פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: עזרה| אחסון אתר בארץ + דומיין

משתמש "קל" Zebra is on a distinguished road

Cool עזרה| אחסון אתר בארץ + דומיין

שלום,
    אני מתחיל בתחום קידום אתרים ולכן אני רוצה לבנות לעצמי אתר אותו אני יוכל לקדם וללמוד את התחום טוב יותר דרך ההתנסות. כי אין דבר שאפשר ללמוד טוב יותר מאשר דרך הידיים שלנו והעבודה הקשה.
    אני מעוניין באחסון בארץ כיוון שהבנתי כי אתר שמאוחסן בארץ ישפר את מהירות האתר.
    את הדומיין אני יעשה co.il ולא משהו אחר.

אגב, את האתר אני יבנה על ידי וורדפרס.

השאלות שלי הן כאלו:
    1. איזה חברת אחסון היא מומלצת בשבילי?
    2. איפה אני יכול לרשום דומיין?
    3. מה הבדל בין לינוקס לחולנות? ומה אני צריך או מה מומלץ לי?

תודה רבה, וחג שמח!

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    אחת התכונות החשובות של מקדם אתרים היא היכולת לאתר מידע ברשת האינטרנט. לכל השאלות שלך יש אינסוף מאמרים ומדריכים, וגם כאן בפורום השאלות נשאלו לא פעם. אני ממליץ לך לחפש ולחקור כאן ובגוגל. אתה תמצא מענה לכל השאלות שלך ותשובות לשאלות שלא העלת על דעתך לשאול אך חשוב מאוד שתדע. תחפש תחילה מאמרים על קניית דומיין ישראלי, התקנת מערכת וורדפרס (כדי שתבין מה הדרישות).

בהצלחה.

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    אחת התכונות החשובות של מקדם אתרים היא היכולת לאתר מידע ברשת האינטרנט. לכל השאלות שלך יש אינסוף מאמרים ומדריכים, וגם כאן בפורום השאלות נשאלו לא פעם. אני ממליץ לך לחפש ולחקור כאן ובגוגל. אתה תמצא מענה לכל השאלות שלך ותשובות לשאלות שלא העלת על דעתך לשאול אך חשוב מאוד שתדע. תחפש תחילה מאמרים על קניית דומיין ישראלי, התקנת מערכת וורדפרס (כדי שתבין מה הדרישות).

בהצלחה.
    קודם כל, אני קראתי אודות השאלות שלי עוד לפני שכתבתי אותן, הדבר היחיד שלא קראתי הוא על דרישות המערכת של התקנת מערכת הוורדפרס (שעכשיו בדקתי עליה בשנייה).
    לא רק שקראתי מאמרים על הוורדפרס אלא גם התקנתי אחד על שרת חינמי כדי להתנסות.
    עכשיו אני יודע שאני צריך שרת לינוקס.

אגב, אפשר לענות ככה על כל אשכול שנפתח פה בפורום, תמיד יש מידע באינטרנט על הכל פשוט צריך לחפש. אני רציתי לשמוע את עצותיכם איזה אחסון מומלץ מניסיון ואיזה דומיין?

נ.ב. תודה רבה על העזרה טל.
    **עזרה** - מחפש מישהו שכן יכול להמליץ לי על אחסון מנסיון שלו!
    נערך לאחרונה על ידי Zebra, 04/10/2012 בשעה 16:23

אני ושאר המשתמשים הוותיקים פה עונים כל הזמן (ושמחים לעשות זאת) על אלפי שאלות בכל שנה. כמעט על כל שאלה אפשר להגיד "לך חפש" אבל יש שאלות שהן בסיסיות ביותר שאם לא תקרא ברשת יהיה לך מאוד קשה להבין כיצד לקבל החלטות ולהבין מה עומד מאחוריהן.

המלצנו עשרות פעמים על חברות אחסון אתרים בפורום אחסון אתרים כאן, תכנס לפורום ותדפדף בדפים הראשונים ותמצא. מאיפה לקנות דומיין תריץ חיפוש בגוגל. אין יותר מידי בחירות. אני אישית קונה מחברת LIVEDNS. ובקשר לשאלה השלישית - אני שמח שמצאת תשובה.

אני ושאר המשתמשים הוותיקים פה עונים כל הזמן (ושמחים לעשות זאת) על אלפי שאלות בכל שנה. כמעט על כל שאלה אפשר להגיד "לך חפש" אבל יש שאלות שהן בסיסיות ביותר שאם לא תקרא ברשת יהיה לך מאוד קשה להבין כיצד לקבל החלטות ולהבין מה עומד מאחוריהן.

המלצנו עשרות פעמים על חברות אחסון אתרים בפורום אחסון אתרים כאן, תכנס לפורום ותדפדף בדפים הראשונים ותמצא. מאיפה לקנות דומיין תריץ חיפוש בגוגל. אין יותר מידי בחירות. אני אישית קונה מחברת LIVEDNS. ובקשר לשאלה השלישית - אני שמח שמצאת תשובה.
    תודה רבה על ההענות המהירה.

אני די מתלבט בין 5 חברות: SPD, אינטרויז'ן, טיפטיפ, LOGATE ו-RAID.
    איך אני יודע איזה מהם לקחת? ואגב אני לוקח את החבילה הכי פשוטה שיש.
    נערך לאחרונה על ידי Zebra, 04/10/2012 בשעה 17:19

מניסיון שלי - או SPD או RAID. שניהן טובות, עם יתרון ל-SPD (אך המחיר מעט יותר יקר)

מניסיון שלי - או SPD או RAID. שניהן טובות, עם יתרון ל-SPD (אך המחיר מעט יותר יקר)
    חחחחח הייתי חסר סבלנות.. לא ציפיתי שיענו לי מהר אז כבר רכשתי ב-RAID לפני שהגבת.

תודה רבה על כל העזרה טל!

משתמש "קל" SeoNoam is on a distinguished road
    עשית עסקה טובה כי רייד חברה מאוד טובה.

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה