פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: פינגווין וקישורי פוטר

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים

פינגווין וקישורי פוטר

נכון שקצת דשו בזה אבל רק בשביל להבין יותר טוב אנשים אומרים שזה הקישור הכי מלאכותי ושגוגל לא אוהב את זה
    אבל למעשה כמעט כל אדם שעובד בתחום או מקדם שם קישור פוטר בתור חתימה ולא מחייב במטרת קידום אלא יותר בקטע שידעו מי עשה את האתר בשביל השם
    אז מה רע בזה
    אולי אני תמים אבל רוצה לדעת מה דעתכם בעניין
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

משתמש כבד nadavben אינו מוערך במערכת הפורומים
    לדעתי זה תלוי בפרופיל הקישורים הכללי של כל אתר ואתר.
    פוטר זה לא דבר בעייתי כשלעצמו, אך הוא מכיל רכיב של "חוסר טבעיות". ואם מרבית הקישורים אל אתר הם קישורי פוטר אז הוא יכול לרדת בדירוג.

נדב אני יכול לתת פה כמה דוגמאות של אתרים בתחום של קידום אתרים שכל מה שהם מקבלים הם קישורי פוטר
    אתה רוצה שאשלח לך לפרטי מטעמי צנעת הפרט

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    למזלינו (או לצערינו) גוגל ישראל איטי בעדכון שלו וכרגע קישורי פוטר במגוון תחומים שהתנסיתי בהם בתקופה האחרונה (או קישורי בלוגרול בוורדפרס) בהחלט עושים עבודה מעולה. כמובן שעם הזמן גם גוגל ישראל יקשיח את עמדותיו בנושא, נכון שזה קישור לא טבעי ולא בטוח שמכל אתר לכל אתר הוא יעזור , אבל אם זה בתחום שלך והאתר עם TRUST זה לא אמור להזיק, אלא להיפך. (זאת דעתי)

משתמש "קל" vova2211 is on a distinguished road
    לפי סטטיסתיקה שיש ל buksa.co.il , קישורי פוטר עובדים בדיוק כמו קישורי צד . הבעיה היחידה של שניהם , זה שהם לא יושבים בתוך טקסט סובב רלוונטי , להבדיל מקישורי מרכז שיושבים בתוך כתבות .
    קישורים שיושבים בתוך הטקסט , כאילו באמצע הכתבה , הרבה יותר תורמים . שוב , הכל נתונים אמפירים של אלפי קישורים .
    ולדי

אוליי גוגל מבין את המשמעות של קישורי פוטר ופשוט לא נותן להם שום חשיבות? האם יש מקום בעולם שקישורי פוטר לא מקובלים? אפילו בוורדפרס יש קישורי פוטר של וורדפרס ומי הוא היצרן של וורדפרס??
    BLOO בניית אתרים,קידום אתרים וכתיבת מאמרים מקצועיים באינטרנט.

לא מבין למה קישורי פוטר לא מקובלים, אמן שיוצר יצירה שם חתימה שלו עליה למה לנו אסור לשים חתימה שבנינו את האתר
    נראה לי הכי טבעי בעולם שיהיה חתימה של מי שבנה את האתר או קידם (טוב נו אולי קידם יש פה איזה ניגוד)

אפילו בויקיפדיה יש קישורי פוטר לאתרים אחרים שלהם
    לא רואה פסול בזה אני חושב שהדגש העיקרי פה הוא לכיוון המון קישורי פוטר מאתרים שלא קשורים לדוגמא אתר של תחתוני נשים נותן קישור פוטר לדלתות מעבר לרלונטיות יש גם אקט של חוצפה פה

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    דווקא אני חוויתי ירידה באתר שרוב הקישורים אליו היו קישורי פוטר.

אתה יכול לקרוא על זה עוד פה :

http://www.seoforums.co.il/blogpost.php?id=364

מסכים עם vova - לדעתי הבעיה עם קישורי פוטר שהם מחוץ לקונטקסט או שיש לידם קישורים שהם מחוץ לקונטקסט. גוגל נתנו דוגמה לאתר שתוקע מילות מפתח שלא קשורות לשאר הטקסט. למה שזה לא יהיה אותו דבר עם קישורים?
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

+ הגב לאשכול זה