פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך סך הכל של 14

אשכול: כתבה שפורסמה היום ב ASKPAVEL הממליצה לא לבדוק מיקומים כמו שאני לא עושה כבר מעל לשנה..

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים

כתבה שפורסמה היום ב ASKPAVEL הממליצה לא לבדוק מיקומים כמו שאני לא עושה כבר מעל לשנה..

http://www.askpavel.co.il/blog/googl...heck-relevancy

אם אתם זוכרים אז היה דיון כאן בפורום ממש לא מזמן שאני היחיד שהמליץ לא לסרוק את גוגל עבור מיקומים.

בבלוג שלי אני בעיקר עוסק בשיווק לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק ומסביר מה באמת חשוב כדי להביא לקוחות לעסק שלכם.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

אגב, זאת כתבה שהייתה מתוכננת לאתר שלי אבל בגרסה הרבה יותר שובבה . אני אולי עדיין אפרסם אותה
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .

הכתבה לא ממליצה לא לבדוק מיקומים.
    היא טוענת שזה רק מידע חלקי, מה שברור מאליו.
    מי שיודע לעשות אופטימיזציה לא יכול להתעלם ממיקומים.
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

אני לא בודק מיקומים. לא עניין אותי איפה אני מופיע על איזה מילות מפתח, כל עוד התנועה האורגנית ממשיכה לזרום.

ציטוט פורסם במקור על ידי Icel צפה בהודעה
    אני לא בודק מיקומים. לא עניין אותי איפה אני מופיע על איזה מילות מפתח, כל עוד התנועה האורגנית ממשיכה לזרום.
    ואם היא מפסיקה לזרום? אז אתה בודק.

בלתי אפשרי בשביל לבדוק את זה. 80% מהתנועה האורגנית לאתר היא not provided ואני לא כמעט שלא מתרגט פוסטים למילים ספציפיות. אני נשען על זנב ארוך.

מה אעשה? אכניס לכלי מילות המפתח כל פוסט ואבדוק את כל מילות המפתח שהוא זורק החוצה?

בלתי אפשרי בשביל לבדוק את זה. 80% מהתנועה האורגנית לאתר היא not provided ואני לא כמעט שלא מתרגט פוסטים למילים ספציפיות. אני נשען על זנב ארוך.

מה אעשה? אכניס לכלי מילות המפתח כל פוסט ואבדוק את כל מילות המפתח שהוא זורק החוצה?
    +1 גדול וגם להודעה הקודמת !!!!
    נערך לאחרונה על ידי drdiet, 30/05/2013 בשעה 22:12

בלתי אפשרי בשביל לבדוק את זה. 80% מהתנועה האורגנית לאתר היא not provided
    הנחה כי מילות ה- not provided מתפלגות כמו שאר המילים לא תהיה מופרכת.

ואני לא כמעט שלא מתרגט פוסטים למילים ספציפיות. אני נשען על זנב ארוך.
    ועדיין, חוק פרטו תקף בעולמנו באופן חזק. 20% מהמילים (ואף פחות) מביאות לך 80% מהתנועה. לא הגיוני לאתר אותן, בדיעבד, ולתת עליהן דגש.

אתה איש SEO הרבה יותר טוב ממני, אבל, כאיש אופטימיזציה מוזר לי לשמוע את הדברים האלו.
    יש קורולציה בין המיקום לכמות הכניסות - עובדה אמפירית.
    יש צעדים שמשפיעים על המיקום - עובדה אמפירית.
    מסקנה - מעקב אחרי מילות חיפוש הוא חלק, בלתי נפרד, מתהליך אופטימיזציה.

אגב, אני הראשון שיטען שהכי חשוב זה המרות וכניסות, אבל, מיקומים זה חלק בשרשרת ההמרה.

ציטוט פורסם במקור על ידי yobel צפה בהודעה
    הנחה כי מילות ה- not provided מתפלגות כמו שאר המילים לא תהיה מופרכת.

ועדיין, חוק פרטו תקף בעולמנו באופן חזק. 20% מהמילים (ואף פחות) מביאות לך 80% מהתנועה. לא הגיוני לאתר אותן, בדיעבד, ולתת עליהן דגש.

אתה איש SEO הרבה יותר טוב ממני, אבל, כאיש אופטימיזציה מוזר לי לשמוע את הדברים האלו.
    יש קורולציה בין המיקום לכמות הכניסות - עובדה אמפירית.
    יש צעדים שמשפיעים על המיקום - עובדה אמפירית.
    מסקנה - מעקב אחרי מילות חיפוש הוא חלק, בלתי נפרד, מתהליך אופטימיזציה.

אגב, אני הראשון שיטען שהכי חשוב זה המרות וכניסות, אבל, מיקומים זה חלק בשרשרת ההמרה.
    הניתוח שלך לחוק פארטו שגוי כי אתה שוכח להגיד שרק 3 מקדמים מצליחים לקבל תנועה מאותם ביטוים תחרותיים . המקדם שנמצא במקום ה -3 הוא נמצא במקום ה 6 הכולל וכמות הכניסות משם קטנה !
    ואם אתה מקום 5 בביטוי עם הרבה כניסות אז השקעת המון מאמצים אבל לא קיבלת כניסות ולכן מקדם/משווק נבון באינטרנט יבחר בחכמה את פיזור המשאבים שלו בקידום ובשיווק תוך התחשבות בעקרון פארטו.

ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    הניתוח שלך לחוק פארטו שגוי כי אתה שוכח להגיד שרק 3 מקדמים מצליחים לקבל תנועה מאותם ביטוים תחרותיים . המקדם שנמצא במקום ה -3 הוא נמצא במקום ה 6 הכולל וכמות הכניסות משם קטנה !
    ואם אתה מקום 5 בביטוי עם הרבה כניסות אז השקעת המון מאמצים אבל לא קיבלת כניסות ולכן מקדם/משווק נבון באינטרנט יבחר בחכמה את פיזור המשאבים שלו בקידום ובשיווק תוך התחשבות בעקרון פארטו.
    לא הבנת.

במילות "הזנב הארוך" שאביב מקדם עדיין 20% מהמילים מביאות לו 80% מהטראפיק.
    מבין המילים שהוא מקדם יש 20% שכדאי לו לנתח.
    נערך לאחרונה על ידי yobel, 02/06/2013 בשעה 15:03

לא הבנת.

במילות "הזנב הארוך" שאביב מקדם עדיין 20% מהמילים מביאות לו 80% מהטראפיק.
    מבין המילים שהוא מקדם יש 20% שכדאי לו לנתח.

המממ, אכן לא הבנתי את כוונתך.
    נניח הוא מנתח אותם . מה יצא לו מהניתוח של המילים ?

ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    המממ, אכן לא הבנתי את כוונתך.
    נניח הוא מנתח אותם . מה יצא לו מהניתוח של המילים ?
    מיקוד = יותר טראפיק = יותר המרות = יותר כסף

מיקוד = יותר טראפיק = יותר המרות = יותר כסף
    אני יכול בבקשה להציג לי שימוש פרטי של הניתוח שאתה מציע ....

יובל, אני מקבל את הטענה שלך. אבל אני אומר שמבחינת עלות:תועלת עדיף להתעלם מבדיקה נקודתית של מיקומים ופשוט להמשיך לדחוף עוד תוכן שיגיע לעוד מילות מפתח שונות ומשונות.
    אני יכול להעיד אך ורק על עצמי, שבאתר שלי אני מסוגל לתת baseline אופטימיזציה שידחוף כל פוסט שלי על כל מיני מילות מפתח שאני לא מעלה על דעתי מעולם.

זה לא שאני לא חושב על מילות המפתח, רק שאני לא טורח לנתח אותך לטווח הארוך. אני חושב על ביטוי עיקרי במהלך כתיבת הפוסט ולאחר מכן משחרר אותו לאוויר העולם ונותן לגוגל לעשות בו כרצונו.

יתן לי משהו לעקוב אחרי הביטוי העיקרי של כל פוסט, כשהתנועה מגיעה מפי 20 יותר מילים בזנב הארוך?
    גם אם כן, לעקוב אחרי רשימה של 20-30 מילים עבור כל פוסט, באתר שגדל בקצב של 3 פוסטים בשבוע, לא ראלי.

+ הגב לאשכול זה