פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך סך הכל של 14

אשכול: רבותי טעויות נפוצות

המרדף אחרי ה pr

המרדף אחרי לינקים

רישום לזיליון אתרים

dmoz

pr לא משנה אתרים אם pr 0 יכולים להיות ראשונים ואם pr גבוה אחרונים כך שגם הלינקים

לא חשובים מה שחשוב מבנה היררכי מדוייק תוכן שמתעדכן כל יום המון תמונות וקישור לגוגל הכי חשוב מלא דפים תחת אותו דומיין

אתרים דינמים php asp וכ"ו הבנויים מדפים ספורים חבל לכם על הזמן

קחו לצומת ליבכם

אתה אומר שצריך לתקן כאן באתר חלק מהמאמרים .???
    מנהלים שימו לב
    תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

רבותי דוגמאות

במילה שרותי ליווי ( אחת המילים הקשות ביותר לקידום ) תוצאה רביעית דף ראשון, מסג' מקום ראשון,

נופש בארץ מקום ראשון

מלונות באופטיה: מקום ראשון PR 0 ו 0 קישורים מאתרים אחרים

ועוד מעל ל 1000 מילים וביטויים שונים לכל האתרים שלי וובממוצע מעל 3000 כניסות מגוגל בלבד ביום אין תחלופת לינקים מלבד קישורים ממנועי חיפוש כגון גוגל וואלה נענע MSN וכ"ו שימו לב שכל האתרים המובילים פורטלים וכ"ו פשוט כמעט ולא מופיעים בגוגל וואלה הגדולים קונים אדסנס כדי להופיע במקומות טובים. גוגל=HTML פשוט ובלי משחקים והכי חשוב כל אתר שהוא מעל לשנה מאונדקס קרוב לוודאי שניתן לקדמו, היררכיית דפים נכונה, מחשבה הגיונית, משאבי האתר מופנים לדף אחד ועוד דברים קטנים וקלים שכל אחד במחשבה בראיה יכול ליצר

וכמובן גוגל sitemap חובה בכל אתר

זהו.

מה שם החברה שלך ?
    ואיזה עוד אתרים אתה מקדם?

תאילנד טיול כל המידע למטיילים הישראלים בתאילנד
    טיסה לתאילנד מידע על טיסות זולות לתאילנד בנגקוק

המזרח הרחוק מידי למטיילים בבורמה לאוס הודו וייטנאם

ציטוט פורסם במקור על ידי flash
    מה שם החברה שלך ?
    ואיזה עוד אתרים אתה מקדם?

אני לא עוסק בתחום מוכן לעזור לכל אחד

מציאות או דמיון?
    יש קצת אמת בדבריו של אופיר, תחשבו על זה, אם גוגל יכול היה להתעלם מקישורים ומנסיונות לקדם אתרים על מה גוגל היה מסתמך? ובכן, היום גוגל יותר ויותר יכול להסתמך על נתונים מאנאליסטיק ומסרגלי גוגל על מנת לבדוק כמה זמן שוהה הגולש באתר וכמה דפים קורא כל גולש בממוצע, ואילו הם הדפים החביבים על הגולשים בגין כל ביטוי שחיפשו, זה פרמטר הרבה יותר חשוב מכל דבר אחר, גוגל זז כל הזמן כדי לתת לכל אתר חלון הזדמנויות מידי פעם ולו רק לשעה או שעתיים, אם האתר מצליח לשמח את לב הגולשים גוגל יתן לו יותר חלונות זמן בעתיד....

שלומי גורנלר
    קורא בקפה

גוגל משתמש באנליטס שאני מתקין באתר שלי על מנת לקבל מידע על האתר?
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: קישורים יכללו עד שלוש מילים.

אין ספק שאין תחליף לתוכן איכותי, והוא החשוב ביותר מבחינת קידום האתר בתוצאות החיפוש לאורך זמן. שני דברים שלעולם לא ישתנו הנם - תוכן איכותי + ותק האתר. לדעתי, גם בעוד שנים, כשמקדמי האתרים יהפכו לאינציקלופדיות של ידע, גוגל (ושאר מנועי החיפוש המשמעותיים) יתנו חשיבות יתרה לתוכן איכותי וותק האתר. ברור כי גוגל יעדיף אתר המספק מענה לחיפוש שלך, על פני אתר שמקבל 1000 לינקים אבל אינו מספק תוכן איכותי. המטרה העיקרית, שלבטח לא תשתנה בעתיד הנראה לעין, הנה לתת לגולשים את מה שהם מחפשים. אנו מבינים את זה ואנשי גוגל מבינים את זה ומפתחים את האלגוריתמים שלהם בהתאם.

משתמש כבד zivi אינו מוערך במערכת הפורומים

שלומי... לגבי הטענה של ניתוח של גוגל את ה"טרנד" של הגולשים... נשמע לי בעייתי , גוגל גם ככה מתקשים עם הקטע של הPR ומיום ליום מורידים את החשיבות שלו. מסיבה פשוטה של חוסר אמינות, אתרים מתפרנסים ממכירת לינקים וזה רק קצה הקרחון.

כשגוגל יתחילו להסתמך על נטיות הגלישה זה יהפוך את בעיית חוסר האמינות לגדולה יותר.

מצד שני, גוגל צריכים להסתמך על משהו, לי נראה שהאלגוריתמים של הקישורים הנכנסים קצת יותר מורכב ממה שנראה לעין.

משתמש כבד אביגיל אינו מוערך במערכת הפורומים

היי

הרשה לי לא להסכים אתך, אופיר. המסקנות שלך קיצוניות מדי.

"המרדף אחרי ה pr", "המרדף אחרי לינקים" "רישום לזיליון אתרים" - שלושתם בעצם אותו דבר. אז נכון שגוגל נאלץ להתייחס פחות ופחות ל-PR (בגלל תעשיית הלינקים), אבל זה ממש לא נכון שאין ל-PR שום משמעות. נסה להעלות לרשת שני עמודים זהים, אחד עם דירוג גבוה ואחד עם נמוך, ותראה מי ינצח.

ובאשר למספר העמודים באתר. כמו שמצאת אתרים מנצחים עם PR אפס, קל למצוא אתרים מנצחים עם מספר קטן של עמודים.

ולדעתי: תוכן מקורי, ותק, קישורים מאתרים בעלי תוכן דומה, עדכונים תכופים, ו-PR גבוה - זה המתכון לניצחון.

ציטוט פורסם במקור על ידי אביגיל
    היי

הרשה לי לא להסכים אתך, אופיר. המסקנות שלך קיצוניות מדי.

"המרדף אחרי ה pr", "המרדף אחרי לינקים" "רישום לזיליון אתרים" - שלושתם בעצם אותו דבר. אז נכון שגוגל נאלץ להתייחס פחות ופחות ל-PR (בגלל תעשיית הלינקים), אבל זה ממש לא נכון שאין ל-PR שום משמעות. נסה להעלות לרשת שני עמודים זהים, אחד עם דירוג גבוה ואחד עם נמוך, ותראה מי ינצח.

ובאשר למספר העמודים באתר. כמו שמצאת אתרים מנצחים עם PR אפס, קל למצוא אתרים מנצחים עם מספר קטן של עמודים.

ולדעתי: תוכן מקורי, ותק, קישורים מאתרים בעלי תוכן דומה, עדכונים תכופים, ו-PR גבוה - זה המתכון לניצחון.

וואלה - את רק מוכיחה את טענתי - קחי את YNET ה PR מאד גבוה מלא קישורים מיקומים על הפנים כנל לגבי תפוז וואלה נענע וכ"ו לכן וותק+תוכן עדכני ומתעדכן כל הזמן+מבנה היררכי נכון=הצלחה.

תגדיר מבנה היררכי נכון..
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: קישורים יכללו עד שלוש מילים.

מבנה היררכי נכון ( לדעתי בלבד! )

ראשית ההחלטה המשמעותית ביותר היא איזה דף באתר הוא החשוב ביותר! לצורך הדיון נחליט על דף הבית. אנו נתבסס על הנתון שלכל דף באינטרנט יש משמעות משלו והוא עומד בפני עצמו מול רובוט המאנדקס אתרים. לפיכך אנו נבנה את האתר בצורה אשר תעניק לדף הבית את הכח הרב ביותר דהיינו "נגיד" לרובוט " קח לתשומת ליבך שזה הדף הכי חשוב באתר - הינה כל הדפים מקשרים אליו בלעדית " לינק יוצא מדף הבית לכל דף באתר כאשר טקסט הלינק הינו העתק מדוייק של הכותרת של הדף אשר הלינק מפנה אליו. מכל דף אשר מקבל לינק מדף הבית נחזיר חזרה לינק עם טקסט מדוייק של הכותרת של דף הבית - בלעדי דהיינו לינק אך ורק לדף הבית. יצרנו בעצם דף אחד שמסביבו הרבה דפים כמו שכאן אתם אומרים " מביעים אמון בדף זה " זהו מבנה היררכי נכון של אתר. אני הייתי מוסיף ואומר ששאר מנועי החיפוש MSN וואלה ( המנוע החדש ) בגדול עובדים באותה שיטה לעיתים נדמה שהם מעתיקים תוצאות כך שהצלחה בגוגל=הצלחה ב וואלה + MSN + START ועוד כל מיני אחרים.

+ הגב לאשכול זה