פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: wesell בלי אתר !!

משתמש "קל" yarin1 is on a distinguished road

wesell בלי אתר !!

1) האם אפשר לשווק בwesell בלי אתר אלא רק על ידי הפצת מאמרים שיווקיים באתרי מאמרים מובילים ?
    2)איזה מבין המודלים הכי רווחי בתוכניות השותפים בארץ ( לא בחו"ל ) ועם איזה מהם הכי כדאי לעבוד מבחינת רווחיות : לפי מכירה (CPS) , לפי הרשמה (CPA) , לפי ליד (CPL) , לפי קליק (CPC) ?
    3)האם אפשר לכלול בתוכנית השותפים שלי יותר ממודל אחד לדוגמא : תוכנית שותפים שכוללת cpl , cpa , ו - cpc או שבתוכנית שותפים אי אפשר לבחור כמה מודלים וחייב לבחור מודל אחד ?
    3)איזה מודל הכי מומלץ לשיווק ב-wesell מבינת רווחיות אם אני משווק רק דרך מאמרים באתרי מאמרים חינם כי אין לי אתר אינטנרט ?

משתמש "קל" Liran_WeSell is on a distinguished road
    שלום ירין,

דבר ראשון אני מתנצל על התגובה המאוחרת מאוד.
    שמי לירן ואני מנהל שותפים ברשת WeSell.

ניתן לפרסם דרכנו גם במידה ואין לך אתר, העיקרון החשוב ביותר בשיווק דרך רשת שותפים היא העובדה כי השותף יודע לשווק דרך האינטרנט, אם זה דרך אתרי מאמרים ( אשר מאשרים לך לפרסם דרכם), גוגל פייסבוק או כל דרך אחרת.
    אני לא יכול לומר לך מה מודל התמחור הכי רווחי מכוון שזה מאוד תלוי בפעילות השותף, 90% מהקמפיינים שלנו הנם קמפיינים מגמלים על פי לידים ( CPL), כך לרוב גם שותפים מעדיפים לקדם את הקמפיינים, קמפיינים של תיירות אשר מתגמלים על פי מכירות ( CPA" CPS) גם מאוד רווחים במיוחד בתקופה זאת של העונה אבל כאשר המדיה מאימה לכך ( אתרי תיירות, קידום דרך גוגל).

אשמח שנימצא יחד את סוגי הקמפיינים המתאימים לך לקידום, צור איתי קשר במייל liran@wesell.co.il.

המשך חוה"מ נעים שבת שלום וחג שמח,

לירן

+ הגב לאשכול זה