פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 4 5 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך סך הכל של 114

אשכול: העדכון החדש של גוגל

http://searchengineland.com/penguin-...-advice-119650
    Google Penguin Update Recovery Tips & Advice

משתמש כבד talprihar אינו מוערך במערכת הפורומים
    שלח את זה לגוגל הם ירדו למקום 6 בביטוי search engine
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

משתמש מתקדם hayokra is on a distinguished road
    מדובר ברעידת אדמה, ביצעתי פעולות קידום טהורות ולא משוגעות ועפתי לפתע בביטויים רבים
    חלק מהדפים הראשיים שלי באתר הוסרו ונשארו "דפי 2" שלהם.... מצד שני אתרי זבל ובלוגים עם מאמרים זוטרים עלו, משהו הזוי ומוזר עובר על המנוע וזה בהחלט מרגיז!

מכור לפורום etay2k אינו מוערך במערכת הפורומים
    בביטוי הראשי שלי חזרתי למקום שלישי אחרי שעדכון פנדה העיף אתר עם המון תוכן משוכפל למטה (עכשיו המצב כמו קודם).

גם בביטוי כמו "אקולוקו" ירדתי קצת לטובת אתר ערוץ הילדים :-).

במילה "משחקים" שאף פעם לא ניסיתי לקדם ברצינות עפתי איזה שישה עמודים אחורה :-P.

אני כרגע מנסה להוסיף תוכן על משחקים שאולי פיספסתי בחצי שנה האחרונה, נזהר מאוד עם בניית קישורים למרות שאף פעם לא הגזמתי עם זה.
    הבלוג המקצועי שלי - קידום אתרים מנקודת מבטו של כותב תכנים

ציטוט פורסם במקור על ידי talazari צפה בהודעה
    לא ברור מה הולך אני חטפתי רק באתר שלי
    שעבר קידום לבן וצח ולעומת זאת אתרים שקיבלו מלא מאמרים מסובבים וכאלה קפצו למעלה
    נמאס כבר מהגוגל הזה

מסכים. אני מבין את הצורך בכל השינויים, אבל מעשית התוצאות בעיתיות.
    אתר מאמרים פאבלישר. לשרותכם משנת 2007.

אגב - היום אני רואה שינוי נוסף. שמתם לב?
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

ציטוט פורסם במקור על ידי ניר אדר צפה בהודעה
    אני רואה "תיקון קל" של המגמה בחלק מהביטויים.
    אם לדייק - בערך חצי תיקון: (למשל - אתר שנזרק 8 מקומות אחורה, חזר 4 קדימה).
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

ראיתי שינוי של אתר שעף 20 מקומות אחורה עכשיו עף 800 מקומות אחורה חוץ מזה לא ראיתי כלום באתרים אחרים...
    בלוג טכנולוגי על קידום אתרים אוטומטי , מכשירי אידוי ארומתרפיים, ואתר עם מידע על קנביס רפואי

משתמש מתמיד neris אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלneris
    האמת שאני ממשיך לראות שינויים אבל רק לטובה
    אגב אני בכלל ראיתי שינויים לרעה רק ב2 אתרים שהיו ברורים לי מאליו וגם לא בכזו ירידה
    לק"י שיווק באינטרנט, בניית אתרי אינטרנט.
    שירותי קידום אתרים במחירים טובים. לאחרונה פתחתי אתר מאמרים לשימוש חופשי

ציטוט פורסם במקור על ידי neris צפה בהודעה
    האמת שאני ממשיך לראות שינויים אבל רק לטובה
    אגב אני בכלל ראיתי שינויים לרעה רק ב2 אתרים שהיו ברורים לי מאליו וגם לא בכזו ירידה
    ראיתי המון התרסקויות של אתרים היום
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

הייתי שלושה ימים במקום 1 למילה משכנתא אבל עכשיו בנק לאומי מקום 1 ואני 2 ... )-:

משתמש כבד nadavben אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני מבין מהקישור של אביב שאין טעם לבקש "בחינה מחדש". נכון?

האם אתם חושבים שלהמשיך להשיג קישורים לאתרים שנפלו במיקומים זה בעייתי? ראיתי שטל כתב שעדיף לא לעשות כלום - אבל אני לא מבין את ההיגיון בכך.

אני רואה ירידה בהמון ביטויים של זנב ארוך, ירידה של 2-3 מקומות, אבל מבחינת התנועה הנכנסת, זה כמעט 40%!

אני מקדם אתר דומה, וההבדל המרכזי הוא שבאתר שנפל היו יחסית הרבה קישורים נכנסים מפוטרים...

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    שמתם לב שמנועי חיפוש הפנימיים כמו וואלה התוצאות נשארו אותו הדבר ואין שינוי אמיתי שם
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

משתמש מתמיד neris אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלneris
    ציטוט פורסם במקור על ידי טומי צפה בהודעה
    שמתם לב שמנועי חיפוש הפנימיים כמו וואלה התוצאות נשארו אותו הדבר ואין שינוי אמיתי שם
    וואי נכון עכשיו שמתי לב לזה.. אולי לוקח להם זמן להתעדכן ?
    לק"י שיווק באינטרנט, בניית אתרי אינטרנט.
    שירותי קידום אתרים במחירים טובים. לאחרונה פתחתי אתר מאמרים לשימוש חופשי

ציטוט פורסם במקור על ידי nadavben צפה בהודעה
    אני מבין מהקישור של אביב שאין טעם לבקש "בחינה מחדש". נכון?

האם אתם חושבים שלהמשיך להשיג קישורים לאתרים שנפלו במיקומים זה בעייתי? ראיתי שטל כתב שעדיף לא לעשות כלום - אבל אני לא מבין את ההיגיון בכך.
    רשמתי לא לעשות כלום בימים הקרובים, כלומר לחכות שהעדכון יתייצב, ואז לעשות מה שאתה רוצה לעשות (אגב זאת רק דעתי מי שלא היה מעוניין לחכות אין לי שום טיעון כנגדו)

אני מקדם אתר דומה, וההבדל המרכזי הוא שבאתר שנפל היו יחסית הרבה קישורים נכנסים מפוטרים...
    מעניין! באתר אחד מתוך השלושה שראיתי שנפגעו - ראיתי את הנקודה הזאת גם בצורה חד משמעית - שמילה אחת חטפה ואותה מילה הייתה מקושרת אך ורק מפוטרים וסיידברים באיכות ירודה, וזה היה למעשה כחלק מניסוי של מניפולציה על אותה מילה. שאר המילים של אותו אתר לא נפגעו בכלל.

עכשיו שאלת השאלות היא - נניח שתוקנו הבעיות\הוסרו הקישורים - מתי האתר חוזר? בסריקה הבאה? (כלומר הפינגוויין צרוב באלגוריתם) או בפעם הבאה שהוא ירוץ? (ע"ע פנדה)
    נערך לאחרונה על ידי talprihar, 29/04/2012 בשעה 08:00

מכור לפורום scorpy72 אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלscorpy72
    גם אצלי רעידת אדמה בהרבה אתרים.
    חלק נישארו חזקים בביטוי חזק ועפו במלא ביטויים מתלווים וחלק בדיוק להיפך.
    חלק עפו אולי עם "הגיון" וחלק ממש ללא "הגיון" אפילו לא הקלוש ביותר.

משתמש מתמיד EAStyle אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה
    רשמתי לא לעשות כלום בימים הקרובים, כלומר לחכות שהעדכון יתייצב, ואז לעשות מה שאתה רוצה לעשות (אגב זאת רק דעתי מי שלא היה מעוניין לחכות אין לי שום טיעון כנגדו)

מעניין! באתר אחד מתוך השלושה שראיתי שנפגעו - ראיתי את הנקודה הזאת גם בצורה חד משמעית - שמילה אחת חטפה ואותה מילה הייתה מקושרת אך ורק מפוטרים וסיידברים באיכות ירודה, וזה היה למעשה כחלק מניסוי של מניפולציה על אותה מילה. שאר המילים של אותו אתר לא נפגעו בכלל.

עכשיו שאלת השאלות היא - נניח שתוקנו הבעיות\הוסרו הקישורים - מתי האתר חוזר? בסריקה הבאה? (כלומר הפינגוויין צרוב באלגוריתם) או בפעם הבאה שהוא ירוץ? (ע"ע פנדה)
    דווקא אצלי אתר חדש עם קישרים רק מהפוטר ולא קרה לו כלום, ועוד אתר שגם כן עם קישורים רק מהפוטר וגם לו לא קרה כלום
    אנשים מחפשים לקנות ארבעת המינים.
    לא צריכים לשלם, מעכשיו חיפוש עבודה בחינם וגם לימוד תיאוריה.

ציטוט פורסם במקור על ידי talprihar צפה בהודעה

דווקא בביטוי הראשי , המצב חזר למה שהיה לפני כמה חודשיים, וכבר היו מקרים גרועים יותר. הקישורים אצלי הם גם יותר מגוונים למרות שהם בדרך כלל מפוטרים (לפני 3-4 שנים החלפות כאלו עדיין נחשבו לדרך עבודה מקובלת ולא נגעתי בהחלפות ישנות).

לדעתי , בדיוק כמו עם פנדה, יהיו עדכונים לאלגוריתם עצמו ועדכונים לנתונים שלו, לכן יעברו לפחות שבוע שבועיים עד שנראה תיקונים, אלא אם כן הם מתקנים אותו כבר... כרגע יש המון עליהום על גוגל מכל האתרים הגדולים ברשת, הם מתחילים להבין שאולי הם פישלו יותר מאשר בדרך כלל :-P.

דווקא אצלי אתר חדש עם קישרים רק מהפוטר ולא קרה לו כלום, ועוד אתר שגם כן עם קישורים רק מהפוטר וגם לו לא קרה כלום
    אסייג את דברי - אני לא חושב שזה בגלל קישורי הפוטר (כלומר לא בגלל שהם ממוקמים בפוטר) אלא בגלל קישורי הפוטר מאתרי זבל במקרה שלי.

והשאלה על התיקונים היא לא מבחינת "אם גוגל יוציאו תיקונים" (תמיד הם מוציאים) אלא איזה סוג אלגוריתם זה? פילטר שנוסף - כלומר ברגע שהוא מזהה בעיה הוא מעניש אותך, וברגע שהוא מזהה תיקון הוא מחזיר אותך (או שממתין תקופה מוקצבת לפני שמחזיר אותך).
    או עדכון כמו פנדה - שרץ פעם בכמה חודשים ואז אם תבצע תיקון תחזור רק בפעם הבאה שהוא רץ.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 4 5 ... אחרוןאחרון