פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך סך הכל של 9

אשכול: איך מקדמים בכלל מילות מפתח? הדרכים הנכונות

משתמש "קל" Zebra is on a distinguished road

Thumbs up איך מקדמים בכלל מילות מפתח? הדרכים הנכונות

אני די מתחיל, קראתי חומר והרבה מידע.
    עשיתי לאתר שלי מחקר מילות מפתח או איך שקוראים לזה מחקר ביטויי מפתח ועדיין לא הבנתי איך אני מקדם את האתר שלי ספציפית לביטויי מסויים?

מה הם הדרכים לעשות זאת?

תודה רבה לעוזרים.
    אגב, חג שמח ושנה טובה.

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    איפה קראת חומר? מה למדת?
    השאלה שלך מאוד בסיסית ואם קראת המון מידע בנושא, אתה אמור לענות על השאלות שלך. אם יש לך שאלות יותר ספציפיות אשמח לנסות לעזור. אבל לא ניתן לענות על השאלות ששאלת, אתה בעצם שואל איך לקדם אתר וזו שאלה מאוד כללית.

ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    איפה קראת חומר? מה למדת?
    השאלה שלך מאוד בסיסית ואם קראת המון מידע בנושא, אתה אמור לענות על השאלות שלך. אם יש לך שאלות יותר ספציפיות אשמח לנסות לעזור. אבל לא ניתן לענות על השאלות ששאלת, אתה בעצם שואל איך לקדם אתר וזו שאלה מאוד כללית.
    קראתי בכמה וכמה מקומות.
    אני יגיד לך איפה אני יודע שאפשר לפזר לינקים: בלוגים, פורומים, החלפת קישורים (דו כיוונית וחד), רשתות חברתיות, מיני בלוגים כמו טוויטר, אתרי מאמרים ועוד.
    אני לא יודע איך לפזר את הלינקים.. כלומר, פשוט לפזר אותם ואז גוגל ידע באיזה מילים אני חזק לפי האתר שלי?
    או לפזר את הלינקים ככה: ביטויי המפתח הוא "אוטובוסים מעופפים" אז לפרסם את הקישור כך.. אוטובוסים מעופפים ?

מקווה שהבנת אותי..

יש לי עוד 2 שאלות:
    * האם פרסום מאמרים באתרי מאמרים הוא מהווה קישורים טובים או שזה כבר נחלש?
    * בעניין הפורומים, צריך להגיב בפורומים שקרובים לנושא האתר?

תוודה רבה.
    נערך לאחרונה על ידי Zebra, 13/09/2012 בשעה 16:56

על מנת שתוכל לקדם ביטוי מסויים התוכן באתר שלך צריך להתאים לאותו ביטוי. דבר שני מטא טגים באתר שלך שהם בעצם מודיעים לגוגל שבאותו עמוד מדובר בביטוי הזה.
    ודבר אחרון צריך לינקים של אתרים אחרים שמכוונים לאתר שלך באותו הביטוי שאתה רוצה לקדם.
    BLOO בניית אתרים,קידום אתרים וכתיבת מאמרים מקצועיים באינטרנט.

ציטוט פורסם במקור על ידי talazari צפה בהודעה
    על מנת שתוכל לקדם ביטוי מסויים התוכן באתר שלך צריך להתאים לאותו ביטוי. דבר שני מטא טגים באתר שלך שהם בעצם מודיעים לגוגל שבאותו עמוד מדובר בביטוי הזה.
    ודבר אחרון צריך לינקים של אתרים אחרים שמכוונים לאתר שלך באותו הביטוי שאתה רוצה לקדם.
    תודה רבה!
    חג שמח, ידידי

משתמש "קל" yossi yagudaiv is on a distinguished road
    ''Zebra'' - קידום אתרים אורגני מתחלק ל -2 :

1) on page seo - קידום אתרים המתבסס על איך שהאתר שלך בנוי לפי דרישות גוגל (המנוע חיפוש העיקרי שממנו תרצה לקבל את כל התנועה), הן באיך שאתה עובד עם המילת מפתח/מילות מפחת (אני אישית בונה אתרי מילת מפתח ובונה על ה lsi) והן איך שאתה בונה את האתר המותאם כביכול לפי הקריטריונים של גוגל לגולש שרוצה שיהיה לו נעים בעיניים ושהכל יהיה נגיש !

2) off-page seo - קידום אתרים המתבסס על backlinks - לינקים ממקומות שונים ברחבי הרשת (מומלץ עם pr גבוהה) המופנים לאתר המרכזי שלך שאיתו אתה מתחרה על המילת מפתח/מילות מפתח שלך.

טיפים:

- מומלץ שהנושאים עליהם תרשום באתר המרכזי יהיו עם lsi keywords - גוגל מתה עליהם !

- מומלץ שהלינק החיצוני שפונה אל האתר שלך יהיה בצורת היפר לינק המכיל את המילת מפתח של האתר המרכזי שאליו אתה בעצם מכוון !

- אני יכול לדבר על זה שעות.....

ציטוט פורסם במקור על ידי talazari צפה בהודעה
    זברה קח את הכתוב בציטוט מעלה בערבון מוגבל, זה נכון באופן חלקי מאוד.
    זה דבר נכון לעדכן TITLE, DESCRIPTION אולם גוגל יידע מה התוכן המדובר בדף גם בלעדיהם, המינימום הכרחי הוא הTITLE, התיאור הוא פחות חשוב ורצוי להשקיע בו בדפי מטרה שאותם אתה רוצה לקדם ולא בכל הדפים באתר.
    KEYWORDS ממש לא צריך לעדכן בשביל גוגל אולם מנועי חיפוש אחרים עדיין משתמשים בתגית הזו לניתוח הדף (גם אצלהם ההשפעה היא מינורית יחסית לפרמטרים אחרים).

קישורים ממקורות חיצוניים צריכים לכלול את מילות המפתח שאתה רוצה לקדם באחזוים מסויימים, אסור בשופ פנים ואופן שכל הקישורים יהיו אם אותן מילים, צריך להשתמש בביטויים ארוכי זנב, הטיות של המילים המקוריות וחשוב גם להכליל את שם האתר (דומיין).
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

משתמש "קל" blogPRO is on a distinguished road
    אוקיי מדריך מהיר מאוד -->
    אתה צריך לכלול את הביטוי שלך באתר כך שגוגל ידע לקשר ביניכם.
    צור מאמר עם 600 מילים בערך וכלול את מילת המפתח שלך בתג הטייטל, בכותרת של העמוד ובפסקאות השונות.
    לאחר מכן צור לעצמך מספק קישורים עם אנקור טקסט הקשור למילת המפתח וזהו אתה מוכן לצאת לדרך.

הרעיון שמוצג כאן הוא בסיסי ביותר ואם ברצונך להתברג גם במילות מפתח תחרותיות יותר תצטרך להתאמץ הרבה יותר.

בהצלחה.

משתמש מתמיד gil_y7 is on a distinguished road
    בתור כותב תוכן ובעל אתרים לא מעטים ברשת אני יכול להגיד שאני לא שם על מילות מפתח.
    גוגל מחזיקה בכמה וכמה בוגרי תואר ראשון ושני ב"בלשנות" (אני מכיר כמה מהם). אלו אנשים שחקירת השפה והבנת הנקרא הם שגרת חייהם. הם הביאו לשכלול של גוגל לדעת לקרוא "בין השורות" ולשייך כל טקסט לביטויים המתאימים לו ביותר.
    כך אתר שלי הגיע גבוה בביטוי שלא חלמתי עליו בכלל ובסופו של יום הניב המון תנועה דרך קידום אורגני בגוגל כשמילת המפתח או ביטוי המפתח (תקרא לזה איך שתרצה) הופיע מעט מאוד פעמים בכל האתר.
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: קישורים יכללו עד שלוש מילים.

+ הגב לאשכול זה