פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך סך הכל של 6

אשכול: תובע את גוגל: צילמו אותי משתין בחצר

תובע את גוגל: צילמו אותי משתין בחצר

תובע את גוגל: צילמו אותי משתין בחצר
    אזרח צרפתי שנלכד בעדשת המצלמה של שירות סטריט וויו טוען כי שכניו זיהו אותו למרות שפניו טושטשו והוא הפך ללעג בכפר בו הוא גר
    לא בטוח שעל זה חשבו בגוגל כשהשיקו את שירות סטריט וויו: אזרח צרפתי תובע את החברה לאחר שנלכד בעדשת המצלמה כשהוא משתין בחצר הבית שלו, ודורש את הסרת התמונה וכן פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לו.

האיש טען באמצעות עורך דינו כי חשב שהוא מוסתר על ידי שער הכניסה הסגור לחצר, אך ניידת גוגל שעברה במקום צילמה אותו מעל לשער. לדבריו, תושבי הכפר בו הוא מתגורר זיהו אותו למרות שפניו טושטשו בתמונה, והוא הפך מושא ללעג.

"לכל אחד יש זכות לרמה מסוימת של פרטיות", הסביר עורך דינו. "במקרה המסוים הזה, זה משעשע יותר מאשר רציני. אבל אם הוא היה נתפס מנשק אשה שאינה אשתו, זו הייתה אותה בעיה".

במקרה או שלא, עורך הדין נמנע מלהתייחס לנסיבות שהביאו את מרשו להתרוקן דווקא בחוץ.
    מעריב
    תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    זה לא חדש, יש מלא תביעות על גוגל סטריט וויו במהלך השנים האחרונות. הנה כתבה נוספת בנושא: כאן
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

משתמש מתמיד pgo.co.il is on a distinguished road
    תודה על הפרסום, אני חושב שצריך להיות גבול, זאת באמת חדירה לפרטיות (לדעתי).

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    לכל מי שיש פייסבוק נתן בצורה כזאת או אחרת לחדור לו לפרטיות.... זה לא שבאמת קיים דבר כזה "פרטיות" ברשת. הכל חשוף אם רוצים וגם אם לא. ולגבי תביעות מול גוגל.... בואו ואספר לכם סיפור
    גוגל נתנו לגורמי תרופות מזוייפות של ויאגרה לפרסם בפרסומות של גוגל בידיעה שזה לא חוקי בעולם, קבלו על זה תביעה וסגרו את התיק עם פיצוי של חצי מיליארד דולר.
    תקראו את הכתבה כאן

הם מוכנים ויודעים כל סיכון שהם לוקחים ותחתון של מישהי אחת או אחרת לא ישנה פה כלום לצערי...
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

משתמש מתמיד רויטל is on a distinguished road
    איזה חוצפה!!!

משתמש מתמיד רויטל is on a distinguished road
    זה נכון שלמי שיש פייסבוק "מסכים" שיחדרו לו לפרטיות אבל אל תשכח שהוא זה שקובע מה יראו ומה לא.
    אם אני לא רוצה שידעו עליי דברים מסוימים לא אפרסם ולא ארמוז בשום צורה או דרך.
    אני בטוחה שאותו אדם שעשה את צרכיו לא צילם את עצמו ובטח שלא חשב להעלות את זה לגוגל / פייסבוק וכו' ולכן הם עשו עבירה.
    זאת חדירה לפרטיות ואני מקווה שהוא לא יוותר להם

+ הגב לאשכול זה