פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 4 5 6
מציג תוצאות 101 עד 114 מתוך סך הכל של 114

אשכול: העדכון החדש של גוגל

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    לא מסכים איתך יובל,
    לפי מה שגוגל פרסמו העדכון ועוד איך מתייחס לקישורים (Webspam)
    לפי מה שכולם כותבים בחו"ל הדיבור הוא בעיקר על אנקורים מוגזמים וכדומה
    לי אישית לפחות 5 אינדיקציות חד משמעיות בצורה נחרצת שהעדכון מתייחס לקישורים (אולי גם לתוכן - אבל בהחלט גם לקישורים)
    קטונתי...
    אבל לשם הדיון, שם לב למה שגוגל כתבו:
    We’ve always targeted webspam in our rankings, and this algorithm represents another improvement in our efforts to reduce webspam and promote high quality content. While we can't divulge specific signals because we don't want to give people a way to game our search results and worsen the experience for users, our advice for webmasters is to focus on creating high quality sites that create a good user experience and employ white hat SEO methods instead of engaging in aggressive webspam tactics.

בנוסף, הדוגמא השלילית שהם מראים היא של keyword stuffing.
    והם ממליצים לבעלי האתרים לשים לב למאמר לגבי איכות התוכן (http://googlewebmastercentral.blogsp...h-quality.html)

לי זה נשמע קשור יותר לתוכן
    מחשבון משכנתא בפורטל המשכנתא של ישראל

משתמש מתמיד ziv465 is on a distinguished road
    ציטוט פורסם במקור על ידי Yobel צפה בהודעה
    קטונתי...
    אבל לשם הדיון, שם לב למה שגוגל כתבו:
    We’ve always targeted webspam in our rankings, and this algorithm represents another improvement in our efforts to reduce webspam and promote high quality content. While we can't divulge specific signals because we don't want to give people a way to game our search results and worsen the experience for users, our advice for webmasters is to focus on creating high quality sites that create a good user experience and employ white hat SEO methods instead of engaging in aggressive webspam tactics.

בנוסף, הדוגמא השלילית שהם מראים היא של keyword stuffing.
    והם ממליצים לבעלי האתרים לשים לב למאמר לגבי איכות התוכן (http://googlewebmastercentral.blogsp...h-quality.html)

לי זה נשמע קשור יותר לתוכן
    מסכים איתך לגמרי. מרוב שאנשים מקשיבים לבלוגרים בחו"ל שכותבים את דעתם האישית והסובייקטיבית שלהם, הם שוכחים לפעמים לקרוא את הפשט שגוגל כותבים.

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    השמטת לפחות ארבעה חלקים מהפוסט שלהם שנוגעים לקישורים:
    1. תמונה מתוך רשת בלוגים!
    2. Screenshot מתוך תוכנה שנקראת No Hands SEO - שמה שהיא עושה זה הממ... קישורים (שתויגה בפוסט תחת "Keyword Stuffing" אבל מי שמבין מאיפה לקוחה התמונה לא יכול לטעות בזה)

ואמרו:
    We see all sorts of webspam techniques every day, from keyword stuffing to link schemes that attempt to propel sites higher in rankings.
    (כלומר Webspam יכול להיות דברים באתר או גם - Links)

וגם אמרו:
    Of course, most sites affected by this change aren’t so blatant. Here’s an example of a site with unusual linking patterns that is also affected by this change.
    (רשום בפירוש שתבניות קישורים מסויימות מושפעות מהעדכון הזה)

* אין בדברים האמורים כדי ליצור את הרושם שאני מאמין בפירוש הפוסטים של גוגל כמתודה להבנת השינויים - שכן הם לא אומרים בעצם כלום לגבי שינוי קונקרטי אלא רק "שהם מדרגים אתרים איכותיים יותר עם תוכן טוב יותר" - כמו שנאמר בכל עדכון, אבל זה תמיד נחמד

תקנו אותי אם אני טועה?
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

מעניין...

השמטת לפחות ארבעה חלקים מהפוסט שלהם שנוגעים לקישורים:
    1. תמונה מתוך רשת בלוגים!
    לא רואה את התמונה, אולי אנחנו קוראים את הפוסט ממקומות שונים.

2. Screenshot מתוך תוכנה שנקראת No Hands SEO - שמה שהיא עושה זה הממ... קישורים (שתויגה בפוסט תחת "Keyword Stuffing" אבל מי שמבין מאיפה לקוחה התמונה לא יכול לטעות בזה)
    עדיין ההתייחסות פה היא דווקא ל-Keyword Stuffing

ואמרו:
    We see all sorts of webspam techniques every day, from keyword stuffing to link schemes that attempt to propel sites higher in rankings.
    (כלומר Webspam יכול להיות דברים באתר או גם - Links)
    ללא ספק Webspam יכול להיות גם לינקים, אבל, ההתייחסות לעדכון פינגווין מתחילה (לדעתי) רק מהמילים:
    In the next few days, we’re launching an important algorithm...
    ושם אני לא רואה התייחסות ללינקים

וגם אמרו:
    Of course, most sites affected by this change aren’t so blatant. Here’s an example of a site with unusual linking patterns that is also affected by this change.
    (רשום בפירוש שתבניות קישורים מסויימות מושפעות מהעדכון הזה)
    מדובר פה על תבנית קישורים יוצאים לא טבעית, כחלק מהתוכן.
    (התוכן על כושר גופני אבל הלינקים שיוצאים ממנו הם על הלוואות)

לא רואה את התמונה, אולי אנחנו קוראים את הפוסט ממקומות שונים.
    התמונה של הפוסט המוספן הוא של רשת בלוגים

עדיין ההתייחסות פה היא דווקא ל-Keyword Stuffing
    יש סיבה שהם בחרו להראות Keywords Stuffing דווקא מתוך תוכנה ולא מתוך דף שעושה Keyword stuffing? , שאלה...

ללא ספק Webspam יכול להיות גם לינקים, אבל, ההתייחסות לעדכון פינגווין מתחילה (לדעתי) רק מהמילים:
    In the next few days, we’re launching an important algorithm...
    ושם אני לא רואה התייחסות ללינקים
    האם ראית אי פעם ולו עדכון אחד של גוגל בו נאמר משהו במפורש על לינקים של ספאם ומחיקה\זיהוי שלהם?
    כמו כן כיצד היית מגדיר: "aggressive webspam tactics" ?
    והאם ה-"violating Google’s existing quality guidelines" אינו גם קשור לקישורים?

מדובר פה על תבנית קישורים יוצאים לא טבעית, כחלק מהתוכן.
    (התוכן על כושר גופני אבל הלינקים שיוצאים ממנו הם על הלוואות)
    במקרה הספציפי הזה מדובר על תבנית קישורים יוצאת - אבל מדובר על תבנית קישורים לא טבעית, כלומר אם חטפו אתרים שמכילים תוכן כזה - אז גם האתרים שמקושרים מהם יחטפו כמקבלים קישורים ממקומות לא טבעיים.

====
    שוב אני מדגיש:
    * אין בדברים האמורים כדי ליצור את הרושם שאני מאמין בפירוש הפוסטים של גוגל כמתודה להבנת השינויים - שכן הם לא אומרים בעצם כלום לגבי שום שינוי קונקרטי אלא רק "שהם מדרגים אתרים איכותיים יותר עם תוכן טוב יותר" - כמו שנאמר בכל עדכון.
    ====

וגם כמו שאמרתי - יש לי אישית לפחות 5 אינדיקציות חד משמעיות שהעדכון מתייחס לקישורים אני אשתף בחלקן ותגידו לי מה דעתכם:

1. אתרים שמדורגים מעולה רק בעזרת תוכן מעולה שקיבל רק קישורים טבעיים, נבחרו בהם שתי מילים לפני כמה חודשים עליהן בוצעה לצורך ניסוי - מניפולציה של סוג קישורים מסויים ולא איכותי במיוחד במינון די נמוך שהעלה את דירוג המילים במיקומים - ורק המילים האלו חטפו כאפות של מאות מקומות אחורה לאחר העדכון בעוד השאר לא זזו.

2. בבדיקה של אתרים אחרים בהם מילים שקודמו עם 100% אנקור טקסט או אחוזים גבוהים אחרים - כולן עפו, ושאר המילים לא הושפעו, אפילו ראשיות.

3. 90 מילים מנוטרות באתר "בקרה" אחר - 75 מתוכן קיבלו 100 קישורים נכנסים באיכות ירודה עם כ-30% - 50% אנקורים זהים באופן אקראי לכל מילה, בשבועיים לפני העדכון -בדיוק אותן 75 מילים עפו ,וה- 15 שלא קיבלו קישורים, נשארו.

האם יש יסוד סביר להניח בעקבות הדברים האמורים שיש קשר לקישורים או שפספסתי משהו? (אגב הניתוח השלם של מקרי המבחן יועלה בצורה מסודרת בהמשך לאחר שיהיו תובנות יותר ממשיות - כולל תיקונים
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 01/05/2012 בשעה 07:32
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    משהו לגבי אתרים חדשים שאתם מעלים בתור ניסוי - אל תשכחו שלא בטוח שהמידע עליו מתבסס האלגוריתם מתעדכן בזמן אמת (כמו עם פנדה), ולכן בהחלט יכול להיות שהם יעופו למטה בפעימה הבאה. בגלל זה אני גם לא ממהר כל כך לבצע שינויים אצלי.
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

משתמש מתקדם kobie is on a distinguished road
    אולי הם הפסיקו להחשיב את כל הקישורים שאין מהם כניסות?

ציטוט פורסם במקור על ידי kobie צפה בהודעה
    אולי הם הפסיקו להחשיב את כל הקישורים שאין מהם כניסות?
    אם זה ככה לא היו מספיק אתרים לעמוד אחד:}
    פורטל לימודים
    פורטל בעלי מקצוע
    פורטל הובלות

טל, עוד שני טיעונים:

1. יש לי אתר - 350 עמודים. ניסוי שעשיתי עם תוכן. לאתר אין קישורים בכלל.
    אף פעם לא הייתה לו הרבה תנועה אבל הוא צנח מ-300 ביקורים ליום ל-70.
    שוב - 0 קישורים (רק תוכן)

2. טיעון מגוחך:
    גם פינגיווין וגם פנדה הם באות "P"
    מכיוון שאנחנו יודעים שפנדה עסק בתוכן ומכיוון שגוגל החליטו להשאר באות "P" אני מניח שהם עוסקים באותם מאפיינים.

איך זה? :-)

אני מניח שאתה צוחק יובל - אבל כנראה שהוא ירד בגלל שלא היו לו קישורים איכותיים לא?

בכל מקרה קח עוד אחד:

גם פנדה וגם פינגוין הם בצבע שחור לבן - האם זה רמז לעניין של קידום שחור ולבן ?
    כפי שרשמו בפורום אחר - כנראה שהעדכון הבא יהיה "הזברה"

* רק להבהרה - אני חושב העדכון נגע גם בעניין התוכן וגם בעניין הקישורים, לא רק קישורים כמובן.
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 02/05/2012 בשעה 20:20

נחכה שהתותחים הגדולים בחו"ל יוציאו את הניתוחים הסטטיסטיים שלהם...

היות ולא חוויתי פגיעה רצינית אין לי מידע קונקרטי לעזור בפערנוח העדכון הזה.

אין לי אלא לומר, דיון מרתק.

תרומתי הצנועה -

א. לא חוויתי פגיעות בכלל.

ב. בהתייחס לישראל - יש רשתות אתרי תמיכה ואתרי מוקד עם מערך קישורי FOOTER היסטורי (שפשוט לא טרחתי להסיר) שלא זזו.

ג. לא הצלחתי לראות תזוזות משמעותיתת ב-LONG TAIL בשום מקום ... אבל, יש בהחלט תזוזות של כמה מקומות למעלה ולמטה.

ד. בשנה האחרונה, יצא לי לבצע כמה סבבי השבחת SEO בלבד לאתרי תדמית\מידע קטנים וזה יצר לי מאגר של אתרי ייחוס לתרומת ה-ONSITE מול ה-OFFSITE (שמלבד כמה קישורים בודדים, כמעט לא קיים באתרים הללו) ... ובכולם אין שינוי לרעה ואף שינויים קלים לטובה.
    יעוץ וניהול טכנולוגי, אסטרטגיית רשת וקידום
    -----------------------------------------------------------
    מאמרים, מערכת ניהול תוכן, קניית דומיין

משתמש מתקדם kobie is on a distinguished road
    גם לי יש תרומה:

השני גרוש שלי -
    המסקנה שלי מכל העניין זה שהמצוקה של גוגל גדלה.
    על ציר הזמן אנחנו רואים יותר סימני מצוקה מהם.
    האחרון המשמעותי שאני שמתי לב אליו היה ההודעה שהם 'נגד פעילות של קידום אתרים' או משהו בנוסח דומה.
    העדכון האחרון פינגויין שמינגויין או מה שלא יהיה, לדעתי זה עוד שלב חמור בנסיגה של גוגל נגד מקדמי האתרים.
    פה הם מנסים לעשות סוג של רנדומיניזציה (יעני מהשורש אקראיות) של התוצאות, כך שחלק מהמקדמים יומרו 'אין טעם לקדם'.
    כך שהחוקיות פה היא האקראיות.
    כמובן שהניסיון הזה נדון לכישלון...
    נ.ב
    אצלי אין פגיעות אבל אני מקדם מספר מאד מצומצם של אתרים כך שזה לא רלוונטי לסטטיסטיקה.
    פיתוח אפליקציות סלולריות אפליקציה לכל כיס!
    חילוץ מהשטח חילוץ ג'יפים מהשטח - Resc4U
    סטטוסים לפייסבוק מה המצב איתך?

+ הגב לאשכול זה
עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 4 5 6