פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: הצד של המפרסם

משתמש "קל" asicoh is on a distinguished road הסמל האישי שלasicoh

הצד של המפרסם

אני די חדש בתחום השיווקבאניטרנט, ויצא לי לעבוד עם מספר חברות וויסל, סקינדו, קליקון, אני עדין עושה טסטים כבר יותר משנה להבין את הנושא של ה PPC יותר לעומק, הקמתי מס' אתרים, והוספתי פרסומות, ממש לא פשוט למכור ולומדים עם הזמן, והכי קשה עם ההרגשה שאין לך שליטה על הלידים ואתה לא באמת יודע אם המאמצים שאתה עושה שווים את זה, נכון לררגע זה סך הכניסות לאתרים שלי בחודש מאד קטן 200 כניסות יומיות ממבקרים שונים, אז גוגל לא ממש מאשרים אותי, אז מה שנשאר זה תוכניות שותפים.

אבל לאחרונה התחלתי גם לפרסם, וגיליתי שגם כאן יש בעיתיות ותשובות חד משמעיות לא קיבלתי, יש לציין שמטפלים בי, ובודקים את הנושא, אבל שמסתכלים גם מהצד השני מבינים המון דברים, שגם בתור מפרסם אתה לא יודע מה אתה באמת מקבל, אם אתה לא מבין הרבה.

אז אותי כמפרסם מחיייבים על 100 קליקים האנליטיקס מראה רק 20 מישהו מכיר את התופעה?

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    כמה שאלות:

1. מה זה גוגל לא מאשרים אותך? לא מאשרים אותך בתור מה? ADSENSE?
    2. מי מחייב אותך למספר קליקים? והכמות שאמרת היא 100 ליום? לחודש? לשנה?

אשמח לשמוע עוד פרטים.
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

1. גוגל לא מאשרים אותי לאדסנס הם השביתו לי את החשבון, האמת לא ניסיתי שוב זה היה לפני שנה.
    2. סקינדו - העליתי קמפיין והוא היה באוויר מספר ימים, כל יום היה יורד לי 70 ש"ח אבל בפועל האנליטיקס היה מראה לי 5 כניסות במקום 30 זה היחס בערך.
    בדקנו עם האתר אחר כדף נחיתה ועדיין אותה הבעיה.

משתמש מתמיד johnfliver is on a distinguished road הסמל האישי שלjohnfliver
    1. לא ידעתי שגוגל מבטלים חשבון על כניסות מעטות... חשבתי שהם יודעים לבטל רק שעושים על חשבונם הרבה כסף. - טוב לדעת

אין לי מושג לגבי סקינדו והיחס המרה של הכניסות שלך.

נצטרך לחכות למישהו מומחה בתחום.
    קבלו 20GB חינם אתר כמו דרופבוקס **הרשמו כאן בחינם**
    טיובר - מדריכי הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ללא תוכנה, סיקורי סרטים וקליפים מצחיקים - Tubber.net ובנוסף, אחסון אתרים אמין ואיכותי במחיר נוח - חברת מקסטור אחסון אתרים

תראה האתר היה קטן לא היה הרבה תוכן, הרבה כניסות, הם פחדו מזיוף קליקים, אז הם טענו לזיוף , היום האתר מקום 2 בגוגל במילה משחקים לאייפון עם 140 כניסות ממוצע ביום, אני מאמין שהם כן יסכימו לקבל אותו, אני צריך לבדוק את הנושא לעומק.

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה