פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 18 מתוך סך הכל של 18

אשכול: שתפ בין ZEFO ל-Servula

שתפ בין ZEFO ל-Servula

הרבה זמן לא כתבתי כאן. אז היי כולם (=

רציתי לשתף בשת"פ שהעלנו בשבוע שעבר עם פבל ישראלסקי - http://he.servula.com/blog/zefo-servula-partnership/

הרעיון - כל מסכי Servula של פבל נגישים דרך מסכי מערכת ZEFO.

בחרנו להוסיף את שירותי Servula למערכת כדי להמשיך את החזון שלנו ליצור מערכת אחת בה מנהלים את כל עבודת ה-SEO בצורה הטובה והאיכותית ביותר. האפשרות להזמין תכנים ושירותים ב-Outsource משלימה את יכולות ZEFO ושילוב השירותים מאפשר לחסוך עוד זמן ולרכז את העבודה.

מעבר לעובדה שאני שמח להציג גם כאן בפורום את שיתוף הפעולה - אשמח לדעתכם כאנשי מקצוע. קיבלתי כמה דעות שונות על שיתוף הפעולה ואשמח לשמוע את דעתכם.
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי ניר צפה בהודעה
    הרבה זמן לא כתבתי כאן. אז היי כולם (= .....
    היי ניר , הדבר נשמע די הזוי לעשות Outsource למוצר הליבה של העסק ! אני לא מבין איך ניתן לעשות Outsource לדבר שמשקף איך ומה העסק משדר כאשר הליבה היא קידום העסק והתדמית של הלקוח.
    נערך לאחרונה על ידי drdiet, 14/11/2013 בשעה 23:45
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

אתה לא עושה outsource לעבודות הליבה לטעמי. אבל אם אתה איש טכני - אתה לא בהכרח אוהב לכתוב מאמרים ואתה יכול להוציא את זה. אם אתה איש שיווק, לפעמים צריכים עזרה בבניית דף נחיתה.

חוץ מזה - אני מכיר כמה חברות למשל שיש להן צוות תוכן פנימי, אבל לפעמים כשיש אקסטרה עבודה אז מוציאות החוצה. (ספציפית יש לי בראש חברה שחוץ מ-2 אנשי תוכן פנימיים, מוציאים כ-2000-3000 שקל כל חודש על תוכן חיצוני)

אתה לא עושה outsource לעבודות הליבה לטעמי. אבל אם אתה איש טכני - אתה לא בהכרח אוהב לכתוב מאמרים ואתה יכול להוציא את זה. אם אתה איש שיווק, לפעמים צריכים עזרה בבניית דף נחיתה.

חוץ מזה - אני מכיר כמה חברות למשל שיש להן צוות תוכן פנימי, אבל לפעמים כשיש אקסטרה עבודה אז מוציאות החוצה. (ספציפית יש לי בראש חברה שחוץ מ-2 אנשי תוכן פנימיים, מוציאים כ-2000-3000 שקל כל חודש על תוכן חיצוני)

היי ניר, אני לא בהכרח נגד מיקוד חוץ. האם לדעתך תוכן שיווקי טוב צריך להיות מתומחר לפי כמות מילים ? האם תוכן של 400 מילים הוא יותר טוב מתוכן של 200 מילים ?
    התוכן הוא הליבה של עסק בתחום השיווק או הקידום . אני לא מבין למה אתה מציע להוציא אותו החוצה ?
    להוציא החוצה את הדבר הכי חשוב זה בעצם חוסר הבנה עיסקית של בעל העסק במקרה הטוב.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .

אני לא מסכים איתך. נגיד אני צריך עכשיו לכתוב 30 מאמרים בנושא שאני לא יודע עליו הרבה, אין הבדל (ולפעמים עדיף) שאוציא לאיש מקצוע. אני אדרוש מה אני רוצה שיהיה בהם, ואבקר את האיכות של התוצאה, אבל אני לא צריך להיות זה שאכתוב מילולית את הטקסט. אתה לא מסכים עם כזה דבר?

אני לא מסכים איתך. נגיד אני צריך עכשיו לכתוב 30 מאמרים בנושא שאני לא יודע עליו הרבה, אין הבדל (ולפעמים עדיף) שאוציא לאיש מקצוע. אני אדרוש מה אני רוצה שיהיה בהם, ואבקר את האיכות של התוצאה, אבל אני לא צריך להיות זה שאכתוב מילולית את הטקסט. אתה לא מסכים עם כזה דבר?
    ניר, כותב תוכן לפי מילה הוא לא איש מקצוע בתחום שאתה לא מבין בו וכנראה מאוד רחוק מזה . למה אתה צריך לכתוב 30 מאמרים על נושא שאתה לא מבין בו? כאילו מי שכותב 50 מאמרים על נושא שהוא לא מבין בו זוכה בפרס כלשהו .
    זה רעיון טוב להתחיל עם מאמר אחד

@drdiet אני לא חושב שהשיחה הזאת מאוד תעזור לשכנע את אחד הצדדים.

אני ממליץ לך לנסות - עם הצטרפות לשירות דרך ZEFO אתה תקבל הטענה חינם לשירות של סרבולה שתספיק לך ע"מ לקבל מאמר ניסיון כדי לשפוט בעצמך.

מקסימום השקעת 10 דקות בלנסות שיטה חדשה שתאפשר לך לפנות זמן כדי להתמקד בנושאים בעבודה שעד היום לא הספקת להגיע אליהם.

במקרה הטוב קיבלת מאמר שהיה לוקח לי בכל מקרה לפחות 5-6 שעות לכתוב ואתה יכול לעשות כל העולה על רוחך.

https://www.zefo.co.il

שושן.

ציטוט פורסם במקור על ידי שושן צפה בהודעה
    @drdiet אני לא חושב שהשיחה הזאת מאוד תעזור לשכנע את אחד הצדדים.

אני ממליץ לך לנסות - עם הצטרפות לשירות דרך ZEFO אתה תקבל הטענה חינם לשירות של סרבולה שתספיק לך ע"מ לקבל מאמר ניסיון כדי לשפוט בעצמך.

מקסימום השקעת 10 דקות בלנסות שיטה חדשה שתאפשר לך לפנות זמן כדי להתמקד בנושאים בעבודה שעד היום לא הספקת להגיע אליהם.

במקרה הטוב קיבלת מאמר שהיה לוקח לי בכל מקרה לפחות 5-6 שעות לכתוב ואתה יכול לעשות כל העולה על רוחך.

https://www.zefo.co.il

שושן.
    היי שושן , האמת אני לא מנסה לשכנע כמו שאני מנסה להבין את העמדה של ניר ושלך.

חבל שלא תנסה להסביר לי איך כתיבת 30 מאמרים תקרב את המזמין המאמרים לפרס כלשהו.

באמת שאין צורך למכור לי את השירות . אני כנראה לא אשתמש בו גם אם השירות היה בחינם לגמרי וללא הגבלה ובנוסף אני מאמין שרבים מקוראי הפורום מבינים זאת
    נערך לאחרונה על ידי drdiet, 16/11/2013 בשעה 12:07

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    היי שושן , האמת אני לא מנסה לשכנע כמו שאני מנסה להבין את העמדה של ניר ושלך.

חבל שלא תנסה להסביר לי איך כתיבת 30 מאמרים תקרב את המזמין המאמרים לפרס כלשהו.

באמת שאין צורך למכור לי את השירות . אני כנראה לא אשתמש בו גם אם השירות היה בחינם לגמרי וללא הגבלה ובנוסף אני מאמין שרבים מקוראי הפורום מבינים זאת
    רבים מקוראי הפורום עדיין לא הצליחו להגיע לרמת החוכמה וההבנה המקצועית שלך בכדי לוותר על ZEFO "גם אם השירות היה בחינם לגמרי". בוא תסביר לנו את תורתך כדי שנלמד ונפיצה ברבים.

---
    יוזמה מבורכת ומעניינת. אני בטוח שהשת"פ יתרום לשתי החברות באופן הדדי.

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    רבים מקוראי הפורום עדיין לא הצליחו להגיע לרמת החוכמה וההבנה המקצועית שלך בכדי לוותר על ZEFO "גם אם השירות היה בחינם לגמרי". בוא תסביר לנו את תורתך כדי שנלמד ונפיצה ברבים.

---
    יוזמה מבורכת ומעניינת. אני בטוח שהשת"פ יתרום לשתי החברות באופן הדדי.
    היי טל, לא זכור לי שהתייחסתי ל ZEFO ולא Servula . אלה לשירות מאוד ספציפי .

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    היי טל, לא זכור לי שהתייחסתי ל ZEFO ולא Servula . אלה לשירות מאוד ספציפי .
    השירות המאוד ספציפי שדיברת עליו מיוצג ומובא ללקוחות ולקהל יעד פוטנציאלי על ידי ZEFO ו- SERVULA, שתי החברות נותנות פתרונות למקדמי אתרים וביניהם גם השירות הנ"ל. כאשר אתה יוצא בהצהרה כזו: "אני מאמין שרבים מקוראי הפורום מבינים זאת" אתה מעורר גיחוך ולו מהסיבה הפשוטה: מאחורי החברות האלו לא עומדים אנשים שמקימים תנועות שקר לעסקים קטנים אלא מקדמי אתרים עם ניסיון, קבלות והבנה מקצועית אמיתית של תחום קידום האתרים.

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    השירות המאוד ספציפי שדיברת עליו מיוצג ומובא ללקוחות ולקהל יעד פוטנציאלי על ידי ZEFO ו- SERVULA, שתי החברות נותנות פתרונות למקדמי אתרים וביניהם גם השירות הנ"ל. כאשר אתה יוצא בהצהרה כזו: "אני מאמין שרבים מקוראי הפורום מבינים זאת" אתה מעורר גיחוך ולו מהסיבה הפשוטה: מאחורי החברות האלו לא עומדים אנשים שמקימים תנועות שקר לעסקים קטנים אלא מקדמי אתרים עם ניסיון, קבלות והבנה מקצועית אמיתית של תחום קידום האתרים.
    היי טל, הם מקצועים אמיתים . בזה אין ויכוח .

drdiet אתה אומר כאן משהו מאוד קיצוני - אתה לחלוטין נגד OUTSOURCE. אם ככה - למה שחברות למשל ישכרו חברות SEO ולא יעשו את זה פנימי? למה שלא תצוד את האוכל בעצמך? אני מקצין, אבל התגובה שאתה מציג זה "ברור שהוצאת עבודה החוצה זה רמאות וזה לא יעבוד" - זה המדרון הזה.

drdiet אתה אומר כאן משהו מאוד קיצוני - אתה לחלוטין נגד OUTSOURCE. אם ככה - למה שחברות למשל ישכרו חברות SEO ולא יעשו את זה פנימי? למה שלא תצוד את האוכל בעצמך? אני מקצין, אבל התגובה שאתה מציג זה "ברור שהוצאת עבודה החוצה זה רמאות וזה לא יעבוד" - זה המדרון הזה.
    ממש לא , אני אומר משהו אחר לדעתי .
    איך חברת קידום (במיקוד חוץ) תעביר עבודה למישהו (במיקוד חוץ) שאין לו שום מושג ירוק על העסק ומה שהעסק עצמו עוסק מה שיוצר מאמרים בינונים מאוד. נשמע הגיוני ?
    https://s3.amazonaws.com/servula/ass...ng-page-he.png
    תראה דף נחיתה שאמור להיות הפסגה של תהליך ההמרה שנראה ככה.
    את המסקנות אתה יכול להסיק לבד.
    נערך לאחרונה על ידי drdiet, 17/11/2013 בשעה 14:31

היי,
    א. אם אתה לא מנחה איש מקצוע מה לכתוב - מן הסתם שלא תקבל את מה שרצית.
    ב. בזמנו כשנתנו שירות לקוחות - הרבה פעמים כשביקשתי מבעל עסק לדבר על עצמו הוא אמר לי "אני לא יודע מה לכתוב, אתה המומחה, אני כולה <סוג של מקצוע>. בעל המקצוע לרוב יכתוב פחות טוב ממך. עם זאת, אתה יכול להוציא מבעל המקצוע נקודות יחודיות על העסק שלו ולשלב אותן במאמר. כשיש לך את נקודות הייחוד - זה לא משנה אם אתה או מישהו ב-outsource יכתוב את הטקסט בפועל

היי,
    א. אם אתה לא מנחה איש מקצוע מה לכתוב - מן הסתם שלא תקבל את מה שרצית.
    ב. בזמנו כשנתנו שירות לקוחות - הרבה פעמים כשביקשתי מבעל עסק לדבר על עצמו הוא אמר לי "אני לא יודע מה לכתוב, אתה המומחה, אני כולה <סוג של מקצוע>. בעל המקצוע לרוב יכתוב פחות טוב ממך. עם זאת, אתה יכול להוציא מבעל המקצוע נקודות יחודיות על העסק שלו ולשלב אותן במאמר. כשיש לך את נקודות הייחוד - זה לא משנה אם אתה או מישהו ב-outsource יכתוב את הטקסט בפועל
    להנחות איש מקצוע בהחלט יכול להיות רעיון טוב. ממה שנראה שמי שמשתמש בשירות הזה הוא אפילו לא יודע מה לשאול את בעל העסק ולכן התהליך לא ממש מביא לתוצאה סופית אפילו בגבול הסביר.

אם כך - אתה אומר שהבעיה היא לא בשירות אלא במי שמשתמש בו

אם כך - אתה אומר שהבעיה היא לא בשירות אלא במי שמשתמש בו
    ניר , אתה צודק בהחלט. הבעיה שאני חושב שזה כמעט בלתי אפשרי להשתמש בשירות כדי לקבל תוצאות טובות. תהליך שבנוי רע לא יביא פתאום תוצאות טובות אתה בטח מכיר זאת מהעסק שלך .

+ הגב לאשכול זה