פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: העברת אתר ורדפרס ממקום למקום

העברת אתר ורדפרס ממקום למקום

היי

אני רוצה להעביר את אחד מאתרי הורדפרס שלי מאיחסון אחד לשני

האם יש דרך לבצע את העברה לבדוק שהכל עובד כסדרו ורק לאחר מכן לבצע את שינוי ה DNS

תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי davidzy צפה בהודעה
    היי

אני רוצה להעביר את אחד מאתרי הורדפרס שלי מאיחסון אחד לשני

האם יש דרך לבצע את העברה לבדוק שהכל עובד כסדרו ורק לאחר מכן לבצע את שינוי ה DNS

תודה
    קבל קוד:
    https://github.com/veloper/WordPress-Domain-Changer

אנשי השרת החדש אליו אתה רוצה להעביר את האתר יכולים לספק לך כתובת זמנית ובעזרתה תוכל לבדוק, ובקלות, תקינות האתר.

להעביר אתר וורדפרס משרת לשרת זוהי פעולה שאיננה מסובכת. דורשת קצת התעסקות עם ה DB ועם קובץ הCONFIG

לא צריך שום כתובת מיוחדת.

כל שעלייך לעשות זה להגדיר במחשב שלך את הקובץ HOSTS (המיקום שלו תלוי בWIN שיש לך, גגל ותמצא)
    אתה כותב שם את הדומיין ואת הIP של השרת החדש וזהו, כל פעם שתיכנס לדומיין, תופנה לIP החדש (כדי לבטל את זה יש למחוק ולשמור)
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

תגדיר את הדומיין בשרת החדש ותתקין לו WP דרך CPANEL או FANTASTICO ששם. עכשיו יהיו שני אכסונים שבכל אחד יושב הדומיין. רק אחד מהם זמין לגולשים (הישין)
    תעשה EXPORT דרך לוח הבקרה של WP של האתר. כדאי למחוק קודם תגובות ספאם, פלאגינים מיותרים וכד.
    תמונות שבאתר תשמור במחשב.
    לאחר מכן תשנה DNS לנתוני השרת החדש וברגע שהDNS מתעדכן (ציק צק בחו"ל ויום+ בארץ) תעשה IMPORT לקובץ הגיבוי וזהו.
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

ציטוט פורסם במקור על ידי אופטומטריסט צפה בהודעה
    תגדיר את הדומיין בשרת החדש ותתקין לו WP דרך CPANEL או FANTASTICO ששם. עכשיו יהיו שני אכסונים שבכל אחד יושב הדומיין. רק אחד מהם זמין לגולשים (הישין)
    תעשה EXPORT דרך לוח הבקרה של WP של האתר. כדאי למחוק קודם תגובות ספאם, פלאגינים מיותרים וכד.
    תמונות שבאתר תשמור במחשב.
    לאחר מכן תשנה DNS לנתוני השרת החדש וברגע שהDNS מתעדכן (ציק צק בחו"ל ויום+ בארץ) תעשה IMPORT לקובץ הגיבוי וזהו.
    תודה. את זה אני יודע ועשיתי פעמים רבות

הבעיה שאני רוצה קודם כל לבדוק את האתר ורק אחרי שהכל תקין לשנות את ה DNS

אם יהיו בעיות אחרי עידכון ה DNS זה כבר יהי מאוחר מידי

ציטוט פורסם במקור על ידי davidzy צפה בהודעה
    תודה. את זה אני יודע ועשיתי פעמים רבות

הבעיה שאני רוצה קודם כל לבדוק את האתר ורק אחרי שהכל תקין לשנות את ה DNS

אם יהיו בעיות אחרי עידכון ה DNS זה כבר יהי מאוחר מידי
    מה שכתבתי לך למעלה זה בדיוק מה שאתה צריך, מבלי להסתבך יותר מידי, ניתן לעשות את זה לפני עדכון DNS
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

ציטוט פורסם במקור על ידי vafla22 צפה בהודעה
    מה שכתבתי לך למעלה זה בדיוק מה שאתה צריך, מבלי להסתבך יותר מידי, ניתן לעשות את זה לפני עדכון DNS
    צודק, ניסתי וזה עובד יפה

תודה

+ הגב לאשכול זה