פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך סך הכל של 4

אשכול: חברות אירוח ישראליות עם לייב צ'אט ושעות פעילות מעולות

משתמש "קל" lwc is on a distinguished road

חברות אחסון ישראליות עם שירות מעולה ושעות פעילות מעולות

יש המלצות (עם נימוקים)? למשל לכאלו שיש להם לייב צ'אט?
    נערך לאחרונה על ידי lwc, 30/12/2013 בשעה 18:05

משתמש מתמיד BuildHome אינו מוערך במערכת הפורומים
    אתה מדבר על צ'אט למכירות או תמיכה? כי יש הבדל רציני.

בכל אופן, מכירות יש לא מעט, ולגבי תמיכה 99% שזה תמיד לפתוח כרטיס תמיכה בגלל הונחות שכל המידע במקום אחד
    לא משנה מי מטפל בפנייה ותמיד אפשר להגיב במקום צ'אט, לא תמיד הכל אפשר לפתור על הדקה.

לדעתי טבעי שנרצה צ'אט אבל מבחינות רבות כמו נוחות, מעקב/היסטוריה, זמינות, יותר נוח כרטיס תמיכה.
    אני מעדיף לפתוח כרטיס ולחכות למייל אוטומטי מאשר להתכתב רבע שעה עם נציג בצ'אט בלי היכולת לקום רגע מהכסא.
    סרטים חדשים - מאגר סרטים חדשים וישנים, כתוביות סרטים - חדשות וביקורות בתחום סרטים, סדרות וקולנוע.

משתמש "קל" lwc is on a distinguished road
    שיניתי בעקבות דבריך את הנושא (אך לצערי הפורום אינו תומך בשינוי הכותרת הראשית).

העניין בלייב צ'אט שאפשר לשפוט בו תוך כמה דקות את איכות הספק וכך להשתמש בזה בהחלטה אם לבחור באותו ספק.

כשאתה אומר שצ'אט מכירות יש לא מעט, האם כוונתך לרובוטים שעונים? האמת שמשיטוט במגוון אתרי אחסון ישראלים בדר"כ גם את זה אין.

בכל מקרה, אם נלך עם דבריך, על מי היית ממליץ בשל שירות מעולה ושעות פעילות מעולות? אנא נמק אם תוכל.

משתמש מתמיד BuildHome אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני כבר כמה שנים עובד עם www.securehost.co.il והם נהדרים. יש להם צ'אט מכירות זמין,
    עונים יחסית מהר על כרטיסי תמיכה,גם בשעות לא רגילות ומציעים מחירים טובים ללינוקס למשל.

אף פעם לא היו לי תקלות אצלם. אם הם עובדים על השרת, שדרוגים, תחזוקה וכו' הם מודיעים מראש.
    יש להם שרתים בארץ ובחו"ל.
    סרטים חדשים - מאגר סרטים חדשים וישנים, כתוביות סרטים - חדשות וביקורות בתחום סרטים, סדרות וקולנוע.

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה