פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך סך הכל של 15

אשכול: Writing פרסום והפצת מאמרים - אתר מאמרים חדש!

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road

Wink Writing פרסום והפצת מאמרים - אתר מאמרים חדש!

שלום לכל חברי הפורום,

במהלך השבועות האחרונים עבדנו לא מעט על הקמת אתר מאמרים חדש. הצורך באתר כזה נבע ממספר דברים שהפריעו לנו באתרי המאמרים השונים. אנחנו כחברה העוסקת בקידום אתרים מאמינים שפרסום מאמרים באתרי מאמרים ובכלל באינטרנט זהו חלק חשוב בתהליך הקידום, אך צריך גם להקפיד לעשות את זה נכון.

בניגוד לאתרי המאמרים השונים, האתר שם דגש על כותב המאמרים ועל המאמרים עצמם. ניתן להתרשם מכך לאחר הרישום לאתר.

www.Writing.co.il

* אשמח אם תרשמו ותפרסמו מאמרים.
    * במידה ויש לכם הצעות או הערות לשיפור - אעריך מאוד אם תכתבו כאן או בפרטי.
    * המאמרים מאושרים תוך 24 שעות - יש מישהי שמתעסקת בעיקר בנושא הזה.

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    לא ממש ברור מה בדיוק שונה כאן.
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

נראה אתר מרשים ואיכותי.
    כל הכבוד על ההשקעה והמון בהצלחה!
    כתיבה שיווקית יכולה להכפיל את היקף המכירות של העסק.
    שירותי כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, אתרי מאמרים, בלוגים, ניוזלטרים ועוד.

ציטוט פורסם במקור על ידי drdiet צפה בהודעה
    לא ממש ברור מה בדיוק שונה כאן.
    אם יש לך לקוחות או אתרים שאתה מקדם, ואתה נוהג להיעזר באתרי מאמרים, אני ממליץ לך להרשם ולהתנסות במערכת. מי שעובד עם אתרי מאמרים יראה מיד שפרסום המאמר יותר נוח, שאין פרסומות שחולבות כל צפיה וכל זמן גלישה אפשרי (וזה גם ההזדמנות לרשום את זה - באתר הזה לעולם לא יהיה פרסומות בסגנון של פופ אפים וקטעי וידיאו קופצים).

מעבר לזה - אתה יכול לחבר את חשבון הגוגל שלך, לקבל פניות מדף הפרופיל שלך שאם תבנה אותו כמו שצריך הוא יסייע למיתוג שלך (במידה וזה רלוונטי לך).

* אין פה משהו חדשני בטירוף - רק בנייה נכונה ויעילה יותר תוך ניצול חסרונות בסיסיים מהניסיון שלנו בעבודה מול אתרי מאמרים. גם זמן האישור הוא פרמטר חשוב כאן, באתרים אחרים אנחנו צריכים לחכות במקרה הטוב יומיים ובמקרה אחר גם 7-9 ימים. מי שעובד לפי לו"ז מסויים, זה יכול לתקוע ולשבש את הלו"ז.

* דבר אחרון - אני לא יודע מה איתכם, אבל לי כן חשוב שהמאמרים שאנחנו מפרסמים יקבלו חשיפה ראויה - באתר הרבה יותר נעים לקרוא את המאמרים ותתפלא - אנשים קוראים את המאמרים האלו.

כל הכבוד, נראה מושקע. בהצלחה!

תודה למפרגנים. אשמח לשמוע עוד דעות - חשוב לי לשמוע עוד דעות\ביקורות\הערות. האתר יופץ מחוץ לפורום בשבוע הבא ולכן זה יעזור לנו מאוד לשמוע עוד הצעות ורעיונות במידה וקיימים כאלה.

טל.

משתמש מתקדם didi tgy is on a distinguished road הסמל האישי שלdidi tgy
    ממש נוח בעין ואני מסכים שישנו הבדל בין אתר מלא בתכולה מרגיזה של פרסומות ופופ-אפים לבין חלק ונקי,
    אני כבר נרשמתי ואפילו האיזור האישי של כל כותב נוח וכולל טופס פנייה נחמד .

הערה קטנה : אני מבין שאתם רק בהרצה אבל צריך לערוך מאמרים במהירות שיא ( בייחוד בהתחלה ) ולהעלות את המאמרים מהר מהקיים, אחרת ישר עולות האופציות הותיקות יותר כתחליף .

נראה מצוין.

בעיה קטנה, כשאני מנסה לקרוא מאמר, האיזור של הקבוצת פייסבוק עולה לי על התוכן של המאמר.
    אני משתמש בספארי 5.1.6 על מק.
    אם תרצה אני אשלח לך תמונה.

ציטוט פורסם במקור על ידי didi tgy צפה בהודעה
    ממש נוח בעין ואני מסכים שישנו הבדל בין אתר מלא בתכולה מרגיזה של פרסומות ופופ-אפים לבין חלק ונקי,
    אני כבר נרשמתי ואפילו האיזור האישי של כל כותב נוח וכולל טופס פנייה נחמד .

הערה קטנה : אני מבין שאתם רק בהרצה אבל צריך לערוך מאמרים במהירות שיא ( בייחוד בהתחלה ) ולהעלות את המאמרים מהר מהקיים, אחרת ישר עולות האופציות הותיקות יותר כתחליף .
    שלום דוד, תודה על הפידבק. המאמרים אושרו. כל המאמרים נקראים בקפדנות ונערכים "בקטנה" כדי שהמאמרים גם יוצגו בצורה נעימה וקריאה. הן מבחינת כותרות והן מבחינת התוכן - הדגשות, פסקאות וכו'. במידה ויש לאחד הכותבים הערות או בקשות מיוחדות, תמיד ניתן ליצור איתנו קשר ואנחנו נטפל בכל פנייה בהקדם האפשרי.

ציטוט פורסם במקור על ידי אסף צפה בהודעה
    נראה מצוין.

בעיה קטנה, כשאני מנסה לקרוא מאמר, האיזור של הקבוצת פייסבוק עולה לי על התוכן של המאמר.
    אני משתמש בספארי 5.1.6 על מק.
    אם תרצה אני אשלח לך תמונה.
    היי אסף, תודה רבה!
    יעזור לי מאוד אם תוכל לשלוח לי צילום מסך, כדי שאוכל להבין בדיוק איך זה נראה.

טל, נשלח בפרטי.

משתמש מתמיד site-il is on a distinguished road הסמל האישי שלsite-il
    מניסיוני, אתר מאמרים רבים מעלים כמעט כל מאמר, גם מאמרי זבל. כאן ניתן לראות בהחלט מאמרים מקצועיים במיוחד, שבאמת מכילים מידע שימושי ויעיל. לדעתי זה יימשך כך גם בהמשך והאתר יקבל ערך מוסף.

החיבור על גוגל + מעולה, אני מההתחלה חיפשתי את הנקודה הזו ובהרשמה מצאתי אותה. ניתן ליצור כך בהחלט מאגר מאמרים מקצועי בין אם זה באתר הנ"ל ובין אם באתרים אחרים שבבעלותי ברשת, מה שמאוד מקל ועוזר.

האתר מרשים מאוד, נראה מעולה, נוח וקריא, וזה מאוד חשוב עבור המאמרים.

מאוד אהבתי, אני התחלתי להשתמש ולפי ההרגשה עד עכשיו הוא עדיף על פני שאר ההצעות בשוק בצורה ברורה!

בהצלחה!

משתמש מתמיד Qwais is on a distinguished road
    אהבתי מאוד, נראה נוח ומקצועי.
    קוואיס הוסטינג - אחסון אתרים מקצועי בישראל.
    שרתים וירטואלים מנוהלים במחירים מפתיעים רק בקוואיס הוסטינג.

טל קודם כל נפתח ב-בהצלחה

האתר אמנם מאוד אסתטי, פונקציונאלי ונעים, אבל לא מצאתי בו ייתרון על פני אתרי המאמרים האחרים שקיימים (אם אני לא טועה באחד הפוסטים הבטחת לנו הפתעה)
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

משתמש "קל" didako is on a distinguished road
    אתר יפה, וכתובת נדירה...
    באמת הגיע הזמן שיקום אתר מאמרים חדש ורציני שיוסיף קצת תחרות
    שיהיה בהצלחה

+ הגב לאשכול זה