פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך סך הכל של 4

אשכול: תוכן כפול באינדקסים, באיזו תדירות להכניס קישור לאינדקסים, מאילו מוקשים צריך להיזהר

תוכן כפול באינדקסים, באיזו תדירות להכניס קישור לאינדקסים, מאילו מוקשים צריך להיזהר

שלום לכולם,
    אני רוצה להכניס אתר של לקוחה לאינדקסים.
    ויש לי שלוש שאלות:

1.
    האם חשוב שתיאור האתר יהיה שונה בכל אינדקס כדי להימנע מתוכן כפול?

2.
    הבנתי שמומלץ לא ליצור כמות גדולה מדי של קישורים לאתר בזמן קצר. השאלה שלי היא באיזו תכיפות צריך להוסיף קישורים וכמה קישורים ביום? לדוגמא אם יש לי 30 אינדקסים כל כמה זמן להוסיף את האתר לאינדקסים ולכמה אינדקסים לקשר ביום?

3.
    האם יש איזה מוקשים שצריך להיזהר מהם לפני שמוסיפים את האתר לאינדקסים.
    לדוגמא מוקש אפשרי יכול להיות שפרטי האתר ישתנו ובאינדקס לא יהיה עם מי לדבר ולא יהיה ניתן לעדכן פרטים.
    אילו מלכודות עלולות להתגלות ואיך אפשר להתחמק מהן?

המון תודה

פוסט נהדר של טל שמתייחס גם לעיניין האינדקסים:
    http://www.xrumer.co.il/%D7%9C%D7%A6...html#more-2178

משתמש "קל" Mak is on a distinguished road
    לדעתי האישית בלבד ומנסיוני עם אינדקסים:

1. אני דוגל בזה שהתיאור יהיה שונה בכל אינדקס, אם כבר אני משקיע בקישורים ממקומות מסויימים למה לא להשקיע עוד כמה דקות ולקבל את הקישור מתוכן מקורי כביכול

2. מה זה מומלץ? לפי מי? האם זה לפי ניסוי מבוקר? הדעה שלי בעניין היא שאין בעיה שתכניס בחודש הראשון גם 50 קישורים, אולם כן צריך להיזהר לא להכניס בחודש אחד לדוגמה 50 קישורים ובחודש אחרי זה 5 קישורים, עדיף לחלק את זה שתהיה כמות של קישורים שווה חודש בחודשו ושיהיה גידול מתון בכמות הקישורים הנכנסים לדוגמה: חודש ראשון הכנסת 50 קישורים, חודש שני 60 קישורים וכך הלאה, זוהי פעולה טבעית הרי ככל שהאתר קיים יותר זמן סביר להניח שכמות הקישורים שלו תגדל כל הזמן.

3. לא חושב על מוקשים מלבד זה שפתאום האתר יהפוך להיות אתר ספאם או חוות קישורים, וגם אז קישור אחד לא יעניש את האתר אם יש גם הרבה קישורים טובים אחרים, שוב רק האינדקסים לא מספיקים אבל מניסיון הם בהחלט תורמים המון לקידום האתר.

כל מה שכתבתי היא דעתי האישית בלבד כמובן, ואין אמת אחת...כל אחד ומה שעובד לו.

משתמש כבד eitanya אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלeitanya
    דעתי האישית:

1. כן לתיאורים יחודיים.
    2. בהנחה שאת רושמת ידנית ושהאתר בעברית, לא הייתי דואג למספר הרישומים ביום. גם ככה יעבור זמן עד אשר הרישום מאושר. לא הייתי רושם באינדקס בו הופעת הקישור אליך לא מצריכה ביקורת עורכים ואישור.
    3. אין הרבה אינדקסים טובים בישראל בהם הייתי רושם אתר. בטח פחות מ-10. אולי בתחומים מסוימים עוד כמה אינדקסים ורטיקאליים.
    איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
    אשמח להכיר אותך ואת האתגר המרכזי שלך בעסק כדי שאוכל לעזור יותר... מעוניין? מצויין! יעזור לי מאוד אם תוכל להקדיש לי גם 2 דק' מזמנך ולמלא את הסקר הקצרצר הבא

+ הגב לאשכול זה