פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך סך הכל של 30

אשכול: הנגשת אתרים לנכים - האם מישהו שמע על הקלות ?

ציטוט פורסם במקור על ידי seostyle צפה בהודעה
    מאוד פשוט, תקציב.
    הטמעת מודולים טקטואליים ורק הם, יכולים להקפיץ את המחיר פי 1.5.
    הלקוח יוכל להסכים לזה, מעבר לתקציב נמוך יותר, בגלל שהוא יאמין שהוא ועוד 50000000 אתרים בארץ, לא יקבלו תביעות.

השאלה האם החוק באמת עבר הצעת חוק, ומה קורה עכשיו , אנשים משנים אתרים להנגשה ?
    מדובר בחוק אמיתי שמחייב בניית אתרים חדשים נגישים היום. המשמעות של החוק הזה היא שאוכלוסיה שלמה שמתפרנסת מבניית אתרים צריכה לעצור הכל ולפנות זמן ללמוד את הנושא ובמשך הזמן הזה היא לא תוכל להתפרנס. נראה לי מוזר שמחוקקים חוק שמונע מאנשים להתפרנס, היה צריך לתת לאנשים זמן ללמוד את הנושא ולהערך אליו בלי לדחוק אותם לפינה ולסבך אותם כלכלית.
    אין טעם להחתים את הלקוח. לדעתי זה יכול רק לפעול לרעתך. איזו זכות יש לך לעודד אדם לפעול בניגוד לחוק? איזו זכות יש לך לסכן אותו שיהיה חשוף לתביעות? בתור בונה אתרים מצפים ממך לעודד אנשים לבנות אתר נגיש. בכל מקרה תמיד יהיה מי שיבנה לו אתר גם נגיש וגם זול, הכוח בידו לחפש ולבחור או ללכת למומחים בתחום ולהעזר בהם.

משתמש מתקדם seostyle is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי נאוה צפה בהודעה
    מדובר בחוק אמיתי שמחייב בניית אתרים חדשים נגישים היום. המשמעות של החוק הזה היא שאוכלוסיה שלמה שמתפרנסת מבניית אתרים צריכה לעצור הכל ולפנות זמן ללמוד את הנושא ובמשך הזמן הזה היא לא תוכל להתפרנס. נראה לי מוזר שמחוקקים חוק שמונע מאנשים להתפרנס, היה צריך לתת לאנשים זמן ללמוד את הנושא ולהערך אליו בלי לדחוק אותם לפינה ולסבך אותם כלכלית.
    אין טעם להחתים את הלקוח. לדעתי זה יכול רק לפעול לרעתך. איזו זכות יש לך לעודד אדם לפעול בניגוד לחוק? איזו זכות יש לך לסכן אותו שיהיה חשוף לתביעות? בתור בונה אתרים מצפים ממך לעודד אנשים לבנות אתר נגיש. בכל מקרה תמיד יהיה מי שיבנה לו אתר גם נגיש וגם זול, הכוח בידו לחפש ולבחור או ללכת למומחים בתחום ולהעזר בהם.
    ממש לא בניגוד לחוק כי אם לרצון הלקוח ולאחר עדכונו וכמובן משום שהחוק הינו בגדר תהיות וסימני שאלה רבים (מזכיר פה את הW3C שהיו בעברמחויבים לעמוד בתקן שלו רבות באתרים וכיום ממש לא עומדים בזה בוני אתרים) , לכן ברשות בונה האתר עומדת האפשרות להגיש אפיון טכני ללקוח הכולל עשרות סעיפים ולהחסיר ביחד עם הלקוח סעיפים שונים למען אפיון האתר שלו.
    אם כחלק מהתהליך הלקוח בחר שכדי לחסוך, או שמא מבין שמאות אלפי האתרים בארץ לא ייבנו בעתיד כנגישים , או שפשוט 90 אחוז מהאפיונים החדשים, נמצאים כחלק בילט אין מהדפדפן - (כי זה פשוט לא הגיוני שכל האתרים בארץ יונגשו בעתיד הרי - אתרי תשתית, אתרים לקידום, דפי נחיתה זולים ועוד רבים שלא יכולים לעמוד בנגישות בגלל תקציבים וזמן עבודה שאמור להיות נמוך..) - לא לקחת חלק באתר נגיש, אזי בונה האתר לא יוסיף קומפוננטים נגישים וטקסטואליים (: ממש כמו סליידר, גלריה ודף תוכן .. (:

משתמש "קל" lwc is on a distinguished road
    חבר'ה, זה חוק קיים, הדיעה שלכם לא משנה לאף אחד. מדוע נזכרתם להתעורר ולהתעצבן כ"כ הרבה זמן אחרי שזה עבר? איפה הייתם כשזה עוד היה רק הצעת חוק שדיברו עליה בכל אמצעי התקשורת?

הדיבורים שלכם פה זה כמו שקבלן יגיש ללקוח מפרט מלא ויגיד "זה המחיר המלא. לא מתאים לך? את המרפסת אפשר לסגור, את היסודות אפשר להחליף בפלקל, במקום יציאת חירום נשים פוסטר ואת הממ"ד נחליף בחדר ילדים".

כמה זמן ישרוד קבלן כזה? אולי הרבה זמן, בגלל שאין פה אכיפה. אבל מדי פעם תקראו על קבלן זה או אחר שכן חטף על זה. בעיקר כשאזרחים (במקרה שלנו, נכים) יתבעו אותו כשיגלו מה עשה.

האם לדעתכם הקבלנים לא צעקו עד השמיים כשאמרו להם שמעכשיו הם יצטרכו להעלות מחירים בגלל כל הדברים האלה?

שמעתם מה אמר שר הפנים על המסעדנים שכנראה יצטרכו להעלות מחירים כשייאלצו להעסיק ישראלים מקומיים במקום מהגרים אפריקאיים? "בכי של מסעדנים עם כלים בכיור – לא יקבע את המדיניות של ישראל".
    נערך לאחרונה על ידי lwc, 07/01/2014 בשעה 13:41

ציטוט פורסם במקור על ידי lwc צפה בהודעה
    חבר'ה, זה חוק קיים, הדיעה שלכם לא משנה לאף אחד. מדוע נזכרתם להתעורר ולהתעצבן כ"כ הרבה זמן אחרי שזה עבר? איפה הייתם כשזה עוד היה רק הצעת חוק שדיברו עליה בכל אמצעי התקשורת?

הדיבורים שלכם פה זה כמו שקבלן יגיש ללקוח מפרט מלא ויגיד "זה המחיר המלא. לא מתאים לך? את המרפסת אפשר לסגור, את היסודות אפשר להחליף בפלקל, במקום יציאת חירום נשים פוסטר ואת הממ"ד נחליף בחדר ילדים".

כמה זמן ישרוד קבלן כזה? אולי הרבה זמן, בגלל שאין פה אכיפה. אבל מדי פעם תקראו על קבלן זה או אחר שכן חטף על זה. בעיקר כשאזרחים (במקרה שלנו, נכים) יתבעו אותו כשיגלו מה עשה.

האם לדעתכם הקבלנים לא צעקו עד השמיים כשאמרו להם שמעכשיו הם יצטרכו להעלות מחירים בגלל כל הדברים האלה?

שמעתם מה אמר שר הפנים על המסעדנים שכנראה יצטרכו להעלות מחירים כשייאלצו להעסיק ישראלים מקומיים במקום מהגרים אפריקאיים? "בכי של מסעדנים עם כלים בכיור – לא יקבע את המדיניות של ישראל".
    אני מתעסקת בעולם הקידום אבל מכירה כמה בוני אתרים ומה שאתה אומר הוא לשם ציון, אזכור וללא אחיזה במציאות (:
    הסיבוה שאני כותבת זאת פשוטה - האם לקבלן יש את אותה האחריות הנפשית/בריאותית / פיזית כמו שיש לאתר אינטרנט של הורדות משחקים ??? חחחחחח . לא !
    אין פה עיניין של חיים ומוות.
    בתים בונים באחריות כי בני אדם וקניין רובץ שם על מנוחתו. אתר הורדות צלצולים לאייפון, פופ אפ נחיתה , לנדינג פייג לפרסום - אינו מצריך להבנות באלפי שקלים בגלל שיש צורך בנגישות .
    מלבד זאת, על איזה חוק אתה מדבר שדיברו עליו בחדשות ? (: לא שמעתי ...
    בקיצור לדעתי אם היית לקוח שצריך אתר , לא היית רושם זאת- כי אתה לא רוצה לשלם על יותר על אתרים - ממש כמו עליית המעמ כל שנה.. זה צודק ?
    וד.א - דפדפן יכול לעשות את כל פעולות ההנגשה (הגדלה, פונטים וכד) - אז למה להשקיע עוד אלפי שקלים במודולים אם זה קיים ? חוק.. וכיודע לך מדינת ישראל אלופה בחוקים . בהצלחה לקוחות האתרים שיהיה לכם רק טוב אמן ! ורק מוצרים זולים ואיכותיים (:

חוצפה שיחליטו עבורי איך יראה האתר שלי. זכותי לבנות אתר גרוע בכל קנה מידה. המחיר יהיה נידוי מגוגל, אבל מה פתאום שזה יהיה מעוגן בחוק.
    אתרים רשמיים צריכים להיות נגישים.
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

ציטוט פורסם במקור על ידי אופטומטריסט צפה בהודעה
    חוצפה שיחליטו עבורי איך יראה האתר שלי. זכותי לבנות אתר גרוע בכל קנה מידה. המחיר יהיה נידוי מגוגל, אבל מה פתאום שזה יהיה מעוגן בחוק.
    נכון מאוד!
    הלוואי וכל הדעות יהיו כמו שלך - אך יש יפיי נפש שלא מתעסקים מול לקוחות אלא משחקים ברשתות חברתיות ומבלבלים את המוח על זה שהחוק תקין (:

ציטוט פורסם במקור על ידי אופטומטריסט צפה בהודעה
    ציטוט פורסם במקור על ידי seostyle צפה בהודעה
    נכון מאוד!
    הלוואי וכל הדעות יהיו כמו שלך - אך יש יפיי נפש שלא מתעסקים מול לקוחות אלא משחקים ברשתות חברתיות ומבלבלים את המוח על זה שהחוק תקין (:

סליחה שאני לא מסכים איתכם.
    בואו לרגע נשכח שמדובר באתר אינטרנט ונניח שמדובר בעסק ארצי (מלון/מסעדה/קניון...) האם לא הגיוני לחייב את בעל העסק להנגיש את העסק שלו כך שכלל הציבור (ובכללם ציבור הנכים) יוכל לעשות שימוש בשירותיו? בעלי עסקים ארציים מחוייבים להנגיש את העסקים שלהם ונאלצים להשקיע לעיתים עשרות ומאות אלפי שקלים לטובת הנגשת העסק. מדוע חיוב בחוק של הנגשת עסק ארצי היא לגיטימית וחיוב בחוק של הנגשת אתר אינטרנט לא?

אף אחד לא אמר שהחוק מטיל את האחריות על בונה האתר, נהפוכו, החוק מטיל את האחריות על בעלי האתר. (בדיוק כמו בעסק ארצי, האחריות אינה על קבלן הבניין, על האדריכל או המהנדס, אלה על בעל העסק)
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

באותו נושא, אם לא יצא לכם עדיין לקרוא, אני החלטתי שבמקום לקטר כמה התקנות הן לא סבירות ולא הגיוניות, הרי הן חוק. במצב כזה, מוטב שנכיר אותן ונבין מה הן אומרות. חיפשתי, ולא מצאתי מדריך משפטי כלשהו באינטרנט על הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלויות, אז ישבתי וכתבתי והנה הוא לפניכם.
    אם תרצו, תרגישו חופשי להפיץ, שלפחות יצא לי משהו מזה שעזרתי לכם :-)
    מדריך משפטי לתקנות הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלויות לפניכם.
    חובה להתייעץ עם עורך דין. האמור אינו עצה משפטית.

לאתר שעוסק במשפט אינטרנט וקניין רוחני. למאמרים על זכויות יוצרים למאמרים על סימני מסחר

משתמש "קל" SEOlover is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי יורם ליכטנשטיין צפה בהודעה
    באותו נושא, אם לא יצא לכם עדיין לקרוא, אני החלטתי שבמקום לקטר כמה התקנות הן לא סבירות ולא הגיוניות, הרי הן חוק. במצב כזה, מוטב שנכיר אותן ונבין מה הן אומרות. חיפשתי, ולא מצאתי מדריך משפטי כלשהו באינטרנט על הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלויות, אז ישבתי וכתבתי והנה הוא לפניכם.
    אם תרצו, תרגישו חופשי להפיץ, שלפחות יצא לי משהו מזה שעזרתי לכם :-)
    מדריך משפטי לתקנות הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלויות לפניכם.
    למי זה מתכוון ? : תקנות השירות קובעות שעל כל אתר קיים הנותן שרות או מידע לציבור להיות נגיש. רמת ביצוע ההתאמות נקבעת בהתאם למהות הגוף המפעיל את האתר

משתמש מתמיד site-il is on a distinguished road הסמל האישי שלsite-il
    מחוייבים בנגישות כל מי שמספק שירות לציבור.
    לדוגמא, עסק לשירותי ניקיון מספק את השירות שלו לציבור ולא לעסקים/מוסדורת ממשלתיים ולכן מחוייב בנגישות.
    למעשה, כל אתר של חברה/עסק מחוייב בנגישות.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

תגיות עבור נושא זה