בעסק שאני מקדם (ושותף חלקי בו), מצד אחד אנחנו מפרסמים במילות מפתח ממוקדות במסגרת גוגל אדוורדס, ומצד שני רוכשים תנועה מאתר שממוקם באותן מילות מפתח בתוצאות האורגניות.

כעת, עולה השאלה - איך לדעת עד כמה התנועה הזו היא תנועה כפולה? כלומר איך ניתן (אולי דרך גוגל אנליטיקס) לדעת מה אחוז הגולשים שעליהם אנחנו משלמים פעמיים - גם בקליק באדוורדס וגם מכיוון שהם הגיעו דרך האתר שמוכר לנו את התנועה.

תודה רבה

משתמש "קל" red wolf is on a distinguished road
    אז ככה,
    בעיקרון בגוגל אנליטיקס אפשר לראות את כמות הביקורים ביחס לביקורים יחודיים. היחודיים הם אלו שנכנסים פעם ראשונה לאתר שלך ואילו המבקרים זה סך הביקורים (חוזרים) שבוצעו.

משתמש "קל" red wolf is on a distinguished road
    שחכתי לציין שבגלל שהאתר הזה מפרסם אותכם בעתם אפשר לסנן אותו בנפרד. ולדעת מי הגיע דרכו נטו.
    אדוורד לא ייקח על לינקים כפולים כסף אבל ייתכן שאדם שנכנס לאתר שלכם דרך האתר, בעקבות המיקוד ומילות מפתח שחיפש ייכנס לאתר שלכם גם דרך גוגל אדוורדס ואז תשלמו ותראו "לינק כפול".
    בוא נראה אולי יש פה אנשים שמבינים בזה קצת יותר.

משתמש מתמיד Ziv is on a distinguished road הסמל האישי שלZiv
    שאלה מצוינת
    למרות שקיימים כלים שיאפשרו לך לנטר בצורה טובה גם את הטרפיק האורגני וגם את הטרפיק של הפיפיסי, אין אפשרות לדעת במדויק כמה מהם הם "גולשים כפולים" - כלומר אותו גולש שהגיע פעם מהפיפיסי ופעם מהאורגני
    אני הייתי מציע לבדוק מאילו מילות מפתח עיקריות מגיע הטרפיק האורגני ולהשתמש במילות מפתח אחרות בפיפיסי
    זה לא פתרון קסם כי הרבה אנשים שהיו מגיעים אליך מאותן מילות מפתח בפיפיסי לא בהכרח היו מגיעים מהאורגני אבל לפחות ההסתברות ל"גולשים כפולים" תרד משמעותית לדעתי
    בהצלחה
    כותבת תוכן לאתרים באנגלית - EnglishText.info
    מקדם אתרים? אתה חייב לראות את הכלי הזה - לצפיה לחץ כאן

+ הגב לאשכול זה