פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך סך הכל של 14

אשכול: אדסנס ויוטיוב, סיפור של אהבה מרירה

אדסנס ויוטיוב, סיפור של אהבה מרירה

שלום לכולם,
    אני חדש פה בפורום וכבר יש לי שאלה בוערת.

יש לי חשבון יו-טיוב עם בערך 60,000 צפיות (מקווה לגדול).
    אושרתי לפני כשלושה שבועות על ידי אדסנס בשביל לקבל עמלה על הקלקות של פרסומות בקליפים שלי.

עם זאת, הקליפ הכי פופלארי שלי, האלו האלו מאמי, לא קיבל אישור, ונתבקשתי למסור יותר פרטים לגביו.

כתבתי לאדסנס חזרה שהקליפ הוא קליפ פארודיה לשיר קיים, ושלמיטב ידיעתי מותר לעשות פארודיה על שיר במידה והפלייבק לא נלקח מהזמר עצמו (הלחנו אותו בעצמנו).

עברו כבר כמה שבועות מאז שכתבתי לאדסנס, ואני רואה שהקליפ עדיין נמצא תחת בדיקה חוזרת.

למישהו יש איזו עצה איך אוכל לגרום לאישור הקליפ, וכמה זמן זה עשוי לקחת?

תודה מראש,
    עומר

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    אולי כדאי לך לבדוק את חוקי השימוש ההוגן האמריקאי. יו-טיוב מאוד מקפידים על דברים כאלו.

לי למשל יש כמה סרטונים עם עשרות אלפי צפיות ,אבל אני לא יכול להשתמש בהם לאדסנס בגלל שמדובר בקטעים ממשחקים.
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

משתמש "קל" Quick is on a distinguished road
    מאוד מסקרן אותי לדעת, האדסנס של יוטיוב הוא תגמול פייר צפייה? או פייר קליק כמו תמיד?

פר קליק.

מה שכן, למי שבאמת יש לו מאות אלפי צפיות, יכול להגיש מועמדות לההפך לפרטנר של יו-טיוב, ואז הוא יכול להתחיל לקבל כסף לפי צפיות...

ואגב,
    זה מאוד אירוני, כי את הקליפ השני שעשיתי, פארודיה של השיר לוקה פיפול, הם כן אישרו בלי בעיות, למרות שכל הקליפ מכיל את הפארודיה, ללא קטעי דיבור.

בסוף כנראה הכל פוליטיקה.
    הזכויות על ליידי גאגא של Vevo אזה כנראה יו-טיוב שומרים עליהם יותר בקנאות.
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

ציטוט פורסם במקור על ידי etay2k צפה בהודעה
    אולי כדאי לך לבדוק את חוקי השימוש ההוגן האמריקאי. יו-טיוב מאוד מקפידים על דברים כאלו.

לי למשל יש כמה סרטונים עם עשרות אלפי צפיות ,אבל אני לא יכול להשתמש בהם לאדסנס בגלל שמדובר בקטעים ממשחקים.
    לא רק שמותר להפעיל מוניטיזציה על קטעים ממשחקים, יש מאות ערוצי יוטוב שמרוויחים משכורת מזה.

העצה שאני יכול לתת לך היא לכבות את המוניטיזציה של מה שלא אושר, ולאחר מכן להפעיל אותה מחדש - זה ישלח אותה מחדש לאישור. זה קרה אצלי לחלק מהסרטונים, ואחרי כמה חודשים שלא היה שינוי במצבם, עשיתי זאת וקבלתי תשובה (היא הייתה שלילית, אבל גם זה משהו).

ציטוט פורסם במקור על ידי Icel צפה בהודעה
    לא רק שמותר להפעיל מוניטיזציה על קטעים ממשחקים, יש מאות ערוצי יוטוב שמרוויחים משכורת מזה.

העצה שאני יכול לתת לך היא לכבות את המוניטיזציה של מה שלא אושר, ולאחר מכן להפעיל אותה מחדש - זה ישלח אותה מחדש לאישור. זה קרה אצלי לחלק מהסרטונים, ואחרי כמה חודשים שלא היה שינוי במצבם, עשיתי זאת וקבלתי תשובה (היא הייתה שלילית, אבל גם זה משהו).
    חחח טוב נו, אני מניח שגם תשובה שלילית זה משהו.. אני אנסה לברר איך מכבים את המוניטיזציה, ואם אני לא מוצא אני אחזור ואציק לך.

תודה!

זה לא משהו שיכול לגרום להם לחסום אותי, נכון?

אממ... לא עד כמה שאני יודע.

אני עובד עם יוטוב כמה חודשים ובינתיים הכל עבד כמו שצריך - חלק מהסרטונים הרשו לי להפעיל מונטיזציה, חלק לא - לפעמים בלי סיבה ברורה ממש (כלומר, סרטונים שונים בעלי תוכן דומה, מאותה הסדרה, חלקם קבלו אישור וחלקם לא).

המצב היחיד בו "הצקתי" להם זה כאשר לא קבלתי תשובה חד משמעית. לא המשכתי להציק להם אחרי שאמרו "לא".

ציטוט פורסם במקור על ידי Icel צפה בהודעה
    העצה שאני יכול לתת לך היא לכבות את המוניטיזציה של מה שלא אושר, ולאחר מכן להפעיל אותה מחדש - זה ישלח אותה מחדש לאישור.
    טוב, תקשיב,
    אני הייתי סקפטי, אבל זה עבד!

כיביתי והדלקתי את הבקשה למונוטריזציה, והפלא ופלא - הם אישור את הסרטון!

אז תודה רבה רבה רבה על העצה, ומי ייתן וכל שאר הסרטון שאעלה בעתיד גם יאושרו ככה.

תודה!

אם כבר הצלחתם לעזור לי עם הבעיה שלי,

למישהו יש איזו עצה/טיפ איך אפשר להכניס עוד צפיות בסרטונים שלי?
    (אני מתכוון, כמובן, לדרכים שנחשבות לגיטימיות בעיני אדסנס)

תודה מראש!

להמשיך ליצור עוד ועוד ועוד תוכן.

האמת היא שאני הולך לשחרר קליפ חדש מאוד בקרוב,
    דובר אנגלית עם פוטנציאל להפוך לויראלי.

מה אני רוצה לדעת זה איך לתת לקליפ החדש 'קיק' התחלתי כדי שיתחיל להתגלגל.
    באיזה אתרים כדאי לפרסם?
    איזה פורומים פופולארים מתעניינים בסרטוני פארודיה?

שאלות כאלה...

+ הגב לאשכול זה