פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: מספר שאלות על איחסון אתרים בעקבות בעיות אצלי....

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים

מספר שאלות על איחסון אתרים בעקבות בעיות אצלי....

ברצוני להבין כמה דברים:
    1)
    האם כדאי לי בכלל לעבור בין direct admin לבין cpanel ?
    2)
    האם נכון להיות כדאי לאחסו אתרים בחו"ל או בארץ ?
    3)
    מחפש המלצות על חברות איחסון איכותיות בארץ ורק לחברות איחסון עם 5 שנות ניסיון לפחות .
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

היי יעקב
    1: ההבדל ברמה שלי בין direct admin ל cpanel הוא בעיקר בנוחות העבודה וגם בכך שברוב האכסונים שעבדתי עליהם עם direct admin הייתי צריך לערוך הרשאות קבצים, למרות שאין לזה קשר לפאנל אלה לאיך חברת האכסון מגדירה את המאפיינים.

2: רוב האתרים של הלקוחות שלי יושבים בחו"ל ואין לי בעיות עם זה, אבל השאלה שלך מאוד כללית, יש מקרים שעדיף אכסון בארץ

3: יש כמובן את ההמלצה הקבועה על SPD ובנוסף אני יכול להמליץ בחום גם על חברת JETSERVER
    קובי בניית אתרים, הקמת אתרים מבוססי ג'ומלה הדרכות ויעוץ
    הקמת אתרים תדמיתיים כמו משרד חקירות וגם כמו קידום אתרים

משתמש כבד drdiet אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי kobiavr צפה בהודעה
    היי יעקב
    1: ההבדל ברמה שלי בין direct admin ל cpanel הוא בעיקר בנוחות העבודה וגם בכך שברוב האכסונים שעבדתי עליהם עם direct admin הייתי צריך לערוך הרשאות קבצים, למרות שאין לזה קשר לפאנל אלה לאיך חברת האכסון מגדירה את המאפיינים.

2: רוב האתרים של הלקוחות שלי יושבים בחו"ל ואין לי בעיות עם זה, אבל השאלה שלך מאוד כללית, יש מקרים שעדיף אכסון בארץ

3: יש כמובן את ההמלצה הקבועה על SPD ובנוסף אני יכול להמליץ בחום גם על חברת JETSERVER
    היי קובי,
    1) האם זה נוח לבצע את המעבר הזה ?
    3) JETSERVER עושה גיבוים יומים ? איך התמיכה שלהם? יש להם בעיות ? הם ותיקים בתחום?
    כעת תוכלו לקבל את הספר " איך להימנע מ-7 הטעויות השיווקיות שיחסלו את העסק שלך!". לקבלת הספר הירשמו בהרשמה מוקדמת בחלק העליון של האתר .
    יעקב , מייסד התנועה לעסקים קטנים ובינוניים ללא מחלקת שיווק.

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    גם אני ממליץ על SPD (:

ההבדל בין CPANEL ל-DIRECTADMIN הוא שמיים וארץ ובטח אם לוקחים בחשבון את ה-WHM ... ואם אין לך צורך ביכולות הללו - אז כמקדם\מפתח אתה במקום לא טוב.

מצטרף להמלצה עם JETSERVER
    יעוץ וניהול טכנולוגי, אסטרטגיית רשת וקידום
    -----------------------------------------------------------
    מאמרים, מערכת ניהול תוכן, קניית דומיין

ציטוט פורסם במקור על ידי kobiavr צפה בהודעה
    היי יעקב

יש לי כמה אתרים בחול ב arvixe.
    האתרים שם עובדים נורא לאט, בעיקר בטעינה הראשונית של האתר.
    אם איזה שרת אתה עובד בחול שאין לך בעיות איטיות?

+ הגב לאשכול זה