פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 17 מתוך סך הכל של 17

אשכול: שינוי בדפי אוהדים של פייסבוק ראיתם ?

משתמש חסום מאמרונים is on a distinguished road

הצטרפו לעצומה נגד פייסבוק - UNLIKE TIMELINE

למי מכם שיש דפי אוהדים בפייסבוק ( דף עסקי ) בטח קיבל הודעה דומה לשינוי שהיה לא מזמן עם הטיימליין, זה בדיוק אותו עניין גם עם הדפים .

קצת מבאס אחרי שרבים מאיתנו השקיעו בדפים עם עיצובים ומיני אתרים בתוך הפייסבוק, מה דעתכם על זה ? אני אישית לא מתחבר .
    נערך לאחרונה על ידי מאמרונים, 01/03/2012 בשעה 12:45

משתמש מתמיד הרופא-הסיני is on a distinguished road
    בכדו"הא - I DON'T SEE ANY BORDERS! Do you?
    בזמן האחרון כל פעם שחברות גדולות עושות מהלך שהציבור לא אוהב, או יותר נכון שמתגלה מהלך שכזה בציבור (כי הן כל הזמן עושות את זה, אנחנו פשוט ישנים...), נהיה גל של מחאה ברשת שמוריד אותם מהעץ. פייסבוק זה חינם, וזה גם בינלאומי, אבל אני מחכה ליום שנוכל לשנות שינויים שמוכתבים ע"י "אלוהים" - גוגל, פייסבוק... על ידי מחה המונית בינלאומית. למה לעצור במחירי הקוטג'? או בהפרשי המחירים של מוצרים ישראלים מחו,ל מול הארץ?
    עוד לא ראיתי את השינוי, אבל אין ספק שזה שמשנים בכוח ולא נותנים לשמור על עמודים שכבר קיבלו כ"כ הרבה השקעה עד כה זה מרגיז!!
    לא יכולתי להתאפק...
    מאמרונים, אם אתה יוצא למלחמה על העמוד שלך - אני איתך!...

הרופא-הסיני, אמרת יפה, קדימה מאיפה מתחילים ? כידוע לך ליצור גל מחאה נגד פייסבוק זה מורכב קצת יותר מלעשות לייק על מחאה של פסק זמן ( בלי לזלזל חלילה במחאה ) בואו נעשה סיעור מוחות ונעביר בין החברים כאן הצעות לתפעול מחאה ארצית, בתקווה שתהפוך לכלל עולמית, מי בפנים ?

ציטוט פורסם במקור על ידי הרופא-הסיני צפה בהודעה
    בזמן האחרון כל פעם שחברות גדולות עושות מהלך שהציבור לא אוהב, או יותר נכון שמתגלה מהלך שכזה בציבור (כי הן כל הזמן עושות את זה, אנחנו פשוט ישנים...), נהיה גל של מחאה ברשת שמוריד אותם מהעץ. פייסבוק זה חינם, וזה גם בינלאומי, אבל אני מחכה ליום שנוכל לשנות שינויים שמוכתבים ע"י "אלוהים" - גוגל, פייסבוק... על ידי מחה המונית בינלאומית. למה לעצור במחירי הקוטג'? או בהפרשי המחירים של מוצרים ישראלים מחו,ל מול הארץ?
    עוד לא ראיתי את השינוי, אבל אין ספק שזה שמשנים בכוח ולא נותנים לשמור על עמודים שכבר קיבלו כ"כ הרבה השקעה עד כה זה מרגיז!!
    לא יכולתי להתאפק...
    מאמרונים, אם אתה יוצא למלחמה על העמוד שלך - אני איתך!...

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    כל פעם אותו סיפור עם פייסבוק
    עושים שינוי כולם צועקים אבל אחרי זה שוכחים בכלל מה היה פעם...
    מישהו היום ירצה או זוכר איך נראה הפייסבוק לפני שנתיים?? לכל שינוי מתרגלים גם אם ישימו לנו תרנגולים ליד התמונת פרופיל

גם את זה נעבור
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

זה משנה ייעוד של חברות שלמות שהוקמו במטרה לתת מענה של יצירת דפים עם לשוניות ( מיני אתרים ), אפליקציות.
    לבעלי העסקים זה גרוע כי היו כאלה ששילמו ממיטב כספם עבור יצירת אפליקציה מסוג כזה המותאם לדפים הקיימים כעת ולא לטיימליין.
    אני אישית שוקל בכלל לא להשתמש בפייסבוק יותר, המגמה הזאת של לעשות שינויים מבלי לתת בחירה היא דיקטטורה ושימוש ציני בכוחה של פייסבוק, שאותו אגב היא מקבלת מכמות החברים, אז אני מציע שנדלל לה את כמות החברים וככה היא תהיה קשובה .
    להרים ידיים ולהתרגל זאת די תכונה ישראלית, ( עם כל הכבוד למחאת הקיץ ) בואו נעשה משהו שיעשה פה משהוווווו

מי בעד ?

משתמש מתמיד itamaram69 is on a distinguished road
    גם לדעתי זה צעד מאוד חוצפני של פייסבוק, מילא לתת את האפשרות לעבור לטיים-ליין, אבל להכריח?
    ישנם חברות שהשקיעו אלפי שקלים בבניית עמוד אוהדים ממותג , או מיני-סייט שמניע לפעולה בתוך הדף אוהדים..
    גם עסקים רבים נבנו על היכולות שלהם לבנות דפי אוהדים ממותגים, ועכשיו פייסבוק מוחקת את כל זה ברגע?
    פייסבוק כרגע גם פגעה בעסקים שמייצרים דפי אוהדים ממותגים, וגם פגעה בעסקים שכבר השתמשו בהם..
    זה אחד הצעדים הגרועים ביותר של פייסבוק בשנים האחרונות מבחינה כלכלית ואישית לטעמי..
    רוצים לצחוק? אתר סטטוסים לפייסבוק חדש קם בישראל!
    מחפשים תקצירים, ביקורות וטריילרים של סרטים מומלצים? כנסו
    פורטל הובלות דירה הגדול יעזור לכם לעבור דירה בשקט ובשלווה.

אני יודע שזה נראה קצת יומרני, אבל כח של אנשים הוא ביחד, הקמתי עמוד באתר " עצומה " בואו לחתום וביחד נשנה משהו ...

גם אני UNLIKE פייסבוק- הצטרפו לעצומה וחתמו

אני מסכים עם כולם, אני חושב זאת חוצפה מצד פייסבוק לא לתת אלטרנטיבה של בחירה עיצובית לדף האוהדים. מפה ועד להחרמה מלאה של פייסבוק יש מרחק גדול, כמה אלפי אנשים שיחרימו את פייסבוק לא יזיזו לה יותר מידי... מה שכן, אני הייתי ממליץ להוציא פנייה לכיוון פייסבוק על המון חתימות של שינוי המדיניות הזאת, זה משהו שיכול לגרום להם להקשיב יותר לפי דעתי
    השוואות מחירים על הסרת שיער בלייזר
    צריך לעצב את הבית? הום סטיילינג זאת השיטה העולמית להלבשת הבית
    טיפולי איפור קבוע מכל הסוגים: שפתיים, עיניים, גבות, קעקועים

משתמש מתמיד itamaram69 is on a distinguished road
    עשיתי בדיקה מעמיקה לעניין.. וגיליתי שיש יתרונות וחסרונות למעבר הזה.. אם כי לדעתי החסרונות עולים על היתרונות.

חסרונות:
    1. לא ניתן יותר לעשות דף נחיתה ! זה החיסרון המשמעותי ביותר, הרבה מאוד אנשים השקיעו על דף נחיתה ספציפי אליו יגיעו הגולשים, והדף הזה בעצם יניע אותם לפעולה ללחוץ לייק או למלא פרטים ... אין את זה יותר ! כל מי שמגיע לדף האוהדים מגיע אל ה Wall שהוא בעצם הטיים-ליין...
    2. קשה לעקוב אחרי ציר הזמן והכרונולוגיות של הדברים שמפורסמים... יש 2 צדדים וזה מבלבל מאוד לעין

יתרונות:
    1. ניתן סופסוף לשלוח הודעה אישית לבעל דף האוהדים... הוא יקבל אותה כמו הודעה פרטית רגילה בפרופיל.
    2. אפשרויות ניווט הרבה יותר נוחות, חווית גלישה טובה יותר.
    3. תמונת תצוגה עילית מאוד גדולה שיכולה למתג את העסק ולתת לדף ערך מיתוגי שיווקי
    4. כל הלשוניות המותאמות אישית לא נעלמו! אבל כרגע רואים בתפריט רק 4 מהם - שאנחנו יכולים לבחור.
    5. בכל לשונית יש יותר מקום לכתוב (הרוחב של הדף רחב יותר מהדפים הקודמים)

על פניו נראה שיש הרבה יתרונות אבל אלו יתרונות לא משמעותיים לעומת חוסר היכולת לשים דף נחיתה מכוון מטרה...
    נקווה שימצאו לזה פיתרון ...
    רוצים לצחוק? אתר סטטוסים לפייסבוק חדש קם בישראל!
    מחפשים תקצירים, ביקורות וטריילרים של סרטים מומלצים? כנסו
    פורטל הובלות דירה הגדול יעזור לכם לעבור דירה בשקט ובשלווה.

משתמש מתמיד הרופא-הסיני is on a distinguished road
    בכדו"הא - I DON'T SEE ANY BORDERS! Do you?
    לדעתי אין ברירה אלא לפעול, אפילו בשביל להעלות לתודעה של אנשים, שוב, שהכוח בידינו. אם אנשים "מחשיכים" את פייסבוק ליום אחד - זה עוצמה אדירה. הלוואי שיום יבוא והתודעה הציבורית \ האזרחית \ האנושית תהיה במקום כזה. בינתיים צריך לפעול לכיוון הזה - לעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים כל הזמן.
    אני לא מאמין שדבר כזה יקרה, אבל עדיין - צריך להתחיל איפשהו. תראו איזה עבודה עולם האינטרנט נתן בחוק ה SOPA.
    כמובן שאין מה להשוות, אבל זפה עושה טוב לראות שאפשר לפעול - ולפעמים אפילו להשפיע.
    החוכמה היא מעשה שיש בו ביטחון ומחשבה שיש בה ספק.
    אני הצבעתי (אני השני בלבד.)
    ציטוט פורסם במקור על ידי מאמרונים צפה בהודעה
    אני יודע שזה נראה קצת יומרני, אבל כח של אנשים הוא ביחד, הקמתי עמוד באתר " עצומה " בואו לחתום וביחד נשנה משהו ...

גם אני UNLIKE פייסבוק- הצטרפו לעצומה וחתמו

משתמש "קל" tuti is on a distinguished road
    הדבר היותר עצוב בכל הסיפור הזה, הוא שפייסבוק מחייבת את כל הדפים העסקיים לעבור לטיים ליין החדש...
    למה לחייב???
    אפשר פשוט להציע ומי שרוצה, שיעבור...
    לגבי הדף נחיתה, אחד החסרונות המשמעותיים ביותר!!!

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    אין יותר דפי נחיתה בפייסבוק? באמת נפילה, זה יפיל הרבה רווחים של הרבה עסקים שעד היום יכלו להציע "אתר אינטרנט בפייסבוק" או "דף מעריצים אינטרקטיבי"
    מתי זה יוצא לפועל ? סוף החודש?
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

משתמש "קל" tuti is on a distinguished road
    סוף החודש, ב-30 למרץ .
    עכשיו כנראה יתחילו להציע עיצוב טיים ליין...

משתמש מתמיד רויטל is on a distinguished road
    אותי באופן אישי זה ממש מרגיז.
    אני מצטרפת להרבה דברים שאמרו כאן ובמיוחד לאלו שהשקיעו כסף על דפי אוהדים עכשיו צריכים לשנות הכל.
    למה באמת לא נותנים לנו את האפשרות לבחור? מנחיתים עלינו את השינויים ואין לנו ברירה אלא לקבל.

נאמר פה נכון שבסופו של דבר כולם מתרגלים ושוכחים מה היה לפני. נקווה שהכל יסתדר בסוף.

גם את הקבוצות שינו

שינוי יותר לטובה מאשר לא

סה"כ שינוי יותר לטובה מאשר לא.

http://www.facebook.com/parquet.floor

משתמש מתמיד neris אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלneris
    עזבו לטובה או לא לטובה... ת'כלס זה יוצר עוד עבודה וזה טוב לנו חברות האינטרנט
    לק"י שיווק באינטרנט, בניית אתרי אינטרנט.
    שירותי קידום אתרים במחירים טובים. לאחרונה פתחתי אתר מאמרים לשימוש חופשי

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה