פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך סך הכל של 43

אשכול: איגוד האינטרנט הישראלי - עדכון

משתמש מתמיד oofir אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי rshlo צפה בהודעה
    טל - לפי מה שאתה אומר אין לנו סיכוי לשנות שום דבר אף פעם. אני לא מסכים איתך. אף אחד לא אמר שזה יהיה קל, אבל אם זה חשוב לך תחשוב איך אתה יכול לעזור. אם תצטרף לאיגוד קהילה חזקה בוודאי שהיא תוכל לשנות אותו.
    אני חבר באיגוד - אבל איזה שינוי לדעתך ניתן לבצע?
    כפי שרשמת אפילו לקבל את רשימת הדומיינים אי אפשר? מדוע? זה סוד מדינה?
    מדוע המחיר שרשמים משלמים עבור רישום דומיין סודי?

אלו דוגמאות המראות מהי המנטליות של האיגוד - גוף ארכאי שמנסה לשמר את הכוח שלו ודווקא הוא שאמור להיות הכי שקוף מסתיר נתונים בסיסיים.
    גם בזבוז הכספים העצום בכל מיני פעילויות מיותרות לא ברור.

אני מציע לך לקחת נושא אחד כמטרה - אם האיגוד מעוניין להנגיש את האינטרנט לכמה שיותר אנשים - אז המטרה היא להפחית את מחירי הדומיינים. כפי שכולנו יודעים לאיגוד יש הכנסות עצומות ועודף תזרימי כך שניתן להפחית בעשרות אחוזים את מחירי הדומיינים.

שלא ימכרו לנו לוקשים - זה אפשרי

קודם כל, הבהרה יש טעות בכותרת של הכתבה לא ביקשתי לקבל את מרשם הדומיינים כולו. ביקשתי לקבל רשימת אנשי קשר של חברות הרישום במטרה להיפגש איתן וללמוד על העבודה שלהן מול האיגוד. משהו שנראה לי הגיוני וסביר לעשות כדי להבין לעומק את הבעיות.

אם אתה חבר איגוד, אתה יכול להעלות את הנושא להצבעה באסיפה הקרובה ולחייב את האיגוד לפרסם מידע מסויים. אתה יכול גם להתמודד בבחירות ולהיות חלק מהוועד ולקבל את ההחלטה הזאת. האסיפה הכללית של חברי האיגוד היא הקובעת.

אתה יכול להקים גם קבוצה בתוך האיגוד שנפגשת ודנה במחירים של הדומיינים ותקבל החלטות בעניין. הכל אפשרי.

רציתי רק לכתוב "אהה" שזה קצר מדי אז רק אומר שמנסיוני עם האיגוד יש לי רק לאמר "אהה" ושיהיה בהצלחה לאופטימים ולנלהבים שביננו.
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

איך אתה מציע לפעול?

משתמש מתמיד Kernel is on a distinguished road
    עוד 2 נקודות הקשורות לדומיינים:

1. אני עוקב אחרי דומיין זקן (משנת 2002) כבר כמה ימים, 120 ימי החסד עברו ממזמן וה-DNS עדיין לא בוטל (כלומר - יש לכתובת עוד חודש לפחות),
    זה מצב מפגר, אני היחידי בארץ שיש לו API שרושם דומיינים שנייה אחרי שהם מתפנים ואין לי מושג מתי הדומיין הזה מתפנה כי האיגוד פועל לפי שיטת חישוב תוקף סודית.
    2. בהמשך לסעיף 1, כל לילה (כן, כן, כל לילה), בין השעה 00:00 ל-01:30, מערכת רישום הדומיינים של ישראל לא עובדת בין 20-40 דקות ולא ניתן לרשום כתובות.

אבי

1. פנית לאיגוד בבקשה לברר את העניין? המשרד כרגע בחופש, אך יש נציגים לטיפול בדומיינים.
    2. לא ידעתי את זה. אני אבדוק.

ושוב אני מזכיר, בשביל לשנות אפשר להצטרף ולהתחיל לפעול מבפנים. אני יודע שיש תשלום של דמי חבר (70 שקלים לשנה) אבל זה מחיר של דומיין אחד. באמצעות הצטרפות ניתן להעלות הצעות באסיפה הכללית של העמותה ולחייב את האיגוד לפעול לפיהן.

כל הניסיונות שלי לפנות לאיגוד תמיד נפלו איפשהו בין המענה הטלפוני למקור הטכני,
    בגלל זה הרמתי ידיים מלדבר עם האיגוד (שעד היום לא מפרסם את הצורת עבודה של הדומיינים בארץ)

פניתי אליך גם בהודעה פרטית, אשמח למענה.

אבי.

היי אבי, אני מאוד אשמח אם תפנה ותתעד את התהליך מבחינתך.
    יש מנגנון די מסודר באיגוד, ואם הוא לא עובד כמו שצריך אז את זה אני אשמח לדעת.
    אני מקווה שברור לך שאני לא יכול לטפל בבעיות פרטיות של משתמשים, אלא רק בדברים כלליים שנוגעים לכולם.

חברים, דיברתי עם רועי, מדובר באדם רציני עם אנרגיות חדשות באיגוד,
    לאחר השיחה הצטרפתי לאיגוד כחבר איגוד, אני מקווה מאוד באסיפה הבאה להעלות חלק מהסעיפים שציינתי כאן.

ערב טוב
    אבי.

ציטוט פורסם במקור על ידי Kernel צפה בהודעה
    חברים, דיברתי עם רועי, מדובר באדם רציני עם אנרגיות חדשות באיגוד,
    לאחר השיחה הצטרפתי לאיגוד כחבר איגוד, אני מקווה מאוד באסיפה הבאה להעלות חלק מהסעיפים שציינתי כאן.

ערב טוב
    אבי.
    ומי אתה? מה אתה?

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    האיגוד אומנם עושה עבודה טובה אבל יש המון דברים נוספים שהאיגוד יכול ליישם:

בנושא הדומיינים:
    1. למה יש עדכון DNS רק פעמיים ביום?
    2. למה רשימת דומיין עדיין מאושרת ידנית?
    3. למה עד היום ISOC לא דורשת מספקי המשנה לספק API לרישום דומיינים?
    4. חשיפת המחיר ש-ISOC גובה על רישום דומיין מספק המשנה.
    5. חשיפת ביקורות פנימיות על ספקי המשנה, אם מישהו מהם מזייף, כדאי שהציבור ידע על כך.

מהירות הגלישה לישראל ולחו"ל
    1. עידוד ספקיות האינטרנט להעלאת מהירות הגלישה בישראל.
    2. עידוד Med1 ובזק בינלאומי להורדת מחירי השימוש בסיב האופטי לחו"ל.
    3. הפעלת ביקורת ולחץ על HOT/BEZEQ על מחירי הקווים העסקיים.

שונות:
    1. חשיפת התקציב המלא של ISOC, כעמותה שלא חייבת דין וחשבון לאף אחד, כדאי שנדע מה הן ההוצאות של העמותה הממומנת מכספי הציבור (חלק ניכר מהכנסות האיגוד מגיע מבעלי הדומיינים וספקיות האינטרנט).
    2. מהו שיתוף הפעולה עם מועצת העיתונות? מועצת העיתונות היה עד 2011 אוסף של אנשים שקראו לעצמם מועצה, וב-2011 הם נרשמו כעמותה. האם המועצה משפיעה על החלטות ISOC?
    3. ייזום הרצאות בתחום האינטרנט, טכנולוגיה, שרתים, וכו' והעלאתן ל-Youtube.
    שכחת להוסיף שיחרור של דומיין co.il רק אחרי 4 חודשים וגם לא תמיד אין כל כך זמן מוגדר לזמן שהוא משתחרר וגם אם היה למה רק אחרי 4 חודשים מה זה השטות הזאת
    הבנתי מה עומד מאחורי אבל ברצינות 4 חודשים תעשו חודש שיהיה נורמלי.

ועד היום לא הבנתי למה אני צריך נוטריון כדי להעביר את שם הדומיין על מישהו אחר
    וגם אם עשיתי כך למה הוותק של הדומיין מתאפס כאילו שהוא דומיין חדש
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

ציטוט פורסם במקור על ידי vip4fun צפה בהודעה
    ומי אתה? מה אתה?
    למה הכוונה?
    אם יש לך שאלה פרטית, אני אשמח לענות בהודעה פרטית.

טומי לא צריך נוטריון, כשמעבירים בעלות על דומיין בעל הדומיין צריך לחתום על ניירת (ולשלוח העתק של ת. זהות בפקס), הצד המקבל את הדומיין צריך לחתום על טופס עם פרטי הבעלות החדשים (במקרה של העברה של Livedns יש לספק גם את ה-username (כתובת דוא"ל),

עלות ההעברה היא 250 ש"ח (שוב, ב-Livedns), העלות כוללת מחיקת הדומיין ורישומו מחדש ולכן תוקף הדומיין מתאפס.

למה הכוונה?
    נתת מעין סוג של "חותמת" ולא הבנתי על סמך מה?

בכל מקרה השרשור הזה משגע, חלק מנסים לברר פה דברים חלק מדברים על שינויים, נוצר בלאגן נראה לי שעדיף לקבור את השרשור הזה ולהתחיל באופן מסודר הודעה בהתאם לנושא שהיא מתייחסת אליו.

אבי תודה רבה!

מקווה שאוכל לעדכן בקרוב עם תשובות לגבי השאלות שהעלת כאן.

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    אני בכלל חושב שהגיע הזמן להציף את הנושא אצל השר כחלון. הוא עשה עבודה יפה עם חברות הסלולר והגיע הזמן שיבדוק גם מה שקורה באיגוד האינטרנט הישראלי. לצערי לי אין כרגע זמן להתעסק בנושא, ואם מישהו ירים את הכפפה בנושא אני בטוח שיהיו תוצאות משמעותיות.

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    למה הכוונה?

טומי לא צריך נוטריון, כשמעבירים בעלות על דומיין בעל הדומיין צריך לחתום על ניירת (ולשלוח העתק של ת. זהות בפקס), הצד המקבל את הדומיין צריך לחתום על טופס עם פרטי הבעלות החדשים (במקרה של העברה של Livedns יש לספק גם את ה-username (כתובת דוא"ל),

עלות ההעברה היא 250 ש"ח (שוב, ב-Livedns), העלות כוללת מחיקת הדומיין ורישומו מחדש ולכן תוקף הדומיין מתאפס.
    http://www.domainthenet.com/he/Owner..._Tutorial.aspx
    שם רוב הדומיינים שלי נמצאים ושם צריך נוטריון אתה רוצה להגיד לי שזאת לא פעולה של איגוד האינטרנט
    ולמה צריך לשלם על הפעולה הזאת כזה סכום 250 שקל על מה? תגיד 50 שקל סכום סימלי בגו דאדי אני פשוט משנה את השם בלי בעיות ללא תשלום ולא כלום
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

אם זה הסיפור, תעביר את הדומיין ל-Livedns ותבצע העברה דרכם.

לגבי כל הנושא של הדומיינים, אני עובד על מסמך (נקרא לו Domains 2.0) עם כל הדברים שאפשר ליישם בנושא הדומיינים בארץ ואעביר אותו לרועי, בנוסף, הצטרפתי אתמול לאיגוד ואני מקווה מאוד כבר באסיפה הקרובה להציג חלק מהנושאים האלה.

יותר מזה, לדעתי האיגוד צריך לעודד ולקדם בקרב בוני אתרים שני תחומים:
    1. הנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות.
    2. האצת אתרי אינטרנט בצד ה-FRONTEND.

כשאני מדבר על לעודד ולקדם, אני מדבר על מפגשים טכניים מצולמים הפתוחים לכל ואת הווידאו להעלות לערוץ Youtube של האיגוד.

למה הכוונה?

ב internic דורשים נוטריון כמו שטומי כתב ומסתבר שגם ב LIVEDNS דורשים נוטריון להעברות בעלות על דומיין
    הייתי שמח לדעת האם זאת החמרה של הרשמים המוסמכים או דרישה של איגוד האינטרנט
    קובי בניית אתרים, הקמת אתרים מבוססי ג'ומלה הדרכות ויעוץ
    הקמת אתרים תדמיתיים כמו משרד חקירות וגם כמו קידום אתרים

פעם אחרונה שדיברתי עם ISOC אמרו לי שלא צריך לשלוח חתימת נוטריון מכיוון שהדומיין רשום אצלהם, לפי מיטב הבנתי רק דומיינים שנמצאים אצל הרשמים צריכים חתימת נוטריון והם עושים זאת כדי לבטח את עצמם.
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

זה מצב מפגר, אני היחידי בארץ שיש לו API שרושם דומיינים שנייה אחרי שהם מתפנים ואין לי מושג מתי הדומיין הזה מתפנה כי האיגוד פועל לפי שיטת חישוב תוקף סודית.
    ואם אכן יש ציידים של דומיינים שמתפנים תוך שניה אחת, אזי טוב מאוד שקיימת חסימת גישה למחטף דומיינים מבלי שהבעלים של הדומיין קיבל ים של הודעות על כך כי הדומיין שלו פג תוקף. לא כולם שוחים חתירה בים האינטרנט. ישנם לא מעטים שבונה האתרים כלשהו קנה להם דומיין ובנה להם אתר ואין להם מושג מהחיים שלהם ופתאום מישהו חטף להם את הדומיין ועכשיו מבקש "כופר נפש" על מנת להחזיר את הדומיין לבעליו. זה קצת דומה לפיראטים בסומליה.... או ש- כרגיל אני טועה.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון