פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: דף נחיתה: כמה שאלות

דף נחיתה: כמה שאלות

1. האם כדאי להשאיר את דף הנחיתה כדף מנותק מהאתר הראשי ומהרשת בכלל? האם זה לא פוגע הציון של גוגל אדוורדס ומייקר את הפירסום?
    2. אני רואה דפי נחיתה שרוב הטקסט בהם על תמונה ולא ב-HTML. זה נהדר מבחינת עיצוב אבל שוב, מה לגבי גוגל אדוורדס?
    3. האם כדאי למנוע מגוגל לאנדקס את דף הנחיתה?

בקיצור אני רואה פערים משמעותיים בין ההמלצות של גוגל לבין המלצות של מומחים אינטרנטיים למיניהם ולדפים שאני רואה בפועל.

מישהו יכול לגשר על הפערים??

משתמש מתקדם avishay kaminer is on a distinguished road הסמל האישי שלavishay kaminer
    אשתדל לענות בצורה קצרה על שאלתך:

1. עדיף רצוי ומומלץ, שדפי נחיתה יהיו חלק אינטגרלי מהאתר. נכון, יש מערכות של דפי נחיתה שעושות עבודה יפה, אבל תמיד עדיף שהדף יהיה חלק מבסיס האם אליו הוא שייך. זה כמובן גם מעלה את ערכו מבחינת גוגל- ממש כפי שציינת, כי הוא לא עומד בפני עצמו, אלא שייך למשהו יותר גדול ממנו וחלק מנישה מסוימת.

2. תמונה במקום טקסט.... נושא ארוך ומורכב. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אבל אם הטקסט כתוב כקובץ תמונה יש לזה רק סיבה אחת- וויזואליות. כלומר שיראה יותר טוב. לשני הצדדים יש יתרונות וחסרונות. עיצוב יפה יכול לסייע הרבה יותר בהמרה הרבה יותר מאשר טקסט רגיל, אבל הכול אוד דינאמי. אם יודעים את העבודה, אז זה לא ממש משנה.....
    מבחינת קידום, ברור שעדיף כיתוב חי ואמיתי, ולא טקסט על תמונה. זה יעשה חלק מהעבודה -להביא אנשים לדף הנחיתה.

3. דפי נחיתה באופן כללי מייצרים המרות. הרעיון הוא למשוך כמה שיותר אנשים לדף הנחיתה באמצעות מלל, תמונה או ווידאו.
    לכן, ההמלצה היא לא למנוע מגוגל לאנדקס את הדף!!!
    דפים שאולי כן כדאי למנוע אינדוקס הם דפי מכירה עם סליקה וכו... כאלה שלא רוצים לחשוף פרטים.

מקווה שזה עזר לך....
    וחשוב לזכור- לא תמיד מה שכולם עושים הוא נכון!

בהצלחה

אבישי
    ינשוף קידום אתרים

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    1. האם כדאי להשאיר את דף הנחיתה כדף מנותק מהאתר הראשי ומהרשת בכלל? האם זה לא פוגע הציון של גוגל אדוורדס ומייקר את הפירסום?
    לדעתי כן בהחלט דף שכזה ייצר לך הרבה יותר המרות מדף שהוא חלק מהאתר
    אם אתה מתכוון בדף אחר כמשהו שלא עם אותו הדומיין אז בטוח שלא תמיד עדיף עם אותו הדומיין
    לדוגמא
    זה האתר : domain.com
    זה הדף נחיתה: domain.com/landingpage

2. אני רואה דפי נחיתה שרוב הטקסט בהם על תמונה ולא ב-HTML. זה נהדר מבחינת עיצוב אבל שוב, מה לגבי גוגל אדוורדס?
    המטרה של דף נחיתה היא לייצר המרות אם יצירת תמונה במקום מלל תהפוך את הדף ליפה יותר ותייצר לך יותר המרות זה לא ישנה לך אם תשים חצי שקל על ליד או שקל
    את הכסף שלך אתה תרוויח מזה (אתה ניגש לזה בצורה לא נכונה, אתה יותר ממקום של קידום שאתה צריך לבוא יותר ממקום של לייצר המרות)

3. האם כדאי למנוע מגוגל לאנדקס את דף הנחיתה?
    זה לא משנה כל כך אבל כמו שאמר אבישי ואני מסכים איתו המטרה לייצר כמה שיותר חשיפה לעמוד אז מה אכפת לך אם הוא יופיע גם באורגני הרי זה לא שמחר תתפוס מקום ראשון בביטוי חזק
    בקיצור אני רואה פערים משמעותיים בין ההמלצות של גוגל לבין המלצות של מומחים אינטרנטיים למיניהם ולדפים שאני רואה בפועל.
    כמו שאמרתי אתה צריך לבוא ממקום שהדף אמור לייצר לידים איכותיים
    פעם הייתי עושה דפי נחיתה מטורפים עם המון מלל והסברים על המוצר היום אני פשוט שם 4 משפטים ודף מעוצב יפה עם יצירת קשר וזה עושה את העבודה ויש תחומים שצריך להשקיע קצת יותר אתה תלמד תוך כדי תנועה
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

משתמש "קל" mistral is on a distinguished road הסמל האישי שלmistral
    קיבלתם תשובות מאוד טובות!

עוד כמה נקודות שיש לקחת בחשבון.
    דף נחיתה הפרמטר הישיר שאתה צריך לקחת בחשבון זה אחוז המרה X לעומת אחוז המראה Y.
    השתמש ב 2 דפי נחיתה ותעשה אבחון A/B בין הדפים.

לגבי להשאיר את הדף כמנותק מהאתר, זה פחות רלוונטי, אני אישית מעדיף מהאתר, כל המטרה שהגולש יגיע בדיוק לדף שאותו חיפש, הכוונה מול גוגל שהוא לא יצטרך לנוע בין אלפי תתי תפריטים , המטרה שהתוכן שהגולש מצפה יופיע בצורה ברורה.

דפי נחיתה עם טקסט הם טובים יותר אך ורק מהסיבה שגוגל יכול לתת ציון לדף הנחיתה לסרוק את התוכן וכו' , אני תמיד משתמש באימג אחד חזק זה יכול להיות כתמונת רקע , זה יכול להיות כסליידר מתחלף , חשוב לשים תמונה שתהיה ויזואלית גורמת לגולש להשאיר בדף.
    (אישית אני מעדיף דמויות של פרצופים מופתעים), שים לב שזה בגדר "חובה" לבצע התאמה למובייל!

לגבי אינדוקס הדף בגוגל, שאל את עצמך מה המטרה שלך? האם לא תרצה לקבל פניות מגולשים שלא דרך אדווארס? (הסיכוי קלוש, אבל בכל זאת אולי יהיה איזה פינגוין4 ויתהפכו היוצרות)

+ הגב לאשכול זה