פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: ביקורת על אתר חדש - קורס וורדפרס

משתמש מתקדם seomax is on a distinguished road

ביקורת על אתר חדש - קורס וורדפרס

שלום,

הקמתי אתר חדש : http://www.bizpress.co.il .

בתור התחלה יש באתר יש קורס לבניית אתרי וורדפרס : http://www.bizpress.co.il/free-wordpress-course .

בקרוב אני אוסיף עוד תכנים...

אשמח לשמוע מה דעתכם על האתר בכלל ועל הקורס בפרט.

תודה מראש.

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    טוב , האתר נראה חינמי .... אבל איפה הכסף ?
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

התוכן נראה מבטיח ואני רואה פוטנציאל לאתר.
    אבל העיצוב שלו לא מזמין קריאה של התוכן וקצת אנמי.
    בשביל אתר שבנוי מ wordpress ונועד ללמד על wordpress הייתי מצפה שיראה קצת יותר "מתקדם" בצורה שתראה יותר יכולות של wordpress.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    טוב , האתר נראה חינמי .... אבל איפה הכסף ?
    לא בכל דבר חושבים ישר על כסף.

לך כמה חודשים קדימה, אם האתר באמת יספק תוכן טוב שעוזר לאנשים- לא רק שיקשרו אליו והאתר יתמלא גולשים, גם הוא ייצור לעצמו שם של בחור שיודע מה הוא עושה עם וורדפרס, מה שיגרור לא מעט עבודה.

כל מש שהוא צריך לעשות זה להשקיע שעתיים בשבוע בכתיבת פוסט טכני המסביר עוד משהו על וורדפרס.

"עשה מה שאני אומר לא מה שאני עושה" - לטעמי אתה צריך לשפר את עיצוב האתר, להקנות לו מראה של מישהו שבאמת מוסמך ללמד משהו על וורדפרס.
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    באתר אתה מציע לאנשים "רוצה ללמוד איך לבנות אתר מעוצב, בחינם עם מערכת וורדפרס ולחסוך אלפי שקלים?"

אבל לפי המראה של האתר, נראה שהתוצאה שתקבל היא דיי משעממת. נסה לעצב את האתר בצורה יותר מושכת לעין, אולי שים קטגוריה של "תיק עבודות" עם אתרים יפים שעזרת לאנשים לעצב ולפתח ותרשום "אתר כזה רק ב X כסף!"

שיראה את היכולות שלך בתור מדריך ואת היופי והעיצוב של וורדפרס

חוץ מזה, שיהיה בהצלחה!
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

משתמש מתקדם seomax is on a distinguished road
    תודה על התגובות.

לגביי העיצוב של האתר: אני אוהב עיצובים מינימליים... בהתחלה חשבתי על שתיי אופציות:
    1 ) תבנית ברירת המחדל: וורדפרס-2012
    2 ) לקנות תבנית של Genesis Framework.

בסוף בחרתי בתבנית ברירת המחדל בגלל שהיא ריספונסיבית והתבנית הפשוטה של Genesis היא לא.

וזה לא אומר שאני לא חושב להחליף את התבנית אבל אמרתי בתור התחלה נרוץ אם התבנית הפשוטה הזאת ובעתיד נראה, אבל התגובות שלכם גורמות לי לחשוב יותר ברצינות על למצוא תבנית אחרת קצת יותר מורכבת.

לגביי הכסף: אני מתכוון להשקיע באתר הזה לטווח הרחוק, ולאט לאט אני אוסיף עוד דברים (כל מיני שרותים ומוצרים).

johnfliver: האתר והקורס חדשים מאד (שבועיים בערך), אני מחכה שיהיו כמה אנשים שיבנו את האתר שלהם בעזרת הקורס ואז אני אעשה משהו דומה למה שהצעת... אני מתכנן לעשות סרטון שיופיע בעמוד הראשי של הקורס, ובסרטון אני אראה לאנשים את התוצאה הסופית של מה שהם יקבלו מהתכנים בקורס, כולל האתרים שנבנו ואיך נראה לוח הבקרה (כמה קל להכניס תכנים, להחיף תבניות עיצוב וכו').

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה