פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 34 מתוך סך הכל של 34

אשכול: הפכנו לוח לפרסום מאמרים/פוסטים

מכור לפורום OGK אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי טל צפה בהודעה
    אורי בקשר לטענה שאנשים רוצים לצמוח והפורום הוא פלטפורמה ומקדם לצמיחה הזו - הדעה שלי היא כזו:
    רוצים לצמוח? אין בעיה, אבל תעשו את זה תוך כדי שיתוף אמיתי ולא ממניע חד צדדי. זה פורום, כל אחד צריך לתת ולקבל, מי פחות ומי יותר זו כבר לא השאלה. אבל לא יתכן שיש משתמשים שנרשמו לפורום רק כדי לפרסם פה קישורים לפוסטים שהם פותחים, בכדי לקבל אינדוקס מהיר או קישור מפורום איכותי (כן, קישור מכאן זה קישור איכותי).

ייתכן שיש אנשים כאלו, עם זאת אינדוקס ניתן לעשות בקלות בדרכים אחרות.

אתם רוצים לפתור בעיה בצורה קולקטיבית, "יש יותר מידי, בואו נעצור הכל". בסה"כ אתם מנהלים את הפורום וזכותכם, אך אם מפריע לכם שיש גולשים שלא תורמים ומנגד מפרסמים, מדוע פשוט לא לחסום/ להזהיר אותם?

המון פעמים התכנים הללו פותחים דיונים. תכנים חיצוניים הם בהחלט נושא לדיון...

שוב - אני לא רוצה להיכנס כאן ל"מי צודק", סה"כ הפורום הוא לא שלי. עם זאת, אני חושב שיש דרכים לטפל בבעיות כאלו בצורה טובה יותר.

אורי - כאמור בגלל זה לא הצגתי כאן "חוק" אלא דיון - כי אני לא רוצה שנחסום פוסטים ודיונים רציניים, אני כן רוצה שלא נוצף בזבל (שזה אינטרס של כולם, לא של מנהלים) - הנקודה היא שקשה להגדיר את הגבול. לטעמי כבר הדיון על זה עכשיו יכול להשפיע על מי שצריך להשפיע, ומי שיפיץ פוסטים והתעלם מזה שמדובר כאן בקהילה - כבר יהיה יותר קל להגיד "האדם הזה נמצא כאן רק בשביל פרסום"
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

אבל הבעיה לא בעצם פותרת את עצמה?
    פוסט שלא מפתח דיון נדחק כלפי מטה.

אם זאת רק שאלה של ניצול לרעה, תכניס הוראה לפורום שנותנת noindex, nofollow לדיונים עם פחות מ-5 תגובות.

ציטוט פורסם במקור על ידי Icel צפה בהודעה

אם זאת רק שאלה של ניצול לרעה, תכניס הוראה לפורום שנותנת noindex, nofollow לדיונים עם פחות מ-5 תגובות.
    אני חושב שהיא לא - לדוגמא - בוא רגע נדבר על ההבדל בין פורום לבין קבוצה בפייסבוק:
    בקבוצה בפייסבוק מה שאמרת מדוייק
    במקרה של דיון בפורום - אתה הרבה פעמים רוצה לקרוא גם אשכולות ישנים וללמוד. כמות גדולה של "אשכולות זבל" תפגע לך משמעותית בחוויה לדעתי
    ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

ZEFO - מערכת לקידום אתרים

אתה צודק.
    אולי מנגנון של נעילה אוטומטית יעזור כאן.

זה יותר עניין של תרבות דיון. אני חושב שלקבע את זה בחוק לא יעזור הרבה.
    יהיו הרבה ריבים ומחיקות.

גם אם הדיונים נדחקים למטה הבעיה לא נפתרת.
    הדיונים שידחקו למטה יפנו את מקומם לדיונים חדשים מסוגם וחוזר חלילה.
    כך שהתופעה תמשיך ותתחזק.
    ואנחנו רוצים למנוע מצב שהפורום יהיה מלא במידע שלא מחדש מאום.

זאת הסיבה שאנחנו מבקשים מהשתמשים לחפש בפורום לפני ששואלים שאלה.
    בהרבה מקרים השאלה כבר נשאלה ויש תשובות טובות ואין צורך להעמיס על הפורום דיונים כפולים.

לפי דעתי אין צורך בחוק אלא רק להסתפק בבקשה מחברי הפורום לא להעמיס על הפורום הפניות למאמרים שלא מחדשים דבר.

ההפניה למאמר שלא מחדש דבר תימחק בדיוק כפי שתגובה סתמית ומיותרת נמחקת.
    אין צורך בחוק חדש בשביל זה לפי דעתי.
    נערך לאחרונה על ידי נאוה, 02/02/2012 בשעה 10:00

משתמש מתמיד Ziv is on a distinguished road הסמל האישי שלZiv
    נכון

ציטוט פורסם במקור על ידי ניר אדר צפה בהודעה
    אני חושב שהיא לא - לדוגמא - בוא רגע נדבר על ההבדל בין פורום לבין קבוצה בפייסבוק:
    בקבוצה בפייסבוק מה שאמרת מדוייק
    במקרה של דיון בפורום - אתה הרבה פעמים רוצה לקרוא גם אשכולות ישנים וללמוד. כמות גדולה של "אשכולות זבל" תפגע לך משמעותית בחוויה לדעתי

משתמש כבד nadavben אינו מוערך במערכת הפורומים
    אני תומך בניר. הפרסום של הפוסטים זה משחק לא רציני. כולם כתובים תגובות כמו "אהבתי" או "הבגבתי בבלוג" זה ממש מגוחך.
    כמו כן - כולם מגיבים בבלוג רק כדי לקבל קישור -אבל זה לא קשור...

הסיבה היא שגם מה שכתוב בבלוג לא באמת נועד ללמד את המקדמים הוותיקים משהו חדש.

ויותר מכך : אני ארחיק לכת ואומר שהרבה מהפוסטים שמספקים טיפים לקידום אתרים יוצרים זילות של המקצוע הזה.

ציטוט פורסם במקור על ידי nadavben צפה בהודעה
    אני תומך בניר. הפרסום של הפוסטים זה משחק לא רציני. כולם כתובים תגובות כמו "אהבתי" או "הבגבתי בבלוג" זה ממש מגוחך.

ויותר מכך : אני ארחיק לכת ואומר שהרבה מהפוסטים שמספקים טיפים לקידום אתרים יוצרים זילות של המקצוע הזה.
    +1

לא הייתי אומר כולם, אבל 90%+ בהחלט.
    משרד רואה חשבון - הנהלת חשבונות וייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, פורום רואי חשבון בירושלים.
    תל אביב 100 - ניתוח טכני, סקירת ניירות ערך חברות מדדים ומניות תל אביב 100.

משתמש מתמיד liran.nextlevel is on a distinguished road הסמל האישי שלliran.nextlevel
    ציטוט פורסם במקור על ידי nadavben צפה בהודעה

לא יכולתי לנסח יותר טוב בעצמי.

אם מישהו רוצה לפרסם פוסטים ברמה של פאבל או הפיג'מיסט אז בכיף, אני פשוט עוד לא נתקלתי ברמה קרובה אליהם בינתיים בשום בלוג אחר שהפנו אליו.

משתמש מתמיד whybeca is on a distinguished road
    אומנם אני יחסית חדש פה, ואומנם אין לי אתר בנושא SEO, אבל לדעתי הנחיה שכזו שמה מקל בגלגלי הפורום. הרי כל ההגדרה של קהילה היא שיתוף (במידע או בכל דבר אחר).

אז מדוע להכריז על סוג מסוים של שיתוף/מידע כלא קביל? מכיוון שהוא משמש לקידום עצמי של בעלי אתרים? נו, בסדר. ראית קהילה שלא עושה את זה?
    פתרונות אינטרנט מתקדמים - seome.co.il

בשביל לשתף קישור "שגר ושכח" יש פייסבוק וקבוצות מסוגים אחרים.

הפורום נועד לדיון, ולא רק לשיתוף.

הודעה שלא מעודדת דיון, אלא קיימת אך ורק על מנת להפנות אנשים לאתר אחר, נוגדת את רוח הפורום.

משתמש מתמיד whybeca is on a distinguished road
    בשביל לשתף קישור "שגר ושכח" יש פייסבוק וקבוצות מסוגים אחרים.

הפורום נועד לדיון, ולא רק לשיתוף.

הודעה שלא מעודדת דיון, אלא קיימת אך ורק על מנת להפנות אנשים לאתר אחר, נוגדת את רוח הפורום.
    אוקי, בהחלט הגיוני.
    אבל מכיוון שאי אפשר לדעת מראש האם ה"שגר ושכח" אכן יעורר / לא יעורר דיון - צריך לתת לו איזה יום-יומיים בפורום, ולראות האם יש תגובות. לא?
    פתרונות אינטרנט מתקדמים - seome.co.il

מכור לפורום טומי אינו מוערך במערכת הפורומים
    ציטוט פורסם במקור על ידי liran.nextlevel צפה בהודעה
    הבעיה היא שרוב הפוסטים שמפורסמים לא תורמים שום דבר לאוכלוסייה שבאמת רוצים שתשתתף בפורום.

לכתוב פוסט שמיועד ל newbies ולפרסם אותו בפורום זה לא לגיטימי וצריך למחוק את הפוסט הזה.
    נדירות הפעמים שמישהו אכן הפנה לפוסט שמעניין מקדמי אתרים עם וותק בפורום.

תומך בניר.
    מסכים איתך לגמרי ממש הוצאת לי את המילים מהפה
    אולי יש אפשרות ליצור במה לאלה שממש חדשים בתחום ומעניין אותם לקרוא קצת חומר התחלתי ותנו למשתמשים למלא את התוכן עם קישור קרדיט לפוסט או לאתר זה יכול לשרת את כל המטרות, אני מאוד מעריך אנשים שיושבים וכותבים כל יום תוכן התחלתי או לא, זאת עדיין עבודה שגוזלת שעות עבודה יקרות ולכן לא צריך לייאש אותם אלא אולי לתת להם את הבמה להתבטא בה
    www.tax-hm.co.il יועץ מס נחוץ לכל עסק

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2