פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: מספר שאלות לגבי בחירת מילות מפתח

מספר שאלות לגבי בחירת מילות מפתח

היי חברים שמי אביחי אני משתמש חדש באתר לאחרונה נשאבתי לתחום הזזה ומצאתי אותו מעניין מאוד ואפילו מרתק למדי ואני מוצא עצמי פשוט יושב חלק נכבד מהזמן ורק קורא עליו ברשת בכל מקרה
    ברשותי אתר אינטרנט שבניתי שעוסק בתחום דגי נוי האתר חדש יחסית וכמות התוכן בו די נמוכה
    אני מכניס במהלך כל שבוע 2 מאמרים חדשים ומספר פרופילים קטנים יותר עוד 4 בשבוע

דבר ראשון אשמח לחוות דעת לגבי האתר שלי מבחינת כתיבת קוד, פשטות האתר ,והתוכן שבו בכל מה שקשור לקידום האתר ודירוגו במנועי החיפוש?
    כתובת האתרhttp://www.fish-magazine.co.il

כרגע אני מתחיל בחקר מילות המפתח שישמו אותי בכתיבת המאמרים והתוכן באתר ומילות מפתח שיקדמו את הדפים הפניימים שלי באתר לשם כך הורדתי את התוכנות גוגל מוניטור ואת הכלי גוגל ADWORDS
    ויש לי שתי שאלות בנושא ברשותכם

1.לגבי הגוגל מוניטור לאחר הכנסת מילת מפתח לדוגמא : ציקלידים לתוכנה ולאחר חיפוש
    מופיעים מצד שמאל שמות האתרים שמשתמשים במילת המפתח הזאת או שמתחרים אליה במידה והאתר שלי אינו מופיע ברשימה זה בגלל שהוא חדש כרגע ברשת ולכן בכתיבת מאמרים ותכנים לאתר שלי רצוי להתרכז במילת מפתח הזאת אשמח להסבר לגבי עניין זה

2.לגבי גוגל ADWORDS בהכנסת מילת מפתח וחיפוש מופיעים לי האתרים שמתחרים על אותה מילת מפתח או ביטוי של אותה מילת מפתח ומה כמות החיפושים לאותה מילה או ביטוי בחודש
    ופה השאלה שלי האם בכתיבת התוכן והמאמרים לאתר שלי עליי לשים דגש על המילים והביטוים שנמצאים בדירוג גבוה או שאפשרי גם על חלק מהביטוים ומילות המפתח בדרג בינוני למשל:אקווריומים בינוני 12,100 12,100
    אשמח להסבר
    נערך לאחרונה על ידי cavihai, 05/07/2013 בשעה 00:58

עדיף לך להתחיל דווקא ממונחים בדירוג בינוני ואפילו בינוני מינוס.
    למה?
    כי במקרה פה עדיף להיות ראש לשועלים ולא זנב לאריות.

כלומר, בהתחשב בעובדה שמדובר באתר חדש עם כוח מוגבל, עדיף לך כרגע להגיע למקום הראשון על מונח בינוני ולא למקום 20 על מונח תחרותי.

כמובן, שאתה יכול לנסות להינות מכל העולמות ולהתמקד במונח בינוני שמכיל בתוכו מונח תחרותי.
    כך למשל, אם אתה רוצה לקדם מונח בתחרות גבוהה כמו "דרדסים" (נגיד), אתה יכול להתחיל ממונחים בתחרות בינונית שמכילים את המונח דרדסים (דרדסים קטנים, דרדסים בכל מיני צבעים וכו')

עשיתי קצת מחקר על מילות מפתח רלוונטיות לאתר שלי (תוכן,דפים פנימיים ,קישורים חיצוניים)
    מילות המפתח והביטוים שנבחרו הם :
    מילת מפתח תחרות
    אקווריום בינוני 22,200 22,200
    אקווריום דגי נוי בינוני 110 110
    ציקלידים נמוכה 1900 1900
    דגי נוי מים מתוקים בינוני 73 73
    דגים נמוכה 165,000 165,000
    אקווריום מים מלוחים בינוני 880 720
    גידול דגי נוי בינוני 480 480
    אקווריומים בינוני 12,100 12,100
    חנות דגים נמוכה 2900 2900
    אינדקס דגי נוי נמוכה 36 36
    בניית אקווריום גבוה 480 480
    בריכות נוי גבוה 2900 2900
    בריכות נוי לגינה גבוה 210 210
    דגי נוי ציקלידים בינוני 36 36
    מחלות דגי נוי בינוני 46 46
    דגי נוי בינוני 8100 8100
    צמחי מים לאקווריום בינוני 36 36
    צמחי מים לבריכות נוי גבוה 22 22
    צמחי מם מתוקים בינוני 16 16
    חוות גידול דגי נוי בינוני 91 91
    יבוא דגי נוי גבוה 58 58
    דגי נוי טורפים בינוני 36 36
    מחלות דגים נמוכה 260 260

על הביטוי :אינדקס דגי נוי אני מופיע בדף 2 מקום ראשון
    לביטוי אקווריום מים מלוחים אני מופיע במקום 51

האם כדאי לשים את כל הביטוים האלה בתגי המטא ?
    האם עדיף לחלק את הביטוים לכל דף בנפרד כך שיקדמו את אותו הדף בפרט?
    הביטוים שעדיף לי להתרכז בהם בעת כתיבת התוכן באתר ובשימוש למילים לקישורים חיצוניים אלה ביטוים עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ?

כיצד הגעתי עם הביטוי "אינדקס דגי נוי" למקום ראשון בדף 2 האם זה בגלל שדף זה מתעדכן הכי הרבה אציל או שצפו בו יחסית הרבה אנשים (לא שיש הרבה כרגע) כיצד גוגל הגיע להחלטה זאת השאלה שלי

האם יש לדעתכם צורך בניפוי חלק ממילות המפתח שציינתי

תודה ושבת שלום

ציטוט פורסם במקור על ידי גורו צפה בהודעה
    עדיף לך להתחיל דווקא ממונחים בדירוג בינוני ואפילו בינוני מינוס.
    למה?
    כי במקרה פה עדיף להיות ראש לשועלים ולא זנב לאריות.

כלומר, בהתחשב בעובדה שמדובר באתר חדש עם כוח מוגבל, עדיף לך כרגע להגיע למקום הראשון על מונח בינוני ולא למקום 20 על מונח תחרותי.

כמובן, שאתה יכול לנסות להינות מכל העולמות ולהתמקד במונח בינוני שמכיל בתוכו מונח תחרותי.
    כך למשל, אם אתה רוצה לקדם מונח בתחרות גבוהה כמו "דרדסים" (נגיד), אתה יכול להתחיל ממונחים בתחרות בינונית שמכילים את המונח דרדסים (דרדסים קטנים, דרדסים בכל מיני צבעים וכו')
    יופי של טיפ.
    הייתי מתמקד במונחים הארוכים יותר, וכנראה שגם יותר "'קלים" לקידום, ובד בבד מתחיל לבנות את עצמי במונחים ה"כבדים" יותר, דבר שמן הסתם לוקח הרבה יותר זמן ומאמץ. אבל זו הרגשה טובה ויכול להעניק מוטיבציה, אם רואים תוצאות, גם אם לא בטופ.
    שיהיה בהצלחה.
    24-7 Emergency Garage Door Brooklyn NY
    Contractor That Fix Garage Door Stamford CT
    Looking to repair Garage Door Harrison New York

- האם כדאי לשים את כל הביטוים האלה בתגי המטא ?
    ב-TITLE וב-meta description (אם אתה ממש רוצה אתה יכול לשים גם ב-meta keyword אבל לא תהיה לזה באמת השפעה על גוגל)

- האם עדיף לחלק את הביטוים לכל דף בנפרד כך שיקדמו את אותו הדף בפרט?
    ברמה האידיאלית עדיף לקדם את עמוד הבית על שנים שלושה מונחים תחרותיים במיוחד ולייצר עמוד נפרד לכל מונח אחר, אלא אם כן מדובר במונחים כמעט זהים (למשל משחקים פעולה ו-משחקי פעולה) או במונחים שאחד מהם מכיל את השני (למשל משחקי פעולה ו-משחקי פעולה אונליין).
    בכל מקרה ובשום מצב לא כדאי לנסות לקדם עמוד אחד בודד עבור כל המונחים.

- הביטוים שעדיף לי להתרכז בהם בעת כתיבת התוכן באתר ובשימוש למילים לקישורים חיצוניים אלה ביטוים עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ?
    יש 3 פרמטרים שצריך לשקלל:
    1. כמות החיפושים - שים לב שאתה מבצע את הבדיקה על חיפושי exact, כלומר ככה - [מונח לקידום]
    2. רמת התחרותיות - מדובר בנושא שלם, אבל ככלל אצבע אתה יכול לבדוק האם שלוש התוצאות הראשונות מובילות לעמוד ראשי של אתר שמכיל את המונח בצורתו המדוייקת. אם כן, כנראה שמדובר בנושא תחרותי שיהיה לך יותר קשה להגיע בו למעלה.
    3. רמת הרלוונטיות של המונח לאתר שלך, והסיכוי שלו לייצר לך המרות בעלות שווי גבוה.
    הדרך הכי טובה לבדוק את הסעיף השלישי היא להריץ קמפיין בגוגל לאיזו תקופה ולראות איך מתנהגת התנועה מכל מונח.

משתמש "קל" yoav.ezer is on a distinguished road

רק עצה אחת

כדי לך מאוד להפוך את הכותרות של המאמרים מעמודי האינדקס ללינקים.

ככה אתה מרוויח לינק אחד לכל מאמר עם מילות המפתח של המאמר.

+ הגב לאשכול זה