פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך סך הכל של 9

אשכול: מתקשה יותר ויותר לקדם אתרים ב - "סולו" (משתף)

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים

Question מתקשה יותר ויותר לקדם אתרים ב - "סולו" (משתף)

זה לא סוד שהגעתי לעולם קידום האתרים בעקבות קידום מוצלח יחסית של אתרים שבניתי, אבל ככל שאני נכנס ליותר ויותר פרויקטים, אני מגלה שזה יותר ויותר קשה לקדם אתרים של אחרים באופן עצמאי בלי עובדים מתחתיך (סולו) .

מרבית הלקוחות שהיו לי או יש לי הם לקוחות קטנים, ובדרך כלל מה שקורה זה שאחרי כמה חודשיים של עליה בכניסות, , קצב הגידול לא מספיק להם. החשש שלי הוא שגם אם היה לי יותר כוח עבודה, זה מסוכן לקדם בקצב יותר מהיר על מנת שלא ליצור נזק לאתר בטווח הרחוק. חוץ מזה, יש לקוחות מסוימים שגם 1000 ש"ח זה גבוה מדי בשבילם , ואז אני בכלל לא יכול לעשות בשבילם את המקסימום לחודש.

בעיה אחרת היא שהאתרים שלהם לא מתאימים לקידום או שחלק מהם מתחילים להתווכח איתי לגבי תגי מטה ודורשים אישור שלהם לכל שינוי הכי קטן באתר, מה שכמובן מעכב את תהליך הקידום ומעט אותו עוד יותר.

אשמח לשמוע אם אתם נתקלים בבעיות דומות (במיוחד אלו שעובדים באופן עצמאי או בצוותים קטנים). לאט לאט אני מוצא שאני מעדיף להקים אתרים קטנים ולקדם אותם לבד או להציע שירותי כתיבת תוכן בלי כאב הראש שכרוך בקידום אתרים של אחרים. אם לפני שנה התחושה הזו רק התחילה לדגדג , היום היא יותר מדי חזקה כדי שאני אוכל להתעלם ממנה.

איתי

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    בסופו של יום, מדובר בהיקף ההשקעה, הלמידה והיישום שלך בשטח. בנוסף - כיצד אתה מציג את עצמך בפני הלקוחות ומה הרושם שהם מצליחים לקבל ממך. זה מאוד אינדיבידואלי.

אני חושב שתקציב של 1000 ש"ח הוא תקציב נמוך ולא רציני. לא ניתן לעשות איתו כל כך הרבה וכתוצאה מכך לא ניתן לייצר בו תוצאות לטווח ארוך ואז העתיד של פרוייקטים כאלה הוא להסתיים תוך כמה חודשים. אתה צריך למצוא פרוייקטים רציניים, שבהם צריך לעבוד הרבה הרבה יותר קשה, אבל התמורה גם משתלמת וראויה.

לגבי הפסקה האחרונה שלך - זו השאיפה של רבים מאיתנו. אבל בשביל להגיע להקמת אתרים עצמאיים ריווחיים, צריך לחשוב, להשקיע כסף ולהתכונן להיכשל הרבה.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    לא צריך לקחת כל עבודה. איפה שהתקציב אינו מספיק, פשוט אל תקח את העבודה.

עבודה של 1000 ש"ח, צריכה להיות עם כמות עבודה מתאימה וציפיות מתאימות. תיאום הציפיות מול הלקוח, תמנע בעיות בהמשך.

אני אישית לא ממליץ לקחת אתרים שאינם מתאימים לקידום. אין צורך לקפוץ על כל עבודה.

עדיף לקחת פחות לקוחות, אך לקוחות שיספקו לך את הכלים לעבוד כמו שצריך. לא חסרים לקוחות שרוצים לשלם מעט ולקבל הרבה... שלח אותם למי שמוכן לעבוד בהפסד.

הלקוחות הטובים עוד יגיעו...

משתמש מתמיד painkille5 is on a distinguished road
    פחות לקוחות מסובכים, יותר זמן להתעסק בלקוחות האיכותיים, אלה שעובדים איתך נכון.
    זה לא בהכרח נכון שאלה שמשלמים יותר, הם אלה שכדאי להישאר איתם. יש המון אנשים שברגע שוויתרו על הלקוחות ה"גדולים" שלהם הצליחו לפרוח, כי גילו שבעקיפין כל לקוח כזה דורש יותר מדי התעסקות ומאמץ.

בכל מקרה מסכים עם התגובות הקודמות לגבי תיאום הציפיות זה חשוב לא פחות, ולמרות מה שכתבתי תקציב של אלף שקל הוא נמוך והלקוח צריך להבין זאת.
    רוצים להדפיס כרטיסי ביקור במחירים טובים? עלונים? כל מוצרי הדפוס במחירים הטובים ביותר בדפוס הפסגה - בית דפוס בירושלים.
    מעוניינים להפסיק לעשן? מחפשים סיגריה אלקטרונית מקורית? אצלנו ב SmoCare תמצאו.

ציטוט פורסם במקור על ידי painkille5 צפה בהודעה
    זה לא בהכרח נכון שאלה שמשלמים יותר, הם אלה שכדאי להישאר איתם. יש המון אנשים שברגע שוויתרו על הלקוחות ה"גדולים" שלהם הצליחו לפרוח, כי גילו שבעקיפין כל לקוח כזה דורש יותר מדי התעסקות ומאמץ.
    הנסיון שלי מראה הפוך.
    לקוחות קטנים הרבה יותר דורשים תשומת לב והתעסקות. ההוצאה על SEO יותר כואבת להם בכיס ואין להם הרבה מה לעשות אלא לשבת לך על הראש.
    לקוחות גדולים יותר משחררים.

חברים, לדעתי על לקוחות שמשלמים פחות מ-1000 דולר בחודש ושורדים פחות מחצי שנה אתם מפסידים כסף.
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

תודה על התשובות.

1000 דולר לחודש זה סכום שאני לא מאמין שבעל אתר שרק עלה לאוויר ואין לו גב כלכלי יכול בכלל להרשות לעצמו. במיוחד אם אתם חושבים על אתרים שמתבססים על מכירות, אז יכול להיות שלבנאדם כזה יותר הגיוני לעשות את טבילת האש שלו ב - Adwords...

ושוב, אני מעלה שאלה תאורטית אם מקדם אתרים שעובד על אתר של לקוח רבע או חצי משרה, לא בונה קישורים בקצב מהיר מדי (בהנחה שרוב המקדמים מקדישים יותר זמן לבניית קישורים מאשר תכנים לאתר עצמו)
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    ם אני סבלתי בעברי עם לקוחות כאלה שהיו יושבים על הראש ורוצים לדעת כל צעד
    מה שחשוב לזכור הוא שאתה המקדם של האתר ולא המורה שלהם
    שכרו אותך שתקדם שיתנו לך לקדם רוצים לדעת מה אתה עושה שילמדו קורס מקיף

אני יותר אוהב את אלה שבטוחים שאחרי חודש עבודה האתר לא בעמוד 1 כי אח של דודה שלו שמבין בקידום אמר לו שצריך להוסיף את המילה עוד כמה פעמים.

קח בקלות ותסנן מי שמפריע לך לעבוד כולנו עברנו את זה
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

משתמש כבד nadavben אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני חושב שאם עובדים בצורה שיטתית אז אפשר לקדם גם במחירים יותר נמוכים. 1500 - 2000 זה סביר בהרבה תחומים בישראל.

כפי שטירן אומר: אם הם לא מתקשרים הרבה אז אפשר להשקיע את הכסף בקידום..... אבל בתחילת פרוייקט תמיד צריך לספוג את השאלות והטלפונים.

ספציפית, אני מקדם אתר ממש נישתי ולא הערכתי נכון את מספר הכניסות שאפשר להשיג מגוגל. עכשיו הלקוח קצת כועס עלי למרות שהכניסות ממשיכות לעלות משבוע לשבוע... יש גם בעיה נוספת שה - CTR של העמודים המרכזיים ממש נמוך גם במקרים שהאתר במקום שני ואנחנו חושבים שזה קשור לניסוח של הכותרות ולעובדה שהאתר לא מוכר בתחום שלו (אופנה) ...

בכלי מנהלי האתרים רואים קפיצה בכמה החשיפות בלי קפיצה בכמות הקליקים (למרות שאנשים מחפשים מלא זבל שבכלל לא קשור לאתר כמו "תמונות של דוגמנים" :-) ).

הלקוח טוען שלא השתמשתי בסלנג הנכון לתחום שלו והוא רוצה לשכתב את הכותרות...

נראה מה יהיה ;-).
    נערך לאחרונה על ידי etay2k, 15/08/2012 בשעה 08:06
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

+ הגב לאשכול זה