פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך סך הכל של 55

אשכול: http://zeekrewards.com/ מי מכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי itamaram69 צפה בהודעה
    אם זה כסף קטן בשבילך - מדוע לא תיכנס עם 1000$ כדי לבדוק? פוחד על 1000$ ? הרי זה מעט כסף בשבילך.
    אם אתה הרי מפוצץ בכסף, ומבין שזה פוטנציאל גדול... אין כל ספק שזה פחדנות לא לנסות כזה דבר שאני יכול להראות לך הוכחות שלי ושל מאות אנשים בישראל שקיבלו כסף.. עם זה כבר אי אפשר להתווכח - זה נתון.
    1000$ זה מעט כסף בשביל אפיק שמניב עשרות אחוזים בחודש, אבל, זה הרבה כסף בשביל לזרוק לפח.
    אני מאוד אוהב לנסות דברים חדשים - זה נראה לי כמו "בנק אמפריה" של אסי כהן בפרסומות של הבינלאומי.

אני לא יודע מי אותם מאות ישראלים שמרוויחים מזה. כל מי שיצא לי לדבר איתו על זה סיפר לי שהוא משאיר בפנים את הכסף כדי למנף.
    אתה הראשון שאומר שהוא משך יותר מאשר השקיע.
    בטח עוד לא פגשתי מישהו שהכניס שם סכום רציני...
    ניתוח אף והגדלת חזה רק אצל המומחים לרפואה פלסטית

מנהלים ראשיים טל is on a distinguished road
    לחברה יש מעל 600,000 שותפים ברחבי העולם, ומעל 14,000 בישראל, והיא משלמת זמן - כולם רואים רווחים ללא יוצא מן הכלל..
    מאיפה הנתון על מעל 14 אלף ישראלים?

משתמש מתמיד r.e.l אינו מוערך במערכת הפורומים
    נשמע כמו תוכנית פירמידה קלאסית.
    בא נאמר ויש להם באמת רק 14,000 מנויים (ע"פ מה שכתוב מעלי) וכל אחד שם רק 1000$, כאשר כל יום הם נותנים החזר של 3.5%, יוצא שהם כל יום נותנים למנויים שלהם, שזה יוצא סך של:
    490,000$ ליום
    14,700,000$ בחודש
    שכל אחד יעשה חשבון לעצמו האם זה נראה לו הגיוני לשווק בצורה כזאת אתר אינטרנט.
    אם יש לכם את הכסף ובא לכם לשחק איתו, תעשו את זה. רק ההגיון אומר שזה יפול מתישהו - כמו כל פירמידה.

קודם כל לא מדובר בפירמידה. החברה רשומה בארצות הברית ושם פירמידות פיננסיות מחוץ לחוק. דבר נוסף, רוב המספרים שרשמו כאן רחוקים מאוד מהמציאות. החברה לא מחלקת אחוזים מובטחים, אלא עד 50% מהרווחים שלה, כלומר כסף אמיתי, שהיא מקבלת מכל המקורות האפשריים. כרגע אחוזים, ששותפי התוכנית מקבלים גבוהים יחסית, אך בעוד מספר חודשים זה עלול להשתנות וזאת בהתאם לרווחי החברה.
    אם אתם באמת רוצים לחקור והתעמק בכל המידע אודות התוכנית הזאת, פשוט תקלידו "זיקרוורדס" בגוגל ותראו גם אתרים עם הסברים אודות התוכנית העיסקית שלהם וגם סרטונים ומצגות.
    פורטל פרפר - אתר שימושי וידידותי ביותר, הוא מציג מבזקים ואת הקישורים הנבחרים לאתרי חדשות, ספורט, מחשבים, פנאי, כלכלה ועסקים

נשמע מפתה... נראה ששווה בדיקה.

משתמש מתקדם oops is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי r.e.l צפה בהודעה
    נשמע כמו תוכנית פירמידה קלאסית.
    בא נאמר ויש להם באמת רק 14,000 מנויים (ע"פ מה שכתוב מעלי) וכל אחד שם רק 1000$, כאשר כל יום הם נותנים החזר של 3.5%, יוצא שהם כל יום נותנים למנויים שלהם, שזה יוצא סך של:
    490,000$ ליום
    14,700,000$ בחודש
    שכל אחד יעשה חשבון לעצמו האם זה נראה לו הגיוני לשווק בצורה כזאת אתר אינטרנט.
    אם יש לכם את הכסף ובא לכם לשחק איתו, תעשו את זה. רק ההגיון אומר שזה יפול מתישהו - כמו כל פירמידה.
    לגבי המספרים שאתה מציין, מה שאיתמר אמר לא הובן כהלכה:
    35$ (3.5%) זה מה שהוא מרוויח היום, אחרי 4-5 חודשים כשההשקעה הראשונה שלו היתה 1000$.
    איתמר ככל הנראה גם מתפעל את החשבון שלו ע"י צירוף משתתפים חדשים תחתיו (מה שאוהבים לקרוא לו פירמידה).
    לא חייבים להכניס משתתפים חדשים מתחת כדי להמשיך להרוויח.
    החברה מחלקת את הרווחים הכלליים שלה בין השותפים- רווחים גם מההכנסות שלה מהשותפים עצמם וגם ממכירת המוצרים שלה.
    הרווח היומי, נע בסביבות ה1.5%-1.4% ביום, כאשר הרווחים נצברים מיום ליום כמו פק"ם, כך שהקרן שלך גדלה.
    אתה יכול לשלוף לחשבונך כסף רק מהרווחים היומיים האלה, אבל אין לכם מה לדאוג תעשו חשבון פשוט ותראו שהרווחים היומיים האלה רק הולכים וגדלים.
    כאן נכנס לתמונה מה שYOBEL לדעתי כתב שכל מי שהוא מכיר משאיר את הכסף במערכת, כי באמת חבל להוציא כשאתה רואה 1.5% כל יום כל יום...
    מי שמוציא אחוז מהרווחים מגיע לרווחים חודשיים ברמת ההשקעה הראשונית שלו אחרי איזה חצי שנה וכן, כל זה מעבודה של 3 דקות גג ביום...

מי שמעוניין יכול לקבל לפרטי קובץ אקסל שמדמה את הרווחים.

וכן, אני חייב לומר שאני סקפטי לאללה, אבל אמרתי רבאק, 600$ לא יקרה כלום, בנתיים הכל לפי התכנית...

משתמש מתמיד itamaram69 is on a distinguished road
    oops, בהחלט צודק. אני אכן מצרף אנשים ולא רואה שום סיבה שלא לצרף כיוון שמדובר בתכנית שיכולה לעזור לכל אחד ולייצר לכל אחד הכנסה צדדית/ראשית. ממש ככה. התכנית שינתה חיים למאות אלפי אנשים בעולם ואלפי אנשים בישראל.
    הרווחים היומיים הם 0.8-2% יומי - אך לא על הכסף אם כי על חבילת בידים שאנו קונים שניתנים ללקוחות החברה כדוגמיות.
    אנו מרוויחים מכך שאנחנו מעבירים ללקוחות מזדמנים חבילת בידים בחינם + מביאים אותם ע"י פרסום מודעות. אנחנו בעצם מממנים לחברה את הוצאות השיווק שלה + עוזרים לה להביא לקוחות פיזית בעזרת מתן דוגמיות.
    מה שבטוח - אין כל חובה לצרף אנשים אם לא רוצים בכך.
    יש מחשבון רווחים שניתן לראות פחות או יותר כמה כסף תרוויחו בתוך שנה מאותו יום (ניתן לשים שם השקעה ראשונית ואחוז משיכה יומי)
    בשורה התחתונה - מבלי לצרף אנשים מחזירים את ההשקעה כעבור 5-6 חודשים, ולאחר 12 חודשים יוצאים ברווח של פי 5-6 מההשקעה הראשונית... וכן מאז מתחילים להרוויח הכנסה חודשית שהולכת ועולה בכל חודש כתוצאה מהקרן הגבוהה..

אתם שואלים למה לא כולם עושים את זה?
    התשובה פשוטה- כי כולם סקפטיים כמו YOBEL , ככה שמי שמוכן לנסות - מרוויח בגדול. ומי שלא - נשאר מאחור.. פשוט ככה.
    רוב האנשים שגילו את העסק גם לא רוצים לספר עליו כדי לא לחשוף את השיטה בפני כל אחד.. אני בכל זאת חולק את זה חופשי עם אנשים כי לא איכפת לי שכל אחד שרוצה ירוויח.

גם אני הייתי סקפטי, השקעתי 1000$ והשאר היסטוריה, מי שרוצה מוזמן לדבר איתי בפרטי ואם הוא רציני נדבר בטלפון ואסביר לו הכל.
    בהצלחה.
    רוצים לצחוק? אתר סטטוסים לפייסבוק חדש קם בישראל!
    מחפשים תקצירים, ביקורות וטריילרים של סרטים מומלצים? כנסו
    פורטל הובלות דירה הגדול יעזור לכם לעבור דירה בשקט ובשלווה.

משתמש "קל" noam466 is on a distinguished road
    לפי איך שאני רואה את זה - אתר שמבטיח לך שישלם לך יותר ממה שהבאת לו בלי מוצר אמיתי או עבודה = סקאם

לפי מה שקראתי החברה מרוויחה ממכירה של מוצרים חשמליים בדולרים בודדים? איך זה הגיוני בכלל?
    בכל מקרה כמו בכל פרמידיה כולם מרוויחים אפילו לאורך שנים עד שיום אחד אין יותר מי שיצטרף ואז כל אלה שהצטרפו לאחרונה אוכלים אותה. אין סיכון למי שהקים את זה, רק למי שמצטרף
    נערך לאחרונה על ידי carinsurance, 13/08/2012 בשעה 21:08
    זה להיט - המומחים לאביזרים, כיסויים, מגנים ונרתיקים לאייפון, לגלקסי, לנקסוס ועוד.
    voyajo - תכנון מסלולי טיול על מפה, השוואת מחירי טיסות, מלונות, חופשות והשכרת רכב.
    forexreviewjournal - השוואת חברות, עמלות ומערכות מסחר במט"ח ומידע על פורקס.

אתם שואלים למה לא כולם עושים את זה?
    התשובה פשוטה- כי כולם סקפטיים כמו YOBEL , ככה שמי שמוכן לנסות - מרוויח בגדול. ומי שלא - נשאר מאחור.. פשוט ככה.
    אולי, ואולי זה עניין של נסיון חיים.
    בוא ניתן לזה כמה חודשים...

משתמש מתמיד itamaram69 is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי Yobel צפה בהודעה
    אולי, ואולי זה עניין של נסיון חיים.
    בוא ניתן לזה כמה חודשים...
    התכנית קיימת כבר שנתיים ומשלמת לכל השותפים.. רוצה עוד כמה חודשים? קח ..
    רוצים לצחוק? אתר סטטוסים לפייסבוק חדש קם בישראל!
    מחפשים תקצירים, ביקורות וטריילרים של סרטים מומלצים? כנסו
    פורטל הובלות דירה הגדול יעזור לכם לעבור דירה בשקט ובשלווה.

תגידו לי אתם רציניים? מה עובר עליכם?
    לא ברור לכם שזה פרמידה? לא ברור לכם שכל הרווחים שמחלקים לכם שם זה מעוד אנשים שנכנסו בכסף?
    באמת מישהו צריך את פעולות הקידום המפגרות שעושים שם? באמת יש לזה ערך? למה שמישהו ישלם לכם על פעולה מפגרת, וכן מפגרת שאתם עושים 5 דק' ביום? מי צריך אתכם בשביל זה?
    זה סתם כדי להסוות שמדובר בפירמידה ותו לא.
    ואם צריכים אתכם כמשווקים - למה צריך להיכנס בתשלום?

itamaram69 - סחטיין, אני רואה שהפכת למשווק מוביל של הפירמידה. כל הכבוד. "מי שמוכן לנסות מרוויח בגדול" - מרוויח ממה בדיוק? אתה באמת מאמין שהפעולות שאתה יוצר שם מייצרות ערך? התשובה היא לא. הן רק מייצרות עוד פרייארים, שייצרו עוד פרייארים ועוד פרייארים - עד שאלו יגמרו והכל יקרוס. נכון, מי שנמצא בשכבות עליונות בפירמידה מרוויח, זה חלק מהעיקרון של פירמידה מוצלחת - שיהיו אנשים כמוך שעיוורים למציאות, שירוויחו קצת יותר ממה שקיבלו - כדי לתפוס עוד אנשים למטה.

"בשורה התחתונה - מבלי לצרף אנשים מחזירים את ההשקעה כעבור 5-6 חודשים, ולאחר 12 חודשים יוצאים ברווח של פי 5-6 מההשקעה הראשונית... וכן מאז מתחילים להרוויח הכנסה חודשית שהולכת ועולה בכל חודש כתוצאה מהקרן הגבוהה.."
    נו באמת!.... אתה באמת מאמין שיש איזשהו עסק אמיתי בעולם הזה שמסוגל להביא תשואה של 500-600% לאורך זמן? עצה שלי - תוציא משם מהר את הכסף שלך לפני שיום אחד תגלה שזה מאוחר מדי.
    אפילו "בנק החץ" שהבטיח 'רק' 10% בשנה (שזה 1/50 ממה שאתה כותב כאן) קרס די מהר. אבל בהצלחה עם בזבוז הכסף של אנשים נוספים בארץ, לרבות חבריך ומשפחה.

אגב, אני מכיר את העניין דרך חבר טוב ששקל להיכנס לזה - והייתי צריך לשכנע אותו איזה יומיים שמדובר בפרמידה.
    אז כן - מי שנמצא בשכבות עליונות בפרמידה מרוויח, אבל:
    1) כל הפירמידות קורסות בסוף.
    2) לדעתי זה תחום שחור ומלוכלך- כי את הכסף שאתה מרוויח זה בעצם מחברים שלך ששיכנעת אותם להיכנס תחתיך.

אגב, גם אצל מיידוף אנשים עשו מליונים שנים, ויום אחד הכל נפל.

להמשך קריאה מעמיקה בנושא:
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%...99%D7%93%D7%94

נ.ב
    סליחה על המילים הקשות. כתבתי באגרסיביות בכוונה, כי לדעתי צריך לנער אנשים כדי שלא יכנסו לדברים האלו. ושאם הם כבר בפנים, כמוך itamaram69, שלא ישכנעו חברים שלהם להיכנס. אם אתה אוהב את חברים שלך / משפחה - אל תכניס אותם. אם באופן כללי אתה מחזיק מעצמך בן-אדם ערכי וטוב - אל תשכנע אף אחד בעולם להיכנס לזה.
    נערך לאחרונה על ידי relkat2, 17/07/2012 בשעה 10:25
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

אחלה מאמר הויקי הזה!
    לא מזיק קצת לקרוא על החלפת קישורים בבלוגון שלי

ככה לי כבר שמישהו שאני מכיר לקח אותי להרצאה על מחברות הפרמידה האלה.
    די השתכנעתי לא יודע למה ואז סיפרתי למישהו אחר שאמר לי שזה תרמית, בכל מקרה חיפשתי את שם המותג בגוגל + תרמית ומה אני קורא, אני קורא מאמרים של אותם נוכלים שלימדו אותם שבשביל להיות במקומות הראשונים בגוגל על הביטוי הזה הם צריכים לכתוב את המאמר על כמה זה אמיתי וכו' ופשוט לרשום את שם המותג +המילה תרמית וכן זה עבד להם כי אין מישהו שבאמת מקדם את הביטוח הזה חוץ מהם, אני בטוח שהם השקיעו גם עוד קצת על הקידום של זה.
    בנוסף התופעה גם קיימית על אותם סוגי אתרים באנגלית כך שלא היה מקום לספק.
    בעמוד הראשון ראיתי איזה 4 מאמרים על שתולים שכתבו מאמר ככה הפרימידה שלהם נפלאה ומרוויחה. אז באמת הבנתי שאם כל כך חשוב לנוכלים להיות מקום ראשון על הביטוי הזה אז זה בטוח תרמית, ככה הקידום תרם לי בקטע הזה. למי שבא לו לראות :
    https://www.google.com/#hl=iw&site=&...w=1366&bih=624

משתמש מתמיד Tomim אינו מוערך במערכת הפורומים
    מישהו יכול להרחיב קצת יותר מה זה הפעולה הזאת של פרסום המודעות שכל הזמן מדברים על זה בזיק? (הפעולה שלוקחת 3 דקות...)

איפה מפרסמים? איך זה שפרסום שמביא תנועה לא עולה כסף למפרסם?

ולמה החברה צריכה אותי בשביל לפרסם שם ולא עושה את זה בעצמה.

אשמח לתשובות ענייניות שמתאימות לפורום זה.
    משיח וגאולה - כל מה שרצית לדעת.

משתמש מתקדם oops is on a distinguished road
    carinsurance - מה שאתה כותב לא ממש אומר כלום על "טיב" החברה הזאת, אישית אני לא ממש מכיר את החברה הזאת, אבל אני לא רואה את זה שהם חיפשו לקדם כל ביטוי אפשרי עם תוכן שמושך לידים. אם בפירמידות עסקינן, אני מוכן להתערב על חצי ליטר של מה שאתה רוצה (ובירה היום זה לעשירים בלבד) שאתה תמצא את אותה שיטת הפעולה גם תחת כל פירמידה אפשרית, כך הרבלייף וכל מה שאתה מעלה על הדעת ותמצא שם חברה שבטוח קידמו עמודים שלהם שכל המטרה שלהם היא למשוך מישהו שיכנס תחם.
    אני גם מניח שאתה מכיר את המונח ORM - כל חברה בגלובוס שהופיעה לה יום כניסה באנליטיקס תחת הביטוי "נייק חרא של נעליים" (לצורך הדוגמא נייק שהן באמת חרא של נעליים) פתחו 10 בלוגים ומאמרים כדי להוריד את התוצאה הזאת למטה, אני מניח שאתה לא חושב שהם רמאים...

TOMIM - כל מי שנרשם מקבל סט מודעות שאחת מהן הוא חייב לפרסם פעם בעד 24 שעות באחד מתוך איזה 50 אתרי פורומים/מודעות וזה התנאי שלו להיות שותף ב"רווחי" החברה שמחולקים כל יום.

פירמידה/רמאות, אני אוכל לתת לך התרשמות אישית עוד איזה חודשיים שלושה, כמה כסף באמת נכנס לי, בלי להכניס אף שותף תחתי (בלי לרמות אף אחד להיכנס לפירמידה המסוכנת נורא הזאת ;-) ) עד אז כולנו קרחים.

ציטוט פורסם במקור על ידי oops צפה בהודעה
    carinsurance - מה שאתה כותב לא ממש אומר כלום על "טיב" החברה הזאת, אישית אני לא ממש מכיר את החברה הזאת, אבל אני לא רואה את זה שהם חיפשו לקדם כל ביטוי אפשרי עם תוכן שמושך לידים. אם בפירמידות עסקינן, אני מוכן להתערב על חצי ליטר של מה שאתה רוצה (ובירה היום זה לעשירים בלבד) שאתה תמצא את אותה שיטת הפעולה גם תחת כל פירמידה אפשרית, כך הרבלייף וכל מה שאתה מעלה על הדעת ותמצא שם חברה שבטוח קידמו עמודים שלהם שכל המטרה שלהם היא למשוך מישהו שיכנס תחם.
    אני גם מניח שאתה מכיר את המונח ORM - כל חברה בגלובוס שהופיעה לה יום כניסה באנליטיקס תחת הביטוי "נייק חרא של נעליים" (לצורך הדוגמא נייק שהן באמת חרא של נעליים) פתחו 10 בלוגים ומאמרים כדי להוריד את התוצאה הזאת למטה, אני מניח שאתה לא חושב שהם רמאים...

TOMIM - כל מי שנרשם מקבל סט מודעות שאחת מהן הוא חייב לפרסם פעם בעד 24 שעות באחד מתוך איזה 50 אתרי פורומים/מודעות וזה התנאי שלו להיות שותף ב"רווחי" החברה שמחולקים כל יום.

פירמידה/רמאות, אני אוכל לתת לך התרשמות אישית עוד איזה חודשיים שלושה, כמה כסף באמת נכנס לי, בלי להכניס אף שותף תחתי (בלי לרמות אף אחד להיכנס לפירמידה המסוכנת נורא הזאת ;-) ) עד אז כולנו קרחים.
    אם הם רוצים לידים שיקדמו ביטויים שיביאו להם לידים אבל הם מקדמים את הביטוח worldventures תרמית כי הם לא רוצים שאנשים שכתבו את האמת יהיו שם אלה הסיפורים הארוכים שלהם על כמה החברה נהדרת ונפלאה והם היו סקפטיים והיום מיליונרים.
    עוד הוכחה נוספת זה שהם נכנסים לפורום הזה :
    http://www.akutzim.co.il/index.php/%...world-ventures
    שבא לספר את האמת אבל מה שאתה רואה שם זה מנהל אחד נלחם במאה שתולים, אם זה לא רמאות למה כל כך חשוב להם להיכנס לפורום הזה ולספר שקרים?
    מי שנכנס לזה הוא באמת תמים, אין לי ספק שרוצה להצליח אבל מה לעשות שזה לא קיים

משרדי זיקריווארדס (zeekrewards) בקסינגטון בצפון קרוליינה נסגרו

האתר שלהם גם לא עובד
    http://www.the-dispatch.com/article/...ORTS?p=1&tc=pg
    http://www.bhol.co.il/forum/topic.as...9&forum_id=771
    תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

התכנית קיימת כבר שנתיים ומשלמת לכל השותפים.. רוצה עוד כמה חודשים? קח ..
    ציטוט פורסם במקור על ידי flash צפה בהודעה
    האתר שלהם גם לא עובד
    http://www.the-dispatch.com/article/...ORTS?p=1&tc=pg
    http://www.bhol.co.il/forum/topic.as...9&forum_id=771
    כנראה שחודש אחד הספיק...
    מעניין מה יצא מזה.

משתמש "קל" avishking is on a distinguished road
    הממשלה הפדרלית סגרה אותם, מדובר בהונאת פונזי (פירמידה) בהיקף של 600 מיליון דולר:

http://money.cnn.com/2012/08/17/tech...ource=linkedin

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון