פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: האם אני נכנס למלחמה אבודה?

משתמש "קל" erez_moledet אינו מוערך במערכת הפורומים

האם אני נכנס למלחמה אבודה?

שלום לכולם,

בניתי אתר לשיוון כרטיסי טיסה (בין השאר).

כאשר למדתי קצת את נושא קידום האתר ראיתי בכלי מילות המפתח של גוגל ובמנוע החיפוש של גוגל שגם לאתרים עם תחרות בינונית יש מאות אלפי או מיליוני תוצאות לכל ביטוי.

האם אני מנסה להלחם מלחמה אבודה? עד כמה קידום האתר ובחירת דומיין לפי ביטוי החיפוש יעזרו?
    מה צפוי לי לפי נסיונכם במצב כזה?
    האם יש דבר כזה נישה עם חיפושים שהופכים את התחום לכדאי עם מס' סביר של אתרים מתחרים?

בברכה,
    ארז

מלחמה אבודה? תלוי כמה אתה טוב וכמה תשקיע, ומה היכולת שלך להפוך תנועה לרווחים.
    באשר לשאלתך האחרונה - כמובן - הרי מדובר בשוק כלכלי - שיש בו נקודת שווי משקל שבה שווה להשקיע. כמובן שיש כאלו ששווה להם להשקיע, ואם לא היה שווה לאף אחד - כולם היו משקיעים פחות עד שהיו מגיעים שוב לנקודת שיווי המשקל.
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

משתמש כבד tomer1 אינו מוערך במערכת הפורומים
    מניסיוני, לעולם לא תוכל לדעת מה צפוי.
    אתה בונה אתר ולאחר מכן זה ניסוי ותהייה
    אם תיהיה בגישה של לבנות אתר ושהכל ילך בצורה מתמטית אז אתה תפרוש מהר מידי ותפסיד דברים טובים.

לדעתי אתה צריך להעלות את האתר ועם הזמן לחקור את השימוש של הגולשים ולהתאים את האתר לגולשים.
    יכול ליהיות שתתפוס נישה טובה בתחום הכללי עליו האתר מדבר וזה מה שירים אותך למעלה :-)

המון הצלחה!!
    שירי יהלומים - אפשרות קנייה של טבעות אירוסין זולות ישירות מהיצרן בבורסה.
    מייצרים גם טבעות נישואין, תליונים ועגילי יהלומים ומוכרים לחנויות וליחידים.

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי erez_moledet צפה בהודעה
    שלום לכולם,

בניתי אתר לשיוון כרטיסי טיסה (בין השאר).

כאשר למדתי קצת את נושא קידום האתר ראיתי בכלי מילות המפתח של גוגל ובמנוע החיפוש של גוגל שגם לאתרים עם תחרות בינונית יש מאות אלפי או מיליוני תוצאות לכל ביטוי.

האם אני מנסה להלחם מלחמה אבודה? עד כמה קידום האתר ובחירת דומיין לפי ביטוי החיפוש יעזרו?
    מה צפוי לי לפי נסיונכם במצב כזה?
    האם יש דבר כזה נישה עם חיפושים שהופכים את התחום לכדאי עם מס' סביר של אתרים מתחרים?

בברכה,
    ארז
    מה זה "שיוון כרטיסי טיסה"?

ציטוט פורסם במקור על ידי ziv465 צפה בהודעה
    מה זה "שיוון כרטיסי טיסה"?
    כנראה "שיווק כרטיסי טיסה"
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

עקרונית, אני לא מאמין בקרבות אבודים. מספיק עמוד אחד שיתמקם טוב בתוצאות וכבר לקחת נתח מהמחפשים. מה שכן, אולי כדאי לשקול לכוון למילות מפתח פחות כלליות, ולהתמקד בנישה מסויימת.
    24-7 Emergency Garage Door Brooklyn NY
    Contractor That Fix Garage Door Stamford CT
    Looking to repair Garage Door Harrison New York

משתמש מתקדם avishay kaminer is on a distinguished road הסמל האישי שלavishay kaminer
    על מנת להצליח ליצור המרות קלות חשוב מאוד לבחור בביטויים מאוד ספציפיים ומדוייקים שמשקפים גם את הנישה וגם מוכוונים מכירה.
    ללכת עם השועלים ולא עם האריות במקרה הזה, זה רעיון מצויין.
    לבחור ביטויי זנב ארוך של 4 מילים ומעלה יכולים להניב אולי מעט תנועה, אך היא תהיה רציפה וקבועה ובעלת סיכויים גבוהים יותר להמרה ממתעניינים, ללקוחות קונים.
    דוגמה אירעית לנישה: כרטיסי טיסה זולים לארה"ב, טיסות במחיר נמוך לאירופה (הביטויים לא נבדקו הם רק דוגמה)
    קח רעיונות כאלה בדוק את רמת החיפושים ולך על זה!

בהצלחה

אבישי
    ינשוף קידום אתרים

+ הגב לאשכול זה