פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: פייסבוק עשה עוד צעד מהותי לקראת שוק החיפושים

פייסבוק עשה עוד צעד מהותי לקראת שוק החיפושים

נראה כי פייס העלה היום עדכון למערכת החיפוש שמשלב בצורה משמעותית יותר תוצאות חיפוש באינטרנט לעומת החיפוש הישן.

אני לא יודע אם זה בגלל שלא יצא לי לקרוא יותר מידי חדשות או מכיוון שפייסבוק החרישו את השדרוג הזה אבל בכל מקרה לי זה בא בהפתעה.

ממשחק מהיר נראה שהשדרוג ייתפוס ולדעתי יהווה צעד משמעותי להגדלת הכנסות החברה

תמונה אחת ממחישה את פונקציונאליות החיפוש
    תמונה שנייה בתוצאות החיפוש ניתן לראות תוצאה ראשונה של אתר אינטרנט בתוצאה שנייה דף פייסבוק הקשור למילות החיפוש
    תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי vafla22, 15/05/2013 בשעה 23:33
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

הם על מסלול ישיר להתנגשות עם גוגל, רק שבקרב האחרון גוגל הפסידו. אבל נראה לי מתבקש שפייסבוק יוסיפו עוד שירותים וינצלו את הכח הבלתי נתפס שיש ךהם.
    24-7 Emergency Garage Door Brooklyn NY
    Contractor That Fix Garage Door Stamford CT
    Looking to repair Garage Door Harrison New York

גוגל הפסידו בחזק עם הרשת שלהם וכפי שזה נראה פייסבוק שיחקו אותה עם החיפוש שלהם
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.

*יש שם משהו אחד שמציק לי, אם מחפשים משהו והAUTOCOMPLETE שלהם מוצא תוצאות, לחיצה על ENTER תכניס לתוצאה הראושונה.
    זה עוד ניחא, ברם אם רוצים לראות תוצאות חיפוש צריך להתחיל לגלול ורק אחרי מס' תוצאות מכובד אם בכלל מופיע כפתור החיפוש הכללי

מסומן בחץ האדום (לחיצה על זכוכית המגדלת שליד שורת החיפוש לא מבצעת חיפוש אלא פשוט מובילה לדף הראשי של פייסבוק, לעיתים גם חברות של מיליארדים יוצאות סנדל )
    תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי vafla22, 16/05/2013 בשעה 10:08

מכור לפורום TopGun(Alka) is on a distinguished road הסמל האישי שלTopGun(Alka)
    דרק של עדכון,
    הבנתי מכמה חברים שאין להם את מה שיש לי, הסרגל העליון.

מישהו יודע איך לזרוק לפח ולהשתמש בחיפוש ישן ?
    אלמיר מערכות תוכנה,
    העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
    לפרטים נוספים 04-63-63-281

אם הם יסדרו את הבעיה שהצגתי לעיל, אני דווקא חושב שלעדכון הזה יש משמעות גדולה, ההשפעה תורגש בחודשים הקרובים.

+ הגב לאשכול זה