פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: עיצוב אתר ע"י גרפקאי - איזה קבצים צריך לבקש ??

משתמש מתמיד renat1010 אינו מוערך במערכת הפורומים

עיצוב אתר ע"י גרפקאי - איזה קבצים צריך לבקש ??

עשיתי עיצוב של האתר שלי (בנוי על המערכת של לייבסיטי) אצל גרפיקאי -
    עכשיו, אחרי סיום העבודה, מה אני צריך לקבל ממנו, הכוונה שלי לאיזה סוג של קבצים (מדובר על עיצוב תבנית + דף פנימי + פלאש) ??

אני לא יודע איך בדיוק המערכת של לייבסיטי עובדת כדי להגיד לך מבחינת חיתוכים מה אתה צריך לבקש. אבל בין אם אתה מתכוון לעשות את החיתוכים בעצמך או לא תבקש את הקובץ המקורי של העיצוב (אם הוא מעצב באמצעות פוטושופ למשל אז זה קובץ psd) עם כל השכבות (לך תדע - יכול להיות שבעתיד תרצה לעשות שינויים בעיצוב ולא תרצה להיות תלוי בו ותוכל להעביר את העבודה למעצב אחר).

אם המעצב גם בונה עבורך את ה html אז כמובן שהוא צריך להעביר אליך את כל קבצי ה html / javascript / css...

לגבי פלאש - בקש ממנו את קובץ ה fla המקורי שאיתו יצר את הפלאש (אותה סיבה כמו קובץ העיצוב).

המעצב שאיתו אני עובד נותן לי את כל הדברים האלו אבל נתקלתי גם בכאלו שלא... וזה תלוי מה אתה סוגר איתם מראש.

משתמש מתמיד renat1010 אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי ophir.oren צפה בהודעה
    אני לא יודע איך בדיוק המערכת של לייבסיטי עובדת כדי להגיד לך מבחינת חיתוכים מה אתה צריך לבקש. אבל בין אם אתה מתכוון לעשות את החיתוכים בעצמך או לא תבקש את הקובץ המקורי של העיצוב (אם הוא מעצב באמצעות פוטושופ למשל אז זה קובץ psd) עם כל השכבות (לך תדע - יכול להיות שבעתיד תרצה לעשות שינויים בעיצוב ולא תרצה להיות תלוי בו ותוכל להעביר את העבודה למעצב אחר).

אם המעצב גם בונה עבורך את ה html אז כמובן שהוא צריך להעביר אליך את כל קבצי ה html / javascript / css...

לגבי פלאש - בקש ממנו את קובץ ה fla המקורי שאיתו יצר את הפלאש (אותה סיבה כמו קובץ העיצוב).

המעצב שאיתו אני עובד נותן לי את כל הדברים האלו אבל נתקלתי גם בכאלו שלא... וזה תלוי מה אתה סוגר איתם מראש.

תודה רבה רבה
    תרגום לערבית של חומרים פיננסיים ומשפטיים

משתמש מתמיד רויטל is on a distinguished road
    אני לא יודעת אם איזה גרפיקאי עבדת אבל אתה לא אמור לבקש הוא צריך לשלוח לך את הקבצים שעבד עליו
    כך זה היה אצלי

ציטוט פורסם במקור על ידי רויטל צפה בהודעה
    אני לא יודעת אם איזה גרפיקאי עבדת אבל אתה לא אמור לבקש הוא צריך לשלוח לך את הקבצים שעבד עליו
    כך זה היה אצלי
    זה ממש לא מובן מאילו. וזה דיי תלוי בסוג העבודה ובמה שמסכמים מראש. תמיד עדיף לסגור את הדברים האלו מראש שלא יהיו הפתעות.

+ הגב לאשכול זה