פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: תגרום תבנית של וורדפרס

משתמש מתקדם ofirarie80 is on a distinguished road

תגרום תבנית של וורדפרס

שלום, יש לי 3 שאלות בנושא יישור תבניות פרימיום:

1. כמה אמור לעלות לתרגם תבנית פרימיום ? כגון זאת - http://themeforest.net/item/udesign-...s-theme/253220 או זאת - http://themeforest.net/item/moderniz...dpress/1264247 ?

2. כשאני רוכש תבנית, לדוגמא אלה ששמתי למעלה, האם אני יכול להשתמש בהם על כמה אתרים ש/אני רוצה או על אחד ?

3. האם זה קל ללמוד ליישר תבנית בעצמך ? מה זה דורש בעיקרון ?

אשמח לכמה שיותר תגובות ואשמח אם הם יהיו קונקרטיות, כלומר מספרים ופחות משפטים כלליים, זה בסדר, אני לא תופס על שום מילה

תודה מראש !

אופיר.

משתמש מתקדם eli is on a distinguished road
    לתרגם תבנית עולה כ 1000 ש"ח תלוי בסוג התבנית ובכמות סוגי העמודים שהיא מכילה
    כשאתה רוכש תבנית את יכול להשתמש בה רק לאתר אחד בלבד, זה מופיע בתנאי רכישה. (במקרה של themeforest)
    האם זה קל? תלוי ברמת הידע שלך, צריך לדעת CSS HTML וקצת PHP

אם אתה יודע HTML ןCSS אתה אמור להסתדר, בסה"כ מדובר על אלו, אולי PHP בקטנה (לא תמיד), אם אין לך הבנה בשפות האלו אל תנסה לבד, אם אתה מעוניין ללמוד בשביל להרחיב את הידע, קח בחשבון שאתה יכול להסתבך עם הגדרות עיצוב בעיייתיות.
    אם אין לך הבנה, אני הייתי ממליץ לך בחום לקחת מישהו שייעשה לך את זה. (אם תשקיע את השעות האלו במשהו שאתה מבין בו, זה יהיה הרבה יותר יעיל)
    העלות היא לפי זמן עבודה של HTMLיסט, X זמן העבודה שיידרש ליישר את התבנית
    יש תבניות שדורשות יותר עבודה .
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    עניין נוסף כאן הוא היעילות , כלומר אם רופא מומחה ולא משנה כמה הוא חכם יתחיל ללמוד ליישר תבנית במקום לקבל עוד 10 לקוחות אז הוא הפסיד כסף
    יש תבניות שהן יותר בעייתיות אבל רוב התבניות צריכות להיות יחסית פשוטות ! התבניות הפרמיות עם ההמון אפשריות יכולות להיות די יקרות.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

משתמש "קל" Israad is on a distinguished road
    ללמוד לתרגם לבד תבניות וורדפרס זה מתנה, מספיק שתרגמת תבנית אחת ותדע להתמודד עם זה גם בפעמים הבאות.
    כדאי לך לנסות לבד, יש אלפי סרטונים ומדריכים זה פשוט מאוד.

משתמש מתקדם katam is on a distinguished road
    אני מסכים עם המגיב שלפני, ברגע שאתה מתרגם תבנית אחת אתה תבין איך זה עובד לכולן.
    אם אתה רוצה ללכת רחוק וגם לתרגם את ה THEME OPTIONS אתה צריך לדעת קצת PHP אבל בגדול זה דבר שהוא אפשרי לגמרי ללמוד לבד.
    רק הערה אחת יש לי אליך. לא הייתי ממליץ לך ללכת על D-DESIGN בגלל שהתבנית לא רספונסיבית. כיום ניתן לרכוש תבניות שעובדות על כל מכשיר (מכשיר נייד, טאבלט וכו).

אם תרצה לתרגם תבניות - אני ממליץ בלב שלם על - מיכאל רוזנבליט.
    http://www.michaelzait.com
    * מחירים נוחים יחסית מהמקובל.

+ הגב לאשכול זה