פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך סך הכל של 4

אשכול: גוגל מפות - איך מוסיפים סימון של בית עסק על המפה?

משתמש מתמיד DontBounce אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלDontBounce

גוגל מפות - איך מוסיפים סימון של בית עסק על המפה?

לדוגמא במפה הזאת:
    https://maps.google.co.il/maps?q=%D7...D7%95&t=m&z=19

אפשר לראות כל מיני בתי עסק הרשומים על המפה כמו "ג'ירף מסעדות בעמ" "מכלת גבינות" ועוד...
    ?
    כלי עבודה בירושלים השכרה, תיקון ומכירת מגוון ענק של כלי עבודה מקצועיים וביתיים כמו מקדחות, פטישי חציבה, מסורי שולחן וגנרטורים לכל חלקי הארץ.

משתמש מתקדם didi tgy is on a distinguished road הסמל האישי שלdidi tgy
    יופי עשית חצי עבודה, עכשיו תלחץ על " מפות " או באנגלית maps ואתה תקבל את האופציה להוספת בית עסק לגוגל מפות
    עשיתי את זה לבערך 20 לקוחות שלי וזה עובד נהדר אצל מרביתם זה אפילו מאוד עוזר ויש פידבקים של שימושים רבים בזכות ההוספה הזאת .

תהנה

ציטוט פורסם במקור על ידי didi tgy צפה בהודעה
    יופי עשית חצי עבודה, עכשיו תלחץ על " מפות " או באנגלית maps ואתה תקבל את האופציה להוספת בית עסק לגוגל מפות
    עשיתי את זה לבערך 20 לקוחות שלי וזה עובד נהדר אצל מרביתם זה אפילו מאוד עוזר ויש פידבקים של שימושים רבים בזכות ההוספה הזאת .

תהנה
    אתה יודע אם זה משפיע על תוצאות החיפוש?
    כי אני יודע שאם אתה רוצה להוסיף את עצמך בגוגל places ולשייך את עצמך למקום מסויים, אז בחיפוש של מישהו בעיר אחרת אתה תידחק הצידה, בגלל הכוונה של גוגל להתאים את החיפוש למשתמש.

משתמש מתקדם didi tgy is on a distinguished road הסמל האישי שלdidi tgy
    זה משפיע על תוצאות החיפוש וזה מוסיף לתוצאות החיפוש של בית העסק, לצורך העניין אם אתה תחפש עכשיו : " הבית בהרדוף " התוצאות שתקבל הם את כתובת האתר, פורומים ושאר רישומים בהם מופיעה כתובת עם מילות המפתח "הבית בהרדוף " ועם תוצאות אלה תקבל את רישום הכתובת בגוגל מפות שהזנתי לפני מספר ימים ..

+ הגב לאשכול זה